» »

Antivirus

Antivirus

1
2
»

jurre ::

hm, sm sel na etrust, kjer sm potegnu trial verzijo, pa je cist drugacen od inoculate it, ki sm ga vcasih uporablov, pa se kuj rece da ne dela na winNT:\
rabm pa za win2k3

Driver ::

NOD32 dela na server in tudi preko Terminal services.
Skener lahko brez problema diasble-aš če te moti.

ToniT ::

jurre:
hm, sm sel na etrust, kjer sm potegnu trial verzijo, pa je cist drugacen od inoculate it, ki sm ga vcasih uporablov, pa se kuj rece da ne dela na winNT


Sicer ne vem, kaj si ti dol potegnil, sem pa jaz zdaj potegnil etrust 7.0 trial in mi dela brez problema.
Še screenshoot:
http://www2.arnes.si/~mbjzzd1s/knoppix/Server2003.jpg

kloshar ::

Kje si pa dobil verzijo 7? Jaz sem včeraj zvečer z strani www.my-etrust.com downloadal in dobil verzijo 6.1.

kockish ::

Na domaci masini NOD32.
Na mrezi Norton Corporate (edini norton, ki ti ne zajebe vsega), prej Sophos (update dela preko Emanagerja, ampak trial kode za update se ne dobi vec). Drugace mi je Sophos naj.

ToniT ::

Šel sem na http://www3.ca.com/virusinfo/ in tam kliknil na download (napis teče na vrhu).

kloshar ::

Aja, samo tisti antivirus je velik 22 mb, moj pa 3. Verjetno gre pa za isti antivirus, samo čudno da je ime drugačno. Pa da je dokaj težko pridet do njega.

jurre ::

hm, toni, potegnem tiste 3,7mb in dobim nasledna dva okna med instalacijo




:\

ToniT ::

Ne govorimo o istem produktu.
EZ etrust je osebna verzija in dela samo na delovnih postajah, tisto kar sem jaz napisal pa je verzija za serverje s centralno administracijo in distribucijo novih opisov virusov po delovnih postajah itd....
jurre: potegni dol drugo verzijo, ki jo dobiš na http://www3.ca.com/virusinfo/.

kloshar ::

Zdaj imam gor Norton Antivirus 2003, ki pa res obremeni procesor. Računalnik imam 2000 mhz, pa ga zelo upočasni. Res škoda. A ima kdo kakšne izkušnje z F-secure oz. F-PROT?

Stratus ::

Jaz preferiram Norton Antivirus Corporate Edition, dela OK brez vidne obremenitve proca.
P.S. Mam samo 900MHz Athlona in bi se hudo sekiral če bi kaj bremzalo, že tako je polž na polturbo pogon :D

BigFoot ::

Ja tko je, jest uporabljam Nortona. Dela super, nobenih problemov tako da ga lahko samo priporočam.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491620862 (19600) mat xxl
»

Zastonj antivirus

Oddelek: Informacijska varnost
104361 (3952) Glodko
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619354 (8150) fitipaldi
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711287 (8650) frikihamster
»

Norton Antivirus se slabša, kakšna je alternativa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
648961 (7213) fruti

Več podobnih tem