» »

Star Wars - The Old Republic

Star Wars - The Old Republic

««
5 / 19
»»

sebamatko ::

Jaz sem jo naročil že 29.7.2011 na http://www.shopto.net/ in takoj ko sem plačal sem dobil cd key in ga vnesel na swtor.com.
Samo pa nisem 100% da imam early access.
edit: http://www.cjs-cdkeys.com/products/Star... poceni ;)

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Dami ::

sebamatko je izjavil:

edit: http://www.cjs-cdkeys.com/products/Star... poceni ;)

Current stock: -1 :)
Mene ful skrbi da pri zavviju ne bojo dobil dosti špilov. Drugje kjer preorderaš dejansko ze imajo določeno količino pr seb in lahko tudi dobiš early access. Tu pa nimajo 0 in če imaš srečo ter bojo dobil tvoj box, boš tako dobil "early access" 20. decembra.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Boobiz ::

A je že kdo, ki je naroču dobil kodo za early access? Pa napište zraven še šop, kjer ste ubavli.
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

subby ::

naročil julija, dobil že takrat
amazon.co.uk

apclone ::

Naročo prejšn tedn na shopto.net. dobo v roko 5 min kodo.

sebamatko ::

Tudi jaz sem naročil na shopto.net in imam early acess...

apclone ::

a kdo slocajn ve kdaj bojo začeli maejle pošiljat, za early acess.

Tezaab ::

apclone je izjavil:

Naročo prejšn tedn na shopto.net. dobo v roko 5 min kodo.

To si narocil in takoj pritisnil knof za placat, ne pa varianta "trgajte denar s kartice, ko boste poslali"?

apclone ::

Ja kr placo sn da so mi kodo poslali takoj ja.

Tezaab ::

Ok, hvala za info. Bom sprobal.

Syres ::

Na www.mmoslo.si se bo podaril en izvod SWTOR. Članov je malo, tako da je možnosti veliko :)
www.mmoslo.si

ahac ::

Hi Ahac,
Thanks for contacting Zavvi.com
I am very sorry for the delay.
This code should be sent to you by email.

Nič niso povedal kdaj...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Tezaab ::

Upam, da bojo s shopto.net jutr poslal to kodo (v uri in pol do zdej je se niso, ampak je res, da je nedelja)... Da jim ni zmankal zalog :(

apclone ::

Na shotto.net mas pod accauntom pod my orders pa codes. Neposlejo ti mejla mors na starni pogledat.

Tezaab ::

"No codes to display.", ceprov je moj preorder pod "pre paid preorders". Je pa tud res, da mi s kartice niso se nc trgal. Bom vidu jutr, pa hvala za info, se enkrat.

Dami ::

ahac je izjavil:


Nič niso povedal kdaj...

Jaz sem jim še enkrat pisal in vprasal za konretn datum kdaj mislijo pošiljat kode, ter ali majo sploh dost zalog za vsa naročila. Če se izkaže da nimajo nič in šele 20. dobijo stuff, kar pomeni da je njihov early access zavajanje in da vprašanje če bo sploh dost škatel za vse, pol naročim drugje.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tezaab ::

Mene osebno briga za skatlo, samo da dobim kljuc. Spil imam tako ali tako zdownloadan od bete prejsnjega tedna; da bo delal potrebuje samo se kak patch.

subby ::

Sam da ne boste mel istih problemov kot stranke Walmarta, katerim so skenslal prednaročila in jih nič opozoril glede tega.

Tezaab ::

Ok, glihkar dobil preorder kodo (s shopto.net). Po moje to pomeni kak dan, dva, predigre.

Boobiz ::

Torej, na drugih forumih smo se začeli menit, da bi se počasi lahko zmenili kateri server bomo okupirali slovenci.
http://www.mmoslo.si/index.php/forum/17...
http://www.joker.si/mn3njalnik/index.ph...

Če je kdo za oz. ma svoj guild in hoče še kakega slovenca več, potem naj sčekira linka in pove svoj predlog/mnenje.
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

Truga ::

Nargyle je izjavil:

Ali bi mi lahko kdo svetoval kje da prenaročim igro?

Je možnost prednaročila igre v Italiji in jo nato fizično prevzamem v GameStopu na primer in kako bi to zgledalo?

In ali bi lahko pri tem dobil Pre-order early access?

