» »

Kompletna antivirusna zaščita

Kompletna antivirusna zaščita

Smorny ::

Do sedaj sem uporabljal Antiviral toolkit pro, ki mi je zaščitil takorekoč vse, od pošte do wordovih fajlov. Sedaj so mi potekli ključi in ga ne morem več nadgraditi. Zanima me če poznate kakšen freeware antivirusni program, na katerega se lahko človek zanese in ti ne požre vseh sistemskih sredstev. Katere antivirusne programe uporabljate drugi?
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

SLOWWWeb.net ::

Jaz uporabljam demo verzijo SOPHOSa, saj je velik boljsi od katerega koli originalnega protivirusnega programa [ceprav imam tudi PC clin, Normana-oba sta originalna, ampak nobenemu ne zaupam :\] .

P.S.: Demo ima samo izklopljeno funkcijo avtomatskih nadgradenj, medtem ko najhujse lahko povleces iz strani in jih prekopiras v SOPHOS mapo.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Loki ::

A ma sophos se tisto "funkcijo", da virusov v datotekah sploh ne mores dezinfekcirat, lahko samo:
zbrises datoteko
preimenujes datoteko
se nekej, ampak ne vem vec kaj;
medtem ko lahko dezinfekciras sam makro viruse?
I left my wallet in El Segundo

SLOWWWeb.net ::

Ne, SOPHOS lahko počisti oz. popravi in razkuži datoteko, raztrga [to funkcijo naprimer uporabljam jaz], preimenuje, pobriše, kopira,...kater koli virus-če poza cepivo [če niso čist novi].
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Loki ::

cak da se razumeva...
lahko tudi razkuzi datoteko??

starejse verzije tega namrec niso imele...
I left my wallet in El Segundo

SLOWWWeb.net ::

Vsekakor, men jih je ze kar nekaj [cca.20 na mesec/od tega mi jih je 17 znal popraviti].
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Paramedic ::

V SW Powerju so bili testirani vsi bolj znani AV, zmagala sta Norton AV in McAfee ViruScan 6.01. Vendar na testu ni bilo po mojem mnenju najboljšega NOD32.
Pri demu je vse neomejeno, s tem da teži po 30 dneh, vsak dan sekundo dlje :/ Možno da je pri novih demotih drugače. V ramu ga je ene 3 MB.
End transmission.

Smorny ::

Kako pogosto so nove antivirusne baze pri NODu?
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

BigHugo ::

Pri NOD32 so popravki ponavadi enkrat na teden, se je pa že zgodilo, da sta bila dva popravka v enem dnevu. Vse je odvisno od trenutnih novih virusov/črvov/trojanskih konjev. Res dober AV program.

LP BigHugo
LP BigHugo

Spajky ::

use DL manager like Go!Zilla for InoculateIT PE: /free/

http://cws.internet.com/downloads/IPESe...
updates: at least weekly
http://antivirus.cai.com/IPEUp_latest.e...
8-)

krho ::

ja ma eno pomankljivost

real time protection ne dela v winXP

Paramedic ::

Kateri ima pomanjkljivost? NODu dela vse kot mora, samo tapravega DLji. Getright pa res čudno dela v XP
End transmission.

leinad ::

Kje pa se dobi tisto uporabniško ime in geslo, ki ga moraš imeti ob dl-janju NOD32 ?

krho ::

InoculateIT PE-ju pod WinXP ne dela Realtime protection

Binji ::

Jst sm mel Sophosa pa mi je slu edin to na kurac da ni tel *.exe fajlov ocistit. Sm mogu it lih z Nortonom cez!
Kjera verzija pa da zna ze ocistit te fajle?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

leinad ::

[CARNIVORE: warez je prepovedan na forumu. Poglej si Pravila. Popravljen post.]

Zgodovina sprememb…

Boky ::

Jaz sem pred par dnevi insteliral najnovejsi AVP. NA astalaisti pa sem brez problema dobil kljuce(deujejo nekje do julija 2002).

Milko ::

Stvar je sledeca: Rabim dober antivirusni program, in sicer registriran...torej sem ga pripravljen kupit, denar ni problem, ker gre za firmo. Odlocam se med McAfee VirusScanom in Norton Antivirus 2002. Mi lahko kdo pove kateri je boljsi kar se uporabnosti tice...

