» »

OS flame wars

OS flame wars

«
1
2 3
...
5

MrStein ::

Uradna tema o "Zakaj OS 1 sux, OS2 pa rulz !" ;)

Zakaj je OSX car, ostalo pa beda ?

Ker novi disk narihtaš v OSX v treh korakih:
1.) vklopiš računalnik
2.) izbereš fajl sistem
3.) Inicializiraš disk


Za Windows in Linux ne bom pretipkoval, ker je predolgo, le toliko: v Windows je 8 korakov, V linux pa 13 (ali več, sem štel nakrajšo pot).

Detajli: TechReport forum / Hardware / Storage / New hard drive? Read this first.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
  • spremenil: MrStein ()

strictom ::

Zakaj je Windows boljše od vsega ostalega:
1.) ni problem ga gor posnet,
2.) zelo uporabniku prijazen,
3.) z rednim posodabljanjem in antivirusnim programom, je še zelo varen,
4.) zanj je preprosto največ spisanega software-a,
5.) hiter in stabilen, ...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

jype ::

strictom> 5.) hiter in stabilen, ...

Biološke vrste, ki smatrajo Windows za hiter in stabilen sistem, ne spadajo med višje razvite sesalce. Če dobro pomislim najverjetneje niti strunarji niso.

Po drugi strani je vse to dejansko res za Linux, le da ne potrebuješ antivirusnega programa, vso ostalo programje pa že pride poleg sistema in to programje tudi avtomatično posodablja.

MrStein> V linux pa 13 (ali več, sem štel nakrajšo pot).

Če želiš, ti lahko ponudim Linux, ki te nič ne vpraša, kam bi ga rad namestil.

Monster ::

ka lahko napises teh 13 korakov za linux? ... ker osebno sem jih potreboval samo 4

1. vgradil disk, upalo kišto
2. naredo particijo
3. "formatiral" (mkfs.keripac)
4. mountal (al pa dal zapis v fstab)

... in to je to
Ka zaboga...

strictom ::

jype, men so pač linuxsaši debilni. Ubuntu ni po dist-update nikoli več vredo deloval, konstantni errorji, brejkalo vse, ... Winsi so se mi vedno brez problema updejtali :-)

Govorim za XPje.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

MrStein ::

ka lahko napises teh 13 korakov za linux?

Je pretežko kliknit na link ???

Če želiš, ti lahko ponudim Linux,

Sorry, štejejo se le dejansko obstoječi "linuxi".

Zanimivo, kak je 90% odzivov zanikanje realnosti.

Saj drugo ni bilo za pričakovat.

No, pa da se malo delam, ko da gre za resno debato:

strictom:
Zakaj je Windows boljše od vsega ostalega:
1.) ni problem ga gor posnet,
2.) zelo uporabniku prijazen,
3.) z rednim posodabljanjem in antivirusnim programom, je še zelo varen,
4.) zanj je preprosto največ spisanega software-a,
5.) hiter in stabilen, ...


1.) A pri drugih je problem ?
2.) A kar ignoriramo prvi post ?
3.) Za razliko od drugih ?
4.) Končno ena točka, ki ima veze z realnostjo.
5.) A da drugi niso ?

Čao.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PaX_MaN ::

Je pretežko kliknit na link ???

Ti ga niti prebral nisi. Pa lepo bi se bilo izjasnit o teh "korakih". A to pomeni dejanje, recimo format diska, ali tudi osnovne dialoge, ko te, recimo, vpraša za dodatnimi gonilniki in podobno?

Sorry, štejejo se le dejansko obstoječi "linuxi".

LOL. Če ti ga lahko ponudi, potem nekako obstaja, ne?

Winsi so se mi vedno brez problema updejtali :-)

Meni pač ne.

Zanimivo, kak je 90% odzivov zanikanje realnosti.

Saj drugo ni bilo za pričakovat.


