» »

Thomas, če bereš, klikni.

Thomas, če bereš, klikni.

Sergio ::

Dobil pozdrave od Eve. Pozdravljam nazaj. Vse najlepše tudi tebi, se še kaj vidiva ter slišiva... Če slučajno še kdaj pobereš štoparko, ki jo poznam :D.

Saj vem, da bereš :D.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tomi ::

Sergio, falil si naslov teme, namrač moral bi biti, Thomas, preberi. Ker sem prepričan, da bere:D
metrodusa.blogspot.com

kaninerror ::

Kako ste pa tko prepričani, da tisti Thomas bere poste?

Sej v bistvu sploh ne vem, kaj je blo. Kr naenkrat zapustil slo-tech?

R0K ::

kaninerror : uhh, več načinov je.

En je že, da se on nebi 'kr tak' odlepu od Slo-Techa, ko pa je z njim že tko dolgo.

Drug je ziher, da lohk oni vidjo kdo je vse na strani oz. na forumu.

Tretji pa bi se mogl pač mal bolj potrudit in pogledat loge in primerjat IPje če je kdaj zahajal gor.

Sam pomoje to ni potrebno, ker on itak bere S-T in čaka na temo kjer bo pisal 'Thomas dobil si svojo temo!' :8)

Tiger ::

Kolikor vem je Thomas te dni prisoten na NT konferenci v Portorožu in ga zato verjetno ni nič na forumu.

Elemen_T ::

Kao da tam nima dostopa do spleta ...

Sicer je pa itak vseeno.
Kva ste babe

Gh0st ::

Thomasa pa res že nisem dolgo zasledil.
Mogoče se je prijavil kot kakšen drug user, če že na katerem postu ne more ostati brez besed.

Po moje nekje kuha mulo:-):D :\
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

.:joco:. ::

Človek se mi že počasi smili....NOT

Ne, sej če bi ostal tle pa pametoval kako bi bil ta nov oddelek pomemben in lalala, potem bi še šlo, ampak ko pa na tako primitiven način dosega tisto kar hoče, se mi pa zdi da bi bli budale, če bi mu naredili prav njegov oddelek. Naj si naredi svojo spletno stran, kjer bo debatiral o eliti...
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

Thomas ::

Sem se sprijaznil s tem, da Elite foruma na Slotechu pač ne bo.

Zdaj pa prosim, bodite nekateri tako dobri - in me pustite (naposled) na miru.

Zame ne skrbite! mathworld.wolfram.com, ki je ogromna enciklopedično orientirana matematična (pa kmalu tudi fizikalna, kemijska in še kaj) web stran, je zdaj še nomirana za najboljšo znanstveno stran na svetu. Dovolj sem dober, da sem lahko njihov sodelavec, kar me donekle tolaži. Zato se ne bom pod drugim nickom prikradel sem nekaj pisat. Ne se bati tega!

8-)




p.s.

Userja Thomas, zdej lahko zdaj tudi izbrišete. Srečno!

p.p.s.

Ampak z nekaterimi od tukaj, grem vedno rad na kavo! Da se razumemo.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

Matek ::

Nice meetin' ya. Fajn se mej v lajfu.;)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Ikarus ::

Thomas

Lepo se imej!

Mimogrede - že ves čas se mi tale okvir (slo-tech) ni zdel pravšen (premajhen) zate, pa nisem hotel nič rečt. Večina ljudi pač ne mara vedeti vsega, ampak ravno toliko, kot se jim zdi znosno.

Mimogrede 2.: se pojavljaš še na kakšnem drugem slovenskem/? forumu?

Lp.

Tomi ::

Au revoir, then..
Samo sedaj Loža ne bo več to, kar je bila, ker jaz ne znam biti tako, strog, recimo..
metrodusa.blogspot.com

whatson ::

Loža se je itak (nažalost) že spremenila. Zarad Thomasovega odhoda.

