» »

Star Wars - The Old Republic

Star Wars - The Old Republic

««
7 / 19
»»

particle ::

Končno dobil early access! ... sam škoda k je 45min čakalna vrsta :E

subby ::

oh ja... nebi smel v LoL po first win :\ okoli 60 evropskih serverjev in od tega jih je 50 full

Tezaab ::

subby je izjavil:

v general chatu še nikogar nisem zasledil, da bi kdo pisal v kerem drugem jeziku kot pa angleščini


Danes so na Ravagerju rusi na veliko debatiral v ruscini... pol se jih je pa par nemcov spravl zezat in so pisal v nemscini... fun. Barrens chat, all over again.

bajsibajsi ::

Igra se izsla ni uradno, pa je folk ze max level (lvl50). Super MMORPG.

Truga ::

bajsibajsi je izjavil:

Igra se izsla ni uradno, pa je folk ze max level (lvl50). Super MMORPG.

To je normalno, zdej so igre take da se prec zlevela, pol se pa grinda gear. Pa mas namest character levele gear tiere. :P

bajsibajsi ::

Truga je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Igra se izsla ni uradno, pa je folk ze max level (lvl50). Super MMORPG.

To je normalno, zdej so igre take da se prec zlevela, pol se pa grinda gear. Pa mas namest character levele gear tiere. :P


Ah daj ne govori bedarij. Odvisno in razlicno od igre do igre.

Gre za exploit, ki je bil znan ze v CB, pa BW kljub temu ni "uspel" narediti popravek. Se ti zdi normalno, da je folk max level, MAX level ze pred samim uradnim izzidom igre? Jao no...

Boobiz ::

V tem špilu se res prehitro lvla. 8-O

Drugače bomo pa vidli, če bojo devi v koraku s hitrostjo igranja potem tole mogoče ne faila, v nasprotnem primeru pa se lahko nardi WAR scenarij, ko množice mass quitajo zaradi lack of content.
I'm drunk, what's your excuse?

bajsibajsi ::

Normalno da faila ze v osnovi 150kk $ za VO, ki ga skoraj vsak preskoci (seveda z razlogom, da je ze vse videl med beta testiranjem). Ce gledam preko steama (npr. twitch.tv) vidis, da nihce ne j*** VO niti 5%.

WAR folk ni mnozicno quital zaradi lack of content. Kontenta je blo na release day povsem zadosti, ampak deloval ni dobro. S tem da je to eden redkih MMORPG iger, ki ima tri leta kasneje manj contenta, kot ga je igra imela ob izzidu (in to dobesedno, npr. fortress, T1 vsi start v istem pairingu/zoni..itd). Pa vem o cem govorim, sem bil med prvimi RR80 in to globalno EU/NA, drugi RR80 igralec na starem K8P serverju... Zaradi PVP/RVR se vedno igram tu pa tam, ampak vecino zgolj trial twinke.

edit/ GW2 please save our souls :D

Zgodovina sprememb…

BALAST ::

 7 let razvoja...

7 let razvoja...

"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

subby ::

ubogi tisti, ki so mnenja, da sta pri mmojih najpomembnejša grafika ter vedno drugačen interface

Phyrexian ::

BALAST je izjavil:

 7 let razvoja...

7 let razvoja...



7 let razvoja...ja samo v kero smer.wow ga prou posteno faila s cata...pa se slabse bo...:S
Peace is a lie, there is only passion.Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.The Force shall set me free.

bajsibajsi ::

A je to sploh pomembno v tem kontekstu? WOW lahko ta moment preneha popolnoma poslovati in bo kljub temu financno najuspesnejsi MMORPG do sedaj in verjetno bi drzal ta prestol se mnoga leta.

