» »

Star Wars - The Old Republic

Star Wars - The Old Republic

««
15 / 19
»»

subby ::

Nekaj lepih panoram iz igre: imgur galerija

Torej server transferji naj bi prišli že 12.6. isti dan naj bi tudi D3 dobil real keš auction house in AOEO imel velik poletni update, v katerem gre totalno f2p.

subby ::

Danes so na voljo prvi server transferji.


Keller's Void to Jedi Covenant
Hedarr Soongh to The Fatman
Eye of Ashlanae to The Red Eclipse
The Shadow Runner to Tomb of Freedon Nadd
Rakata Mind Prison to The Bastion
Soresu to The Harbinger
Mecrosa Order to Darth Nihilus
Stereb Cities to The Jedi Tower
The Restoration Zone to Jar'Kai Sword
Phateem Halls of Knowledge to Mantle of the Force


Transfer requirements

Your account...

...must have an active subscription or game time remaining.
...must not be banned.

The character you want to transfer...

...must not have been transferred within the last 72 hours.
...must not be a guild leader. (Guild members will not have their guild membership transferred.)
...should not have any items listed in the Galactic Trade Network. Active Galactic Trade Network listings will not be transferred.
...should not have any items, credits or mail in their mailbox. In-game mail will not be transferred. (Items and credits in your inventory are unaffected).
...will have its friends and ignore lists reset.
...may need to be renamed if your name is already taken on the destination server (you will be prompted for a new name when you log in if this is the case).
...will have its Legacy name set to your Legacy name on the destination server.
...will have its Legacy level set to the highest Legacy level among the source and the destination.

The destination server...

...must have been open for at least 90 days.


edit: Če me spomin ne vara, vas je bilo veliko na shadow runnerju... Freedon nadd je pa top3 po populaciji, tako da ste dobil kar dober deal. Upam, da se bo iz ravagerja dalo na isti server.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: subby ()

ahac ::

OK, to je kul.

Kar pa ni kul je pa to, da rabiš active subscription, ker čisto vsi moji prijatelji imajo inactive accounte in me skrbi, da ne bodo mogl več na Tomb of Freedon Nadd, če enkrat v prihodnosti mogoče podaljšajo.

Sploh mi pa ni jasno kaj nameravajo naredit z serverji, ki bodo zdaj še bolj prazni kot so. Prej ali slej jih bodo moral zapret in forcat transfer.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

subby ::

Po mojem bo neki tazga, da bojo zaprl serverje, ko dosežejo neko kvoto. Če se bo kdo hotel po nekaj časa neaktivnosti spet loginat, mu bo dalo par serverjev na izbiro, kam lahko preseli svoje karakterje.

edit:
Kar pa ni kul je pa to, da rabiš active subscription

Men se zdi kul, kakor je. Naj se tisti, ki imajo voljo do igranja najprej preselijo. Ne pa, da neaktiven folk zafila server po nepotrebnem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: subby ()

ahac ::

Hm, ja... če bo The Shadow Runner to Tomb of Freedon Nadd še vedno možnost v prihodnosti (ko enkrat končajo te transferje in zaprejo stare serverje) za tiste, ki bodo takrat podaljšal, potem je to čisto OK.
To je tudi najbolj smiselno, ampak bi blo vseeno fajn, če bi kaj povedal glede tega.
Ker ne bi pa rad šel na nov server, če se potem izkaže, da bi kakšen prijatelj spet začel igrat pa ne more na moj novi server.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

subby ::

Tile prvi transferji so "complimentary". Tisti čez čas pa najbrž ne bodo več in bo prijatelj morda lahko za malce keša brez problema prišel na isti server kot ti.

:O
iz ravagerja grem na freedon nadd!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: subby ()

McGregorSL ::

No s kolegom sva se premaknila iz The Shadow Runner na Tomb of Freedon Nadd.

In ja opazila sva ogromno razliko.... igra šteka, ker je vsaj 150 folka na fleet postaji. In sedaj vsaj kakšnega srečava, ker jih je tudi veliko lvl pod 50 :D

je pa včeraj potem prišlo obvestilo, da se lahko tudi iz tega serverja (Tomb of Freedon Nadd) preseliš... upam da ne bo spet ratal prazen :D

ahac ::

subby: Empire al republic?

Sicer se mi pa zdi, da je Bioware (zaenkrat) ful dobro izpeljal tole in tudi špil se lepo izboljšuje. :D

Blizzard bi verjetno imel pol tolk serverjev ob launchu, 6 hour queues, 50% downtime, potem bi pa še za transferje zaračunaval. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

subby ::

empire ofc.
mam sicer enga low level jedija še od prej na tem serverju
med selitvijo sem mogu preimenovat ime maina ter legacy surname :\
pa poln fleet me zdaj spominja, zakaj potrebujem novo grafično kartico "ma malo rama"

McGregorSL ::

subby je izjavil:


pa poln fleet me zdaj spominja, zakaj potrebujem novo grafično kartico "ma malo rama"


samo v info jaz imam solidno mašino in moja grafična ima 2GB rama in ne pomaga... R5970... zelo šteka! to je slaba optimizacija špila kjer je veliko igralcev.

