» »

WildStar

WildStar

«
1
2 3

MrX ::

WildStar development started in 2005, after 17 former members of Blizzard Entertainment founded Carbine Studios. In 2007, NCSOFT acquired Carbine Studios, saying they are working on a unannounced MMO project.

Je še kdo nahypan glede tega MMOja? Pogledal utub videe in prebral povzetek intervjuja na redditu..

http://www.youtube.com/user/WildStarOnl...
http://www.reddit.com/r/WildStar/commen...

..vse skup zaenkrat zgleda dost hudo, za kaj več pa počakimo beto :)
  • spremenil: MrX ()

Guzzy ::

aa okej... no kakorkoli upam da bo b2p, kar je najboljša varjanta, všeč mi je tudi dosti featurjev... ve kdo kdaj pride ven? upam da do konca leta.

Zmajc ::

Na prvi pogled grafika zgleda kot WoW copy/paste, kar je vsaj za mene rezalog da temu ne pridem niti blizu. ;)

Guzzy ::

Dejansko je to na nek način vredu ker so vzeli nekaj stvari iz wowa ki so -delovale-, in dodali svoje... dosti mmojev je stvari delalo po svoje in so pol pofailali po krivi črti

jacobxe7 ::

Veliko novih in zanimivih mmorpgjev je najavljenih, wildstar je bil eden izmed prvih, ki so najavili da bodo poskusali spremeniti nacin igranja mmorpg iger. Ampak se splača pogledat se EQ next, Blizardov naslednji Titan, sicer o slednjemu je znano zelo malo. Tu je se ArchAge. IMO bo vredno preizkusit Wildstar, ker prinasa veliko novih stvari.

MrX ::

Se splača pogledat ja, čeprav Wildstar naj bi izšel že letos, za EQN pa sploh še ni datuma? Titan pa itak lahk čakamo tud do 5 let :) Archage je meh.

guybrush ::

http://www.wildstar-online.com/uk/news/...

se kar nekaj posla jih caka glede na to novico in kaj se niso pokazali. Upajmo na konec 2013 release ali pa zacetek 2014 :)

yoco ::

A se kaj ve, a bo igra imela mesečno naročnino al ne?

MrX ::

glede biznis modela ni znano še nič

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrX ()

yoco ::

Igra bo imela subscription! Kar me zelo žalosti! :'(

Guzzy ::

Mene tudi, poleg tega da je bil release premaknjen na spring 2014.

jacobxe7 ::

tale subscription, je zelo podoben pri EVE online, kar ni nic novega, ampak je zame deal breaker.

yoco ::






Zmajc ::

Število postov v tej temi ne nakazuje da za to igro vlada pretirano zanimanje. To v kombinaciji z subscription only ne verjamem da bo igra kaj drugega kot obskuren drugorazredni MMO wannabe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

yoco ::

Pustimo se presenetit :D
Jaz jo bom probal, vsaj 2 mesca bom špilov, poj bom pa vidu kako kaže in kako naprej!

Po pravici povedano mi je GW2 že malo dolgočasna! :|

Wizard ::

Jaz jo bom tudi špilu. Zadeva zgleda odlična in ima full dodatnih fun stuff kot so player housing, paths, adventures in Warplots (house pvp :))



Kar se zanimanja tiče, ga je res mogoče manj v slo, dost folka pa ne ve, da igra se sploh razvija.

V tujini je mal bolš: "Our hype levels just accidentally shot a little higher than we intended. That sounds nuts, but we want that to peak right at launch, but the class re-reveals we just did we thought would be a pleasant little bump. Instead it drove our page views from 1M a month 3-4 months ago to 18M in the last month." - CRB_Gaffer

Zdej so še nda za novinarje odpravili(sicer samo do lvl 15) in je kup novih videov in live streamov.



Btw danes so ponovno poslali kup beta invajtov...no luck for me.

yoco ::

:D
Mene so glih ti livestreami not potegnil :))

Moja edina skrb je da mi bo že spet mastercard neki d*kov in nam mogu podaljševat naročnine! :(

Pa upam, da kmalu napovejo launch date!

Wizard ::

Če boš nabral zadosti golda boš imel možnost nabavit c.r.e.d.d. ("C.R.E.D.D. is an in-game item that, when consumed, extends an account's subscription by 30 days. C.R.E.D.D. can be bought from other players in-game via the Commodities Exchange for earned in-game gold") in si podalšat naročnino za 30 dni.
Kul altetnativa plačilu mesečne naročnine...za vse osatalo bo Mastercard ;)

yoco ::

Sam predvidevam, da boš za to rabil zelo veliko golda kar pomeni veliko ur igranja!

Wizard ::

Yup...na začetku bodo verjetno cene manjše(kot pri gems v GW2) kasneje, ko bo mel folk več golda bodo pa poštene cene.

