» »

Sublight - program za samodejni prenos podnapisov

Sublight - program za samodejni prenos podnapisov

««
8 / 12
»»

levaky ::

MaCoFaCo je izjavil:

"po meri" player opcija bo dodana.

Čimprej prosim, ker me to trenutno omejuje pri prehodu na štirico, poleg spodnje zadeve:)

MaCoFaCo je izjavil:


RAR arhivi v verziji 4 (zaenkrat) niso podprti in se še odločam kako in kaj... Kaj to se dejansko uporablja? :) In predvajalnik ti zna predvajati direktno rar arhiv?

Meni brez tega živeti ni:) Večino serij in filmov dobim v .rar arhivih in mi je fino, če mi zadev ni treba vedno odrarat. In ja, PotPlayer vrti direktno iz .rar arhivov, kot tudi VLC in verjetno tudi vsi ostali "veliki" playerji.

Strinjam pa se tudi z zgornjim besedilom. Tisto okence bi lahko odstranil, ker nima neke vrednosti, le malenkostno zmoti, ime fajla oz release pa pride prav, če na razpolago ni podpisanih oz povezanih podnapisov.

MAtej

kmetek ::

macofaco: kako imam kar naenkrat 0 točk?

4.5.2012 sem dal 10EUR za 2500 točk. 1733 trenutne točke, ki so šle po enem letu v prazno.

malo podla fora no.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

MaCoFaCo ::

Točke veljajo eno leto, kar jasno piše na obrazcu :)

Sporoči uporabniško ime na mail... (drugič pa bolj pozorno prebrati, še posebej ker ne gre za drobni tisk!)

kmetek ::

ne morem ti poslati ZS :)

kratos ::

Mogoče če ni preveč dela bi lahko naredil avtomatsko sporočilo ki bi ti ga poslalo na mail recimo 1 teden pred potekom točk.
Btw če recimo kupiš ponovno točke 1 dan pred iztekom starih točk se ti točke seštejejo in veljajo naprej ali ti samo nove veljajo za naprej ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

MaCoFaCo ::

V najnovejši verziji poleg števila točk piše do kdaj veljajo.

Točke se seštevajo, uporabljajo pa vedno najprej tiste, ki bodo najprej potekle. Ko teh zmanjka vzame sistem novejše.

levaky ::

Macofaco: imaš kaj informacij, kaj bo z mojimi "zahtevami". Se jih bo dodalo v Sublight4 in če imaš kak ETA?

Da vem al zbrisat štirico za ta čas, al še mal potrpet pa ročno vnašat v trojko...

lp, Matej

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: levaky ()

MaCoFaCo ::

Uf, moram priznati da nisem tega še gledal. Moram prej tudi analizirati ali večina uporabnikov potrebuje to funkcionalnost ali ne. Zaenkrat ti zaradi tega priporočam verzijo 3.

PINki ::

Pri verziji 3.6, desni klik na datoteko in "najdi podnapise" ne zna avtomatsko vstaviti parametre v iskalnik za sezono in del.

Primer naslova: The.Big.Bang.Theory.S02E11.The.Bath.Item.Gift.Hypothesis.BluRay.720p.DTS.x264-CHD

Če kaj vpliva, je nastavljeno, da išče z sublight in ne sublight mini.

MaCoFaCo ::

Verzija 4 to pravilno najde tako da priporočam nadgradnjo, če ne deluje OK.

(tudi če bi šlo za bug, bi bila popravljena le verzija 4. Verzija 3 ne bo več imela popravkov)

PINki ::

OK, hvala.

PINki ::

Tudi z novo verzijo se mi isto dogaja. Je napaka nekje pri meni, glede na to, da tebi deluje normalno?

MaCoFaCo ::

Pošlji prosim screenshot na mail. Sem namreč eno XY datoteko preimenoval tako kot si zapisal in mi je pravilno iskalo.

admin AT sublight.si

PINki ::

Done

MaCoFaCo ::

(nism dobu maila)

PINki ::

Sem dal .com namesto .si

Zdaj bi moral dobiti.

