» »

mišična masa na nogah

mišična masa na nogah

ffka ::

S katerimi vajami bi lahko pridobil mišično maso na nogi(od kolena do gležnja).

lp

MeGreat ::

http://exrx.net/Lists/Directory.html, tukaj si poglej pač tisti del, ki te zanima. Sicer pa pridobivanje mase ni samo trening, ampak v veliki meri tudi prehrana..

kozmy ::

Ja delaš vaje za meča :\ Pa kolko vidim po vprašanju, še bo potrebno dosti dosti cajta, da ti bo sploh kaj jasno..

ffka ::

am treneram rokomet že 11 let sm tok

kozmy ::

V gllavnem delaj vaje za meča, pa porihtaj prehrano.. Pa meča moraš fajn zmantrat, da začnejo rast..

ffka ::

ja sam kle na netu so sm vaje u fitnesih nobena vaja ni ,da bi lahka doma delu

kozmy ::

Če delaš na eni nogi, je tvoja teža ''skoraj'' dovolj.. improviziraj malo.. lahko si tudi 10kg ročke kupiš, pa v vsako roko eno, pa delaš na eni nogi..

stock ::

Ah če pa že 11 let trenirač pa ni nč... pol pa nehi... nebo nč od tebe -resno! Pejt buzbal trenirat.. tko boš dobiu meća!

'FireSTORM' ::

V čem je point pridobivanje mišične mase če jih potem ne moreš in ne upaš nikjer izkoristit?

11 let treniraš rokomet, in zakaj bi rabil večjo mišično maso? Za višje, daljše skoke? Za hitrejši tek? Pozabi, v razredu sem bil najbolj "izrazit kostko", torej najbolj suh in še vedno najhitrejši v teku, v našem razredu. In mnogo jih je bilo z dosti večjo mišično maso od mene in so bili počasnejši.

Ne razumem pointa, da si potem car?
Those penguins.... They sure aint normal....

Zgodovina sprememb…

steev ::

Kaj ma veza mišična masa s kondicijo in tekom?
:|

'FireSTORM' ::

Govril sem o šprintu...

Sicer pa, I think you missed my point...
Those penguins.... They sure aint normal....

T0RN4D0 ::

Nope, you missed the point. Pr rokometu je hitrost pa eksplozivnost že uredu, sam če boš ti kot kostko prletu v kakga kozlina-style rokometaša (al pa on v tebe ko boš v obrambi) ti bo kmal jasn zakaj rabiš mišično maso. :\

Senitel ::

Aha, in zato rabiš mišično maso v mečih. >:D

zdobersek ::

Spravi se na kolo.

MeGreat ::

Zato, ker kolesarji so pa ponavadi ogromni?

zdobersek ::

Ne, ampak ker kolesaris z nogami.

OChack ::

1. velik hrane (OH, B in kvalitetne maščobe)
2. Trening (počepi z utežmi izpadni korak, če maš kakšno mašinarijo/fitnes tud ni slaba)
3. počitek
Int€l inside, IDIOT Outside

Horsechoker ::

Mrtvi dvig je najboljši način ;)
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

ffka ::

stock zakaj bi nehu ce je moja igra ena od bolših pač to rabim ker to zgleda mal čudno zgornji del telesa nabit noga pa same kosti in koža

DimmniBurek ::

Če treniraš rokomet boš težko dobil na masi že zarad tega ker treniraš 4× na teden rokomet, kar pomeni dosti laufanja. To pomeni da ti u bistvu mišica kuri sama sebe. Zato kolesarji niso nabiti v noge, čeprav samo noge delajo. Imajo dosti kondicije, zdefinirane noge, ampak mišice pa niso preveč velike... Tudi tekači nimajo massive nog.
There Is No Stronger Drug Than Reality

T0RN4D0 ::

šprint :) Počepi, take vaje kjer ne rabiš vzdržljivosti...

