» »

Star Wars - The Old Republic

Star Wars - The Old Republic

««
6 / 19
»»

Boobiz ::

Hudirja, vsi še niti navalil niso pa so serverji že fajn polni 8-O
Še dobro da začnem šele po novem letu, ko se bosta populacija in migriranje malo ustalila.
I'm drunk, what's your excuse?

subby ::

nehal za danes :\ čeprav bi rad še igral... ampak treba tud kakšen film pogledat preden grem spat
treasure hunting imam že nekje okoli 100, tako da denar kmalu ne bo problem

Phyrexian ::

nooo cool pol vemo kerga za kes nafehtat! joke:)

Truga ::

ahac je izjavil:

Sicer so pa napisal, da ne garantirajo, da bo ally res na istem serverju. On ima itak spet svoje allies in tisti spet svoje, itd... če bi vse želel upoštevat bi moral dat cel svet na en server. :P

To bi blo sicer kar se mene tice super. Itak znajo vse instancirat, bi komot vsi igral na istem serverju. Ampak seveda, pol noben ne placuje za transferje... :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

BALAST ::

http://www.twitch.tv/shift_tv
Tale bo streamal dokler ne pade v komo... oz. zaspi pred kamero.
Zanimivi občutki po videnem. Mene preseneča to da zadeva ne izgleda tako plastično kot smo pričakovali. Govorjena zgodba je pa zakon.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

McGregorSL ::

Ok, to je zdaj preorder in early access ... kdaj bomo pa lahko normalno v Sloveniji kupili? Takoj po novem letu? (prej tako ali tako ne bi mogel probat)

Wizard ::

Prvi dan Early accessa - vse kot po maslu...nobene gužve...

Če kdo želi igrat na pve serverju naj se pridruži :)

Server - Luka Sene (PVE, EN)

def0r ::

McGregorSL je izjavil:

Ok, to je zdaj preorder in early access ... kdaj bomo pa lahko normalno v Sloveniji kupili? Takoj po novem letu? (prej tako ali tako ne bi mogel probat)

V sloveniji nic ne bos mogel kupiti. Kar iz tujine ali pa cdkey.si ki ima kar visoke cene.

ahac ::

Nekoč naj bi se dalo kupit tudi v Sloveniji uradno, ampak še niso objavil datuma. Jaz ne bi računal na to, da bo tolk kmalu.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

McGregorSL ::

Brez veze, da smo v EU, če v bistvu nismo v EU... Imamo sloh kakšno korist od EU? razen 100% podražitev, dražji bencin in nezmožnost nakupa ene ušive igre? :D
Nevem kaj je fora, da ne dajo vsaj digitalno kopijo...

ahac ::

EU nima nič s tem, da so se oni odločil na ta način omejit naval na serverje. :|
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Nargyle ::

Ali morda že kdo kaj ve če se da v Italiji kupiti igro?

Baje, da naj bi bile že na polici 13 decembra v Evropi, vsaj tako pise na official SWTOR FAQju.

particle ::

Tip v mantisu je rekel da bo 20 decembra 100% mel kopije za nas. Da naj bi že prej dobil celo.

Boobiz ::

Čeprav mam bon za -5€ pri mantisu, se mi špil še vseeno zdi predrag. Se bojo mogli malo zresnit tile naši. Kam v pm smo prišli, da so špili 60€?!

Kako je zdej z SLO/Multi guildi na PvP serverjih? Kam so vas ftakinili?
I'm drunk, what's your excuse?

subby ::

kdo vse od tukaj igra na ravagerju?

sithious ::

Mene tudi zanima na katerem serverju se je zbralo največ slovencev? Verjetno dobim kmalu potrdilo za EA in bi bilo lepo vedeti kje se boste zbrali. Če že ne zaradi guilda pa zato ker je luštno srečat kakega slovenca v špilu, magar naključno.

Tezaab ::

Dva od kolegov iz WoW sta na Ravagerju, tako da nameravam tja tudi jaz (ce bo to mozno, seveda).

St235 ::

McGregorSL je izjavil:

Brez veze, da smo v EU, če v bistvu nismo v EU... Imamo sloh kakšno korist od EU? razen 100% podražitev, dražji bencin in nezmožnost nakupa ene ušive igre? :D
Nevem kaj je fora, da ne dajo vsaj digitalno kopijo...


To da lahko brez vsakih težav in brez omembe vrednih dodatnih stroškov zadevo kupiš na zavvi.com ali kateri drugi online štacuni znotraj EU?

ahac ::

McGregorSL je izjavil:

Ok, to je zdaj preorder in early access ... kdaj bomo pa lahko normalno v Sloveniji kupili? Takoj po novem letu? (prej tako ali tako ne bi mogel probat)


particle je izjavil:

Tip v mantisu je rekel da bo 20 decembra 100% mel kopije za nas. Da naj bi že prej dobil celo.


Mantis ima zdaj napisano, da igra pride februarja...
Doba za Slovenijo preložena na februar 2012.

