» »

Nakup pri spletni trgovini Nakupi.net

Nakup pri spletni trgovini Nakupi.net

Robert ::

Glede na to, da nameravam kupiti ohišje in napajalnik (Coolermaster) me zanima kakšne imate izkušnje z spletno trgovino Nakupi.net.

Gwanaroth ::

Jaz imam slabe. No, niso me ravno nategnili, bilo pa je tako: na njihovi spletni trgovini sem videl artikel, ki me je zanimal (ram za prenosnik). Jih pokličem in vprašam, če je na zalogi, pravijo, da ja in naj oddam naročilo prek spleta. To sem tudi storil, čakam 1 teden, nič. Ne mejla, ne dostavljenega paketa. Jih pokličem še enkrat, spet pravijo, da imajo na zalogi in da bojo še tisti dan poslali in hvala, da sem jih opomnil. No, gre mimo še 1 teden, seveda jaz brez RAMa. Nato sem naročil na mimovrste, kjer sem dobil v 2 dneh.

Odsvetujem.
Lights often keep secret hypnosis..

LuGi ::

Leks ::

jaz imam dobre, naročil izdelek, ga uporabljal en dan in je crknil, brez težav so mi vrnili kupnino, jaz pa njim okvarjen artikel. Odnos trgovine je bil fer, sam izdelek pa podenj :)

bluefish ::

Dobre izkušnje. Sem naročil že kar nekaj stvari (ohišje, 2 x RAM, grafična tablica), pa nikoli ni bilo problemov, vedno dostavljeno ob roku, ki je bil naveden na spletni strani.

g. Oden ::

Slabe izkušnje. Pred nekaj leti naročil izdelek, prejel pa drug oz. podoben izdelek. Po komplikacijah niso hoteli vrniti denarja in so se izgovarjali, da je izdelek skoraj enak... Resda je šlo za zadevo vredno zelo malo denarja (mislim da 8 evrov) in se nisem preveč sekiral, vendar je grenak priokus ostal in od takrat dalje pri njih ne kupujem več. Raje grem k mimovrste.

DrAsh ::

Pred enim mesecem sem naročil komponente za računalnik, pa še ničesar nisem dobil. Ko pa na njih malo pritisnem s kakim majlom, pa se mi zlažejo, da bodo imeli komponente v roku 14 dni. In je blo 14 dni mimo....še vedno nimamo. Razočaran sm nad njimi res... :|

Leks ::

Dokler ne plačaš še ni neke panike, pač naročiš drugje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 487 88 89 90 )

Oddelek: Kaj kupiti
4452853712 (2219) srus
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
833181829 (1372) Machete
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
786116601 (47942) r3dkv1c4
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531696 (20538) cholt45

Več podobnih tem