» »

Pritožbe

Pritožbe

««
«
1 / 20
»»

Primoz ::

Glede na to, da se očitno ne moremo privaditi pošiljanju pritožb čez nas na team@slo-tech.com, jih pač napišite v to temo.

Pravila:
- seveda je zaželeno da opišete "krivico", ki se vam je zgodila
- če je le možno, dodajte povezavo do teme, kjer smo vas prizadeli (če je bila tema brisana.... bo dovolj tudi naslov)
- zaželeno je, da se vzdržite vaših sodb o naši nesposobnosti (jih boste pisali po (ne)rešitvi težave)

btw... na tem forumu se še nikoli ni nikomur zgodilo nič zaradi izražanja njegovega mnenja... tako da povejte...
There can be no real freedom without the freedom to fail.
  • zaklenil: Primoz ()

Tinka ::

Hej, Primož, kam se pa pohvale pošilja??

Končno sem našla čas, da mal pregledam vašo stran in sem zeloo navdušena, predvsem pa razsvetljena :D
Res ogromno koristnih informacij na kupu. Fanje, kar tako naprej!

Jaz bom pa ziher še kaj na forumu težila...:\

Ajdi, mejte se!

Tomi ::

Najbolje, da kar pogledaš moj mail v profilu, pa me povabiš na pijačo, pa bo.
Drugače pa lahko pod kdo smo pogledaš mail, in ga pošlješ vsakemu, team pa ima mail team@slo-tech.com.
metrodusa.blogspot.com

Tinka ::

Hehe, Tomi, a bi tudi novega forumaša tako ogovoril :D :D ?

Valda, da lahko pišem direkt na mail! Sam če obstaja kotiček za javno grajanje, mora tudi tisti za pohvale, a ne?

R0K ::

Tinka ti nisi TinkaPinka ane? :)

Valda, da lahko pišem direkt na mail! Sam če obstaja kotiček za javno grajanje, mora tudi tisti za pohvale, a ne?


Vrjetn bi bil bl prazn >:D joke.

Tinka ::

Tko mi frendi včasih za foro rečejo :P

Ampak ne vem, kako bi ti to vedel?? Verjetno nisem prava TinkaPinka, sorry.

Ta nick sem parkrat uporabila pri igranju CS-ja, to je pa tudi vse...

Ciao!

Tomi ::

Kot sem danes napisal že enem od komentarjev na svojo novico, sem še danes bolj zmeden. V zadnjih 48 urah sem spal recimo 6 ur, pa še kakšno drugo neumnost tudi naredil
Načeloma nisem tak, ampak bolj umirjen.

No, ja, sprejem je bil bolj glamurozen, ker je to po dolgem času (samodejna) pohvala, pa še s strani punce.
metrodusa.blogspot.com

km- ::

Download bi lahko postelali, ki mislim da ne dela, al pa vsaj meni noce... ;P

d0rK ::

Hehehe...Mislm no..Morte narest še poseno sticky temo za flirtanje ane? :P
In ti tomi...Ti si Tajni policist..Kaj niso te hladni in brez čustev..:P[Hec]

Pritožb nimam.

Povhale pa.

I have spoken!

Tomi ::

[Tha_Man]: to sicer ni pritožba, samo lahko pa jo upoštevamo. Bodo prediskutirali, ali bi se dala ena sticky flirt tema. Čisto resno pa verjamem, da veš, kako je bil mišljen post.
Kar pa se tiče Tajne policije, vsi, ki so na sestanku poslušali moje kašljanje in se v sredo pritoževali nad slovnico v mojih novicah, bi verjetno vedeli, da ti ni posledica racionalne hladnosti. Pa dovolj o tem, tema je namenjena drugim stvarem.
metrodusa.blogspot.com

d0rK ::

Heheh...sej je ql..Če bodo Privat sporočila bo itak usen k bodo usi raj na Privat diskutirali..:D

San ::

Tomi, če je lahko Tweaktown objavil tako stvar, mi ni jasno zakaj en Slo-tech, ki ni na spisku mejđr rač. strani klele bena take poste.

Bolj čisti od najčistejših.

San ::

Aja, pa Ziggga, sej ne veš od KJEje dol potegnil film! Loh da od sosednjega rač. v kleti? Res, pretiravate zadnje čase.

