» »

Kateri antivirus

Kateri antivirus

[out] ::

Ker živimo v časih, ko je antivirus program že obvezen, bo bil že skrajni čas, da si enega nabavim:\. Problem pa je, da ob vseh, ki so na tržišču ne veš več katerega. Zato vas sprašujem, kateri antivirus priporočate za osebno rabo za dial-up dostop, freeware ali plačljiv, dokler še lahko tole pišem, preden se mi računalnik sesuje:( . Napišite tudi zakaj "za" in zakaj "proti".

bobby ::

Jst osebno prisegam na Sophosa. je hitr, zanesljiv (če ga maš prou naštimanga!!!!) nima sicer avtomatskega updejta razen če nisi registriran pa te zadeve, updejti so pravočasni in pa še zlo mejhni filetki za dol vlečt (cca 10kB za en virus) ampak nima pa kakšnega firewall-a kot ga ma recimo Mcafee.

no jst na sophosa,...

Dusko ::

f-prot,norton,AVP,mcafee.

LapD ::

PC-Cillin

[out] ::

ok, hvala lepa, samo do zdaj samo bobby napisal ZAKAJ naj bi bil ta program boljši od drugih. Tako ali tako že vem kateri so na tržišču, samo zanima me kateri naj bi bil najboljši od tistih, ki so ta program uporabili, da mi ne bo treba nalagati z interneta vse preizkusne verzije:))

LapD ::

Lahek za uporabo, posodablja se samodejno lahko tudi vsak dan.
Datoteke lahko ozdravi, zbriše ali pošlje strokovnjakom na pregled.
Program praktično nima nobene slabosti.
Preizkusna različica traja 1 mesec:
www.antivirus.com

krucymucy ::

Uporabljal sem nortona 2002 vendar (mam dial-up) takoj po namestitvi potegne dol še 8 Mb updatov ... je hiter, bojda zanesljiv, in ne zavira PC-ja kot npr. Pcilin!
Vendar pa se mi zdi absurdno da je ze sam antivirus velik 50MB pol pa ti še 8MB updatea potegne dol in sem zacel uporabljat AVG je zastonj, majhen in kwl, ma updatem ki so kratki in ... ah preberi si in si ga downloadaj na tej strani! (5MB je za dol snet)

zippo ::

Jst mam tut AVG-ja pa Dial-up:

-ker je free
-majhni update-i

Ma pa čudne prjave: ko grem pod Info/computer mi napiše, da je procesor Intel pentium, čeprov mam Amd-ja (mogoče pri grisoftu še niso slišal zanga).:D Pa free memory 3Mb - mal bluzi...

Drugač mi je pa do zdej še vse viruse najdu.
Zame je čist dost ker ne dl-jam krenih stvari in podobno.
krneki

Dusko ::

JA kar se tiče nortona.Mislim saj pa obstajajo na določenih straneh update virus velikosti 3mb. Si tisto dol potegneš in pol tudi če ponovno in štaliraš nortona samo tistih 3 mb ponovno namestiš in maš updatan virus na tisti datum.
link
Pa maš še vse ostala tudi mcafee, avp.Kar se pa tiče preizkusne verzije demotov in orginala.Mislim za registracijo pa se pač malo znajdeš.Vem,da je to tu prepovedano oglaševat samo vseeno treba se je znajt

SLO-Security ::

Sam tolk: Sophos je za W32/Dotor-A izdal opozorilo dva dni po Pandi, Norton pa še dva dni pred pando, le da je slednji bil vključen v bazo po 2dneh, ko ga je izdal sophos. Se pravi, da na viruse se med tem najbolj odzovejo pri Pandi. Na naši strani imaš tudi 15% popust, če te zanima, ampak pustmo to sedaj.

Sicer pa ti priporočam, da si nabaviš RAVa [ http://www.ravantivirus.com ]-mega dobra zadevca. Hiter in najbolj zanesljiv ;) .
KO SE ZAVEŠ [NE]VARNOSTI HTTP://www.SLO-Security.com
NOVO: Na SLO-Security.com sedaj tudi FORUM-2! s strokovnjaki !

_Tejc_ ::

hmmm .... Ali norton antivirus ne zazna trojanca BDS......
men ga ni???
8-O

Sumo ::

Tisti ki je izjavil da Nortonov antivirus ne zavira masine, se (vsaj po mojih izkusnjah) bridko moti.

Paramedic ::

Js mam AntiVir, gor sm ga dal, ker je zastonj, pa hotu sm sprobat, ko je glih bil na enem DVDju. Pa mi je všeč, le da namesto posodobitev za viruse, potegneš kr cel program :\, ki pa je vedno veliko ok. 3.8 MB, na vsake ok. 3 dni.
Kateri so pa še free, pa delajo pravilno v XP (mislim glede več uporabnikov...)?
End transmission.

mamut ::

jest mam tud AVG in cist dobr dela. Za silo pa si lahko cekiras za viruse tudi prek neta: link8-O

l33t ::

Kaspersky je zakon!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2496645888 (3425) Domini tm
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711718 (9081) frikihamster
»

Kateri antiviru program in kaj menite o nortonu

Oddelek: Programska oprema
392441 (1947) madmitch
»

Kompletna antivirusna zaščita

Oddelek: Programska oprema
272315 (1814) Paramedic
»

Antivirus (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
615971 (4996) BigFoot

Več podobnih tem