» »

Gericom Mediabox

Gericom Mediabox

frajer1 ::

http://www.hofer.si/si/html/offers/2827...

http://microsites.pearl.de/video.php?vi...


Od danes na voljo v Hoferju. A je ta zadeva kej good?

Trenutno mam še CRT TV, v kratkem bom pa na enga HD ready LCD-ja prešaltal.

Naveden video rekorder imam, sam upam, da je ta mediabox boljša kvaliteta posnetega signala iz TV? Pa še zapečeš ga loh na DVD prek PC-ja. Ker bi 320 GB disk uporabljal tudi kot zunanji disk, kadar je moj že pol od DL. :)

Edino nima pa HDMI izhoda, pa me zanima a ga sploh rabim za snemanje signala SD in predvajanje na HD ready TV?
  • spremenil: frajer1 ()

TylerDurden ::

No se je že kdo opogumil in kupil tole?
Let\'s make some soap ...

ranulokniv ::

Škatla na tej strani
je verjetno ena od variant Hoferjeve ponudbe, vsaj sodeč po slikah je zunanjost identična.Moti me sledeče
Video Record supports two kinds of video frequency size:VGA(640*480) and QVGA(320*240), and provides a 'high', 'medium' and 'low' compression ratio.

PAL signal ima 720*576(če se ne motim) in po mojem mnenju izgubiš nekaj kvalitete. Posnetek pa je sigurno boljši od VHS. Je pa Hofer v ponedeljek štartal po vsej Evropi s prodajo te škatle, glej stran od Gericoma.

TylerDurden ::

Kako hudiča pa sformatiraš zadevo, če podpira fat32, ima kapaciteto 320Gb ter prepoznava do 4 particije. A niso neke omejtive na velikost fat32 particije?
Let\'s make some soap ...

OmegaBlue ::

So ja, 2TB kar je več kot dovolj za tako škatlo pomojem ;)


(Je pa filesize omejen na 4GB)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

krunohrelic ::

LP

Jaz imam tak disk in sem zadovoljen z njim razen z 3 zadevami to so prosim če imam gdo kak predlog
Problem je v temu ki mi ne predvaja sub, txt,... predvaja mi samo končnice .STR to je en problem kako ga rešit če imam samo podnapise z sub končnicami????
Drugo vprašanje zakaj mi noče kazati Č, Ž, ŠUMNIKOV a ima gdo mogoče kake driverje ali kaj bi se dalo tu naredit.
In še tretje podnapisi so tako majhni da moram bit 1m od televizije da jih lahko preberem z daljincem jih nikakor ne morem povečti a je kak program ali kaj podobnega da jih povečam???

Hvala vam za odgovore in LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954393121 (49617) NejcSSD
»

chiliGreen MR1210 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7712876 (7091) bizi72
»

WD TV.. kdo ima? (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Zvok in slika
1551150890 (33459) king67
»

[divXvid] Hyundai predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13639079 (11128) JanezC
»

Media box (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5313836 (8490) bikec

Več podobnih tem