Pa ne samo zaradi strogosti. :\

Thomas: Best wishes s S-Tjem ali brez.

Elemen_T ::

Uf.
Slo-tech je izgubil nekaj velikega...ali drugače - izgubil je vzrok tako produktivnega foruma na visoki ravni.
škoda.

Elemen_T ::

Še nekaj ...

orng ste se zajebal z (ne)odprtjem Elite foruma.
To je preprosta, inovativna in predvsem unikatna pogruntavščina na slovenskih spletnih tleh.
Pridobili bi pa samo:
- Nov oziroma dodaten profil ljudi.
- kvaliteto in profesionalnost foruma.

in to samo z enim klikom in 5 vpisanih črk :O

whatson ::

Se popolnoma strinjam.

Ampak admini majo ZMERAJ prav. Yeah.... 8-)

Marjan ::

Elemen_T

Se strinjam, to sem jaz že zdavnaj dopovedoval Sergiu. Pa ni bilo nobenega posluha. Prej bi rekel ignoranca in nezavedanje, ampak to je že druga zadeva...

Takrat, ko je Thomas prišel z idejo na dan pa je večina itak bentila - češ kaj pa je Thomas neki več, da bi imel svoj oddelek. Sem mislu, da imajo admini drugačne poglede.

In Sergio mi še vedno ni odgovoril, ali se jim bolj gre za kvaliteto ali kvantiteto foruma.

Thomas je pa itak še vedno zelo aktiven na internetu, tako da edino kar smo izgubili je slovenščina.

.:joco:. ::

Jst se tut strinjam z elite forumom (mogoče kako drugo ime...), samo ne strinjam se z Thomasovim odnosom, na kakšen način je mislil to dosečt.
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

DJroky ::

Tudi jaz se strinjam da je forum z njegovim odhodom veliko izgubil. Odgovorni morajo zato popraviti svojo napako...

perci ::

Tipo je izsiljeval, da bi dosegel svoje in edino prav se mi zdi, da mu admini niso ustregli. Ko ni dosegel svojega, je odpeketal. To je njegova pravica; strinjam se, da je forum z njim veliko izgubil, ampak po mojem mnenju bi še več izgubil, če bi mu ustregli. Thomasa ni več, ker je sam tako hotel in ne zato, ker so se admini tko odločil.

Thomas: uživaj

LP Peter

Thomas ::

Kakšno izsiljevanje neki Perci - lepo te prosim! Smešno je govoriti o tem, da kogarkoli izsiljujem, če nič ne napišem. A mar nisem svoboden človek, ki lahko kot vsak, zastavi pogoje svojega (so)delovanja?

Tudi admini so popolnoma svobodni, da pogojev ne sprejmejo.

Mi je pa po odzivih ostalih jasno, da nekaj takega kmalu (tudi v Sloveniji) bo.

Nekdo BO pograbil priložnost, da webu da novo dimenzijo. Samo ne vem še kdo.

Proti trivialnostim pa seveda nisem. Samo rabijo svoj predal.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Odin ::

Strinjal bi se s Thomasom, da bi bilo veliko bolj zanimivo, če bi obstajala Loža2(elite forom).
I'm on your side, Thomas8-)

P.S. Bi izdal ta tvoj forum, ki je v angleščini?

perci ::

Thomas: narobe sva se razumela; nisem rekel, da si izsiljeval s tem, da nisi nič napisal, ampak s tem, ko si rekel nekaj v stilu: Če Elite oddelka ne bo, tudi mene ne bo več tukaj. S tem si roko na srce izsiljeval.
To, da se pa sedaj, ko je stvar že za nami, ne misliš več pojavljati na forumu je pa tvoja stvar in spoštujem, da si tolk načelen, da si res nehal sodelovati v temah na slo-techu, čeprav bo zdej pač v loži nekoliko deficita tem, ki bi jih ti dal pod svoj oddelek.
Morm rečt, da mi tvoj način argumentiranja velikokrat ni bil všeč, po drugi stran, pa je bilo tudi oslom jasno, da si zelo razgledan, da znaš logično miselno zelo dobro operirat in še en kup hvale.
Sicer se pa strinjam s tabo: si svoboden človek in pravico imaš do (ne)sodelovanja na forumu, tako kot vsak drug.