Tebi statistika dela težave, kajne?
Kaj drugega pa lahko rečem, ko po celih štirih odgovorih napišeš iz riti potegnjeno cifro?

opeter ::

MacOS X in Windows:
- za ta dva sistema so na voljo programi v sklopu Adobe CS

ostalo pa me niti ne zanima
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

MrStein ::

Ti ga niti prebral nisi.

Aja, moj prvi post se le slučajno ujema z njegovo vsebino ?

Pa lepo bi se bilo izjasnit o teh "korakih". A to pomeni dejanje, recimo format diska, ali tudi osnovne dialoge, ko te, recimo, vpraša za dodatnimi gonilniki in podobno?


Kaj se je treba zjasnit ?
Izbereš tip FS in klikneš na Inicialize.
Dva klika.
Kaj je tu treba še razčlenjat ?

Mislim, nisem proti. Meni se le zdi to jasna stvar, ki ne rabi dodatnih razlag.


LOL. Če ti ga lahko ponudi, potem nekako obstaja, ne?

Aha, torej je tisto na linku izmišljeno ? Ali kako ?
Mislim, če obstaja bolj preprosti način, ga povej. Vsi ga bodo veseli.

Glede statistike:
- prvi odgovor je bolj ali manj mimo
- Drugi tudi na koncu proba povedat, da ni tak kot na linku.
- tretji je spet trdil, da koraki na linku niso pravi (potem pa napiše isto, le zelo skrčeno*)
- tretji pa nekak ni na temo

Torej, se opravičujem. Ni 90%, ampak triče... ah, bom še bolj nedoločeno rekel, da ne boš spet dlake v jajcu iskal : večina je napisala "Ne, ni res. To ni tako !"


* - "skrčeno" - saj za vsaki OS lahko napišemo tako:
prvi korak - narihtaš novi disk v OS
drugi korak - fertik
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

IceIceBaby ::

OSX je fajn, ker zaspi ko zapreš pokrov prenosnika in se zbudi takoj, ko ga spet odpreš.

Ni mi jasno kako tega ne znajo nardit pri MS.

jype ::

MrStein> Aha, torej je tisto na linku izmišljeno ? Ali kako ?

Očitno je, ja.

Ker v Windows samo klikneš na nov disk in te obvesti da ni formatiran in če ga formatira in klikneš Yes in je zadeva pripravljena za uporabo.

V Linuxu pa, če imaš tako konfiguriran udev, zadeva deluje podobno. Praviloma v unix svetu uporabniki nimajo dovolj pravic, da bi počeli take reči, zato to ni privzeta nastavitev, kar pa ne pomeni, da se je ne da tako zrihtat.

kst> OSX je fajn, ker zaspi ko zapreš pokrov prenosnika in se zbudi takoj, ko ga spet odpreš.

Ja, zato mam jaz na svojem Vaio laptopu kubuntu. Deluje skoraj tako kot v OS X - za zaspat sicer potrebuje ~10 sekund, zbudi se pa takoj.

V Windows je to še vedno "subject to voodoo and black magic", pojma nimam zakaj, hkrati pa proizvajalci ne znajo ali pa nočejo podpreti _standardnega_ ACPI.

Ko sem imel še powerbooka sem bil s tem zelo zadovoljen, kolega pa malo manj - njemu se je mac obesil, če ni imel vštekanih vseh reči, ki so bile vštekane, ko ga je dal spat. Žal Apple ne dela več ultraportable prenosnikov, tako da imam zdaj pač konkurenčnega, ki je manjši, lažji, ekran ima višjo resolucijo in prenosnik dalj časa zdrži na bateriji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

overlord_tm ::

Ko smo ze pri tem ... pri tej instalaciji v linuxu vse nastaviš ročno ... pri macosu ti pa pač neke default nastavitve uporabi ...

Pri linuxu vlada svoboda izbire ... pri macosu ti na vsak način vsilijo točno določen način kako se stvar naredi. Vsakemu svoje ... jaz imam raje izbiro in popoln nadzor nad sistemom, čeprav vzame čas :)

V windowsih je pa itak cel čarovnik štet kot en korak ...

