» »

Trening nog in zadnjice

Trening nog in zadnjice

1 2
3
4 5

Tinaamalaa ::

Nekateri narobe razumete treniranje pri katerem je cilj pridobitev misicne mase in pa treniranje za vzdrzljivost misic.
Maratonci, kolesarji trenirajo vzdrzljivost (nimajo nabitih velikih misic), sprinterji trenirajo eksplozivnost z kratkimi intervali.
Ko je cilj pridobitev misicne mase, je pomembno, da delas z veliko tezo cim manj ponovitev, se pravi cilj je najhitreje misico "unicit" z cim manj ponovitvami ter max. min pavze med. Nato pa hranila in pocitek. Pa se to ni priporocljivo vse misice vsak dan trenirat.

Pri treniranju vzdrzljivosti je ravno obratno. Maratonci, kolesarji... Vsak dan tek ali kolo, misice nimajo casa za regeneracijo. Trenirajo "druge" misice, ki so pomembne pri vzd4zljivosti, ne pomagajo pa pri velikosti misice.

harmony ::

jype je izjavil:

harmony> Ti pa tudi prenehaj s svojimi pravljicami okrog tega, kako je fitnes bed zadeva.

Brez ustreznega režima (prehrane, raztegovanja in pravilnega izvajanja vaj) fitnes _JE_ škodljiv zdravju.

Veliko težje je narobe kolesariti, teči in hoditi na sprehode.

Ma kaj konstantno kompliciras in olepsavas svoje ze tako filozofske stavke. Torej sklep: Fitnes je ZDRAV v kolikor so pogoji, katere si nastel izpolnjeni? Ali prav razumem?

Vse je skodljivo zdravlju, ce narobe izvajas. Tudi pri kolesarjenju, ce si nisi visine sedeza pravilno namestil lahko hitro fases okvare v hrbtenici, sklepih etc.

Tudi ce teces z narobnimi supergami si lahko marsikaj zjebes itd itd.

jype ::

harmony> Fitnes je ZDRAV v kolikor so pogoji, katere si nastel izpolnjeni? Ali prav razumem?

Tako je - ampak potem mu lahko rečeš tudi zgolj telovadba.

Tinaamalaa> ne pomagajo pa pri velikosti misice.

Manjše ko so mišice in bolj ko so vzdržljive, bolj so učinkovite in posledično bolj uporabne v primeru zombi apokalipse.

FTad ::

Tinaamalaa je izjavil:

Nekateri narobe razumete treniranje pri katerem je cilj pridobitev misicne mase in pa treniranje za vzdrzljivost misic.
Maratonci, kolesarji trenirajo vzdrzljivost (nimajo nabitih velikih misic), sprinterji trenirajo eksplozivnost z kratkimi intervali.
Ko je cilj pridobitev misicne mase, je pomembno, da delas z veliko tezo cim manj ponovitev, se pravi cilj je najhitreje misico "unicit" z cim manj ponovitvami ter max. min pavze med. Nato pa hranila in pocitek. Pa se to ni priporocljivo vse misice vsak dan trenirat.

Pri treniranju vzdrzljivosti je ravno obratno. Maratonci, kolesarji... Vsak dan tek ali kolo, misice nimajo casa za regeneracijo. Trenirajo "druge" misice, ki so pomembne pri vzd4zljivosti, ne pomagajo pa pri velikosti misice.



Pri treniranju za pridobitev misicne mase je pomembno razdelitev treninga na intervale...cca 6-8 delo za moc (se pravi vec serij z manj ponovitvami) in potem obdobje za hipertrofijo (serije z od 12-15 ponovitvami). Zakaj najprej vaje za pridobitev na moci? Zato, da lahko pri treniranju za hipertrofijo izvajas serije z vecjimi obremenitvami, kar je posledicno bolje, kot pa da ze v osnovi nisi imel moci in si sel takoj na visoke ponovitve.

Drugace pa se strinjam, kaj si napisala.

jype je izjavil:

harmony> Fitnes je ZDRAV v kolikor so pogoji, katere si nastel izpolnjeni? Ali prav razumem?

Tako je - ampak potem mu lahko rečeš tudi zgolj telovadba.

Tinaamalaa> ne pomagajo pa pri velikosti misice.