Grind, crafting in commodities exchange flipping. Veliko povpraševanje bo tudi za housing iteme.

Trenutno je pa kar neki beta livestremov http://www.twitch.tv/directory/game/Wil...

Wizard ::

Pojavu se je špekulatini datum (neuradno) za izid igre 4.3.2014.

yoco ::

Kje si pa to izvedel?

Wizard ::

Tle je bilo omenjeno https://www.facebook.com/pages/Wildstar...

Na enem od Zybak livestremov, je nekdo začel debato...baje, da je blo napisano na tabli v ozadju zadnjega dev livestreama.

Podobna zadeva se je že zgodila z GW2.

Blo bi kul je pa še samo špekulacija.

yoco ::

Upam, da res pride kmalu, do poletja se mi ne da čakat :P

Tr0n ::

Vceraj malce sprobal closed beto. Kar cute game, soliden combat (ni ravno GW2 kvaliteta, ampak ok), pa art style je tudi zanimiv. Na zalost se bojim, da je zadeva prevec podobna WoWu, s premalo svezimi idejami, da bi se distancirali.

Trenutno ne vidim razloga, da bi se tole dolgorocno prijelo. I may be wrong.

yoco ::

Lucky you, kako si dobil beta invajt?? :D

Tr0n ::

yoco: Po mailu invite, klasicno. Vsak ponedeljek nov folk dodajo.

Wizard ::

Po ESO vikend stress testu sm dubu še invajt za Wildstar vikend stress test :)

(invajt je bil v Promotions mapi v Gmailu...do sedaj ga sploh nisem opazu)

Je še kdo dobil invajt?

yoco ::

Lucky you! Jaz nisem nič dobil! :'(

Tr0n ::

Nic ne zamujas. :)

gapipro1 ::

Ma kdo kak kluč na voljo za beto? Plz plz plz =)

yoco ::

Dvomim da boš kar tako dobil! Jaz ga tudi povsod iščem!

particle ::

Sem igral tole beto. Meni osebno ni tole nič. Mešanica med SWTOR in WOW. PvP je kr nekaj. Gameplay je kr nekaj. Same ideje so kr nekaj. Risankasta grafika iz 2005 je kr nekaj. Očitno ni po mojem okusu :D

MrX ::

baje se beta kluči prodajajo po 100e, tko da...

yoco ::

particle je izjavil:

Sem igral tole beto. Meni osebno ni tole nič. Mešanica med SWTOR in WOW. PvP je kr nekaj. Gameplay je kr nekaj. Same ideje so kr nekaj. Risankasta grafika iz 2005 je kr nekaj. Očitno ni po mojem okusu :D

Vsak ima svoj okus! Meni zgleda ful zanimivo, zato bi pa rad sprobal beto preden bi se odločil za nakup.

Wizard ::

yoco je izjavil:

particle je izjavil:

Sem igral tole beto. Meni osebno ni tole nič. Mešanica med SWTOR in WOW. PvP je kr nekaj. Gameplay je kr nekaj. Same ideje so kr nekaj. Risankasta grafika iz 2005 je kr nekaj. Očitno ni po mojem okusu :D

Vsak ima svoj okus! Meni zgleda ful zanimivo, zato bi pa rad sprobal beto preden bi se odločil za nakup.

Open beta bo 1 mesec pred izidom...vsak jo bo lahko sprobal, preden se bo odločil za nakup.

gapipro1 ::

Mi je ratalo dobit stress key za 1 dan.

Načeloma ok game. Grafika bi bila lahko še bolj dodelana. Ampak questi so pa tako old school da joj. Collect 10 bear asses scena all over again.

Zaradi questov sem po 4h urah tudi izgubil motivacijo za nadaljnje igranje.

Tr0n ::

Dobil sem se en Wildstar key. First come, first serve. :)

2QEK-VYRU-YATC-7DQX-2SSJ

Dodate ga na svoj NCsoft account @ https://secure.ncsoft.com/cgi-bin/playn....

mateii ::

Already used...če nekdo uporabi bi lahko vsaj napisal da je uporabil :)...

lock3d ::

Tr0n je izjavil:

Dobil sem se en Wildstar key. First come, first serve. :)

2QEK-VYRU-YATC-7DQX-2SSJ

Dodate ga na svoj NCsoft account @ https://secure.ncsoft.com/cgi-bin/playn....


Hvala :)

Wizard ::

Če koga zanima, na Wildstar Slovenija oddajajo 2 beta ključa.

yoco ::

Nimam Facebooka :P

yoco ::

Mipe ::

No, pa je mimo beta weekend. Tokrat so ključ poslali tudi meni in sem se odločil za kratkočasenje čez vikend. Klient je po pričakovanjih dokaj zajeten (vsaj 20 gigabajtov), morda še zmanjšajo, ko optimizirajo teksture pa to. V gmailu sem izbrskal svoj NCsoft račun, se prijavil in že sem ustvarjal novega lika.