Ko smo pa nažigal Wolenstein VSI klele na skrekanem serverju, je blo pa vse v redu.

Najbolj čisti...

Ziga Dolhar ::

SunTrace: Saj imaš svoj DVD, kjer si si lahko ogledal ta "neki film". Tako pa praviš, da ga sploh še nisi videl...

Če te to ne pomiri, ti bom pa takole odgovoril:

Delujem na principu Predzločina. :D

smilyxx ::

Edina pritožba, ki jo imam proti slo-techu je ta, da še niste omočili privatnih sporočil :))
Drgac pa kr tko naprej.

Lp
Save water.
drink beer.

Tomi ::

SunTrace: mislim, da je bilo o SP1 povedano že toliko, da je bila še ena tema nepotrebna. Zakaj smo potem uvedlo search, če ga ne uporabljate.
metrodusa.blogspot.com

San ::

Ziggga : Ma ne gre zame, en post si pač benal, kjer je nekdo spraševal kako se seka Swordfish.

Tomi: No, s te strani pa imaš popolnoma prav.

In obema: Nad vajinim delom in delom kolegov na splošno nimam pripomb, kvečjem pohvale ( še posebej Tomi, ki je marsikdaj premogel več razuma, kot ga znam jaz -> SunTrace ne prenese najbolje, da nima vsega prav)

KAJ? Tega nisem jaz napisal in želim da se to briše!!!

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: San ()

eee ::

globalno: persona rudis

lepo bi bilo, da če se že to komu dodeli, da se pove zakaj...

meni osebno je še ql, da mi neki piše zravn nicka :) sam firbec me pa matra zakaj sem to dobil...
kokr se spomnem je blo to okol 14.10.2002 ko sem načel debato AMD Athlon in Abit matične hudo crkavajo!?!?

sm gledov pravila (ki so me btw še bl zmedla)...em nevem...al sm to dobu zaradi "!?!?" na koncu naslova al kaj ?

perci ::

In ti to ugotoviš po enem mesecu??!?!?

In zdej verjetno pričakuješ od nas, da bomo iskali in brskali po vseh tvojih postih? A lot of work my friend.

Pritožbe se daje najkasneje v 2 dneh po neljubem dogodku. Tako, za vnaprej.

No, ker sem kul, sem vseeno šel gledat po tvojih postih in ugotovil, zakaj si dobil naziv - zaradi dajanja warez linkov - tema je izbrisana.

eee ::

mah ne postam skos tko da res nism porajtov, poj ko sm pa že, sploh nism vedu zakva je to, no in potlej ko sm zvedu se mi pa res ni dal ubadat s temu kako to odpravt...

frend mij reku nj saj prašam kaj je blo...

zahvaljujem se pa za trud in seveda odgovor...

perci ::

Ni problema :D . Ob primernem opravičilu v Slo-tech oddelku naziv seveda izgine:)).

zvitorepec ::

Smilyxx: zakaj za vraga pa potrebujes privatna sporocila? Za take stvari imas IRC ali pa mail. Ce pa imas kaj napisati v forum, pa je to lahko javno, da imajo tudi drugi kaj koristi od tvojih vprasanj, odgovorov,...
HOWGH!

Ziga Dolhar ::

V skladu s pravili kopiram semle notri zadnjo pritožbo, ki jo je nekdo (ki ne pozna pravil >:D) vložil na ircu.

[16:08] <Crypt0> Uradno proglasam da je slo-tech tam skupek enih mozoljavih trapov, kateri nimajo pojma in njihova female bitch ne obvlada nicesar pa tudi lepa ne bo nikoli! Vsi ostali ste eni kreteni kateri tako ali tako ne boste uspeli v zivljenju in ste brez fuka, denarja, ugleda in ste popolna goveda! Sisteme bi imeli vsi naj naj v resnici pa imate vsi samo jajca!
[16:08] <Crypt0> ODJEBITE KRETEni


*** Crypt0 was Futile@apn-226-116.gprs.simobil.net (*)
*** on irc via server irc.link.si (Fri Nov 15 16:08:35 2002)

Zgodovina sprememb…

Matek ::

Kot je reku gand, glavno da mamo jajca:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

OwcA ::

Točno tako, dokler imamo jajca in je bitch female ne shemale se nimamo nad čim pritoževati. :D

Ziga Dolhar ::

Pritožba v zvezi s temo Slovar in težave, prejet na moj email:


Hvala za opozorilo.

