» »

Svetujte ... Best all 'round Receiver z najboljšim Price/Pref razmerjem Tako za Glasbo(stereo) kot Filme(DD5.1,DTS)

Svetujte ... Best all 'round Receiver z najboljšim Price/Pref razmerjem Tako za Glasbo(stereo) kot Filme(DD5.1,DTS)

TRIROG ::

Oj !
glede na to da na v področju zvok in slika ni bilo ogromnega odziva upam na vaša mennja tukaj ...

Odločil sem se da je moji Yamahici RX-v430 počasi odbila zadnja ura ...

nadomestiti jo imam namen z drugim receiverjem/ojačevalcem vandar je pogoj da je dober tako za poslušanje glasbe kot gledanje filmov ...

zraven bo potrebno nabaviti tudi 5.1 sistem zvočnikov ... glede na to da ne iščem neke drage varjante se bom verjetno zadovoljil z Dali Concept 6 kot main,Concept 1 (morda 2) za surround in Concept center za center ... do okoli 600€

kaj svetujete za en receiver ki bo pasal s tem rangom zvočnikov ali morda tudi katerim boljšim?

Hvala!

Amaterček ::

Zdravo,
Tole tudi mene zanima. Malo sem gledal in v rangu do 500 EUR mi je padlo v oči:
Onkyo TX-SR 605
Denon AVR-1908
Kaj bi vi predlagali v tem rangu? Ima kdo kakšne izkušnje z omenjenima modeloma?
Karkoli!!!

Cveto ::

Imam Denona, sicer nižji model, in sem zelo zadovoljen z njim, predvsem mi je všeč da zvok ni "trd" kot pri yamahi. Onkyo je meand tudi zelo dober, izogibaj pa se kakšnega Sonya, ima tudi enega doma, pa mi je še za v spalnico skoraj preslab.

600€ je siver bolj švoh budget, če prideš skozi z omenjenimi DALI zvočniki bo pomoje kar ok, sam imam en komplet od Jamo, ki pa ga nameravam zamenjati ker nisem popolnoma zadovoljen.

P.S. oznak nisem nnavedel nikjer ker nisem doma in jih ne morem pogledati.

TRIROG ::

Ve kdo kako se kaj denoni obnesejo za filme ?

Je res da so za filme najboljše Yamahe?

Cveto ::

Morda je tako, čeprav meni Denon tudi pri filmih dela odlično. Saj to da je Yamaha bolj primerna za filme kot za glasbo še en pomeni da ostali niso ok za filme.

Sicer pa svetujem obisk kakšne trgovine in poslušanje par receiverjev in boš hitro videl kje si. Jest sem tudi šel v trgovino po Yamaho, kupil sem pa Denon-a.

Melanholija ::

Mene tudi zanima hišni kino tam za 1000€ po komponentah, kakšna se vam zdi kaj pioneer oprema? Mislim vzeti vse od pioneer, ali raje kaj druga! Predvsem me zanima glede ozvočenja, pa kje to kupit, v mediamrket ter v bofu so bolj slabo založeni!

Saladin ::

Mislim, da ima Onkyo najboljše razmerje cena/kvaliteta
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

crazy kure ::

Jaz sem nekaj časa nazaj kupil denona 1507 v navezavi z zvočniki SF 2505 in morem
rečt da sem zelo zadovoljen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Hi-Fi] - Oprema / naprave (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Zvok in slika
74073343 (5306) MaStr
»

Nakup A/V Receiverja (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
23546416 (27881) Anney
»

ZVOK-Dolby TrueHD,DTS-HD Master Audio,DTS HD High Resolution

Oddelek: Zvok in slika
274241 (3837) OK.d
»

[Hi-Fi] - Hišni kino sistemi 3.1, 5.1, 7.1... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16634060 (16831) josko674

Več podobnih tem