Manjše ko so mišice in bolj ko so vzdržljive, bolj so učinkovite in posledično bolj uporabne v primeru zombi apokalipse.



Ti bi pa na vsak nacin rad vsilil svoj prav, pa ceprav zavoljo tega nabijas o prakticnosti v primeru zombijev... pathetic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FTad ()

jype ::

FTad> Ti bi pa na vsak nacin rad vsilil svoj prav, pa ceprav zavoljo tega nabijas o prakticnosti v primeru zombijev... pathetic

Da imam jaz prav pričajo dejstva, da se metroseksualci ne znate sprijaznit z dejstvom, da z videzom ne boste prepričali nikogar, pa v resnici ni moj problem.

harmony ::

jype je izjavil:

FTad> Ti bi pa na vsak nacin rad vsilil svoj prav, pa ceprav zavoljo tega nabijas o prakticnosti v primeru zombijev... pathetic

Da imam jaz prav pričajo dejstva, da se metroseksualci ne znate sprijaznit z dejstvom, da z videzom ne boste prepričali nikogar, pa v resnici ni moj problem.

Okej imas prav. Grem se od danes naprej nazirat, da bom imel "one pack" namesto lepega "six packa". S takim videzom bom vsako preprical, da se gre posteljnih igric. Sam ne vem kaj bo zena na to rekla, ko bom bajsek ter ko bo vsaka pogledala za menoj.

jype ::

harmony> Okej imas prav. Grem se od danes naprej nazirat, da bom imel "one pack" namesto lepega "six packa". S takim videzom bom vsako preprical, da se gre posteljnih igric. Sam ne vem kaj bo zena na to rekla, ko bom bajsek ter ko bo vsaka pogledala za menoj.

Normalni ljudje nimamo doma hobokov z beljakovinami.

dexterboy ::

Unknown_001 je izjavil:

jype je izjavil:

FTad> ce ze gres gorsko turo, pol nima smisla, da gres se do fitnesa.
Bravo, to sem tudi jaz ugotovil!

Fitnes je v bistvu prostor ki v urbanem okolju omogoča fizični napor in rekreacijo. Lets face it, mestjanarji se ne pretegnete kaj dosti z življenjem v mestu ampak lepi in močni bi pa radi bili tako kot vsi.

Petka, Raptor :D
Komentar me je veselo nasmejal. Gola Resnica? Žal, res je. Na drevo pa gajbo pira s seboj.
Rekreacija v naravi se nikakor NE MORE primerjati s švicanjem u teretani, na račun prevega.
Problemi v glavi? Yeah, baby!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

_IKE_ ::

jype je izjavil:

_IKE_> Da je ironija še večja je tale dečko prej bilder kot pa maratonec...

Da je ironija še večja, bilder ne more laufat maratona, tale bi ga pa komot. Ampak ne skrbi, nihče ne trdi, da ti ne smeš še naprej verjeti v pravljice.


Pa se pojdimo tole tvojo igrico:

Bilder lahk kamot dvigne 400 kil, medtem ko maratonec niti s svojimi 10 kolegi ne.

Sedaj pa :

A) A rabi maratonec pretečt 42 km, če imamo na voljo avto, avtobus, vlak..?
B) A rabi bilder dvignat 400kil , če imamo na voljo viličarje in žerjave ?

Tako da tiste pravljice o ucinkovitosti( pa še o čem ) lahko prodajas komu drugemu.

Ne maratonec, ne bilder tega ne rabita pa vseen to pocneta ker se jima pac njuna aktivnost dopade. Hvala bogu da vsaj nekaj delata, namesto da bi ležala doma kavču


Že zdavnaj smo ugotovil da imas nekaj proti "bilderjem" in da ko pride do tem ki so vezane na fitnes, z vsiljevanjem svojih stalisc in provociranjem pripeljes do tega da se teme zaklepajo

Koji organ avtorja teme zanima, za koliko je bilder ucinkovitejši od maratonca, če je pa vprasal: katere vaje mu bo naredile lepšo rit?

jusv ::

dexterboy je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

jype je izjavil:

FTad> ce ze gres gorsko turo, pol nima smisla, da gres se do fitnesa.
Bravo, to sem tudi jaz ugotovil!

