» »

Kdo vodi svet in podobne zarote

Kdo vodi svet in podobne zarote

««
6 / 10
»»

PaX_MaN ::

Drugače so rekli tisti kateri so zgradili WTC, da je fizično nemogoče, da bi se stava z ogrodjem vret podrla, če se ne uporablja dinamit.

Ti torej misliš, da je dinamit edini eksploziv, ki ga človeštvo pozna in ki bi edino podrlo WTC?

Potem pa povej, zakaj še je snov podobna lavi tekla tedne po tem, ko sta se dvojčka zrušila. Pa ne pozabi, vročina kerozina ko gori je dosti premajhna za take zadeve. Drugih snovi, pa niti omenjat ne rabim koliko premalo vroče so ko gorijo.


Bogve, kaj vse je bilo v stavbi in je bilo gorljivo. Papir je en tak. Pa les. In plastika.
Sej ni treba, da jeklo izpari. Samo, da izgubi nosilnost. Za to pa ne potrebuješ atomske.

Pa povej mi, zakaj so vsi člani komisije hoteli, da bi en odstopil, celo javno prošnjo so imeli? Ja zato, ker ja končno poročilo bilo skupno, kar pomeni, če je kateri od komisarjev imel kaj proti so mogli odstranit. Tisti komisar pa je bil blizu vladi in je le ta lahko delal tisto kar so mu rekli v parlamentu.

Vsi? Torej je tako mislil tudi tisti član, ki v bistvu ni maral odstopiti?
Da ne rečem, da ne razumem polovice tega, kar hočeš napisat.

TESKAn ::

Drugače so rekli tisti kateri so zgradili WTC, da je fizično nemogoče, da bi se stava z ogrodjem vret podrla, če se ne uporablja dinamit.

Tisti, ki so zgradili Titanik, so tudi rekli, da je nepotopljiva ladja. Pa vemo, kako se je končalo...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

BigWhale ::

kpkp,

Če predstaviš alternativno teorijo, pa tudi če je ta podprta z blagoslovom ameriške vlade, nisi še prav nič demantiral, pravzaprav so vse zgolj teorije na posamezniku pa je da presodi katera mu bolj diši, meni osebno uradna precej smrdi.


Jaz nisem predstavljal nobenih alternativnih teorij. Jaz sem samo povedal katera stvar je precej precej precej bolj verjetna.

Mark,
Noben pa ne ve kaj je v resnici bolo, samo domnevamo lahko in iščemo dokaze. Za obe varijanti se dobi ogromno dokazov.
Zakaj bi američani to pofejkali je logično.


Konkretnih dokazov je bore malo. Res. Enega mi pokazi. Zakaj bi to americani poceli pa ne vem. Nikjer ne vidim nobene logike. Zato, da si bodo pridobili vec denarja na racun vojne? A lepo te prosim. 'Kriznih zarisc' po svetu je dovolj, tako, da americani ne potrebujejo zaigrati napada na lastno zemljo, ce zelijo vojno. Je povsem dovolj, da si namislijo nek WMD v eni obskurni drzavi.


Kar se pa tiče Al Kaide... kdo pa govori o tej družbi? Mediji :) In kdo narekuje medijem? ....potem se pojavi spet vprašanje, če Al Kaida sploh obstaja.
Če ne obstaja, je tudi logično zakaj bi si jo američani izmislili.


A ti ne vidis, da bolj ko se zapletas v neke teorijo bolj komplicirano je vse skupaj. Stvari dejanko so bolj preproste.


PacificBlue,

Lahko ti jaz naštejem primere,kjer goreč avion ni podrl stavbe. In v wtc se je že pred 911 zaletelo eno letalo. Prav tako se je tudi bombnik zaletel v empire state building.


Na zalost, 'stavbe' niso WTC. Posamezne stavbe se obnasajo razlicno. In na svetu ni bilo se nobene take stavbe kot sta bila dvojcka WTC. No, poglej katero letalo se je zaletelo v WTC ze prej in kam je bilo namenjeno. B-25, ki je pa priletel v Empire state building, pa ni omembe vreden, ker je napram 757/767 kot komar. Ali pa vrabec.


Da še vedno trdim da je bila stavba minirana. Ampak sori mislim, da imam več dokazov kot ti o nasprotnem. Pa pozabi na razne "neodvisne" komisije. So ravne tko neodvisne kot kakšna Čečenija recimo..
Spomni se vseh poročil, da so slišali gasilci, policisti, sliši se celo na enem izmed posnetkov močne eksplozije. In da navsezadnje sem celo prilepil posnetek kjer Larry Silverstein prizna, da je dal ukaz za miniranje WTC 5...LINK. Tako, da mišljenje, da ni bilo načrtnega miniranja ne pride v poštev. Glede tistega izpuha dima, pa veš da nastane tudi pri načrtnem miniranju.