Matek ::

OSX je fajn, ker zaspi ko zapreš pokrov prenosnika in se zbudi takoj, ko ga spet odpreš.
Ni mi jasno kako tega ne znajo nardit pri MS.

To je zaradi EFIja, navadne PCje tu zelo zelo tepe BIOS, legacy support in kot je že nekdo omenil, z ACPIjem povezan black magic. Hiter sleep je sicer tudi IMHO ena boljših točk OS Xa.

Sicer pa ga ne maram zaradi sledečih razlogov:
- manjša softverska podpora (pogrešam resen torrent client in CD ripping aplikacijo)
- majhno število iger, slabše delovanje podprtih v primerjavi z windowsi
- slaba odzivnost in nastavljanje miške
- preveč enostaven Finder
- filozofija "mi imamo prav in odločamo namesto uporabnika" ne ustreza poweruserjem

Zasebno uporabljam izključno OS X že 2 leti.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

nicjasno ::

Dist upgrade NI primerljiv z windows update. To je tako, kot ce bi preko windows update iz xp-jev naredu visto. Jaz raje svez install naredim, ce hocem verzijo os-ja zamenjat. Normalni updejti za VSE kar mam instalirano pa delajo bp preko ubuntu updejta.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

BigWhale ::

Ravnokar sem priklopil nov USB printer na svoj racunalnik... Zdej bom pa kliknil print tlele... U lej k mi je zacel printat.

... No sam povedat sem hotel, k mi je zadnjic en dopovedoval, da je tezko instalirat printer..

Paper Jam... lol Zihr zarad linuksov!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

BigWhale ::

Aja, se to.

En teden nazaj sem kupil FW externi disk. Sem priklopil in dobil obvestilo, da sem prklopil nov disk in ce ga hocem particionirat. No, nisem ga. K sem sel delat particije na roke... K sem bolj old-school pac.

 Print! :>

Print! :>



Da ne bo kdo rekel, da to ni za tajnice... :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

R33D3M33R ::

Uradna tema o "Zakaj OS 1 sux, OS2 pa rulz !" ;)

Zakaj je OSX car, ostalo pa beda ?

Ker novi disk narihtaš v OSX v treh korakih:
1.) vklopiš računalnik
2.) izbereš fajl sistem
3.) Inicializiraš disk


Za Windows in Linux ne bom pretipkoval, ker je predolgo, le toliko: v Windows je 8 korakov, V linux pa 13 (ali več, sem štel nakrajšo pot).

Detajli: TechReport forum / Hardware / Storage / New hard drive? Read this first.


Slabo bereš. Lepo piše:
The steps covered here will walk you through the process of adding a hard drive using command line utilities.

To da delaš neke primerjave, ne da bi post sploh prebral, je absurd. Vse se da lepo narediti tudi v grafičnem vmesniku z kopico manj korakov. Tako da drugič, preden začneš bluziti, preberi še kak članek več.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Icematxyz ::

Over-all univerzalni OS vseh časov za moje pojme doslej je Windows XP professional.

Kar pa ne pomeni, da so vsi ostali za moje pojme zanič. In ne pomeni, da kaj pri njem ne pogrešam. Ampak če moram izbrati potem izberem omenjenega.

strictom ::

1.) A pri drugih je problem ?
2.) A kar ignoriramo prvi post ?
3.) Za razliko od drugih ?
4.) Končno ena točka, ki ima veze z realnostjo.
5.) A da drugi niso ?


1.)Bi rad videl enega ki prvič kupi računalnik, inštalerat kaj drugega kot Debian based linux,
2.)bolj kot fukarija z konzolo,
3.)za razliko od tega da "je vindovs super zafilan z virusi in ti skuri komp",
5.)bolj hiter in bolj stabilen kot Ubuntu (z moje strani).
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

overlord_tm ::


1.)Bi rad videl enega ki prvič kupi računalnik, inštalerat kaj drugega kot Debian based linux,


Verjetno bi imel manj problemov kot nekdo ki uporablja windows in misle da vse zna, ubistvu pa nima blage veze povrh vsega pa noče sprejeti nobenega novega znanja.