Res da nimam diskete, kupil pa jo tudi ne bom.

Rešitev sem našel, forum pa uporabljam redko in še takrat ko ga, se najde nekdo, ki nima pojma in bi rad bil samo pameten.
Slo-tech poznam že od prvega dne, kar pa ne pomeni da ne poznam pravil.
Če pogledamo malo v preteklost, boste opazili da je bil forum namenjen vsekemu in vsaki pomoči.
V kolikor ne bi tisti Matjaž se dalal pametnega in mi ne dvignil pritisk, ne bi niti odgovoril.
Z mojim vprašanjem nisem nikakor kršil pravil, v odgovoru na Matjaževo provokacijo pa ja, in mislim da v tem primeru, bi morali vašega Matjaža opozoriti na takšno vedenje, ker njegov odgovor ni pomagal, ampak je samo poslapšal vaš forum.
V kolikor ga boste še pustili, da se dela pametnega pa mislim da boste dobivali samo vprašanja o neumnostih, ker neumnosti tudi odgovarja.

Prepričam sem da vaš moderator "predator" - " matjaž " nima niti enega licenčnega programa in bi v kolikor ima težave z " Pravili " ne mogel niti odgovarjati v vašem forumu, ker ne bi smel uporabljati nelicenčnih Windowsov, za kar jaz ne morem trditi, ker uporabljam licenčne windowse. Za vse programe pa res nimam dovolj denarja, kar je razumljivo.
Hvala za opozorilo še enkrat
kriss

P.S.

Včasih je bil moderator tisti, ki je imal znanje in voljo da pomaga!!!


noraguta ::

pojma nimam a je to pritozba.
pojma nimam zakaj je tema Shekanje winzip kode... zaklenjena

glede reverse engineering se vedno velja tole napotilo

http://europa.eu.int/ISPO/legal/en/lab/...

EU-ja ki tega ne prepoveduje.

OwcA ::

noraguta: ne gre za reverse engeniring, temveč za crackanje winzipove zaščite, ki onemogoča dostop do vsebine zipa nepooblaščenim.

Pepe ::

En majhen komentar na "slovar".
Sem kupil slovar, pa so mi po telefonu povedali, da je avtorski. Malce pobrskam pa pridem na tem Cd-ju do slovarja MK.
In če bi vprašal kaj takega kot je kriss, bi bil jaz tisti grdi, ki "oglašuje" WAREZ?
Se strinjam z njim, naj tisti prvi kamen vrže, ki je brez WAREZa.
In še to seveda je pomemben denar, ne blesarit.
LP

Shaky ::

Sicer ne vem za kaj se točno gre, ker je tema zbrisana, ampak predpostavljam, da je bilo vprašanje namenjeno za odkrivanje gesla v zip arhivih. Na tej povezavi Link, obstaja popolnoma legalen program za odkrivanje pozabljenih gesel in to še ne pomeni, da gre za crack.

LP

Dare

Primoz ::

Ne ne... nekdo je hotel napisat generator za winzipove serijske stevilke..
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Shaky ::

Aja, to je pa druga stvar. Se opravičujem.

LP

Dare

Predator ::

zigga mi daš mail od krissa ker mu bom replyal

Ziga Dolhar ::

uporabnik smash se je pritožil v Loži.



kot vsi veste imajo skoraj vse skupine na svojih straneh nekatere mp3-je zastonj v promocijske namene...jest sem iskal tako stran in ne kaksno piratsko zadevo...in tema je bila zaklenjena s sumom na kršenje avtorskih pravic...

torej a ni forum namenjen temu da izvem kaksno informacijo...kje naj drugje zvem kaksno informacijo kot na slo-tecchu....RESSS NI POTREBNO zaklepat vseh tem, sploh pa ne takih, pri katerih NIC ne premislite...

rad bi dubu zmelkoow stran z njihovimi komadi (ne celimi ampak tistimi mp3 al pa realaudio k so odrezani)...pa si razlagi to kokr hočeš..jest si to razlagam kot cisto legalno zadevo...ce si jo pa ti..je pa to tvoj problem...sam upam da bo imel slo-tech takih adminov cedalje manj..ker drugac bo imel pa uporabnikov manj...

pa ne mi zdej s tem da jih je vsak mesc vec

prosm da pustis odprto temo ker bi mi taka informacija ter taka zmelkoow stran res koristila

Firebat ::

Dajte se kaki naziv za zveste clane foruma za take ki se ne ZAJEBAVAJO
in se pac NORMALNO obnasajo
-ce ne pa kr tako naprej8-)


lp :D

Reso ::

Pritozba na aia-kebab v anketi. Druga
e pa je stran res samo hvale vredna. Le tako naprej!