Bork7 ::

Lep pozdrav!
4je prijatelji bomo jutri začeli igrati na strani republikancev. Ne vemo še, za kateri server bi se odločili, edini pogoj je, da je PVP. Ima kdo kaj predlogov?
hf

zaradi kar precejšnje razlike republik-empire, že razmišljamo malo o PvE serverju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bork7 ()

sash69 ::

Predvidevam da BALAST cilja na sliki predvsem na podobnost področja na katerem sta zgornja screenshota narejena. :) Mogoce malo smesno a vseeno ni to nic hudo takega - pač...podoben layout nekega dela področja v obeh igrah..big deal. :)

Če je pa dejansko tu mislil da "podobnost" v interfacu:
1 - interface v SS od WoW-a je hudo zmodificiran, marsikateri elementi so zelo prestavljeni iz svojih originalnih pozicij in nekateri so tudi dodani (npr. TitanBar mod na vrhu) Če WoW zaženeš brez add-onov, boš mel zelo drugačen interface od tistega, ki je prikazan na sliki.
2 - kako boš drugače razporedil elemente vmesnika katere potrebuješ za igranje MMO-ja je res beyond me. Pač, ni veliko možnega smiselnega razporejanja (za "default" uporabnika) elementov vmesnika (quest log/tracker, chat, inventory, target/player frami, itd.) To je skoraj tako kot bi nekdo rekel da naj naredi nekakšen uber hudo drugačen, a še vseeno zelo uporaben in smiselen interface za tablice, namesto takšnih kakršne poznamo trenutno (Ipad2, GalaxyTab, etc.)

Sicer ne vem ali je interface v SW:TOR možno kaj moddati ali ne (torej ali gre v zgornjem SS-ju za moddan interface ali ne), saj igre nisem preizkusil, in tudi zaenkrat dvomim da jo bom (bolj zaradi pomanjkanja časa, pa kljub temu da mi WoW kot igra smrdi zadnje čase, ga bom čez čas verjetno zopet začel igrati zaradi izrednega zanimanja za lore in zgodbo - katerega prej ni bilo (zanimanja namreč) )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sash69 ()

ahac ::

Če WoW zaženeš brez add-onov, boš mel zelo drugačen interface od tistega, ki je prikazan na sliki.

No, ja...
Dejansko je Swtor UI zelo podoben tistemu iz WoW, samo razni elementi so drugje. Še nekatere nastavitve so skoraj enake (recimo: show raid frames in party). Ampak sej to je kul. Blizzard je v 7 letih dobro ugotovu kaj igralci pričakujejo od UIja.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Wizard ::

Bork7 je izjavil:

Lep pozdrav!
4je prijatelji bomo jutri začeli igrati na strani republikancev. Ne vemo še, za kateri server bi se odločili, edini pogoj je, da je PVP. Ima kdo kaj predlogov?
hf

zaradi kar precejšnje razlike republik-empire, že razmišljamo malo o PvE serverju.


Jaz sem na Luka Sene (pve,en) Rep

Še par slo guildov

- The Unknown Legion (Empire, PVP) http://www.swtor.com/guilds/49846/unkno...

- Galaxy Domination Order (Empire, PVP) http://www.swtor.com/guilds/241859/gala...

- Spaghetti Monsters (Republic, PVP) http://www.swtor.com/guilds/280749/spag...

Se vidimo tudi na SWTOR Slovenija.

Izbira je pestra :)

Boobiz ::

Če ma kdo kako kopijo špila odveč in jo ma namen prodat, se priporočam.
I'm drunk, what's your excuse?

BALAST ::

"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

subby ::

upam, da jutri dobim box, in da bo ključ notri

Truga ::

Jaz sem kljuc ze registriral na swtor.com zdej pa hoce da se subscribam da dobim 1 mesec zaston :D

Ahac: na kerem serverju bos ti, in kolko ima zdele queue? Jst bom pomoje pocalak kaksen teden ali 2, da se tale norija umiri :D

ahac ::

Jaz sem kljuc ze registriral na swtor.com zdej pa hoce da se subscribam da dobim 1 mesec zaston :D
Pol je ista fora kot je bla pri WoW, da si takoj že moral vpisat kreditno.

Zdaj se za server menim z old school guildmates iz WoW in še ni sigurno. Moj swtor itak še ni prišel od zavvija.... Sem pa tud jaz premišljeval, da bi mal počakal, da se queue malo zmanjšajo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Bork7 ::

Evo, 4je frendi smo šli na server Ula Vii (republikanci).
Res je server malo čudnega imena, vendar na njem ni queja, ker ga je BioWare šele danes postavil.
tako da, če bo kdo igral SWTOR republik side in neve kam bi šel, se nam lahko pridruži. Ustanovili bomo tudi guild.
Vsi smo oldschool igralci wowa (since2004)

Lp!