Sam je zanimivo, tukaj so vsi skoraj pri miru in šteka pri 150 folka.... Me zanima kok bo ali ne bo štekal, ko pride Planetside 2 , ki obljublja 1000 igralcev (333 vs 333 vs 333) na istemu zemljevidu in to v akciji :)

Zgodovina sprememb…

ahac ::

Jaz si sploh ne upam na fleet. Prej na shadow runnerju je še šlo, ko nas je blo 6 gor... :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

subby ::

Bom videl, kako se bo 4GB 670 obnesla v primerjavi z 295. Upam da v naslednjih nekaj mescih.

subby ::

ahac dej povej kdaj boš kej igral, greva lahko skup probat kar ti paše... daily, fp, pvp

ahac ::

Čez vikend bom sigurno kaj, ampak ne vem kdaj.
Lvl 50 BHja sicer nič ne igram, ker mi je bedno solirat dailyje kot healer, za FPje se mi pa ni dalo iskat grupe (sploh na praznem serverju). Bi pa šel kakšen FP ali pvp, če bi imel še koga, ja. :D
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

particle ::

Nas so tud prestavil na Tomb of Freedon Nadd, tko da me tud lohk dodate na friend list: Spectrax - sm zmer pripravljen za kakšen pvp ali fp ;)

Če vas pa zanima raidanje na najvišji stopnji, pa lahko tudi applyate na www.regret-gaming.net (World 4th trenutno) Smo pa international guild.

subby ::

ahac, pol sva glih prava za party. Moj main je marauder, tako da lahko skup dailije delava. Sicer me Iluma pa Corelia sploh ne zanimata. Samo End of Torvix za tedenske black hole commendatione. Tukaj je pa itak dobro met 4 player party, čeprav se da tud 2 igralca + companioni.

ahac ::

Dajmo naredit chat kanal, da se tam zmenimo, ker dodajat characterje bo težko (ker mora bit online, da ga lahko dodaš). Recimo: slotech
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

particle ::

Sm joinu kanal slotech :P

ahac ::

Zdej je pa queue.... 8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

subby ::

Nisem že par dni nič igral. Dejansko od selitve praktično nič.
Pa ne zato, ker ni morale al pa kej podobnega, samo prevroče mi je, da bi lahko normalno gejmal. ahac, dej mi na pvt nick tvojga maina da te dodam med frende, da bom videl kdaj si online

Pureforce ::

Če je slučajno kdo na Lord Calypho so danes odprli transfer na Lord Calypho to Tomb of Freedon Nadd.
Tam piše, da je treba imet aktiven account za transfer, js ga nism meu pa mi je useeno transferalo characterje, tako da če imate kake chare gor jih dejte transferat, za vsak slučaj če boste še kdaj v prihodnje igrali, ker Lord Calypho je mrtev server.

Truga ::

Men je tud uspelo vse na Freedon Nadd transferat, ceprav nimam suba. Za vsak slucaj :V

subby ::

no zdej pa vsi nazaj subajte pa gremo slo-tech guild nardit
ni druge

yoco ::

A igrate na tem serverju republic al imperial?

ahac ::

Oboje. 8-)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

yoco ::

Kul. Jz drgač že skoraj 2 meseca nism igral, ker čakam na group finder tool, ker se mi ne da več pisat LFG v chatu. Tko, da ko pride game update 3 se vidimo gor! :D

Pureforce ::

A obstaja prou kakšen slo guild? Sicer imam marauderja in smugglerja, vendar mi je slednjega ljubše igrat. Bom zdej hmalu resubu, tako da pol lahko res gremo skupaj kam. :D

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

subby ::

Torej nič resnega igranja do 26.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: subby ()

yoco ::

ahac je izjavil:

Scheduled Maintenance for Game Update 1.3: June 26th, 2012 :D

Nice! Komi čakam! Bom že spet mal lahk igrov! :D

Pureforce ::

Evo sm resubu, tako da zdej me zanima če je kakšen slovenski guild (ne preveč hardcore) na Naddu? Imam sicer Marauderja ter Scoundrela, vendar mi je slednji ljubši, tako da če je kdo igra veliko republic strani naj pove, da gremo kak wz oz fp skupaj.