TheD ::

Uporabnik smash naj poizkusi:

http://www.google.com/search?q=zmelkoow

Če hoče iskati kako drugače naj napiše v srč "zmelkoow muzika" oz "zmelkoow karkoli".

Še to: 30 sekundne izsečke mp3 imajo na www.svetglasbe.si, pejd na pejdž pa najdi plato, ki jo hočeš poslušat, pa bo. Mogoče majo druge štacune (Dom Mueller, Big Band) tudi kej podobnega.
TheD or not TheD?

smash ::

TheD : hvala za linke...to sem sprobal ze prej vendar nisem nasel kar sem iskal...iscem en komad ki mu ne vem naslova, tako da ga rabim malo slisat...

problem je v tem da je zdaj ta tema v pritožbah ter bo skrita večini in ne bo nobene pomoči razen izjem, ki to berejo...

prosil bi da se tema zopet pojavi v oddelku loža, ker bi res rabu pomoč...ker ne gre za kršenje avtorskih pravic, prosim da se tema znova obudi..hvala lepa

Sims ::

smash: Prav, kako ti pa naj pomagamo, če sam ne veš kaj dosti o pesmi ... Idi v najbližjo trgovino z CD in tam reči naj ti dajo CD je gor, pa poslušaj ... Sem prav tako iskal pesem, pa nisem vedel nič, razen seveda kako gre, našel sem jo v trgovini z CD!

Se opravičujem, da to pišem v pritožbe

perci ::

smash:

1) imajo Zmeelkow na svoji strani take odrezke v real, mp3 ali kateremkoli drugem formatu?
Ne, nimajo - torej niso imeli namena tega šerati po internetu. To je njihova pravica. Če ti oni ne dajo možnosti poslušanja njihovih odrezkov je to tvoj in ne moj problem.
2) govorilo se je tudi o tem, kako ste komade že iskali po p2p omrežjih, to pa gotovo ni legalno - še en link za zanimivost
tule.
3) če me lahko prepričaš v nasprotno, bom odklenil temo, do takrat pa ostaja zaklenjena

smash ::

ma kaj naj rečem na to? forum obiskujem skor vsak dan..ko pa res kej rabm, poskušam napisat tko , da ne bo zgledal ilegalno..lohk bi kdaj tud zamižal na en uč kot sm že vidu pr nekaterih temah....

recimo ko je nekdo napisu.."vase mp3 liste"..je tema visela gor tedne in tedne....pa ni noben nc naredu...pol pa zbrisete mojo temo, ki mogoce malce vlece na illegal pa ni...

nimam kej vec povedat..

eee ::

imaš prav smash

nekateri admini res že prav malo presegajo "njihove meje" s tem brisanjem tem in dajanjem nazivov...
sicer se ne sekiram toliko, ker gledam stran dvakrat na mesec in se mi zato ne da pritoževati toliko zaradi teh stvari...

prav tako da se teme briše in daje nazive brez razloga...no obrazložitve...je tako težko napisati en stavek zakaj se je to zgodilo...

osebno naj bi dobil naziv zaradi dajanja warez linkov... ker sem šele po enem mesecu sploh porajtal da imam naziv, kako naj potlej vem kaj je bilo narobe in "preprečim" da tega ne bom storil še enkat...

nekdo mi je nekoč rekel: "več ljudi, več pravil!" nimaš kaj, res je tako :(

osebno mislim da je večina stvari, ki je nam lahko koristnih in poučnih tukaj označena kot warez ali ilegalno...
btw DivX je ilegalen...pa zbrišite vse teme v katerih so si uporabniki "prijaznega foruma" poskušali pomagati pri ripanju dvdjev....bah saj to so ilegalne in zato slabe informacije ;(

bolje je če si izmislite katerih besed ne smemo uporabljati (npr: warez, crack...)
bomo potlej raje uporabljali neke svoje izraze (za katere bomo samo mi vedeli kaj v resnici pomenijo :P ), tako kot revija Joker

admins cool it!