Dokaza nisi predlozil nobenega. V tisti bajti se je verjetno slisalo polno eksplozij. Stavim, da je bilo notri polno stvari, ki bi lahko explodirale kar precej naglas. Od raznoraznih jeklenk s kaj jaz vem kaksnimi plini, do navadnih sprejev. In to je slisalo en kup gasilcev in policistov in kaj vem kdo se vse. Tudi rusenje stavbe nad tabo prozivede polno zvoka podobnega eksplozijam. Pa tega ne ti, ne jaz ne stotine gasilcev, ne bomo razlocili.

Tisti posnetek o priznanju miniranja je nek izrez, kjer je clovek povedal dvoumen stavek. Ce govoriva o istem posnetku. Ne vem.

Seveda, tisti izpuh nastane tudi pri nacrtnem miniranju. Prav tako pa nastane tudi pri navadnem podiranju.


A ni to inside načrt? Ja teorija je bila izdelana doma, za prakso pa so uporabili tuje "mojstre".


Nevem a je bil nacrt izdelan doma ali v tujini. V bistvu je vseeno. Pravim samo, da je to edina v resnici izvedljiva opcija. Nikjer pa ne trdim, da je tudi bila cela stvar tako izvedena. Lahko bi bila. A je bila? Dvomim.


Ne materialnih dokazov za to res nimam. No razen ene gore video posnetkov, pričevanj, foto materiala itd..ampak sj to za vas še ni dokaz. Lahko pa poskusite z tem, da opazujete dogodke v svetu in jih primerjaš z mojo teorijo. Se kr izzide.


Oprosti ampak en kup tretjerazrednih youtube posnetkov in slik iz nekih bratovscin iz srednje sole in faksov ni noben dokaz.


Lepo te prosim no. Se pa ja menda boš spomnil koliko ameriških firm je imelo zaslužek zaradi rekonstrukcije iraka. Še nafta je šla gor.


Seveda jih je imelo. Tudi evropskih, o tem ni dvoma. A vseeno to ni noben dokaz zato, da nekdo kontrolira svet. :)

PaX_MaN ::

@PaX_MaN
guardian

Ja, kaj naj s tem? Kakšna obrazložitev bi bila primerna.

kpkp ::

Je samo alternativen link ker tisti od Pyr0Beast ne dela.
Bin Laden was, though, a product of a monumental miscalculation by western security agencies. Throughout the 80s he was armed by the CIA and funded by the Saudis to wage jihad against the Russian occupation of Afghanistan. Al-Qaida, literally "the database", was originally the computer file of the thousands of mujahideen who were recruited and trained with help from the CIA to defeat the Russians. Inexplicably, and with disastrous consequences, it never appears to have occurred to Washington that once Russia was out of the way, Bin Laden's organisation would turn its attention to the west.

kpkp ::

BigWhale,
morda sem se malo nerodno izrazil, v mislih sem imel, alternativno teorijo od alternativne, torej gre v bistvo za uradno, torej poenostavljeno bi zvenelo:
Tudi če zagovarjaš (predstavljaš) uradno teorijo in tudi če je ta podprta z blagoslovom ameriške vlade, nisi še prav nič demantiral.....

PaX_MaN ::

Ja, backstabbing sonuvabitchz. Smo že povedal.

kpkp ::

PaX_MaN the holder of all the universal knowlage.
Nevem kako lahko nekaj prebereš in potem na to prilepiš etiketo in diskusija je končana.
Lahko je bil "backstabbing" lahko ni bil...

PaX_MaN ::

Nevem kako lahko nekaj prebereš in potem na to prilepiš etiketo in diskusija je končana. Lahko je bil "backstabbing" lahko ni bil...

Em, ker tko piše?

Bin Laden was, though, a product of a monumental miscalculation by western security agencies. Throughout the 80s he was armed by the CIA and funded by the Saudis to wage jihad against the Russian occupation of Afghanistan. Al-Qaida, literally "the database", was originally the computer file of the thousands of mujahideen who were recruited and trained with help from the CIA to defeat the Russians. Inexplicably, and with disastrous consequences, it never appears to have occurred to Washington that once Russia was out of the way, Bin Laden's organisation would turn its attention to the west.


Kaj zdej?
Al' pa povej še kej zravn, kaj, o čemer se bo lahko diskutirati dalo, sicer bom komentiral kar si pač citiral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

kpkp ::

In vzrokov za to je lahko bilo več, ja?
Tukaj ne piše ali so se "skregali" in je prišlo do tega ali so se dogovorili in je prišlo do tega...

Kot da bi razlagal otroku...upam da veš da CIA ni prav nedolžna ustanova, ja?
Al' pa povej še kej zravn, kaj, o čemer se bo lahko diskutirati dalo, sicer bom komentiral kar si pač citiral.