AmokRun ::

Kaj pa je s točkami?
V stari verziji jih imam čez 40k v novi pa (če prav gledam) samo 28. :D

MaCoFaCo ::

PINki: sem objavil novo verzijo, da bom lahko lažje ugotovil zakaj ti tako zazna. Prosim, če posodobiš na najnovejšo verzijo, v Sublightu stisneš CTRL + SHIFT + D ---> odpreti se ti mora DEBUG okno kamor se izpisujejo zahtevki, ki se pošiljajo na server. Ko boš imel DEBUG okno odprto, ročno ponovi iskanje na "problematični" datoteki in mi pošlji vsebino okna na mail (raje ne tu). Zanimajo me predvsem izračunani hashi.

AmokRun: ne skrbi, v resnici imaš vse točke. Sublight ti trenutno prikazuje le tiste ki ti najprej potečejo (to pa zaradi zmede nekaterih uporabnikov, ki so se čudili ko so točke po enem letu potekle). Zdaj se namreč izpisuje datum poteka in zaradi tega se ne spodobi seštevati točk z različno veljavnostjo :) V kratkem boš lahko kliknil na puščico na desni strani in ti bo odprlo spletno stran z vsemi podrobnostmi in vsemi točkami.

PINki ::

Dobil mail?

MaCoFaCo ::

Dobil. Objavil sem novo verzijo, ki bi morala rešiti problem.

Sporoči, če je zdaj OK.

PINki ::

Dela. Super si!

jc ::

Živjo, sublight cmd mi javlja napako:

Error ocurred. Login failed: inavalid version.

Verzija je pa 2.2.0

MaCoFaCo ::

Posodobitev na 4.0.2 reši problem (ta verzija je vključena v Sublight 4)

refosk ::

Imam verzijo 4.0.4887 in v spodnji vrstici nimam gumov za linkanje podnapisov, niti za rating !

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: refosk ()

MaCoFaCo ::

To je čisto OK, ker si verjetno kliknil na podnapis, ki ga je Sublight našel na Podnapisi.NET. Bom se pogovoril z avtorji Podnapisi.NET o možnosti ocenjevanja njihovih podnapisov direktno iz Sublight aplikacije.

MaCoFaCo ::

Prvi rezultati so že tu: objavljena je verzija, ki ima močno izboljšan Podnapisi.NET plugin. Zdaj je naprimer mogoče povezati video datoteko direktno s podnapisom na Podnapisi.NET (do zdaj je bilo to mogoče samo za podnapise iz Sublight baze).

Opomba: za delovanje te funkcionalnosti je potrebno imeti Podnapisi.NET username/password. Username in password se vnese v Sublight aplikacijo ob prvem poskusu prenosa podnapisa iz Podnapisi.NET baze

jc ::

Sem nadgradil na verzijo 4. Kje pa integriram cmd v explorer?

AmokRun ::

Jaz pogrešam dve stvari iz v3: Uvažanje podnapisov iz podnapisi.net in naknadno dodajanje releasov.

levaky ::

Zadnje čase mi full nagaja Sublight Mini. Velikokrat, ko iščem podnapis, mi javi "Strežnik vrnil napako!".

Ko isti podnapis iščem v običnem Sublight-u, stvar dela A-OK:)

MaCoFaCo ::

Sanja se mi ne zakaj si to dobil. Če želiš mi lahko na privat pošlješ tvoj IP pa bom preveril, če kaj pametnega dobim v IIS logu.

gregyk ::

levaky je izjavil:

Zadnje čase mi full nagaja Sublight Mini. Velikokrat, ko iščem podnapis, mi javi "Strežnik vrnil napako!".

Ko isti podnapis iščem v običnem Sublight-u, stvar dela A-OK:)



Ista težava tudi pri meni.

Pa ne pri vseh datotekah.

Greys.Anatomy.S09E23.720p.HDTV.X264-DIMENSION.mkv - najde ok
Greys.Anatomy.S09E24.720p.HDTV.X264-DIMENSION - javi napako

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregyk ()

MaCoFaCo ::

Lahko napako vedno ponoviš ali je random?

gregyk ::

MaCoFaCo je izjavil:

Lahko napako vedno ponoviš ali je random?


