» »

Zamenjava jezika v Visti

Zamenjava jezika v Visti

mn ::

Kolega je v Avstriji kupil računalnik z Nemško Visto Home Premium. Je mogoče zamenjati jezik v slovenskega? Je mogoče inštalirati Slovensko Visto s CD Keyem, ki je priložen računalniku. Škoda bi bilo vržti proč kupljeno licenco.

m.i.h.a. ::

poglej pod windows update, če najdeš slovenian language pack in ga inštaliraj....lahko pa tudi angleškega

zk_eu ::

nisem siguren, zato tega nebom trdil, ampak a ni tako, da lahko samo pri visti ultimate, potegneš jezik dol kot update...če se motim me kr popravte, ker me to tudi zanima
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zk_eu ()

m.i.h.a. ::

no sej pravim naj pogleda, če kaj najde....pri meni se v win update pokaže Slovenian language pack....je pa res, da imam ultimate

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

Zorro ::

Home Premium verzija nima na voljo te posodobitve, to vem, ker jo imam na prenosniku.

zk_eu ::

no se mi je kar zdelo, ker vem da sem pri obeh Vistih gledu, update, pa je samo na Ultimate bil za jezike updati
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

m.i.h.a. ::

kaj pa drugi jeziki? angleški recimo, a tega pokaže?
če ne pokaže nič, bo potrebno visto ponovno namesti (al se pa nemščino začet učit :P )....ključ bo verjetno deloval, lahko pa preveriš na microsoft slovenija

Edit: hm...očitno so tejle language packi samo domena ultimate verzije...žalostno;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

Zorro ::

Ne tudi drugih jezikov ni na voljo. Pravijo pa, da si je možno namestiti slovensko verzijo Viste in pri tem uporabiti licenčno številko, ki jo že imaš. Ne rabiš ravno iskati slovenske Premium verzije, ker vsaka instalacija (DVD) vsebuje vse verzije, le številka (ključ) deluje za točno določeno, v tvojem primeru za Premium instalacijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zorro ()

roccco ::

Res je. Namesti naj slovensko Visto Premium in jo inštalira z nemškim ključem. Edino driverje bo treba poiskat :)

pecavar34 ::

Pozdravljen. V kolikor jest vem se ne da nadgradit pri nubeni vist razen ultimate. jest mam ultimate in mam na voljo najmn 20 jezikou in tud slovenskega!!!
Asus ROG G751JY


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win7, kako namestim Language pack ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5328870 (18113) GTX970
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942266601 (66193) Seljak
»

Windows 7 je tu (za razvijalce in študente) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
19826130 (14781) ;-)
»

Vista Home Premium Language pack

Oddelek: Pomoč in nasveti
1211789 (7156) Ermin
»

Vista home premium SLO lang. pack?

Oddelek: Operacijski sistemi
93912 (3587) PaJo

Več podobnih tem