Že iz videza likov je očitno, da gre za satiričen pristop v stilu Borderlands-a: in res, v igri je polna malha humorja, takega in drugačnega, impliciranega in neposrednega. Skratka, cela igra je "happy-go-lucky", čeprav ima kar nekaj sordidnih elementov.

Igral sem nekaj klasov do 10 in imam občutek, da so dokaj rigidni - različni so, vsak ima svoj način igranja, vendar so "zaklenjeni" vanje. Ne more bojevnik kar pobrati pušketine in nažigati - ne, zanj so sprejemljivi samo velikanski meči. Po drugi strani so pa tradeskill-i prepuščeni izbiri, ne izgubiš nabranih izkušenj in receptov, če se nekega dne odločiš za en dan postati krojač. Tako da lahko (proti primernemu plačilu) mirne volje menjaš tradeskille. Tu so še tako imenovani path-i, ki v bistvu odklenijo določen del igre. Tako na primer soldier ne more raziskovati, graditi zadev in študirati anomalij - ima pa dostop do določenih bojnih misij, do katerih drugi pathi nimajo dostopa.

Prilagoditev lika nudi kar nekaj opcij, a se vse zdijo omejene znotraj nekih limitov. Prilagodiš lahko obraz (oči, nos, usta), frizuro in barvo le-te, polt, tip telesa, a ne moreš narediti ekstremov.

Sama igra se zdi nabito polna vsebine (po začetnem tutorialu), ko dosežeš level 10, imaš kar naenkrat polne roke vsega. Do takrat te igra postopno uvaja skozi različne igralne elemente in te privadi.

Wildstar ni brez problemov. UI je nekoliko neintuitiven, traja nekaj časa, preden se ga navadiš. Igra ne teče povsem gladko na manj zmogljivih sistemih; takrat postane razvidna šlamparija Wildstar-ovih razvijalcev, ki niso optimizirali svojih addon-ov. Izklop enega TargetFrame addona mi je navrgel 10-20 bonus FPS-jev, pa niti nujen addon ni bil. Tudi sicer že obstajajo addoni, ki so jih razvili igralci, ki zamenjajo obstoječe šlampaste addone ter neprimerno izboljšajo performanse. Upam, da bodo pred izidom uredili ta pereč problem.

Pa prvi dan sem imel probleme s svojimi liki, ki so po ustvaritvi obtičali na loading screen-lu. Šele čez čas mi je uspelo priti v igro na nekem drugem strežniku. Podobne težave se obetajo na prvi dan izida, zato priporočam potrpežljivost.

Sicer pa je igra sama zanimiva, prisrčna in predvsem polna vsebine. Ja, vsebina je polna klišejev, in to je prodajna točka Wildstar-ja. Meni osebno ne ustreza preveč npr. obstoj bojevnikov z meči v sci-fi okolju in podobni nesmisli (sploh začetni plot Exilov, ki se dokaj absurdno konča). Če bodo uporabljali ekstremne plot twiste, se lahko nadejate obilice presenečenj, prijetnih ali ne.

Beta vikend je bil prekratek, da bi raziskal end-game vsebino, a kolikor sem slišal, je bogata in hardcore usmerjena.

Cena? Okrog 11EUR mesečno, kolikor mi je znano, primerljivo z WoW. WoW killer? Quite likely, if they iron all the winks out. Sam pa se bom raje vzdržal, ker enostavno nimam dosti prostega časa za MMO, sploh napram 11EUR mesečno.

Tako, dovolj od mene. TL;DR - moja razsodba: splača se poskusiti, ko izide. Igra lahko samozavestno stopi ob bok WoW-u.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Bolf3nk ::

Wow killerja ni in ga ne bo. kaj sicer je definicija "wow killer"? Število naročnikov? Poskusili so mnogi in vsi pogoreli. igre v takem merilu kot je wow verjetno več ne bo. Ker je v teh časih preveč mmojev. in vsak ima svoj kos pogače.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Tr0n ::

yoco ::

Sem dobil ključ drugje :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yoco ()

Tr0n ::

Si bos ze sam moral naklikat. :)

Guzzy ::

Blizzard bi moral naret nov mmorpg, podoben wowu z vsemi izboljšanimi stranmi, ker zdaj je prav ogabno kako še milkajo ta dnar..

ahac ::

Je kdo igral open beto?
Jaz sem samo danes (prej ni bilo časa), prišel do lvl 7 (prvo večje mesto) in mi je špil zelo všeč.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Elder Scrolls Online (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
763142203 (9010) oo7
»

ArcheAge (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5910517 (3966) connel
»

EverQuest Next

Oddelek: Igre
382425 (1289) ahac
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713680 (6990) r3tro
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487136 (4584) Denis6

Več podobnih tem