Lahko ponovim.

MaCoFaCo ::

Ne bi nadgradili na Sublight 4? :D

gregyk ::

MaCoFaCo je izjavil:

Ne bi nadgradili na Sublight 4? :D


Bom probal :)

levaky ::

Jaz na S4 ne grem:)
Manjkata 2 stvari, ki sem ti jih omenil že nekaj postov višje in sta mi ževljenskega pomena:). Izbira custom playerja(pri meni PotPlayer), kar lahko naredim v S3 in pa podpora iskanju podnapisov, če je film/serija še zapakirana v RAR.

IP dobiš na privat...

Matej

MaCoFaCo ::

Custom player je zdaj podprt že nekaj časa. RAR pa res še ne :)

levaky ::

Odlično:)

Če se odločiš še za RAR, potem sem prec na štirici:)

levaky ::

Hej Macofaco...

Kako je z podporo RAR datotekam? Bi lahko to dodal v štirico, da lahko posodobim program?

Matej

kratos ::

Meni pa crasha sublight kar velikokrat ob gledanju videa (ne takoj ampak po nekaj deset minutah gledanja), je to napaka na moji strani ?

MaCoFaCo ::

Ne bi se smelo dogajati. Uporabljaš najnovejšo verzijo (4) ? Katera verzija Windows? Poglej v Event Viewer, če je kakšna napaka pa mi pošlji na privat ali po mailu na: admin AT sublight.si

kratos ::

Ti pošljem ko mi crashne in ja imam najnovejšo verzijo. Zdaj pa mislim da je server offline ker mi noče povezat v račun.

lejko0 ::

Uporabljam funkcijo sublightcmd watch, super zadeva. Eno vprašanje, zadeva zazna, če je v watch folder dodana nova datoteka. Ne zazna pa, če dodam mapo(v watch folder) in v njej to novo datoteko, medtem ko zazna, če sam prej ustvarim mapo in potem naknadno noter prenesem datoteko.

Sicer mi je logično, glede na to da program čaka na nov nek nov npr. .avi file, ampak a mogoče obstaja kakšna rešitev za to?

AmokRun ::

A lahko sublightcmd deluje kje v ozadju kot service? Ker ko enkrat zaprem cmd okno watch ne deluje več.

MaCoFaCo ::

@xyz133: hvala, bom pogledal
@AmokRun: na žalost SublightCmd trenutno ne deluje še kot servis, je pa zanimiv predlog :) Če bo čas verjetno implementiram.

------------------

Drugače pa predstavljam še eno drugo smer kamor bi želel da gre Sublight :) Želim si namreč, da bi se dalo na nek način uporabiti Sublight storitev tudi pri ogledu YouTube posnetkov.
Podnapise bi skupinsko urejali posamezniki (v stilu Wikipedie in podobno). Predogledna web različica prvega prototipa: http://www.sublight.me/swa/

Kaj pravite?

Gregor P ::

Všeč mi je ideja:)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

kratos ::

Ideja je tudi meni všeč, lahko pa dodaš še kakšne levele oziroma simbolične bonuse za prevajalce (tako da nebo ideja propadla zaradi pomanjkanja prevajalcev).

levaky ::

Kako je z plugin-om za XBMC?
Ali se razmišlja o posodobitvi za v13 Gotham?

Matej

MaCoFaCo ::

S pluginom za XBMC nisem imel nič, tako da je najboljše da povprašaš originalnega avtorja.

levaky ::

Aha, ok:)
««
8 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

podnapisi.net (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
13333764 (2093) donvito
»

Downloadanje podnapisov

Oddelek: Pomoč in nasveti
123170 (2951) kuglvinkl
»

Linki s podnapisi za filme (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
50177042 (54238) Dead_Meat
»

Program za avto download podnapisov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21729765 (16272) KontraCepec
»

Ne morem aktivirati podnapisov :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
101332 (1256) AlesCretnik

Več podobnih tem