Drugač pa maso nucaš kjer jo lahko dobiš, in na nogah seto zna precej poznat :) Bolš met dodatnih par kil v nogah ko pa da z birbauchom okol laufaš :D

'FireSTORM' ::

Nope, you missed the point. Pr rokometu je hitrost pa eksplozivnost že uredu, sam če boš ti kot kostko prletu v kakga kozlina-style rokometaša (al pa on v tebe ko boš v obrambi) ti bo kmal jasn zakaj rabiš mišično maso.

Ne spremljam rokometa zato mi prosim definiraj "kozlina-style" :)
Those penguins.... They sure aint normal....

OldSkul ::

Ne veš kdo je Kozlina? To je tista mrga, ki igra v Celju (če še, nevem). Ima tudi izjemno močen šut na gol.

'FireSTORM' ::

Kot pravim, ne spremljam rokometa.
Those penguins.... They sure aint normal....

STASI ::

Mogoče z uporabo obtežilnega pasa na nogah?

"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: STASI ()

slycer ::

OK, če sem te prav razumel, potem bi ti rad samo golenske mišice nabildal. V tem primeru ne boš imel ravno kakšne blazne koristi s počepi, saj v tem primeru glavno breme pade na stegenjske mišice. Če si hočeš nabildati zadnje mišice na goleni, potem je najbolje, da se obremeniš s kakšnim težkim bremenom in stopaš na prste iz normalnega položaja stopala na tleh. Če si hočeš nabildati sprednje golenske mišice, si pač obesi na stopalo kakšno breme in ga dviguj s stopalom. Drugače pa je najbolj preprosto ugotoviti, katere mišice delujejo pri določeni vaji, da tipaš določeno skupino mišic in nato opazuješ kako napete so mišice. Če se mišica napenja, kar pomeni, da se krči, potem jo razgibavaš, če pa ostaja ohlapna, pa ni v uporabi.
Aja, pa čim manj se baši z raznimi umetnimi pripravki kot so kreatin, proteini, riboza in podobna sranja, če ne bi rad prezgodaj prišel ob ledvica (proteini).

T0RN4D0 ::

kozlina špila pr celju ja, pa dobrih 120 kil ma (198 cm)

ffka ::

Kozlina je eden najbolši obrambni igralcev šut ma pa baje enga bolših med igralci v evropi

Amare ::

Aja, pa čim manj se baši z raznimi umetnimi pripravki kot so kreatin, proteini, riboza in podobna sranja, če ne bi rad prezgodaj prišel ob ledvica (proteini).

Another smartass, eh?:D

Čudno si se izrazil, ker ne moreš ti pridobiti mišično maso samo na specifičnem delu telesa. Tebi pridejo najbolj v poštev vaje za moč, če praviš da si rokometaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Amare ()

DimmniBurek ::

Proteini so tudi v mesu, zato boh ne daj da ješ, ker ti bojo ledvice splahnele(v prah) in gležnji ti odpadejo!!!
Dumbasses...


Če hočeš maso, da boš večja mrga ti tiste pol kile na golenih ne bojo nič pomagale. Pojdi v fitnes in delaj vaje za celo telo in zrasti... Ampak še enkrat, ne jest mesa. Proteini ubijajo;(
There Is No Stronger Drug Than Reality

bond007 ::

Kozlina je bil moj sošolec v OS. Se spomnem kako sem bil ponosen, ko sem najdlje med vsemi vrgel žogico... mislim da v 6-7 razredu okoli 55-60m. No potem je prišel Kozlina, vrgel žogico tako daleč, da je šla izven zemljišča šole čez manjši hrib in potem v visoko travo. Od oka ene 20m več od mene:'( . Človek je bik v pravem pomenu besede.

ffka ::

ja z tole žogco sm si jz sfuku roko skor

v 8 razredu sm vs ponosen k treneram rokomet vrgel žogco 72m in kaj je blo pol 3 mesce nism mogu igrt rokometa

pa to žogco sploh ni vazn a treneraš rokomet al ne kle je važn sam kakšne mišice maš

Bethrezen ::

pr nm smo u OŠ metal ene take mejhne pa dost težke (ne vem, mogoče govorimo o istih 8-) ) in sm ponesreč fuknu u sošolca :D :D ma ga je kr po tleh odnesl pa skor ni mogu dihat :D :D
www.urbanterror.net

nicksonn ::

Pejt na kolo pa vadi šprinte.