Jaz sem samo zalimal link, kjer pravi da je al kajdo soustanovila CIA...
O čem bi pa ti rad govoril ne vem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kpkp ()

PacificBlue ::

Kot da bi razlagal otroku...upam da veš da CIA ni prav nedolžna ustanova, ja?


Skupina ameriških veteranov je vložila tožbo proti Cii, ker naj bi ta 25 let izvajala poskuse s kemikalijami in z mamili na vojakih.


LINK

PacificBlue ::

@Bw

Čaki zdaj pa neki ne razumem, ti dopuščaš možnost, da so dovolili Al kaidi da naredi terorističen napad v Zda, zraven pa izključuješ možnost, da bi minirali Wtc?

Mogoče jih je pa bilo strah, da se stavba ne bi podrla pa so jo še minirali.

PacificBlue ::

Jaz sem samo zalimal link, kjer pravi da je al kajdo soustanovila CIA...


Tale Robert Gates je v resnici ustanovitelj Al Kaide.

Nekaj oblakov je tudi nad njegovo vlogo pri škandalu Iran-Kontra v času administracije Ronalda Reagana, v 80. letih pa je sodeloval pri pomoči afganistanskim borcem v boju proti sovjetski okupaciji. To je bil čas, ko so ZDA neformalno sodelovale z voditeljem Al Kaide Osamo bin Ladnom.

LINK

PaX_MaN ::

In vzrokov za to je lahko bilo več, ja?
Tukaj ne piše ali so se "skregali" in je prišlo do tega ali so se dogovorili in je prišlo do tega...

Saj, nič ne piše. Zato tudi ne spodbijam tega kdo naj bi bil odgovoren za napad, niti tega, kdo naj ne bi bil odgovoren za napad.

Kot da bi razlagal otroku...upam da veš da CIA ni prav nedolžna ustanova, ja?

Lahko da.

Skupina ameriških veteranov je vložila tožbo proti Cii, ker naj bi ta 25 let izvajala poskuse s kemikalijami in z mamili na vojakih.

No, evo, na sodišču bodo predložili vse dokaze, potem bodo pa videli, kako naprej in kako je s krivdo.

Jaz sem samo zalimal link, kjer pravi da je al kajdo soustanovila CIA... O čem bi pa ti rad govoril ne vem...

To, da v istem citatu piše tudi, da se bodo taisti obrnili proti Zahodu.

Čaki zdaj pa neki ne razumem, ti dopuščaš možnost, da so dovolili Al kaidi da naredi terorističen napad v Zda, zraven pa izključuješ možnost, da bi minirali Wtc?

Yep. Predvsem zato, ker o "dovolilnici" - kaj šele naročilu - ni konkretnih dokazov, medtem, ko jih je za ne-miniranje dvojčkov obilo.

PacificBlue ::

Čaki zdaj pa neki ne razumem, ti dopuščaš možnost, da so dovolili Al kaidi da naredi terorističen napad v Zda, zraven pa izključuješ možnost, da bi minirali Wtc?

Yep. Predvsem zato, ker o "dovolilnici" - kaj šele naročilu - ni konkretnih dokazov, medtem, ko jih je za ne-miniranje dvojčkov obilo.


Ej znaš me nasmejati. Kakšen dokaz, pa mi lahko predstaviš,ki bo spremenil moje mišljenje? Če bi bilo tako bi ga že zdavnaj. Tako pa sem videl veliko več informacij iz moje strani(pa ne samo glede WTCja in Alkaide), ki so nakazovali da te stvari sploh niso čiste tako kot so nam rekli da so.

Ne moreš razmišljati samo lokalno, dej globalno tudi.

PaX_MaN ::

Ej znaš me nasmejati. Kakšen dokaz, pa mi lahko predstaviš,ki bo spremenil moje mišljenje?

Že stran ali dve nazaj je bil dan link na NISTovo stran.
Pa prijetno branje!

Tako pa sem videl veliko več informacij iz moje strani(pa ne samo glede WTCja in Alkaide), ki so nakazovali da te stvari sploh niso čiste tako kot so nam rekli da so.

Kvaliteta proti kvantiteti. Rajši izberem kvaliteto, hvala.

PacificBlue ::

@Pax Man

Aja?

Raje preveri to..

A group of scientists, researchers and 9/11 family members challenging the official reports of the destruction of the World Trade Center Towers on 9/11/01 has filed a Request for Correction (RFC) with the National Institute of Standards and Technology (NIST).