Drugace pa mandrake ... mandriva al kaj je sedaj ... moj prvi linux. Sem ga inštaliral kot 12 letni mulc ... brez kakega hudega znanja angleščine brez problemov. Čeprav nisem niti točno vedel kaj počenjam :)

MrStein ::

jype:
Ker v Windows samo klikneš na nov disk in te obvesti da ni formatiran in če ga formatira in klikneš Yes in je zadeva pripravljena za uporabo.

Fant, Windows dejansko uporabljam.
In tako vem, da če daš v sistem nov disk, te nič ne vpraša.
Moraš sam ročno pognat Disk Management.
Tako kot piše na onem linku.

Če pa kdo ve krajši postopek za linux, naj napiše.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

kriko1 ::

@MrStein: mene je windows vprašal če želim inicializirat nov disk. Verjetno imaš izklopljen kak servis.

Moj opensuse pa nič ne sprašuje ker sem ga že zdavnaj utišal :) tako da ne sledim tejle fensi avtomatiki.

jype ::

MrStein> Če pa kdo ve krajši postopek za linux, naj napiše.

./add_new_drive.sh

Potrdiš z enter.

MrStein> Fant, Windows dejansko uporabljam.

Ne verjamem. Če bi, bi vedel, da ko vštekaš SATA disk v port, ti Windows pokažejo ikonco diska v Explorerju.

Potem klikneš gor in ti reče da ni formatiran in če bi ga rad in če rečeš Yes, moraš kliknit še Format.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PaX_MaN ::

AndrejS ::

In kako naj na linuxu updajtam mojega garmina ?

kriko1 ::

AndrejS: vprašaj tistega ki je delal tvojega garmina

MrStein ::

jype, v Explorerju se pojavi le, če je že particioniran.

Glede linuxa, v katerem distrotu gre kot si opisal ?
Ker recimo za Ubuntu je PaX_MaN prilepil kar šest strani dolga navodila.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

jype ::

MrStein> jype, v Explorerju se pojavi le, če je že particioniran.

Pri meni se je pojavil kar sam od sebe, pa ni bil particioniran.

MrStein> Ker recimo za Ubuntu je PaX_MaN prilepil kar šest strani dolga navodila.

Ja, pa tudi za OS X je prilepil kar 10 strani dolga navodila.

MrStein ::

Torej ni res, kar piše v originalnemu linku ?
Dobro, bom jih obvestil.

(le zakaj se vztrajno izogibaš vprašanju o linux ???)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

AndrejS ::

@kriko1

V tem je problem.... ker 90% proizvajalcev ne podpira linuxa. In zato eni uporabljamo raje windows, kot
pa da se zabavamo z linuxom, žal nimamo vsi preveč časa.

Daedalus ::

@kriko1

V tem je problem.... ker 90% proizvajalcev ne podpira linuxa. In zato eni uporabljamo raje windows, kot
pa da se zabavamo z linuxom, žal nimamo vsi preveč časa.


Jejheta... eni pa kr produkcijo za cele firme poganjamo na lunixu... a pol mamo preveč časa al kako?
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

jype ::

MrStein> Glede linuxa, v katerem distrotu gre kot si opisal ?

V vsakem.

kriko1 ::

V tem je problem.... ker 90% proizvajalcev ne podpira linuxa. In zato eni uporabljamo raje windows, kot
pa da se zabavamo z linuxom, žal nimamo vsi preveč časa.


Jaz ga tudi nimam, zato pa ne kupujen platformsko omejenih naprav.

MrStein ::

jype, na mojem ./add_new_drive.sh ne prime.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

jype ::

MrStein> jype, na mojem ./add_new_drive.sh ne prime.

Najbrž kaj narobe delaš, ker pri meni vse dela.