Mipe ::

BALAST je izjavil:

39€ kupiš ključ, DLjaš prek neta.

Availability: Out Of Stock


Sicer pa...

60 dolarjev = 55 evrov je uradna cena... so nori. Pozna kdo še kakšno spletno stran, kjer se da kupiti te ključe za RAZUMNO ceno?

Tezaab ::

ahac je izjavil:

Jaz sem kljuc ze registriral na swtor.com zdej pa hoce da se subscribam da dobim 1 mesec zaston :D
Pol je ista fora kot je bla pri WoW, da si takoj že moral vpisat kreditno.


Meni na strani samo pise, da moram vpisat kreditno (na checklisti stvari nujnih za igranje). Ceprav je nisem, sem danes lahko igral.

Syres ::

Če kdo hoče kupit igro ima šanse še do 23.12.2011 da jo zadane free na www.mmoslo.si . Vse kar je potrebno je free registracija na forumu in kak replay v postih. Stran je nemenjena pretežno MMO ciljni skupini gamerjev. Tako da....navali in srečno.
www.mmoslo.si

benetom2000 ::

Mipe je izjavil:

BALAST je izjavil:

39€ kupiš ključ, DLjaš prek neta.

Availability: Out Of Stock


Sicer pa...

60 dolarjev = 55 evrov je uradna cena... so nori. Pozna kdo še kakšno spletno stran, kjer se da kupiti te ključe za RAZUMNO ceno?



Povsod je out of stock :D

Pretorijanec ::

A je kdo na Lord Calypho-u? Je RP-PVP strežnik. Zadnje 2 dni je bil kar obremenjen, ampak se stanje hitro izbolšuje...

Tezaab ::

Tezaab je izjavil:

ahac je izjavil:

Jaz sem kljuc ze registriral na swtor.com zdej pa hoce da se subscribam da dobim 1 mesec zaston :D
Pol je ista fora kot je bla pri WoW, da si takoj že moral vpisat kreditno.


Meni na strani samo pise, da moram vpisat kreditno (na checklisti stvari nujnih za igranje). Ceprav je nisem, sem danes lahko igral.


Ok... Danes mi pravi, da na racunu nimam veljavne narocnine. Ocitno je res treba vpisat kreditno... se pardoniram.

benetom2000 ::

Če kdo rabi 60 dnevni pre-paid game card ima možnost, da jo zadane na mmoslo.si. Veliko sreče, izžreban je tudi dobitnik škatelne verzije ter 30 dni igranja free. Congratz !

dozBK ::

Na bolhi je celo en oglas za to igro, 10 evrov ceneje kot pri mantisu in ravno toliko dražje kot kupovanje ključev pri sumljivih internetnih trgovinah.

subby ::

brezveze šparat na teh 10€... itak boš 13€ mesečno potem še plačeval
raj daš 10€ več pa si potem siguren da dobiš, kar plačaš

yoco ::

Jaz bi pa rad nekaj vprašal glede tega plačevanja! A to ti oni sami trgajo z računa vsak mesec, al morš sam podaljševat naročnino?

subby ::

sam si moraš podaljševat, lahko si tud za nekaj mescov vnaprej zakupiš pa dobiš malce popusta

bajsibajsi ::

Ne, pri placevanju s kreditno kartico (ali Paypal) ti obicajno firma trga avtomatsko do preklica.

Truga ::

bajsibajsi je izjavil:

Ne, pri placevanju s kreditno kartico (ali Paypal) ti obicajno firma trga avtomatsko do preklica.

In v primeru SWTOR ta trditev drzi.

Boobiz ::

Dons dobil spil :D. Na kerih serverjih kempate?
I'm drunk, what's your excuse?

yoco ::

A se da plačevat preko kartice Visa Electron?

Tezaab ::

Truga je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Ne, pri placevanju s kreditno kartico (ali Paypal) ti obicajno firma trga avtomatsko do preklica.