:|
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

gorjup30 ::

Sam eno vprašanje. Ko ti naročiš igro prek katerekoli izmed spletnih trgovin, dobiš zraven še 30-day game card kot je to pisalo na uradni strani ToR al je treba game card posebej kupit? :D

ahac ::

30 dni igranja dobiš avtomatsko, ko vpišeš key od igre.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

gorjup30 ::

Hvala. Pa še nekaj, mogoče se bo slišalo glupo pa vendar. 30 dni ti gre neglede na to kolko igraš al se ti odšteva samo takrat ko si v igri? :D

Bolf3nk ::

valda da celi čas. tudi takrat ko ne igraš
lahko igraš eno uro ali 30 dni skup nima veze.

Pri vseh mmojih, ki imajo naročnino je tako.




:))

sash69 ::

E, jebiga...MMO-ji imajo svoj davek. Boš moral optimizirat svoj čas če boš želel do konca izkoristit naročnino. Za začetek ti priporočam nekaj takega:



:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sash69 ()

Truga ::

Bolf3nk je izjavil:

Pri vseh mmojih, ki imajo naročnino je tako.

U bistvu kar velik manjsih mmojev ze prakticira "pay as you play". Deluje nekak tko k predplacniski mobiteli. Zakupis ure, in igras. Ce ne igras velik pride precej ceneje, ce igras velik pa pac vzames mesecno.

Men bi blo vsec ce bi tud vecji zacel to delat. Warcraft se nima tega? :P

Tezaab ::

Ne, pa EVE Online tudi ne. Ima pa SOE od prejsnjega tedna dalje EverQuest II zastojn (z omejitvami, seveda).

ahac ::

Warcraft se nima tega? :P

Na Kitajskem imajo nekaj takega.
Ampak po moje to ni glih kul za MMOje, kjer porabiš veliko časa. Mal bedno se mi zdi, da bi moral gledat na uro ko čakam na raid ali pa, da bi folk še bolj quital sred instance, če ne gre dost hitro.
Bi pa blo fajn za takrat, ko hočeš samo pogledat nov patch, itd... in ne bi takoj za 1 mesec plačal.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

McGregorSL ::

Čeprav mal bedno je, da ko ima nekdo, ki je casual player časa 4 ure med vikendi, se pravi vseskupaj 16ur/mesec in mora zato plačat cel mesec...

Pretorijanec ::

Hej fantje, kje se zbirate? Jaz sem dobil EGA in sprobavam kateri class bi bil na PVP-RP serverju (ne spomnim se imena trenutno). Je kdo tam? Koliko je kaj resnega interesa, da se guild naredi?

Če kdo igra, dejte se prosim javit, drugače sem bolj samotar v MMORPGjih, ampak, če bi se pa kakšen slo-techer našel, bi pa z veseljem skupaj raziskoval Korriban.

subby ::

Večina velikih mmojev je šla itak v free to play zarad izida swtorja. Nekateri delno, nekateri v celoti.

PARTyZAN ::

Cool story bro.

ahac ::

Večina velikih mmojev je šla itak v free to play zarad izida swtorja. Nekateri delno, nekateri v celoti.

Prehodi na f2p se dogajajo že nekaj časa. Mislm, da swtor nima veliko s tem.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Bolf3nk ::

subby je izjavil:

Večina velikih mmojev je šla itak v free to play zarad izida swtorja. Nekateri delno, nekateri v celoti.




ne se bat. Tudi sw:tor bo tudi. V roku enega leta.

Truga ::

Bolf3nk je izjavil:

ne se bat. Tudi sw:tor bo tudi. V roku enega leta.

Upam da res, vecina MMOjev se obrne na bolje ko so "zastonj", ker zacnejo dobivat vec dnarja za razvoj. Bolje je ce ti vsak 10ti player daje 500$ na mesec kot da ti vsak daje 15 na mesec :V

ahac ::

Jaz pa upam, da ne. Rajš dam mesečno naročnino pa vem, da ne bom imel dodatnih stroškov, ko bom želel raidat in vem, da drugi igralci ne morajo kar kupit prednosti.
Swtor se mi pa zdi, da je dost dober špil, da mu ne bo treba kmalu f2p.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Rotaidal ::

Dober je bil tudi AoC na začetku. Še boljši pa WAR, tudi Aion. Pa poglejte kje so sedaj.

Jaz še bom počakal osebno en mesec, da vidim realno stanje. Koliko jih bo dejansko podaljšalo naročnino in kakšen konkretni review.

ahac ::

Dober je bil tudi AoC na začetku. Še boljši pa WAR, tudi Aion.