perci ::

smash: Poglej, admini radi zamižimo na eno oko, ampak tule pa nisem mogel, ker se je odkrito začelo govoriti o tem kje se dobi ilegalne kopije. Tega pač ne dovoljujemo - razloge za to najbrž poznaš. Verjemi, da bi najraje pustil tvojo temo, ampak dejstvo je, da bi ji potem sledilo še 10,20,30 podobnih. Forum je postal pač tako velik, da moramo biti konsistentni. Odkrito povedano pa tudi mislim, da bi lahko omenjeno vsebino našel tudi preko kakega drugega foruma, kaj praviš?

LP Peter

darh ::

eee, ti maš malo čudno predstavo... DivX je format in ni nelegalen... nelegalna je napačna uporaba poripanih kopij DVDjev... DivX lahko uporabiš tudi za miljon drugih stvari, ne samo za shranjevanje ripov, naprimer home video ipd

glede (ne)uporabe besed (warez,cracks...). Besede se lahko uporablja... Tudi, če boš napisal, da si dobu zadnjo verzijo korela po nelegalni poti, ti nobedn ne bo neč reku, dokler ne bo ta pot opisana na TEM forumu oziroma da ne bo kakršna koli informacija posredovana s tega foruma.

smash: ona tema o mp3 listah... po moji presoji čisto legalna zadeva. Seveda imajo vsi avtorji postov originalne CDje doma - pa tudi če ne, to ni naš problem - tudi to lahko napišeš -> vse te komade sem snel s neta, me rox - dokler ne boš tu pisal sourcev kje se da nekaj dobit po ilegalni poti.

Dejte se že navadit da da slo-techu kakršnega koli wareza pač ne bo. In da ni važno kaj in koliko tega imaš ti doma oziroma imamo moderatorji ali admini doma. Gre se za slo-tech.

Warez pojdite iskat drugam, ko pridete na slo-tech, pa pričakujte normalizirano debato v mejah zakona.

Hvala.
Excuses are useless! Results are priceless!

Tomi ::

Kot sem se bal, se je tema spet začela razvijati v to, kaj je warez, kaj ni oziroma, kako admini in moderatorje nimajo "treh čistih". Naj se ne, ker potem je tema, ki ima sicer en drug namem, sicer ne tako nepovezan s tem, izgubljena.
Še vedno je tako, da če poznate pravila, in se jih tudi držite, ne morete narediti ničesar narobe.
metrodusa.blogspot.com

AlienGT ::

Zakaj ne bi smeli imeti svoje lastne slikce al pa avatarja? Bi bilo seveda fajn če bi bile velikosti omejene na zdajšen size.

Tomi ::

Ker bi se potem med sabo kregali, kdo ima lepšo in boljšo sliko. Pa sedaj je tako, da imajo sliko bolj ali manj tisti, ki so nekaj naredili na Slo-tech, ali pa kaj delajo.
metrodusa.blogspot.com

TheD ::

Se pravi, če napišem n+3 članke za slo-tech dobim avatar od Benderja? Smokey :-)

P.S.: Se opravičujem, ker pišem v pritožbe ... spet.
TheD or not TheD?

Thomas ::

Podn tole. Moderator lože Sketch, se gre spravljat name s svojimi neumnimi pripombami, namesto da bi moderiral.

Moderator v SciTech, pa tudi dopušča Zdravcu, da jo odnese brez naziva ... ko seveda najde čas pogledat tja ...

|O
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

perci ::

Kot jaz razumem, ti sketch ni odgovarjal kot moderator ampak kot uporabnik foruma - saj sam zagovarjaš tezo, da lahko vsakdo pove o vsakomur, kar si misli o njegovih postih, sketch je pa kot moderator kontaminiran al kako? Torej Sergio tut ne sme kompetentno zavrnit nobenga argumenta, ki ga daje določen uporabnik na forumu?
««
«
1 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Persona Rudis 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
904857 (3524) perci
»

Svoboda govora? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
755343 (1847) undefined

Več podobnih tem