Pa lep pozdrav, Peter

Gh0st ::

Sam neki Thomas:
ne bom ti težil ker te spoštujem, ampak povedal bom samo tole. V nekem družbenem sistemu, kjer je prisotno veliko ljudi, vsak ima svoje mnenje svoje poglede, se je treba eden drugemu prilagajati da bi vsi lepo shajali. To kar sedaj delaš je popolnoma odveč.

Razumem te, ker si hotel ustvariti Elite Forum. Jest sem takoj za, nisem pa za da bi bil ti njegov moderator. Enostavno se mi ne zdi fer, vse dokler ti ne boš razčistil nekaj ključnih stvari pri tebi: sprejemanje drugih in njihovega mnenja, spoštovanje drugih in odprtost uma tudi za druga stališča.

Oprosti ampak pri Protokolu si se mi zdel kakor da nosiš plašnice na očeh, razmišljaš linearno in ozko.

Zdej te popolnoma nič ne zaničujem, obtožujem of any kind. Samo povedal bi ti rad, da ti ni terba it od kle. Pusti da drugi govorijo o tebi kar hočejo, če imaš ti čisto vest se nimaš kaj umikat.

Upam da ti nisem preveč zamoril.
Drugače pa če te res ne bo več:
Mej se fajn, čeprov sem te ful mal poznal...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Thomas ::

Seveda, nobenega razloga ni (več), da ne bi povedal kje sodelujem.

Na slovenskem netu praktično nič.

na BJklein.com, na KurzweilAI.net, na mathworld.wolfram.com - ki ni forum.

In nikjer drugje, kar je javnega.

BJklein ima trenutno tehnične težave, kot jih je imel slotech svoje čase - je pa vsebina taka, da bi "pametni" takoj odnehal. PROTOKOL+. Mindblowing!

KurzweilAI je pa isto. Samo nekoliko bolj fokusirano samo na Singularnost.

Mathworld pa zbiranje vsega znanstvenega znanja na en kup. Meni sila všečna ideja.

Zanimivo je pa tudi to, da je kar nekaj ljudi najti na teh treh naslovih.

:)

p.s.

Mene se pa dobi včasih tudi na kofetu v Monetu.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zipper ::

Spostovani Thomas, kje v Ljubljani se nahaja ta znameniti Monet. Ocitno imajo zelo dobro kavo, ce ti zahajas tja!

PS:
Odkar ne sodelujes vec v LOZI, je leta izgubila ves car in zato sem tukaj le bolj poredko gost. Seveda je jasno, da Slo-Tech s tem samo izgublja! Primoza in Sergeja sem imel za inteligentna in daljnovidna mlada fanta! Krepko sta oba razocarala ne samo mene ampak tudi moje kolege! HVALA za tvoj trud v LOZI od mene in mojih kolegov.
Srecno.
---------------------------------------
Type Win to enter Windows ME
---------------------------------------

DavidJ ::

je mogoce zdaj slabi cas, da vprasam, kaj je elite forum? :)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Tody ::

Mislim kaj je ta elite forum in to ??
Pravica izražanja je osnovna pravica na svetu (no recimor da je;) ) Kar se tiče "pametnih" ljudi se jim lahko samo smejem., Toliko debela koža mi je že zrasla zarad irc in podobnih p*** da sploh ignoriram vse kar ni v mojem razredu. (kot recimor "nismo več 15 letniki zato smo prerasel IRC ) Če ti kaj ni všeč enostavno ne beri in ne razmišlaj saj se ve kdo bo potegnil kratko. Tohmas ne poznam te dolgo časa sam mislim da si dober človek in se mi zdi brezveze da se "odrečeš" s-t ali čemor koli ki ima 10 % pokvarjenega jedra. Ignoriraj poste če ti ni kaj všeč in si misli svoje !

