» »

HD 2900XT in S-video

HD 2900XT in S-video

pecavar34 ::

Pozdravljeni

Rabim pomoč susedu ki ima teoretično čist isti komp samo slabši procesor ima in nekoliko slabšo plato toda isti proizvajalec aja pa on ma grafo MSI jest pa 3D Club!
Oba imava naloženo visto ISTO iste drajverje. Njemu sem seštimal sistem ter use, nato na koncu priklopil grafo na tv in dela vse normalno, pri meni pa nikakor ne dubim barv na tv-ju! sem probal najprej s skartom na eni televiziji nato na drugi direktno na s-video nič. Potem sem odšel do soseda in sprobal z njegovimi kabli in njegovim televizorjem z istimi nastavitvami in nič, vedno črno bela slika in nikakor barvna! SM meu prej ati x700 in tm je tud use lepo delal zdj pa nič!!!:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

A jo nesem sam na servis??

Prosim če ima kdo kakršno koli idejo kako bi to lahko popravil prosim za odgovor


Že v naprej se vam zahvaljujem za kakršno koli pomoč


Lp


Matjaž
Asus ROG G751JY

Mr.B ::

Tam poišči in nastavi PAL
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

pecavar34 ::

Sm probal use PAL-e pa nič ne dela barvno! Poznam to foro in sm šel takoj to nastavit, ampak ne dela!
Asus ROG G751JY

Davids84 ::

probej premakent na konektorju in preklopi v moder činč ,če imaš na rdečem je samo črnobela slika,upam da sm to pomagu in mi sporč če dela.lp

pecavar34 ::

Pozdravljen iz tega kabla kjer je s-video prključek gor je sam rumena činča pa sm jo prklopu pa nič, na drugem kablu so pa uni drugi prključki (rdeč, zelen, moder) pa nisem probaval ker nimam dost podaljškov s činčami da bi prklopu na tv!
Asus ROG G751JY

Modri dirkač ::

Prestar TV imaš.
Everybody lies!

pecavar34 ::

Modri dirkač, sem sprobal tudi na susedovi plazmi pa ni delal tko da tud na novih ne dela!!!!
Asus ROG G751JY

RbOBoIJgE ::

Jaz sem imel enak problem vedno črno bela slika. Problem sem rešil z adapterjem iz s-video na činč.

LP
zakaj dones če se da preložit na jutr

pecavar34 ::

Sori dle sm na šihtu sicer in ne vem kuko grejo točn kabli u tv, ampak kam pol ta činč uštekaš?? na ker prkuček gre pol to na tv-ju??
A pa to si meu s to grafo težave??

Sej dans bom s susedom probu drgač z njegovo grafo in če z njegovo dela grem kuj u uno trgovino pa jim je**** use po spisku, k me skok je*** da mam nastavitve kao u kurcu, pa sm že tok ati-jevih kartic spravu na tv te pa enostavno ne morm!!!!


lp

M
Asus ROG G751JY


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963565224 (4553) anjica
»

PC NA TV

Oddelek: Strojna oprema
458321 (7716) opeter
»

Zakaj mi na GeforceFX5700 ne dela TVOUT :( ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
513818 (3325) KTr1sk
»

Problem z Geforce-om Ti 4200!!!

Oddelek: Zvok in slika
131771 (1387) partysound
»

Radeon 9500@9700 tv out

Oddelek: Strojna oprema
291202 (830) planetparty

Več podobnih tem