» »

LCD monitor povezava - ALi je možno?

LCD monitor povezava - ALi je možno?

Ales22LJ ::

Pozdravljeni

Mene pa zanima ali je mozno vezati LCD monitor recimo samsung z vhodi VGA (D-Sub) in DVI-D preko scarta da bi lahko nanjga priklucil tudi dvd predvejalnik? Ali obstaja kaksna vrjatna preko DVI-D na scart ali S-Video na scart ali DVI-D na S-video pa ce ima gdo ze izkusnje in kaksna je potem slika? Hvala LP Ales

[popravljen naslov. podtalje]
  • spremenil: podtalje ()

boris22 ::

Poglej si te slike.




Samo ne mi prašat kje se to kupi.

;-) ::

Adapter iz VGA na SCART evo ena tema na to temo.

Ales22LJ ::

JA pa a ves da me res zanima kje se to dubi ? HeHe a je mozno da majo v tsiti trgovini pod inporiumom k je tehnicna trgovina spodi?

boris22 ::

Ma pojma nimam lahko pogledaš big bang, bof, merkur,hte, conrad, harvey norman samo bo težka gre za kabel ki se ne prodaja pogosto. Drugače moraš še računat na to na se bo na lcd prenašala samo slika ti pa rabiš še zvok. Tako da če nimaš integriranih zvočnikov na lcdju boš mogel še kake pc zvočnike nabavit če pa jih imaš na lcdju, pa priklopi na lcd vhod za zvok.Ponavadi je 3,5mm jack ali beli in rdeč činč.Jaz sem rešil s tem da sem kupil lcd tv 19 z scart pa componentim vhodom.

Ales22LJ ::

Sej za zvok ni problema imam ze urejeno. Samo slika me matra ker imam namen kupiti nov monitor LCD do 300 eur. Sm gledal samsunga 22inch tako da zato me zanima...Vem pa da majo tudi lcd tv turner ze scart sam so dost drazij pa tud nevm ce je vredu kvaliteta se ze boljse splaca potem tv kupt!!!! pol se pravs da to obstaja da je legalno kot vidm nakateri lotajo razlicna kable :S DVI-D plus scart ali DVI-Dplus S-Video....

boris22 ::

Vse odvisno kaj hočeš imet. Po mojem je najcenejša rešitev da preko dvi priklopiš pc prek vga pa dvd player s tem da prej nabaviš kabel in zadevo preiskusiš.Lahko se ti bo zgodilo tudi če ti bo uspelo dobit kabel bo kvaliteta slike slaba. Kar se pa tiče lcdjev s tvtunerjem pejdi v kako trgovino pa poglej sliko če ti ustreza. Meni je dovolj 19 widesceen in sem vzel samsunga kateri ima tudi vgrajene zvočnike pa dvi in antenski prikluček z max resolucijo 1440 x 900 in sem zelo zadovoljen.

Ales22LJ ::

O marija je to vse zakloplecirano!!! Ja imam dvd predvejalnik domaci kino k na usb kluc das film gor in to je to.... Zaradi tega bi zdej rad imel ldc priklopjen. Jah naj lazij je tista prvotna vrjantna k prek procesroja scart samo signal zgubis...Al pa kaksno tv kartico k ma s-video(IN) ...da jo montiram v procesor. no hvala ti vsejen bom se mal precekiru. lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963560862 (191) anjica
»

Povezava VGA na HDTV preko HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5219541 (9054) kozorog
»

povezava PC-TV?

Oddelek: Pomoč in nasveti
2610077 (9138) LordTado
»

PC NA TV

Oddelek: Strojna oprema
458266 (7661) opeter
»

Manj prodanih LCD-televizorjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
577204 (6057) djordjevic

Več podobnih tem