AFAIK je preorder early accessov ze zdavnaj zmanjkalo. Kar se tice pa igre pa najbolje da kupis digitalno razlicico, da jo lahko igras na dan ko izide.

Sheppard22 ::

LP
Vidim da imate dobro, temo glede STWOR:)
Beto sem testiral in je bila vsaj zame odlicna Bioware kaj pa drugega zdaj me samo zanima, kako bo glede mesečne naročnine in kje v SLO plačaš zadevo in kako na cdkey kjer sem naročil ključ so mi rekli, da lahko kupim več ključev, samo to se mi zdi neumno. Mesečno naročnino bodo dodali pozneje. Pa če mi lahko kdo zna svetovati kako to poteka.
Hvala za odgovore pa vesele praznike. Ps če rabite še kakšnega za sesut sithe me kontaktirajte na moj mail sheppard1234@gmail.com ali pa na msn prim_uros@volja.net

Zgodovina sprememb…

ahac ::

1 mesec imaš vključeno, potem pa plačuješ naročnino. Glede na to, da se igra uradno zdaj še ne bo prodajala v SLO, moraš verjetno najboljš s kreditno razen, če se bodo kje dobil gamecardi.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

lukapivk ::

Mi imamo guild ( ni samo slovenski ) na www.starwars.si

več info na luka.pivk@gmail.com

lp

SneakySneaky ::

Pozdravljeni!

Na FB je skupina, ki je namenjena koordinaciji slovenskih igralcev SW:TOR, da se bomo nabrali na enem serverju in ne bomo razpuščeni po celem spektru, kot je to pri WOW. Zato vas prosim, če se pridružite in bomo izbrali en server, kjer bi bilo največ slovenskih igralcev, da bodo možni slo guildi itd.

link: https://www.facebook.com/groups/2738465...

LP

McGregorSL ::

Meh, če je ne bo v sloveniji potem pa bo treba počakat do takrat, ko bo... itak bodo še patchi vmes pa naval bo velik... če bo pa to šele drugo leto pol pa nej grejo v k.

subby ::

evo, final verzija se da že downloadat, če ste preorder nardil

Wizard ::

YES!

Early access se začne že 13 Decembra(ob 13.00pm :))!!!

subby ::

škoda k ne morem frej dobit na šihtu :\

Tezaab ::

Ce zadeve po beti niste zbrisali, je potrebno samo zagnati launcher, ki dol potegne patch in to je to.

subby ::

rečeno je blo, da kljub temu vse zbrisat pa na novo namestit
časa je itak dovolj, tako da ne vem, zakaj ne bi

Wizard ::

Kdor je igral beto pred 25. nov zbriše...ostali samo updatajo.
Mal je brezveze še enkrat vlečt 27 giga dol...

Btw a je še kateri interesent za PVE server?

subby ::

v čem je fora star warsa če ne moreš druge fakcije pobijat :\
sicer mam rad role playing, vendar je zame bolj primeren eu/en/pvp

vajtos ::

Wizard je izjavil:

Kdor je igral beto pred 25. nov zbriše...ostali samo updatajo.
Mal je brezveze še enkrat vlečt 27 giga dol...

Btw a je še kateri interesent za PVE server?


Js bom verjetno igral na PVE serverju :)
PVP pa pol kasnej mogoče :)

LP

Dami ::

Ma še kdo podobne security question probleme? Zej se ne spomnim ko sem kreiral acc ali sem odgovoru na vsa security questions ali sem pustil kaj prazno, sam do zdaj sem dobil vedno taka vprasanja na katera sem 100% odgovoril. Danes pa mi javi da se moram ponovno logirat ker sem na drugem računalniku (seveda ni res) in fašem "who was your made of honor?". Seveda nisem poročen in ne vem odgovora in sem padel v podobno situacijo kot veliko folka na onem linku. Ne morem verjet da customer service za tako vlko zadevo operira SAMO preko telefona?! Ko nobene prošnje preko emaila niso zalegle (pač en in isti automated response da za vse zadeve morš poklicat) sem začel klicarit v UK (btw folk iz USA, UK, ger in fra majo free). 4h vsake par minut je blo busy (seveda se linija vzpostavi in ti tajnica pove da je zasedeno). Ko sem naposled le dobil zvezo sem rabil 2 min samo da sem prišel do izbire da hočem govorit z "agentom" in pol bil še 20min v queue predn sn obupal (tam berem da je folk po +1h čakal). Pomoje bom počakal do ponedeljka ker tole je pa najslabši CS ever. Če ne bo šlo drugače bom mogu nardit nov acc in pozabit na early access oz se odločit al sploh podpirat tako nepripravljenost. Sam tok da če si kdo ni zapisal točno vse odgovore naj to nardi čimprej.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tezaab ::

Kje si naletel na to vprasanje? Na strani ali v launcherju?