The Request asserts that the NIST Final Report violates information quality standards, draws inferences that are inconsistent with its own computer simulations and physical tests, and exhibits a significant bias toward a preordained conclusion while ignoring available evidence contrary to it. The Request also says that if this bias is corrected, the NIST simulation clearly indicates that the Towers should not have collapsed due to plane damage and fire. The obvious alternative, which the group says should have been studied by NIST, is explosive demolition.


LINK

http://www.scribd.com/doc/3332476/911-T...

PaX_MaN ::

In? Kakšen je bil odgovor?

Pyr0Beast ::

Povezava ne dela.
Dela BP na T-2, ce ti pa tvoj ISP hoce kaj prikrivati pa ne vem :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

nejcpirc ::

BBC Reported Building 7 Had Collapsed 20 Minutes Before It Fell

Torej, zakaj BBC 20 minut pred padcem stavbe WTC 7(Salomon Brothers Building) poroča o padcu? Tajm mašin? Njah... So zajebal? 8-O

Kaj pa vse anomalije letov AA 77 (Pentagon) in UA 93 (Shanksville, PA)? Ali pa vojne igrice( 9/11 War Games), ki se jih je šel "Kurček C."?

Bodo spet začeli mešat drek(ponovna preiskava)? Preveč smrdi, da bi se temu izognili, če vprašaš mene...

Sicer pa vidim, da imamo tukaj nekaj strokovnjakov, ki mi bodo iz rokavov stresli logične odgovore in potešili mojo željo po resnici;((

ps: če ste odgovore že podali, me prosim samo usmerite na številko strani te teme, ker priznam, nisem uspel/imel volje prebrati vsega.

bluefish ::

vse je že bilo predebatirano v prejšnjih dveh ali več odprtih temah, ki sta se dotikali vsebine o WTC-ju. Ta tema je bila prvotno sicer namenjena čisto drugim rečem, vendar pa so za teoretike očitno vse te zadeve povezane in vodijo h svetovni prevladi ene skupine postaranih lutkarjev, ki so prerasli otroško gledališče.

kpkp ::

Child fingerprint checks at European borders
By 2019 all travellers, including children, will be required to enter a closed booth on their own, where their biometric details, stored digitally on microchips in passports, will be checked against their real fingerprints.


To je samo delček, priporočam da preberete še detaile...:O

bluefish ::

ja, in to je z naslovno temo povezano kako?

nejcpirc ::

Še enkrat...samo bistvo mojega posta:
BBC Reported Building 7 Had Collapsed 20 Minutes Before It Fell

"You can fool some of the people all of the time, all of the people some of the time, but you can't fool all of the people all of the time" Abraham Lincoln

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejcpirc ()

kpkp ::

ja, in to je z naslovno temo povezano kako?

Zelo enostavno, če bi kaj takega rekel v kaki Angliji 10 let nazaj bi te imeli za hoxerja.
Hkrati pa prikazuje zlorabo terorizma za doseganje drugih ciljev, in smo spet pri who benefits...
Prikazuje "norost" elit....

Nevem rabiš še kako povezavo?

PS:Saj mene niti nebi preveč zanimalo kaj se je zgodilo 11.9 če leto nebi uplivalo na naše vsakdanje življenje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kpkp ()

Gandalfar ::

Sam tko .. zakaj vam je tako zelo pomembno kaj se je zgodilo z 9/11 napadom?

kpkp ::

Pa da se vrnemo malo bolj k začetnemu naslovu:
“Some even believe we are part of a secret cabal working against the best interests of the United States, characterizing my family and me as ‘internationalists’ and of conspiring with others around the world to build a more integrated global political and economic structure - one world, if you will. If that is the charge, I stand guilty, and I am proud of it.”

-David Rockefeller


"We are not going to achieve a new world order without paying for it in blood as well as in words and money." Arthur Schlesinger, Jr., in Foreign Affairs (July/August 1995)


"We are grateful to the Washington Post, the New York Times, Time magazine and other great publications whose directors have attended our meetings and respected the promises of discretion for almost forty years. It would have been impossible for us to develop our plan for the world if we had been subject to the bright lights of publicity during those years. But, the world is now more sophisticated and prepared to march towards a world-government. The supranational sovereignty if an intellectual elite and world bankers is surely preferable to the national auto-determination practiced in past centuries"--

David Rockefeller in an address to a Trilateral Commission meeting
in June of 1991

BigWhale ::

Še enkrat...samo bistvo mojega posta:
BBC Reported Building 7 Had Collapsed 20 Minutes Before It Fell


Takrat je tam vladala norisnica. Nihce ni vedel kaj se dogaja in kaj se je zgodilo. Takrat je ze bilo kar nekaj porocil, da WTC7 ne kaze ravno najbolje in da se bo verjetno cela stavba podrla. Novinarka pa je v tisti noriji vse skupaj pomesala. Preverila pa ni, ce stavba za njenim hrbtom sploh se stoji.