Binji ::

Thomas: ceprav smo se zmeraj samo prepirala, mi zal da gres, ampak to je tvoja odlocitev. Ce hoces, pac pejdi, bom ze nasel koga drugega za debatirat..ne bo mi zal zate.
Proti Elite forumu sem pa zato, ker se bojim, da ce bi nastal, bi tiste poste, ki bi ugovarjali tvojemu misljenju, enostavno brisal in dovolil le tisto, s cimer se sam strinjas.
S tem se pa seveda sam ne strinjam.
Na svidenje in upam, da bos nekoc spregledal, da ima mogoce se kdo prav razen tebe.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Jeronimo ::

Hmmm.

Vidim da popolnoma preredko pridem na forum in prebiram poste. Sploh nisem na tekočem kaj se dogaja.


Thomas kot vidim ne želi več sodelovati v forumu slo-techa. No, po svoje ga razumem, povedal je kar je mislil, v glavnem naletel na neodobravanje, kregal se je kar veliko oz. temu bi lahko rekli brusil mnenja. Na splošno bi lahko ocenil, da Thomas na tem forumu ni naletel na podobno misleče ljudi in zato odhaja. Kar je popolnoma razumljivo.

Škoda je edino toliko, ker je s svojimi nevsakdanjimi pristopi in temami razmigaval naše možganske vijuge.

Sedaj bomo spet vsi enaki in enakopravni tukaj gor.

:)


LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

HardwareMaster ::

Jst sm zdej prvič zašel v ložo in me zanima, zakaj se tukaj gre. Kaj je to ELIT forum in zakaj ga ni in kaj bi blo v njem, če bi bil.

Hvala za odgovore.

Thomas ::

Beri (novi) forum Znanost in tehnologija ... mogoče se še sprevrže v elit forum.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

_Mortal_ ::

Pizda mi gre to počasi na jetra. Kaj ti misliš, da si Thomas. Bog,razsvetljenec da nas boš tukaj vodil. Odprite ta forum če ne grem. Pejt in ne rabiš niti pisat. Še edino pravilno je bilo da niso odprl foruma. Nikol se ne smeš pustit izsiljevat.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Thomas ::

Smrtnik je zmotljiv in slabo opazuje.

Jeza in bes sta njegov greh in napaka, ki škodujeta predvsem njemu.

Nekej ti povem modrina - tale forum ni zaradi mene - ampak gledam nanj kot na kulturni napredek, od katerega imamo vsi slovensko govoreči netarji lahko nekaj. Nič ne de, če se moram zato pošpetirati s kahunami. Ali pa se obregniti ob take kot si ti.

:D

8-)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

HardwareMaster ::

Kaj ste hotl (hočte) forum preimenovat?

Opristite, mi še ni potegnel zakaj se tukaj gre spljoh:8) !!!

MadMax ::

Samozvani duhovni vodja in egocentrična maskota S-T Thomas je dal adminom ultimat:
"Dajte mi svoj oddelek v Forumu™ (oddelek naj bi bil t.i. Elite forum), ali pa zapustim SLO-TECH™."

In ga seveda ni dobil.

Odprli pa so oddelek Znanost in tehnologija.

Thomas pa ni karakter, zato ni zapustil S-T™.

In obenem misli, da je ta novi oddelek nastal kot kompromis odlocnosti Big Kahun™ in njegovega ultimata :D

Zdaj potegnlo?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

HardwareMaster ::

DA, DA, zdej mi je pa vse jsn. Jst se tud strinjam, da je kr nekako prov da Thomas ni dobil svojega odelka v formumu. TO JE SAMO MOJE MNENJE!!!