Hodi/teči v hrib ali pa po stopnicah. Po možnosti s kakšnim 10 kil obteženim nahrbtnikom.

(Imho najbolj učinkovito)
x n!

Loki ::

od kolena do gleznja:
-dviguj se na prste
-dviguj nart podplata z prsti
I left my wallet in El Segundo

Ejsi_Disi ::

@ffka: pa to žogco sploh ni vazn a treneraš rokomet al ne kle je važn sam kakšne mišice maš

ČE bi treniral rokomet, bi vedel, da niso važne mišice, ampak pravilen izmet.
Rock n' roll ain't noise pollution!

sidd ::

Če bi to rad samo zaradi izgleda - nevem če se splača. Drugače pa tek v hrib, pa nekoga nosi na hrbtu...to ponavadi na pripravah se dela. Po hribu pa ne tečt navzdol - tako pa sem si jaz kolene sferderbal:|
no idea for signature
signed
I

imagodei ::

Spet bedaki s prehrano in pripravki... Čudežne tabletke rešijo vse probleme, ane, samo trenirat ni treba...? ;((

Verjamem, da če hoče človek imeti lepo definirane mišice na mečih, da bi rabil tudi posebno dieto. Ampak, če hoče imeti lepo definirane mišice, jih hoče imet tudi drugje in ne samo na mečih, tako da najbrž že je proteine in OH v pravilnem razmerju. Če pa samo hoče ojačati mišice v mečih (zaradi odriva, poškodb gležnjev, kolena...), potem je pa prehrana v prvi vrsti povsem odveč. Vaje vaje vaje in še enkrat vaje.

Jaz tudi z lahkoto naredim 120 ali pa 150 trebušnjakov, pa imam na trebuščku prav lepo oblogo. Se od daleč ne vidi, da sem natreniran, tako da nehajte bluzit s tole prehrano. Da še drugače povem - če je orenk športnik, potem mu dieto itak predpisuje trener in športni zdravnik. Če je bolj rekreativec, potem dieta v prvi vrsti odpade. Človek pa valjda ne bo treniral meč zato, da bo ženske z njimi lovil na plaži, ka-li?

V glavnem, najbolj osnovna vaja, kot so že rekli - dvigovanje na prste.

Pa izpadni korak tudi pride v poštev, čeprav nekoliko manj - moraš pa delati tako, da pri odrivu močno odrivaš tudi s stopalom.

Najbolj bi pa prišel v poštev tek v hrib... Za začetek nekaj procentni klanec, tempo teka sploh ni važen, glavno da se ne ustavljaš. Za začetek je primerna kakšna gozdna steza, ki gre malo v hrib, malo iz hriba, potem pa stopnjuješ. Ko boš zmogel kake 2-3 km 12% klanca brez problema, boš imel že zelo okrepljena meča.

Če ti pa to ni dovolj, pa res lahko poskusiš še tek v hrib z nekom na hrbtu. Ali pa si okoli pasu naveži štrik, na drug konec avto, pa ler in ga v lahnem drncu vleči po ulici gor in dol. To dvoje bo definitivno pomagalo.

EDIT: lapsus typo :)
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

Saladin ::

Po vinogradih naj hodi špricat (vzvratna hoja navzgor po hribih)

I shit you not - vsi hvalijo moje noge.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Vajenc ::

Zelo velike mišice na mečih so bolj kot ne prirojene. Če igraš 11 let rokomet imaš verjetno meča povsem dovolj močna, pa tudi vaje za meča bi moral v teh letih treninga že poznati. Ena taka vaja je poskakovanje s čimbolj stegnjenimi nogami.

Če resnično ne moreš živeti brez "Popayskih" meč, pa vzemi šprico steroida in špikni uboga meča ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trening nog in zadnjice (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20133246 (30668) SmeskoSnezak
»

Fitnes-trening (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10614570 (8877) ripmork
»

trebušne mišice (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12618769 (11877) demon#666
»

Kako pridobiti na kilaži (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9620787 (16724) Saladin

Več podobnih tem