In v primeru SWTOR ta trditev drzi.


Ce izberes opcijo za pol leta, te kak mesec pred iztekom spomnijo, da bo kmalu za placat; pri enomesecnem in tromesecnem planu te ne (pri vseh pa avtomagicno podaljsajo).

subby ::

Evo po pričakovanjih so slicing nerfal, kar močno.

Truga ::

subby je izjavil:

Evo po pričakovanjih so slicing nerfal, kar močno.

No, nevem ce temu sploh lahko reces nerfal. Ce ti v parih urah slicanja faila samo ena misija si v minusu z denarjem... :D

benetom2000 ::

Boobiz je izjavil:

Dons dobil spil :D. Na kerih serverjih kempate?


The Shadow Runner (Empire)...Beenaia,Syres,Pohi,Vallum,Draum, Rohur

Dami ::

Truga je izjavil:

subby je izjavil:

Evo po pričakovanjih so slicing nerfal, kar močno.

No, nevem ce temu sploh lahko reces nerfal. Ce ti v parih urah slicanja faila samo ena misija si v minusu z denarjem... :D

Ja misije so ratale skoraj da useless, lahko pa fajn farmaš dnar na kakih lokacijah kjer je velik teh lockboxov na kupu.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

iceman3 ::

Koncno dobil spil in zrihtal subscribe, Empire here I come:D
The knowledge is the only true power!

Bolf3nk ::

ali je špil res eno veliko razočaranje? še bolj pa grafični pogon? enim baje bliska vse, kot novoletna jelka:|

škoda, sem imel namen nabavit... samo po STO še ne želim enkrat vreči dnar stran

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

yoco ::

A fizičnega cdja se pri nas ne da dobit?

ahac ::

yoco je izjavil:

A fizičnega cdja se pri nas ne da dobit?

Mantis ga sicer prodaja za 60€ (pa mogoče še kdo), ampak uradno pri nas še ni izšel.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

subby ::

Truga je izjavil:

subby je izjavil:

Evo po pričakovanjih so slicing nerfal, kar močno.

No, nevem ce temu sploh lahko reces nerfal. Ce ti v parih urah slicanja faila samo ena misija si v minusu z denarjem... :D


prej si recimo dal 2k creditsov za bountiful misijo pa dobil ven zelen lockbox ki ti je dal bp 6k... zdaj pa tud zeleni ne dajo več velik, dejansko dobiš od njih približno tolk, kolikor si vložil
sam sem vedel, da bo slej kot prej nerfan, tako da sem namesto levelanja raje farmal slicing... sam še vedno nimam dost za do konca upgrejdat storehouse :\

yoco ::

ahac je izjavil:

yoco je izjavil:

A fizičnega cdja se pri nas ne da dobit?

Mantis ga sicer prodaja za 60€ (pa mogoče še kdo), ampak uradno pri nas še ni izšel.

Že prov resno razmišljam, da bi ga kupil! Špil mi deluje res noro dobr! :D
Če kupim tega pri mantisu, a moram nujno se naročit na naročnino al je za en mesec že vključena?

BALAST ::

Zdaj je Star Trek Online na Steam za 5€, sicer ni tako "popularen" ampak za 5€ dobiš več kot 15€ vrednih itemov, orožij za ladje in ostalih perkov.
Čeprav bo sredi januarja prešel na F2P, varianto, se ti bo to "plačilo za original igro" splačalo z večimi bombončki, kot je velikost invetarja, Borg raso itd.

Star Trek Online @ Wikipedia

http://pc.ign.com/articles/121/1211970p...

http://store.steampowered.com/app/90122...
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BALAST ()

yoco ::

Djte mi povedat, če kupim samo ključ, potem moram igro dol dat, ane? A je kakšna omejitev v kolikšnem času jo mors dol dat, ker jz mam ful slabo linijo!
««
7 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Guild Wars 2 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Igre
2107231786 (10691) mi345
»

The Elder Scrolls Online (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
763143590 (10397) oo7
»

WildStar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12418589 (6638) Zmajc
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713781 (7091) r3tro
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487179 (4627) Denis6

Več podobnih tem