Elemen_T ::

Ja,
seveda je tvoje :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Elemen_T ()

MadMax ::

Sicer me pa čudi, da Thomas ni razpisal referenduma oziroma se vsaj pritožil varuhu človekovih pravic:P
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Thomas ::

Na svetu sta dve vrsti ljudi. Tisti, ki mislijo da sta na svetu dve vrsti ljudi - in tisti ki mislijo da nista.

Na Slo-Techu sta dve vrsti ljudi. Tisti, ki mislijo, da je zveličavno edinole govorjenje tja v tri dni. Edino "vsakdanji čvek".

In so taki, ki mislijo, da bi se bilo dobro od teh včasih izolirati. Se v miru pogovoriti brez njihovega povprečniškega jamranja.

Zato sem hotel Elite forum. Potem smo pa dobili "Znanost in tehnologija".

Tudi ni tako slabo - in še boljše bo sčasoma.

8-)

No, kdor misli, da "moja moč" izhaja iz moderatorstva se vara. Moje pisanje je nekoliko zanimivo - to bo prej. Ampak samo prvi vrsti ljudi.

:)




Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

DJroky ::

Jao mate pa povedati eden čez drugega.
kaj če bi se začeli brigati vsak zase in pustiti vsakomur prosto razmišlanje. Razen če imate pameten komentar ga dodajte drugače pa pač temo oz. oddelek pač mirno zapustite. Je to težko? Vsak ima pač svoj pogled na stvari-svet. Nekateri pogledi so pač čudni, mogoče celo neumni, vendar NOBEDEN NI NAPAČEN.

Sploh ne vem zakaj se obremenjujete z zadevam, ki se vas ne zanimajo oz. se vas ne tičejo!?

Pa pustite človeka naj piše kar hoče! Če vam kaj ni všeč pač ignorirajte njegove poste!

Sploh pa mislim da bi se teme v katerih se razpravlja o nekem članu slo-techa PREPOVEDATI. Obdržite komentarje zase, če le ti ne povejo kaj pomembnega!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DJroky ()

pozorhudmaček ::

Thomas-Rad bi te najdel, med unim spiskom userjev, ampak žal ni gor nobenga Slovenceljna, kaj šele Tomaža:)?

Thomas ::

DJroky!

Se ne morem bolj strinjat! Mene so obravnaval že v ene 10 temah, samo meni posvečenih. Groza!

(Pa ko bi me vsaj samo hvalili! >:D :D )

Še bolj resno se mi pa zdi tole vztrajanje nekaterih pri zadosti nizkem nivoju. Vse kar diši po "nekaj več" jim grozno smrdi. Bi se zamislil nad sabo na njihovem mestu. Nihče jih ne sili, pa tak revolt ... c c c c ...

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

_Mortal_ ::

Thomas dobil nekakšno novo ložo. KAhune mu niso v celoti ugodile. Volk sit ovca cela
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Binji ::

Thomas: saj res.. pod katerim imenom si na tistem seznamu?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Sergio ::

A ne znate kliknit na njegov username pa pogledat? Thomas Kristan, namreč.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tomi ::

Sergio, ne vidijo, saj tudi jaz ne..
Samo vseeno vem.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Gh0st ::

Pa peesda zdej mi greste pa že pošteno na jetra s temi vašimi Anti-Thomas kampanijami. Dejte se skulirat! Kako čmo ljudje živet u blaginji, če se vedno skregamo zarad najmanjše brezveznosti? Tale forum je nevtralen, kjer lahko vsak izraža svoje mnenje, razširja obzorje, ne pa da se kle neki kregamo pa prerekamo kdo je karakter kdo ni, kdo je bl pametn, in kdo ne...

bedarija!
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

It's been five years =)

Oddelek: Loža
191756 (884) jRk0
»

Zveza Komunistov Slo-Techa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
25115320 (9778) borchi
»

Elite forum in kultura dialoga na s-t (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
744072 (2916) rozica
»

Elite forum (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1939356 (6469) Thomas
»

Thomas posti tema

Oddelek: Slo-Tech
171584 (928) Justy

Več podobnih tem