Utk ::

heh, odgovor kot iz karikature o linuxu :)

MrStein ::

No, pol pa smo rešili, a ne ?
Na tvojem dela tako.
Na vseh drugih pa tako, kot je opisano na prvotnem linku.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

Sem zdaj pod XP* probal.
Nič ne javi in nič se ne pojavi v Explorerju.
Ampak dela tako kot opisano na linku.

Hej, mogoče pa na Jype-tovem sistemu vse tak preprosto dela, ker ima Mac OS X, samo ne ve tega !??
(verjetno mu je tip pri instalaciji dal gor XP skin, da se ne bi pritoževal čez neznani sistem)

* - MS Windows XP Professional SP2, sveža instalacija
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

borchi ::

> In tako vem, da če daš v sistem nov disk, te nič ne vpraša.
Moraš sam ročno pognat Disk Management.

to je dobro.

kako OSX prepričaš, da disk je inicializiran (če so naprimer na njem particije, ki jih OSX ne zna prebrat). in koliko korakov je potrebnih, da ti ni treba za prav vsak jebeni boot dopovedovat OSX-u, da disk JE inicializiran (pa tudi če ne bi bil, mogoče pa hočem, da NI inicializiran)?

> To je zaradi EFIja, navadne PCje tu zelo zelo tepe BIOS, legacy support in kot je že nekdo omenil, z ACPIjem povezan black magic. Hiter sleep je sicer tudi IMHO ena boljših točk OS Xa.

EFI nima veze. na 'hackintoshu' brez EFIja se OSX v sleep in iz njega spravi v sekundi (ravno tako kot na MacBooku z EFIjem). sem se pa za glavo prijel, ko se je vista na istem računalniku pobirala iz sleep-a. v tem času dvakrat naredim cold boot z OSXom...
l'jga

Steinkauz ::


Sem probal ubuntu, mandrivo in še nekaj linux sistemov. Inštalacija je ponavadi preprosta, sama uporaba pa ne preveč, ker nimam cajta se z vsako težavo zajebavat 3ure+.
Xp ji so super. Nisem formatiral že več kot 2 leti, pa dela vse super. Programov malo morje, iger tudi, stabilen, če ne delaš bedarij, ti bo dolgo služil.
Linux je za office uporabo dovolj za navadnega userja, za kej več, pa moreš skor doktorirat. In ja verjamem, da je preprost ko porabiš +++ ur zanj. Z xpji zna delat 7 letni mulc po parih urah.

MrStein ::

borchi, končno en, ki ne zanika realnosti ;)

Če je to dobro ali slabo, je za debato. Veš kolko folka po forumih sprašuje, kak particionirat in formatirat disk ? Eni celo neke hece z DOS-om in fdisk-om delajo ...

Če bi XP lepo vprašal "Hm, tole pa je nov disk, a ga hočeš uporabljat ali naj dalje tak leži ?", bi prišparali precej časa, živcev in prostora na forumih.

Kaj pa naredi OSX pri neznano formatiranem disku pa je dobro vprašanje, na katerega odgovor jaz ne poznam. Lahko kdo proba ?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

preem ::

hehe, pa kaki kreteni ste vi, to je neverjetno.

eno vprašanje, zakaj se zmeri win fanatiki spravljajo na linux fanatike ?

linux fanatiki so tiho, delajo v svojem sistemu in se kislo smejijo bedakom, ki temu nasprotujejo.

win fanatiki pa skoz pizdjo, kako in zakaj so winsi boljši. ok we get it, stfu now.

uporabljaj kar ti paše pa ne spotikaj se ob soseda non stop.

