» »

Windows Vista home premium....zašteka v nulo!

Windows Vista home premium....zašteka v nulo!

AlenX ::

Neverjetno,ampak res

Še dobro da sem si pustil na disku stari dober XP,na podlagi katerega tudi zdaj pišem :)

Danes zjutraj se mi je namreč nenadoma (po vpisu gesla in pred vstopu v windowse) pokazalo okence,ki mi je dalo na voljo 3 možnosti:
- da vpišem serijsko kodo !!!! (WTF)
- da uporabljam windows in internet,ki je ZELOOOO omejen (v resnici do windowsa sploh ne prideš)
- ali pa da račulanlik ugasneš

Pa sem poskusil vpisati mojo serijsko (pa ne enkrat),a mi je napisalo sledeče

ERROR CODE 0xC004E003

Pa grem v v WIN XP,malo pobrskam po internetu in preberem da so se take napake dogajale v čistem začetku viste,ko je bil še v beti!
Pobrskam dalje...Piše da to 95% pomeni napaka registra in da se da popraviti z programom Perfect Optimizer. OK. Poskusim.Ne gre!!! Izgubljam živce... Sem že pred tem da na novo inštaliram Visto!

Tukaj imam vprašanje...

-Ali poznate kakšno rešitev brez reinštaliranja,bootanja...
-Če bi uporabil CD od Viste,bi lahko samo "obnovil" windowse,s tem da bi vse drugo ostalo nespremenjeno?


vsaka pomoč pride prav

LP

mtosev ::

Windows je licencen?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

solatko ::

Če se bojiš samo za podatke, potem lahko posnameš visto na novo in ti vse kar je sedaj gor pusti v mapi windows.old, tako, da jih brez problema povrneš, ne smeš pa narediti čisti instal, tako, da bi formatiral disk.

AlenX ::

Eto,sem se rešil iz te krize ;) Ne,"solatko" ,ni bilo treba formatirati ali pa posneti na novo. Zadostovalo je samo to,da sem ob zagonu pritisnil F8 in izbral da naloži Visto na čas ko je še delovala perfektno.... in mi je naenkrat naložilo brez problema

To si je dobro za zapomnit :)

solatko ::

Sem mislil, da si to že sprobal in ni delovalo, zato tak predlog - nekateri obnovitvene točke pač ugasnemo - drugače rešujemo zadeve. Sam, da si poštimal in, da deluje.

AlenX ::

Ampak to je dostikrat...vse drugo probam prej,pol pa je neka izi rešitev na koncu. In ja,jaz sem že tud razmišljal o prekinitvi obnovitvene točke ampak opažam da Visti totalno manjka SP II ali pa še kaj več...tako da raje pustim

bluefish ::

saj SP2 bo v kratkem.

5er--> ::

Po mojem tvoji Visti manjka samo licenca...;)

AlenX ::

Ja,sem že bral kaka 2 mesca nazaj da bi naj v takem času že izšel. Upamo na čimprej...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15443063 (25103) BorutK-73
»

basicscan.com-nezazeljen program, kako odstraniti

Oddelek: Programska oprema
141441 (1231) Tim10
»

Dostop do NTFS diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
191534 (1257) solatko
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264476 (64068) Seljak
»

Disk je prazen, javlja pa da je zasedenih 11Gb!

Oddelek: Pomoč in nasveti
131976 (1771) zee

Več podobnih tem