» »

Problem z inštalacijo viste

Problem z inštalacijo viste

taryka ::

Pred kratkim sem si iz interneta downloadala visto buissnes - ne piratsko kopijo ampak licenčno visto ki nam je na voljo študentom na eni univerzitetni strani. Moj problem je naslednji- Ko pridem v inštalaciji do vpisa serijske in kliknem naprej mi računalnik kar zmrzne, enako je če ne vpišem serijske, grem naprej in si ročno izberem izdajo viste.Ker mi je to bilo čudno sem si v knjižnici sposodila še visto ultimate in pojavi se enak problem - tukaj sicer ko vpišem serijsko preskoči naprej, vendar se zopet na strani kjer si izbereš izdajo ustavi in vse skupaj zmrzne. Poskusila sem z visto upgraderom, ki mi pa je javil, da je moj računalnik popolnoma kompatibilen z visto. Moja konfiguracija: AMD Sempron 3400+ 2.01GHz,1.50GB rama.
Če bi kdo vedel v čem bi lahko bil problem naj mi prosim pomaga, saj visto nujno rabim zaradi faxa na katerega hodim, kjer delamo samo z visto.

element ::

Skoraj zagotovo je problem v hardveru. Inštalacija Viste je zelo občutljiva na razne nestabilnosti sistema. Fajn bi blo pogledat, če je ram ok, napajalnik, etc...

taryka ::

Kako pa lahko to preverim?

Scuba ::

RAMe z memcheck-om, le-ti so najverjetnejši krivec za nestabilnost.
Guns don't kiil people. Husbands who come home early do.

solatko ::

Če ti vedno na isti točki, je zanič posnet DVD - potrebna bo še ena dolvleka. Strojno opremo si vista konfigurira po svoje in za vsak problem dobiš na ekranu opozorilo in predlagane možnosti reševanja. Sigurno slab posnetek!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942263935 (63527) Seljak
»

Windows Vista home premium....zašteka v nulo!

Oddelek: Operacijski sistemi
8751 (661) AlenX
»

Neutrudni Windows XP (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
39730604 (16338) oldguy
»

Windows Vista proti Windows XP (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
17922990 (11401) levaky
»

Windows Vista Beta 2 Customer Preview Program (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
15217411 (11054) kinetik

Več podobnih tem