/w
Imp: Nymeria
Rep: Lyane

Zgodovina sprememb…

yoco ::

Kako se mi je lepo išlo. Danes prebral knjigo, ki jo berem že dva tedna, jutri pa nov updejt in kočno se lahko vrnem malo TOR špilat. :D

subby ::

Ok, jst mam patchano. Sem mislu probat zdejle pa serverji še niso gor. Po njihovem tweetu sodeč, bodo čez pol ure.

The maintenance window has been extended We expect the servers to be available again at 8AM CDT (6AM PDT/9AM EDT/2PM BST/3PM CEST/11PM AEST)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: subby ()

yoco ::

Res so pajoti pri BioWaru. Najprej je blo rečen sam za štiri ure, se pravi bi že ob enih morali poštimat vse, zj majo pa na twitterju, da nimajo sploh pojma kdaj pridejo serverji nazaj gor! :|

subby ::

Sej so gor že. Pač se je zavleklo enkrat za spremembo.

yoco ::

Pr men so serverji še vedno "down"!

subby ::

Pri PVP Mission terminalu lahko dobite 320k creditsov. Imaš en quest, ki ti da na izbiro cel pvp recruit set ali 320k vreden token, katerega potem prodaš.

@yoco: na katerem serverju pa si? freedon nadd je bil gor med prvimi

yoco ::

Sem na temu serverju ja! Zj men tut dela!
A mejbi kdo ve, če so nardil kakšno velko spremembo za Scoundrela? Nism igrov že 2 mesca pa nimam pojma kva so spreminjal!

ahac ::

yoco je izjavil:

Res so pajoti pri BioWaru. Najprej je blo rečen sam za štiri ure, se pravi bi že ob enih morali poštimat vse, zj majo pa na twitterju, da nimajo sploh pojma kdaj pridejo serverji nazaj gor! :|

Ponavljajo za Blizzardom. Pri WoW je tako vsak teden. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Pureforce ::

A je kak slovenski ali semi slovenski guild na Naddu (rep)?
Drugače če želi kdo kaj skupaj odigrat: Imp: Nymeria Rep: Lyane

subby ::

štirje smo zdej tukej.... kaj mate kej od empire side? jst mam marauderja, ahac naj bi mel healerja, force ma tud marauderja... yoco, kaj maš ti?
lahko bi skupej kej HM šli; zdej dobiš tud black hole commendatione za lažje HMje - daily

edit: drgač pa moj prvi vtis na LFG je zelo podobno kot če greš blind pick v LoL. Probal sem tri ure nazaj pa je vse lepo kazalo, sam še preden se je tank prikazal, se je sorc spomnil, da ni healer in je moral quitat, tko da ni blo nič od tega

edit2: nebi smel it na pivo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: subby ()

yoco ::

Jz mam na empire Sith Assassin, na Republic pa Scoundrela (healer)!

Kako že dodam tisti slotech chat? Čist vse sm pozabu!

Pureforce ::

cjoin slotech

subby ::

Pri LFG lahko dnevno dobiš 5 BH commendationov od HM FPjev, potem 5 za lost island ter tedensko 5 za OPse.
Pri HMjih se ti šteje samo, če ti LFG izbere FP; vse moraš met obkljukane na izbiri. Če maš srečo, dobiš BT, ki je najlažji.

yoco ::

Hm.... a mejbi kdo ve kaj bi lahk blo narobe. Sem "prenesu" lik na server Freedom Nadd, in zj mam kr en nick, čist ene random črke, kokr da bi jaz zdj napisov QDEWCKIDSF! :| Se da popravit?

ahac ::

Ja, tvoje ime je verjetno bilo že zasedeno na novem serverju. Poskusi se logirat s tem charom in ti bo napisalo, da ga moraš preimenovat.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

subby ::

Trenutno queuam za HM FP.. bi šel še kdo od vaju zraven?

yoco ::

Moram priznat, da sem malo razočaran nad "group finder". Sem na Hothu in že takoj dobim dve heroic nalogi. Odprem group finder in se postavim v "queue" ampak čist nobenga nism dobil. Upam si stavt, da bojo cez neki cajta moral uvesti tudi za x-server!

subby ::

fak no, končno nam rata do konca HM pridet pa me diskonekta. Ahac, tebe je tud?
pol pa queue s 740 folka pred mano...

Pureforce ::

jah :D tako je to :D če ne loginaš okoli 6h not, zvečer ne prideš not (no ja če se ti da čakat 1h v queue). Sam še vedno raje to kot pa prazen server. Je pa padlo število čakajočih že za približno polovico (1600 -> 800)
««
15 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Guild Wars 2 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Igre
2107231801 (10706) mi345
»

The Elder Scrolls Online (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
763143599 (10406) oo7
»

WildStar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12418591 (6640) Zmajc
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713782 (7092) r3tro
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487179 (4627) Denis6

Več podobnih tem