Imas to verzijo.

Ali pa tvojo zarotnisko, da so tudi novinarji vedeli kaj se bo dogajalo in kaj se dogaja in so bil z zarotniki dogovorjeni o cem porocat, kako in kdaj. Pa so pomesali tisti kdaj, in so potem o stavbi (za katero so itak vedeli, da se bo podrla) porocali o tem, da se je podrla. In ker so bili nepazljivi so o tem porocali prehitro.

Torej, katera verzija se ti zdi bolj smiselna?

PS: Tudi to smo ze povedali. Mnogokrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

BigWhale ::

BigWhale,
morda sem se malo nerodno izrazil, v mislih sem imel, alternativno teorijo od alternativne, torej gre v bistvo za uradno, torej poenostavljeno bi zvenelo:
Tudi če zagovarjaš (predstavljaš) uradno teorijo in tudi če je ta podprta z blagoslovom ameriške vlade, nisi še prav nič demantiral.....


No, ti pa nisi mene razumel. Jaz nobene teorije ne zagovarjam. Vseeno mi je katera je bolj pravilna in katera je bolj tocna. Pravim pa vam, da ste hoaxerji zaslepljeni s preveliko povsem nakljucnih podatkov in videvate vzorce tam kjer jih ni.

V stilu: "Podjetju Bushevega brata je na ISTI dan potekla vzdrzevalna pogodba z WTCjem! To je sumljivo!"

Ja, res je sumljivo! Sumimo na hoaxerje, da verjamejo v nek mastermind, ki je vse tole uspel skontrolirati, podkupiti desettisoce ljudi, ugrabiti stiri letala in jih skriti, skupaj s potniki, potem je uspel uporabiti super-duper energijsko orozje s katerim je uparil WTC (a ni bil WTC zminiran? Odlocit se bo treba.) in vse kar je bilo v njem. Na konuc je pa naredil tako fatalno napako, da je podpisal pogodbo tocno do dolocenega dneva napada za vzdrzevanje stavbe, ki jo je porusil?

A razumes? Vsaka stvar, ki ste jo hoaxerji ven privlekli je zrastla na zelnikih ljudi, ki imajo prevec casa z iskanjem vzorcev. Se posebaj tam kjer jih ni.In vsaka stvar je razlozljiva, pa ce zacnemo z dimom, ki buta skozi okna.

PacificBlue ::

Sam tko .. zakaj vam je tako zelo pomembno kaj se je zgodilo z 9/11 napadom?


Ker z tem so Illuminati dosegli, da so začeli sprejemati določene zakone, ki omejujejo človeško svobodo. V zameno za varnost. Zato je boj proti teroristom tako v ospredju.

@PAx Man

Nisem še našel odgovora. Me pa zanima.

BigWhale ::

@Bw

Čaki zdaj pa neki ne razumem, ti dopuščaš možnost, da so dovolili Al kaidi da naredi terorističen napad v Zda, zraven pa izključuješ možnost, da bi minirali Wtc?

Mogoče jih je pa bilo strah, da se stavba ne bi podrla pa so jo še minirali.


Ne, jaz pravim, najdite mi dokaze, da je bila minirana, pa bom verjel. Hoaxerstvo se ne steje. Tudi slika tistega stabra, en teden po napadu ne pove kaj dosti.

JA, seveda. Moznost, da je nekdo alkajdi dovolil, da stvar spelje tako kot se zagre ni izkljucena. Trenutno glede na konkrtetne dokaze pa nimate nic. Ne to, da je bil to 'inside job' in ne, da so bili tisti stebri v resnici tudi minirani.

PacificBlue ::

A razumes? Vsaka stvar, ki ste jo hoaxerji ven privlekli je zrastla na zelnikih ljudi, ki imajo prevec casa z iskanjem vzorcev. Se posebaj tam kjer jih ni.In vsaka stvar je razlozljiva, pa ce zacnemo z dimom, ki buta skozi okna


A samo ljudje, ki zahtevajo odgovore so zate že ljudje z preveč časa za iskanjem vzorcev?

In še posebej tam kjer jih ni



A se mi sploh pogovarjamo o isti stvari?

Dopuščaš možnost, da so dopustili da se je napad zgodil pa te kratomalo ne briga več kako se je vse skupaj dogajo?

Ker očitno so vprašanja..

Architect Richard Gage, AIA agrees. "Here's one of the grossest examples," he says, "While the NIST-sponsored UL floor assembly fire tests demonstrated only 2 to 4 inches of sag with no failure at 2,000 degrees for 2 hours, NIST never-the-less used 42 inches of sag in their computer models and concluded failure! These are very basic inconsistencies and suggest some serious data integrity problems."


LINK

kpkp ::

Pravim pa vam, da ste hoaxerji zaslepljeni s preveliko povsem nakljucnih podatkov in videvate vzorce tam kjer jih ni.