MrStein ::

preeem, a imaš linux fanatika na blacklist, da nisi opazil njegovih postov ? ;)

Sicer pa jaz pravim, da ni razlike če je win- ali lin-, ampak če je fanatik ali ne.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

krneki0001 ::

hehe, pa kaki kreteni ste vi, to je neverjetno.

eno vprašanje, zakaj se zmeri win fanatiki spravljajo na linux fanatike ?

linux fanatiki so tiho, delajo v svojem sistemu in se kislo smejijo bedakom, ki temu nasprotujejo.

win fanatiki pa skoz pizdjo, kako in zakaj so winsi boljši. ok we get it, stfu now.

uporabljaj kar ti paše pa ne spotikaj se ob soseda non stop.



Enako velja za večino uporabnikov linuxa in osx-a. Večina jih je istih, pljuvajo po stvareh, ki jih ne znajo uporabljat, ker je tako lažje, kot da bi si vzeli malo časa in spoznali drug sistem. V firmi v kateri honorarno štimam PC-je zdej že skor 9 let dela računalnik stalno 24/7 z win98. In to še tistimi prvimi, ki so bili naloženi ob novem računalniku. Niso se še sesul in se tudi ne bodo. A ni to zanimivo, da tukaj na forumu berem kako se winsi sesuvajo in kok imajo slabosti? Ampak tam pa vsak dan dela ženska na računalniku in zadeva dela brez problemov. Pa verjamem da je pri osx in linuxu enako. Ko enkrat postaviš, dobro skonfiguriraš ni več problemov. Tisti, ki pa vsak dan 5 novih programov dodajo v sistem in vsak drug dan potem te programe zbrišejo dol iz mašine, pa verjamem, da morajo vsake tok časa sformatirat mašino in na novo postavljat sistem. Tut špajza se zafila počasi, če vse samo not mečeš in nikol ne pospraviš za sabo.

Zgodovina sprememb…

talmai ::

Tisti, ki pa vsak dan 5 novih programov dodajo v sistem in vsak drug dan potem te programe zbrišejo dol iz mašine, pa verjamem, da morajo vsake tok časa sformatirat mašino in na novo postavljat sistem. Tut špajza se zafila počasi, če vse samo not mečeš in nikol ne pospraviš za sabo.


A res? Jaz na ubuntuju nimam teh težav. Uninstall dela lepo tako kot install. Pa tudi če bi že kaj resnično (as in totalno v nulo) zajebal, vstavim (ubuntu/fedora/mandriva) cd, povozim obstoječo namestitev in nadaljujem od tam, kjer sem ostal, z vsemi nastavitvami vred.

Je na windowsih možno imet /home/ (ekvivalent) na svoji particiji?
"Bit je kot določna popolnoma nedoločna." (M. Heidegger)

MrStein ::

Načeloma, vendar zdaleč ne tako preprosto.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

noraguta ::

Načeloma, vendar zdaleč ne tako preprosto.

.... načeloma so romarski profili bolš kot narezan kruh.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Rauby ::

Ja kaj se pi*****, kak je nekaj bolš, pa kk so Windwosi v rupi, pa kako niso Linuxi težki za uporabo, pa kok je Mac predrag pa OS X preveč zaprta platforma. Itak ni pomembo, ker sistem uporablaš sam da si produktivn. Jaz uporablam Mac-a kako leto pa pol (in sem zelo zeo zadovoljen), prej sem celo življenje Windowse pa Linuxe in nisem imel z nobenimi težave, razen z Visto na DELL-ovem prenosniku, ampak to verjetno zato, ker se nisem navadil in sem obupal po 3h dneh uporabe.

BigWhale ::

Ja, bedn sistem, ker ne mores na nek enostaven nacin lociti datotek uporabnika od sistemskih datotek.

MrStein ::

noraguta, a to gre tudi na single PC-ju (brez domene) ?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalniki na ISS migrirajo na Linux (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
17232467 (26872) MrStein
»

Mageia Linux 1.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
13227892 (25075) MrStein
»

Reševanje vojaka Viste (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
49323736 (13339) poweroff

Ubuntu sux (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Operacijski sistemi
21513149 (8150) OmegaBlue
»

Prihaja Ubuntu 8.04 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
15713654 (9379) zee

Več podobnih tem