» »

Thomas posti tema

Thomas posti tema

perci ::

Tole je reku whatson/thomas/ikar al kdorkoli pač že:

Gh0st... ne govori v imenu vseh. Nimaš pravice.

Stavim da se vam Thomas reži ko bere te stupidne poste. In to upravičeno.

Jst sm pa reku tole:
ti že veš

Zafrustrirani Thomas mi je brisal post in mi onemogočil dostop do pošiljanja postov v omenjeni temi. Zato sem se slo-techaš zatekel k vam adminom. To brutalnost moderatorja iz Lože je treba ustaviti. Kdo ve do kam je sposoben iti, zato menim, da ga je treba ustaviti sedaj, ko je to še mogoče.:D Ma ne, sej se hecam, boli me kaj boste nardil, sam mogu sem nekaj napisat, ker sem jezen (brez potrebe kot vedno:D). Bi pa nekaj povedal tebi, tomzi (sej te ne moti, če te tko kličem, a ne?): Le čevlje sodi naj kopitar. Človek, vase si zagledan sto na uro. Glede na svoje poste si precej razgledan, ampak pri tebi ni prostora za dvom, dvom pa je tisto kar te naredi pametnejšega, verjel ali ne. Boš porekel: Perci, a potem je za dvomit tut o izjavi, ki si jo lihkar dal? DA, tomzi.

.:joco:. ::

Ne vem, men se zdi dečko kar kul. Velikrat je že pokazal, da dost stvari ve in da ne bluzi o stvareh o katerih nima pojma. Edino njegove, velikokrat žaljive, izjave so popolnoma odveč.

Thomas -> Bo šlo brez žaljivo obarvanih postov? Poskusi.
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

Justy ::

Perci, pravi poet si:)) ;)

.:joco:., kako pa ti ves da se je ze veckrat izkazal z svojimi izjavami, pa vidim da si registriran par dni nazaj, al si pa morda spet en smukec, ki se skriva za drugim nickom... in vlece sam sebe za nos?

Ziga Dolhar ::

Gh0st... ne govori v imenu vseh. Nimaš pravice.


Tole ti je povedal zelo lepo.

Ne le, da nisi pooblaščen, da govoriš v imenu vseh, to je nesramno, zavajujoče ter bedasto.

Kot mi gredo na jetra nekateri politiki, ali pa oni avtor "wtc" igrice, ki je v imenu vseh slovencev izrazil sožalje amerom... Tega pač ne pranašam.

perci ::

LordNinja: komu ti to? Odgovor je bil namenjen Ghostu in ne meni, se mi zdi da si malo zamešal, jst sm samo komentiral odgovor whatsona Ghostu, tok da bo jasno

Ziga Dolhar ::

Perci: to onemu, ki si upa govort v imenu večih.

perci ::

Sorry, sm se čutu napadenega :))

Sfinga ::

Perci a tebe se pa premalo vidi, če pišeš v temo, ki že obstaja pa moraš odpret novo?

perci ::

Sfinga: grrrr, a si ti slep al sam brat ne znaš, ne morem več postat v uni temi, ker me je thomas bennal ;((

Sergio ::

zaklenil je temo. tema ni več zaklenjena. ja.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

perci ::

Sergio: vidim, da sedaj res lahko postam, ampak par dni nazaj, ko so drugi že postali, je meni javljalo, da nimam dostopa. A je možno, da samo določenega userja benaš?

Sergio ::

Perci: ne. :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Sfinga ::

Perci nehi že jokat no, 15.04.2002 21:36:26 je vpis v identični temi .... ti si pa odprl novo temo 17.04.2002 23:16:27 . (ps. še celo noben admin ti je ni zapru kljub dubliranju!).

perci ::

Sfinga: jao, jao, nauči se brati in ne teži ljudem, če zadeve nisi spremljal in mi zdej z nekimi time logi tuki težiš. Vpraš Ghosta, če je on lahko postal, glede na to, da je tut njemu zbrisal post, če se tok sekiraš zaradi te teme.
Če ti čutiš pomanjkanje pozornosti na slo-techu al pa nasploh v življenju, ni treba tega občutka projicirat na druge.

16.04.2002 23:43:55 je bil v tisti temi zadnji moj vpis
17.04.2002 23:16:27 je bila odprta ta tema

Torej, naslednji dan sem odprl to temo. Kaj ti ne gre v glavo???? To, da je tema zaklenjena sem opazil šele naslednji dan, ker isti dan nisem več foruma gledal. Upam, da sem te razsvetlil.

Ta tema je zajebancija in po vsebini ni ista kot Thomas posti. Veš, ni vse kar se sveti zlato, zato ne bluzi o dubliranju.

Sicer se pa sebi zahvali, da sem odprl kljun, ker si me izzval, drugač je bla ta tema zame že pozabljena.

Upam, da boš mel tolk poguma in priznal, da si se pač zmotil.

Sfinga ::

Jaaa Peci, bo že držal, če ti tko rečeš, kljub temu da so ostali lahko pisal, pa kljub temu kar ti je Sergio odgovoru ... vsemu navkljub bo že držal kar praviš .... heh

JanezH ::

Justy:
kako pa ti ves da se je ze veckrat izkazal z svojimi izjavami, pa vidim da si registriran par dni nazaj, al si pa morda spet en smukec, ki se skriva za drugim nickom... in vlece sam sebe za nos?

A je to na splošno ali leti na koga dotičnega?

Kje pa sploh je Thomas, se mi zdi, da že kar nekaj časa nisem prebral nobenega njegovega posta?

Tomi ::

Ker ni elite foruma, tudi Thomasa ni.
Seveda pa na veliko bere, se nam reži, ali pa, kot bi bila večina sumljivcev, piše pod drugim nickom.
metrodusa.blogspot.com

Justy ::

Smukec:
A je to na splošno ali leti na koga dotičnega?

To je letelo na onega, ki je napisal post pred mano.... S tem nism zalu tvojga nicka, ampak uporabu to besedno zvezo z drugim namenom...... upam da je zdaj jasno, ko je se bolj komplicirano kot prej:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zapovedi in prepovedi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17611982 (9714) WarpedGone

Pritožbe (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Slo-Tech
96844456 (23969) kuglvinkl
»

Thomas, če bereš, klikni.

Oddelek: Loža
472562 (1247) Gh0st
»

Elite forum (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1939358 (6471) Thomas
»

Flashanje biosa

Oddelek: Pomoč in nasveti
131306 (1139) VASkO

Več podobnih tem