Še en vzorec od mnogih podobnih v zgodovini
Koliko naključij je potrebnih, da človek lahko dvomi brez da ga poimenujejo/ste hoaxer?

Gandalfar ::

Sam tko .. zakaj vam je tako zelo pomembno kaj se je zgodilo z 9/11 napadom?


Ker z tem so Illuminati dosegli, da so začeli sprejemati določene zakone, ki omejujejo človeško svobodo. V zameno za varnost. Zato je boj proti teroristom tako v ospredju.


Pa sej tudi ljudstvo samo hoce te zakone? Cel mindset zahodnega sveta je v to idejo neke varnosti zaprt ze nekaj desetletij+

Zakaj je pomembno a je to iluminati al ne. Itak se ob vsakem napadu in nesrecah, ki se dogajajo to dvigne in sproti sprejema zakone.

Zakaj se raje ne ukvarjamo z popravljanjem tega kar se je zgodilo, namesto da se teorije zarote isce.

Ali je pac teza, da ce dokazes da je bil pa 9/11 government conspiracy, bodo pa rekli "aja, ... potem pa ni problema s teroristi" in vrnili svet za 20+ let nazaj po obcutku varnosti .. al kaj?

TESKAn ::

Torej, zakaj BBC 20 minut pred padcem stavbe WTC 7(Salomon Brothers Building) poroča o padcu? Tajm mašin? Njah... So zajebal? 8-O


Ti RESNO misliš, da so zarotniki taki BUTLI, da bodo šli medije vnaprej obveščat, kaj se bo zgodilo ?!? Povej mi EN pameten razlog, da bi šli delat kaj takega. EN. Ne vem ne šteje.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

nejcpirc ::

BBC Responds to Building 7 Controversy:"
We no longer have the original tapes of our 9/11 coverage (for reasons of cock-up, not conspiracy). So if someone has got a recording of our output, I'd love to get hold of it. We do have the tapes for our sister channel News 24, but they don't help clear up the issue one way or another".

Ovce, za začetek si poglejte še drugi del Zeitgeista: Addendum

PaX_MaN ::

Nismo že na začetku teme rekli, da bomo ignorirali povezave brez dodatno podanega pojasnila/mnenja?

bluefish ::

Ja, res je sumljivo! Sumimo na hoaxerje, da verjamejo v nek mastermind, ki je vse tole uspel skontrolirati, podkupiti desettisoce ljudi, ugrabiti stiri letala in jih skriti, skupaj s potniki, potem je uspel uporabiti super-duper energijsko orozje s katerim je uparil WTC (a ni bil WTC zminiran? Odlocit se bo treba.) in vse kar je bilo v njem. Na konuc je pa naredil tako fatalno napako, da je podpisal pogodbo tocno do dolocenega dneva napada za vzdrzevanje stavbe, ki jo je porusil?

Na tole se hoaxerji izogibajo odgovoriti že od samega začetka v temah na ST. Očitno tudi tokrat ni nič drugače.
Vsak lahko prilima eno tono linkov in videov it YouTuba, časih je potrebno še vse skupaj povezati v neko smiselno celoto in zapolniti luknje. Prav tako je dobro imeti nek timeline.

PacificBlue ::

Na tole se hoaxerji izogibajo odgovoriti že od samega začetka v temah na ST. Očitno tudi tokrat ni nič drugače.


Pa ni tako. Svoj odgovor glede tega sem ja že zdavnaj podal.

Ker z tem so Illuminati dosegli, da so začeli sprejemati določene zakone, ki omejujejo človeško svobodo. V zameno za varnost. Zato je boj proti teroristom tako v ospredju.



Pa sej tudi ljudstvo samo hoce te zakone? Cel mindset zahodnega sveta je v to idejo neke varnosti zaprt ze nekaj desetletij+


Po 911 se je medijsko odvijala velika teroristična anatipropaganda. Prav vsiljevali so nam mišljenje, da je teroristična grožnja zelo velika. Tudi veliko držav je sprejelo razne proti teroristične akte in zakone. Recimo Patriotic act v Zda. Mislim te stvari so res bolane, se ime je tako zavajoče..Patriotic act, v bistvu so pa ti akti usmerjeni proti prebivalstvu(jim jemljejo svobodo).

Zakaj je pomembno a je to iluminati al ne. Itak se ob vsakem napadu in nesrecah, ki se dogajajo to dvigne in sproti sprejema zakone.


Seveda, eden tak terorističen napad ni dovolj, da bi lahko sprejeli vse potrebne ukrepe. ZMeraj so nekakšni vzroki. Ta vojna proti teroristom poteka že res dosti časa in kaj se je spremenilo? Da stvari so še hujše kot so bile na začetku.

