» »

antivirus

antivirus

1 2
3
»

@ljash ::

Mene pa neki glede NOD32 antivirusa zanima: dj sm prešou iz Nortona 2004 (začasno) na NOD32 (ker Norton preveč spušča viruse). Dj me pa zanima, če lahko nastavim, da preverja Incredi Mail, ko sprejema in pošilja - NOD32 teži, da ne najde privzetega poštnega odjemalca. To pa je pri meni Incredi Mail XE. A se da to kje naštimat?

Highlag ::

Torej v pomoči za NOD32 piše:

IMON's primary role is to monitor incoming email. The key advantage of IMON, compared to its predecessor (POP3 scanner), is its ease of use. There is virtually no setup necessary since this module is email client independent. IMON works on the winsock level.

Imon-modul za čekiranje E-mailov in internet prometa.

Če jaz to prav razumem ne rabiš nič nastavljat, ker skener pregleda ves promet že na winsock nivoju, kar pomeni da preveri pošto preden pride sploh do programa, ki pošto vleče dol.

Jaz uporabljam OExpress in Mozillin email klient pa NOD nič ne jamra za to.

@ljash ::

men pa vsakič, ko ga zaženem (NOD32), napiše:
Microsoft Outlook:
Ali privzeti poštni odjemalec ne obstaja ali pa trenutni poštni odjemalec ne more izpolniti sporočilne zahteve. Zaženite MS Outlook in ga nastavite kot primarnega.

ZAKWA?:(

kloshar ::

A uporablja kdo 2 antivirusa?

MOJNET.net ::

Ja jaz, vendar ne istočasno. eScan za aktivno protivirusno zaščito in en online iskalnik.
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security Solutions /

kloshar ::

Jaz pa imam inštalirana nod32 in f-prot za windows in delujeta b.p. Samo malo imam nelagoden občutek, ker nimam kupljenih licenc. Zato sem se odločil, da kupim en av prog.

Ashrack ::

Uporabljam NAV2003 in sem zlo zadovoljen z njim! Nav2004 pa še nisem sprobal in ga verjetno tudi ne bom kajti vsi govorijo da je samo napihnjen v nulo¨!
....

frikihamster ::

Js pa uporabljam Bitdefenderja Proffesional in ga vsakmu priporočam, k ma probleme z antivirusnim. Ni požrešen, redno se updata pa še preprost je za uporabo.
Poleg tega ima tude dobre rezultate pri odkrivanju virusov, tudi boljše od nortona.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

En računalničar je reku da BitDefender ni antivirusni program!!!

Oddelek: Programska oprema
202943 (2107) Pyr0Beast
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619367 (8163) fitipaldi
»

Norton Antivirus se slabša, kakšna je alternativa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
648973 (7225) fruti
»

Kompletna antivirusna zaščita

Oddelek: Programska oprema
272237 (1736) Paramedic
»

Antivirus (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
615665 (4690) BigFoot

Več podobnih tem