SLO-Security ::

100% McAfee, sem imel že preveč težav z Nortonovo nenatančnostjo ;( .

Če je firma ti priporočam da izbereš Pando Platinum [bog ne daj TITANIUM :O]

Soory sem spregledal: DENAR NI POMEMBEN? Ja??? Potem izberi SOPHOSa. Enoletna licenca te bo usekala oz. podjetje po žepu za cca. 80.000 sit + DDV na 1! mašino-na več mašin se cena licence zmanjša za skoraj 70% !!! Kaj dobiš za ta denar? Lepo! oblikovano škatlo v kateri te bo čakal 1 CD, lepo število knjig z vsemi varnostnimi rešitvami oz. Škatla zgleda nekako tako kot da bi kupu Linux BOX verzijo :8)
KO SE ZAVEŠ [NE]VARNOSTI HTTP://www.SLO-Security.com
NOVO: Na SLO-Security.com sedaj tudi FORUM-2! s strokovnjaki !

Zgodovina sprememb…

Paramedic ::

Ti piporočam, da sprobaš za kak mesec NOD32 Trial in McAfee ViruScan Trial, pa bo!
End transmission.

Vrocipes ::

če ima kdo f-secure me nekaj zanima:

Ko mi najde virus me vpraša kaj naj naredi vedno dam desinfec ali nekaj takega
če pa napiše da ga ne more potem pa ga kar sam reneme-a!!!
A je to če virus renemaš dobro???

Highlag ::

Imam NOD32 in dobim obvestilo O novi definiciji skoraj vsak dan. Drugače pa ima privzeto nastavitev, da pogleda za nov update vsako uro 8-O

lalan ::

Jest mam Titanium in bo čez en mesec treba podaljšati pogodbo.
Zakaj Platinum in ne Titanium???

kloshar ::

A pod pojmom AVP vsi razumemo antivirusni program Kaspersky? www.avp.ru

Loki ::

Da.
Verzije 4.x ne priporocam, ker je veliko mnogo pozresna za resource.

ce virus preimenujes, pomeni to v koncni fazi, da ga ne bos mogel odpret s tistim prgramom, ki bi ga po defaultu odprl - torej se izognes morebitni izgubi podatkov.

IMO pa to ni kaj prevec dobra izbira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

Paramedic ::

Js uporabljam trenutno eTrust AV, ki je zastonj (samo ta verzija - promocijska), pa vsak dan se posodablja prek neta, pa ene 3 MB rabi za delovanje v ozadju, tri niti so zagnane ves čas, kar ni nič v primerjavi z NAV ali McAfee...
Tak je še Antivir XP, ki pa je tud zastonj, ampak ma neke smotane stvari s posodabljanjem - vsakič sm mogu na novo inštalirat cel program, ko je bla posodobitev. Se mogoče da tud drugač, ampak ne vem kako.
Pozna kdo še kak tak AV? Zastonj, pa da ne poje več kot nekaj MB rama?
End transmission.

kloshar ::

Jaz sem si danes na notebook tudi vrgel eTrust EZ antivirus. Programček je zelo v redu, samo ne bi rekel, da je zastojn. Downloadaš si trial verzijo, ko poteče 30 dni, pa baje lahko uporabljaš kar naprej, ker nič ne jamra.

Glede zastojn antivirusov. Zastojn je še Avast!, pa AVG, samo to bogsigavedi kolko je kaj kvalitetno. Drugače pa, če malo uporabljaš eMule, lahko dobiš vse antiviruse celotno verzijo. (eden lep primer je nod32) Nod32 je majhen, a eden najboljših antivirusnih programov, z največ priznanji.

Paramedic ::

Se strinjam, NOD32 je res majka, ampak ko sm ga mel, se je končalo s tem, da je delalo le še, če si vpisal čarobne besede (številke), teh pa seveda nisem mel :D.
Praviš, da se da te rožice v Arburetumu™ nabrat? Bom kupu vstopnico :D.
End transmission.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

En računalničar je reku da BitDefender ni antivirusni program!!!

Oddelek: Programska oprema
202940 (2104) Pyr0Beast
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619364 (8160) fitipaldi
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711292 (8655) frikihamster
»

Norton Antivirus se slabša, kakšna je alternativa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
648969 (7221) fruti
»

Antivirus (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
615665 (4690) BigFoot

Več podobnih tem