Se ne strinjam. Bili so hyped, ampak to je pa tudi vse.
Men se zdi swtor dost bolj zanimiva igra (sicer v glavnem zarad zgodbe). Bomo pa vidl kolk bo za počet pri max. lvl. Če bo dovolj zanimiv, da bo obdržal igralce, bo plačljiv. Če pa ne bo gut, mi je pa itak vseeno, ker bom šel nazaj na WoW. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Boobiz ::

IMHO je swtor vreden nakupa in testiranja za 30 dni, ker ima dobr rpg element. V enem mesecu preigraš skozi zgodbo, po tem se bo pa itak videlo kako špilu kaže, če se ti splača plačevat naprej. Ni res da sta bla WAR in AoC prehypana, špila bi oba lahko blo dobra, če bi dobila malo ljubezni od devov, ampak so v najbolj kritičnih mesecih spali na prodajnih številkah.
Saj nihče ne ve kaj ponuja swtor ko preigraš čez zgodbo oz dingaš lvl cap (lvl 50 streami ki sm jih gledu so bli vsi samo pvp, for sure dont wanna do that all day long), lahko je ista fora kot z WARom, who knows.
SWTOR je za večino folka nek nov WoW, za nekatere pa popolnoma nekaj novega zato bi reku da bo špil živel par let brez problemov, če jim rata dobro shendlat prvih par mesecev.
I'm drunk, what's your excuse?

gorjup30 ::

Pretorijanec je izjavil:

Hej fantje, kje se zbirate? Jaz sem dobil EGA in sprobavam kateri class bi bil na PVP-RP serverju (ne spomnim se imena trenutno). Je kdo tam? Koliko je kaj resnega interesa, da se guild naredi?

Če kdo igra, dejte se prosim javit, drugače sem bolj samotar v MMORPGjih, ampak, če bi se pa kakšen slo-techer našel, bi pa z veseljem skupaj raziskoval Korriban.


Lahk se ti jst pridružim ko bom začel špilat :D

Pretorijanec ::

gorjup30: hudo! :) Če veš kter klas boš, ti loh kšno opremo držim, če mimogrede kaj najdem.

Phyrexian ::

Hm a kdo ve a ta spletna trgovina sploh se deluje CDkey.si ?? posljem mail ne odgovorijo...jih klicem se nikoli noben ne javi... me samo zanima ce je ze kasen kupil pri njih SWTOR ter ce se dobi tudi spil s skatlo? ty
Peace is a lie, there is only passion.Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.The Force shall set me free.

gorjup30 ::

Pretorijanec: Vrjetn bom šou sith inquisitor, kasneje assassin :D

Pretorijanec ::

Js sm lih končou dva dni igračkanja inquisitorja, pol sm naredu sorcererja... Zdej bom probu še Sith Warriorja, da vidm kaj mi najbl ustreza. No, lej... kar bom kej opreme meu odveč, bom spravu, pa če boš na istem serverju se kej javi (tut ingame mail sistem je, valda) in se dobiva kje na Korribanu.

subby ::

če kdo na ravagerju rab kej opreme, mam treasure hunting že okol 250 in kr dost modrih itmov dobivam pa dam lahko na stran

Pretorijanec ::

subby: kakšen server je ravager? Pa mimogrede: kok je kej interesa med tistimi, ki že/boste igral, da se guild tvori? Ker EGA zglada ni tok razširjen, kot bo dejanska slovenska populacija v TORu... tko da je dobr, da če je interes, da se že vnaprej ve na kateri server prit.

Tezaab ::

PVP server, dokaj poln (obremenitev je bila vceraj ponoci "heavy").

rsaver ::

No če koga zanima: Naročil 14.12 danes dobil špil z amazon.de. Sam na early access še čakam.

subby ::

nisem opazil, da je heavy... vendar gužve ni takšne, da bi moral čakat pri questih, kjer moraš na hunting groundu aktivirat kakšen item
drgač pa velik folka iz enga ruskega guilda srečujem, ampak v general chatu še nikogar nisem zasledil, da bi kdo pisal v kerem drugem jeziku kot pa angleščini
mal sm tud gledal vćeraj, preden sem šel spat, WHO okno in zasledil nekoga, ki je bil že lvl42...

Truga ::

subby je izjavil:

nisem opazil, da je heavy... vendar gužve ni takšne, da bi moral čakat pri questih, kjer moraš na hunting groundu aktivirat kakšen item
drgač pa velik folka iz enga ruskega guilda srečujem, ampak v general chatu še nikogar nisem zasledil, da bi kdo pisal v kerem drugem jeziku kot pa angleščini
mal sm tud gledal vćeraj, preden sem šel spat, WHO okno in zasledil nekoga, ki je bil že lvl42...

Serverji se znajo razdelit na instance tudi v "public" arejah ce je prevec guzve... Zato mi tud ni jasno deljenje na razlicne sharde...

gorjup30 ::

Pretorijanec je izjavil:

Js sm lih končou dva dni igračkanja inquisitorja, pol sm naredu sorcererja... Zdej bom probu še Sith Warriorja, da vidm kaj mi najbl ustreza. No, lej... kar bom kej opreme meu odveč, bom spravu, pa če boš na istem serverju se kej javi (tut ingame mail sistem je, valda) in se dobiva kje na Korribanu.

Na kermu serverju pa si? pa ime kakega chara mi povej da te kontaktam :D
««
6 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Guild Wars 2 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Igre
2107230603 (9508) mi345
»

The Elder Scrolls Online (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
763142457 (9264) oo7
»

WildStar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12418485 (6534) Zmajc
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713708 (7018) r3tro
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487149 (4597) Denis6

Več podobnih tem