Bork7 ::

Heej :)
Mene pa zanima, če kdo ve, kako bo igra delovala na mac-u i5 procesor, grafična intel hd3000? :) Je mogoče kdo v beti testiral na kakem macu z intelovo hd3000 grafično?

Lp

Dami ::

Tezaab je izjavil:

Kje si naletel na to vprasanje? Na strani ali v launcherju?

Na strani in na launcherju. Sem danes 1h preko skypa klical na ameriško številko da sn zrihtal. Pač pozabil sem na to geslo, shit happens:P
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tezaab ::

Hm... Torej je dejansko treba imet nastavljenih vseh pet vprasanj, ne samo minimalne tri?

Wizard ::

Ne, lahko imaš samo 3. Je pa 3 minimum.

Tezaab ::

Wizard je izjavil:

Ne, lahko imaš samo 3. Je pa 3 minimum.

To vem. Mislil sem na to, da bi te lahko zbugan sistem preverjanja vprasal po odgovoru na vprasanje, na katerega dejansko nisi odgovoril (ce bi recimo odgovoril na tri od petih).

Wizard ::

Jaz nisem imel nobenih problemov z vprašanji. Definitivno pa kontaktiri Customer service in jim sporoči tvoj probelm. Mal bi blo škoda zgubit early access zaradi bednega sistema...

Tezaab ::

Wizard je izjavil:

Jaz nisem imel nobenih problemov z vprašanji. Definitivno pa kontaktiri Customer service in jim sporoči tvoj probelm. Mal bi blo škoda zgubit early access zaradi bednega sistema...

Dami pravi, da je problem ze resil. Jaz s temi vprasanji (zaenkrat) se nisem imel problemov.

ahac ::

Imate že izbran server?
Moj guild se ni kreiral, ker zavvi ni poslal kod... ampak vidim, da bo slovenski guild The Unknown Legion na serverju Bloodworthy.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

McGregorSL ::

A v SW:TOR so warzones in open PvP vse kar je od PvPja?

Ni territory control PvPja, ki bi nakaj pomenil, dal kako prednost, spodbudil večje spopade ali načrtovanja napadov na nasprotnika?

Dami ::

Mene ne zanima pvp (sem ga ignoriral kolikor je le bilo mogoče celih 6let wowa). Jaz bi clo rajši igral na PvE serverju, sam ostali kolegi nočjo :8) Glede na to da je PvE serverjev veliko več, se mi zdi da se s pvpjem ne mislijo pretirano ukvarjat. Če sam pomislim kolk je mel blizzard problemov pri pvp-pve balanciranju opreme,skillov,talentov itd...
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Dami ::

ahac je izjavil:

ampak vidim, da bo slovenski guild The Unknown Legion na serverju Bloodworthy.

Balkan force v katerem je tud dosti slovencev je dalo pa na The Ravager. Zgleda bi nas tud oni mogl dat kot allies. Kr neki to.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

subby ::

ja jst grem tud na the ravager, glih danes mogu delat do petih, ko me pa doma swtor čaka :\

ahac ::

Dami je izjavil:

ahac je izjavil:

ampak vidim, da bo slovenski guild The Unknown Legion na serverju Bloodworthy.

Balkan force v katerem je tud dosti slovencev je dalo pa na The Ravager. Zgleda bi nas tud oni mogl dat kot allies. Kr neki to.


Še vedno je čas, da se lahko odločite in greste tudi vi tja.
Sicer so pa napisal, da ne garantirajo, da bo ally res na istem serverju. On ima itak spet svoje allies in tisti spet svoje, itd... če bi vse želel upoštevat bi moral dat cel svet na en server. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
««
5 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Guild Wars 2 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Igre
2107231823 (10728) mi345
»

The Elder Scrolls Online (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
763143607 (10414) oo7
»

WildStar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12418593 (6642) Zmajc
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713782 (7092) r3tro
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487179 (4627) Denis6

Več podobnih tem