Zakaj se raje ne ukvarjamo z popravljanjem tega kar se je zgodilo, namesto da se teorije zarote isce.


Mislis s popravljajem na tak način da se išče teroriste in hkrati nam se zmanjšujejo svobodščine(velja bolj za Zda) hkrati pa prihajamo v družbo nadzora? Če hočemo karkoli popravit, mora biti resnica na prvem mestu. In očitno oni ne znajo govoriti resnice. Že orožja za množično uničenje, ki naj bi jih skrival Saddam so tak primer. In zaradi tega so sploh začeli vojno proti Iraku! Torej so lagali, prav tako kot lažejo, da je resnični krivec za 911 Osama bin Laden. Ki pa je že mrtev verjetn v kakšni vukojebini, ampak pustimo to, sam da se še vedno lahko vrtijo po tv "njegovi" zvočni posnetki in prepričujejo ljudi, da grožnja je še prisotna.


Ali je pac teza, da ce dokazes da je bil pa 9/11 government conspiracy, bodo pa rekli "aja, ... potem pa ni problema s teroristi" in vrnili svet za 20+ let nazaj po obcutku varnosti .. al kaj?


Mislim, da ne. Tem manipulantom in zločincem(Illuminatom) bi morali soditi in jih privest pred sodišče. Ko se njih rešimo, se pa lahko začnemo pogovarjati o svobodnem in pravičnem svetu.

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Mislim, da ne. Tem manipulantom in zločincem(Illuminatom) bi morali soditi in jih privest pred sodišče. Ko se njih rešimo, se pa lahko začnemo pogovarjati o svobodnem in pravičnem svetu.

Če so tako skrivni in vplivni, ko trdite nekateri, potem bo to precej težko. Poleg tega pa, kaj ti daje garancijo, da se ne bo formirala podobna in verjetno še močnejša in vplivnejša skupina ljudi?

BigWhale ::

To je zaradi chemtrailov. :>

PacificBlue ::

Če so tako skrivni in vplivni, ko trdite nekateri, potem bo to precej težko. Poleg tega pa, kaj ti daje garancijo, da se ne bo formirala podobna in verjetno še močnejša in vplivnejša skupina ljudi?


Res je težko. Vendar imamo moč v tem, da širimo resnico. Le tako bodo oni izgubili moč odločanja, ki jo imajo. Že stari dobri Leary je govoril o tem..
“Think for yourself and question authority”.


Ti Illuminati delujejo proti človeštvu skozi generacije. Zato imajo takšno moč, svoje želje po prevladi prenašajo skozi naslednike. Tudi skozi razna prostozidarska društva in skrivne lože. Člani teh lož, so pa ponavadi zelo vplivni ljudje. In upam, ko bomo vsi spoznali resnico, da se bomo kaj naučili iz tega. Da se ne bi kdaj več ponovilo.

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Res je težko. Vendar imamo moč v tem, da širimo resnico.

Itak, širite resnico na enem majhnem forumu lociranem v marginalno veliki državici, kjer sprejemate in odgovarjate le na vprašanja (kolikor jih pač sploh je), ki jih postavijo somišljeniki.
Drugje verjetno ni nič kaj drugače. Nekdo postavi eno spletno stran in na njej širi "resnico" s pomočjo službenega računalnika med delom.
Če bi res želeli doživeti vaš cilj in najti/zapreti/odstreliti zarotnike, potem bi potrebovali ljudi, ki imajo res neko oblast in ne le kontrole na svojim ciljanjem na sekretu.

Ti Illuminati delujejo proti človeštvu skozi generacije. Zato imajo takšno moč, svoje želje po prevladi prenašajo skozi naslednike. Tudi skozi razna prostozidarska društva in skrivne lože. Člani teh lož, so pa ponavadi zelo vplivni ljudje. In upam, ko bomo vsi spoznali resnico, da se bomo kaj naučili iz tega. Da se ne bi kdaj več ponovilo.

Menda je bil član tudi DaVinci, ki je izumljal letalne stroje in očitno že takrat načrtoval napad na WTC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

imagodei ::

PB> "Ti Illuminati delujejo proti človeštvu skozi generacije. Zato imajo takšno moč, svoje želje po prevladi prenašajo skozi naslednike. Tudi skozi razna prostozidarska društva in skrivne lože. Člani teh lož, so pa ponavadi zelo vplivni ljudje."

urlpls!

O konceptih, ki jih je nemogoče dokazati, nima smisla govoriti. Jaz trdim, da svet vodi moja pločevinka RedBula. V dokaz lahko na youtube nalepim video, ki bo to neomajno potrdil!

Hint: debata se že več strani brezplodno vleče. Lahko dobimo kaj svežega, ali bo potrebno striktno uveljavljati pravilo, da se zahteva ARGUMENTIRANA debata?
- Hoc est qui sumus -

PacificBlue ::

@bluefish

Veliko vplivnih ljudi se trudi tudi za to, lahko ti povem kr enega recimo usa kongresnik Ron Paul, pa veliko skupin, organizacij in posameznikov deluje pa ne samo preko interneta, tudi preko uradnih postopkov.
Medtem se pa vlečejo raznorazni izgovori in opravičila. Jebeš to.
In kaj boš ti storil glede tega? Ti je vseeno ali bi rad da se stvari prikažejo v pravi luči?

PacificBlue ::

PB> "Ti Illuminati delujejo proti človeštvu skozi generacije. Zato imajo takšno moč, svoje želje po prevladi prenašajo skozi naslednike. Tudi skozi razna prostozidarska društva in skrivne lože. Člani teh lož, so pa ponavadi zelo vplivni ljudje."

urlpls!

O konceptih, ki jih je nemogoče dokazati, nima smisla govoriti. Jaz trdim, da svet vodi moja pločevinka RedBula. V dokaz lahko na youtube nalepim video, ki bo to neomajno potrdil!


Sam sebe demantiraš. Le kako naj z urljem ti na lastne oči dokažem, da nekaj drži. Think for yourself..

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

In kaj boš ti storil glede tega? Ti je vseeno ali bi rad da se stvari prikažejo v pravi luči?

Glede na to, da praviš, da imajo kontrolo že stoletja, je dejanski vpliv na mene povprečneža zanemarljiv in ga ne občutim.

kpkp ::

@imagodei
Historic Interview with Aaron Russo, Fighting Cancer and the New World Order in citati niso dovolj da bi dopustil možnost, da nekaj pa morda le je na tem?

Za razliko od PacificBlue-ja jaz ne širim resnice, le dvom, ker resnica je preveč filozovska in večina ljudi, ki je skozi zgodovino širila resnico se je motila, pa tudi nisem tako predrzen da bi trdil, da jaz pa imam odgovor(e)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kpkp ()

imagodei ::

PB> "Sam sebe demantiraš. Le kako naj z urljem ti na lastne oči dokažem, da nekaj drži. Think for yourself.. "

Ti s svojimi prispevki demantiraš samega sebe. V kolikor ti je interes širiti doktrino "Think for yourself", si ubral napačen pristop. Think for yourself je kul, limanje nekih kao avtoritativnih filmčkov iz youtube pa je bedno.
- Hoc est qui sumus -

Pyr0Beast ::

Ne, jaz pravim, najdite mi dokaze, da je bila minirana, pa bom verjel. Hoaxerstvo se ne steje. Tudi slika tistega stabra, en teden po napadu ne pove kaj dosti.
Najdi dokaze da ni bila :>

Ti RESNO misliš, da so zarotniki taki BUTLI, da bodo šli medije vnaprej obveščat, kaj se bo zgodilo ?!? Povej mi EN pameten razlog, da bi šli delat kaj takega. EN. Ne vem ne šteje.
S tem izlocis cloveski faktor. Tudi vsi znani BUSH-evi govori so bili vnaprej posneti ter nato predvajani 'live', ker ne, nas dobri in oh pametni predsednik se ne moti :)

We no longer have the original tapes of our 9/11 coverage (for reasons of cock-up, not conspiracy). So if someone has got a recording of our output, I'd love to get hold of it. We do have the tapes for our sister channel News 24, but they don't help clear up the issue one way or another".
A nasa RTV slo, za nekaj faktorjev manjsa hisa pa lahko drzi posnetke ter porocila vojne za slovenijo nekaj 10 let nazaj? :)

Na tole se hoaxerji izogibajo odgovoriti že od samega začetka v temah na ST. Očitno tudi tokrat ni nič drugače.

Saj ni potrebno da vse skupaj vodi en mastermind, preprosto se oblikujejo celice, katere sledijo dolocenim nacelom ter 'navodilom', njihov posamicni efekt je zanemarljiv, skupni pa ojoj ..

Glede na to, da praviš, da imajo kontrolo že stoletja, je dejanski vpliv na mene povprečneža zanemarljiv in ga ne občutim.
Integracija nekega mnenja v druzbo je ponavadi zelo uspesna ce vztrajas :)

Tako kot velja splosno prepricanje, da je mleko zdravo, ce ne jes solate ti bodo izpadli zobje, spinaca ma veliko zeleza ..
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place
««
6 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Resnična zgodovina - kdo zares vlada na zemlji (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Problemi človeštva
68742007 (28915) Matev

Irak ll. Mogoče se bo pa komu posvetilo :) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
42023016 (18902) jype

11 september in teorija zarote!? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12213442 (9065) jype

Več podobnih tem