Fitnes je v bistvu prostor ki v urbanem okolju omogoča fizični napor in rekreacijo. Lets face it, mestjanarji se ne pretegnete kaj dosti z življenjem v mestu ampak lepi in močni bi pa radi bili tako kot vsi.

Petka, Raptor :D
Komentar me je veselo nasmejal. Gola Resnica? Žal, res je. Na drevo pa gajbo pira s seboj.
Rekreacija v naravi se nikakor NE MORE primerjati s švicanjem u teretani, na račun prevega.
Problemi v glavi? Yeah, baby!

Tole drži. Delno.
Delno pa zato, ker je tak način dela. Dandanes več ni toliko fizičnega dela (kopanja jarkov, sekanja, kmečkih opravil, kot je bilo včasih), zato s fitnesom prideš nazaj v formo. Ljudje delajo 90% za računalnikom. Sede. Tako da je logično da zapaše nekaj miganja v fitnesu.
Je pa v trendu vedno bolj, ti urbani fitnesi, crosfiti in vadbene naprave na prostem, kjer delaš z lastno težo. Podpiram.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

jype ::

_IKE_> Bilder lahk kamot dvigne 400 kil, medtem ko maratonec niti s svojimi 10 kolegi ne.

Zanimiva zabloda. Kakšna je torej razlika med bilderjem in maratoncem? Bilder ima vozniško dovoljenje za viličarja, maratonec ga pa nima?

_IKE_> Že zdavnaj smo ugotovil da imas nekaj proti "bilderjem"

Jasno, saj je že DexterBoy dovolj dobro povedal:

DexterBoy> Rekreacija v naravi se nikakor NE MORE primerjati s švicanjem u teretani, na račun prevega.
DexterBoy> Problemi v glavi? Yeah, baby!

_IKE_> Koji organ avtorja teme zanima, za koliko je bilder ucinkovitejši od maratonca, če je pa vprasal: katere vaje mu bo naredile lepšo rit?

Zanima ga, kako dobit lepšo rit, ne pa kako postati tole:



jusv> Je pa v trendu vedno bolj, ti urbani fitnesi, crosfiti in vadbene naprave na prostem, kjer delaš z lastno težo. Podpiram.

Ja, hvala bogu, da se ta trend obrača. Bilderji sicer lahko, če želijo, počnejo, kar jih je volja, problematično pa postane, ko svetujejo normalnim ljudem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Aston_11 ::

V sosednji temi je en fitnesar svetoval eni punci, vendar haska od tega ni bilo pametnega. Res pa da ne poznamo korelacije z njegovo ritjoo.

harmony ::

jype je izjavil:


Ja, hvala bogu, da se ta trend obrača. Bilderji sicer lahko, če želijo, počnejo, kar jih je volja, problematično pa postane, ko svetujejo normalnim ljudem.

Mislis tebi? A ti pa lahko svetujes, ker si kao normalen? Pa prevec vejic imas v drugem stavku.

jype ::

harmony> A ti pa lahko svetujes, ker si kao normalen? Pa prevec vejic imas v drugem stavku.

Jaz lahko svetujem, ker imam licenco za internetno svetovanje in tudi brez slabe vesti pokažem svojo zadnjico.

Invictus ::

Tinaamalaa je izjavil:


Pri treniranju vzdrzljivosti je ravno obratno. Maratonci, kolesarji... Vsak dan tek ali kolo, misice nimajo casa za regeneracijo. Trenirajo "druge" misice, ki so pomembne pri vzd4zljivosti, ne pomagajo pa pri velikosti misice.

Moje mišice na nogah se ne strinjajo s tabo. Pa tudi mišice marsikaterega kolesarja ne.

Pa ne vidijo fitnesa, ampak veliko kolesa.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Aston_11 ::

Moje tudi ne. Pa vidijo samo kolo, pa še to zadnji mesec bolj malo, ker sem si v fitnesu, beri gozdu, zjebal križ z utežmi, beri drvmi. Jeba, ker ni bilo ogledala, zato križ. Ja, saj vem, da so prazniki.

_IKE_ ::

Jurci ne da se mi ti na dolgo replicirat zato le:

Ko pride do tem ki so vezane na fitnes, z vsiljevanjem svojih stalisc in provociranjem pripeljes do tega da se te teme zaklepajo


Jst ponavad ko nekoga vprasam za kak specificn nasvet je kot recimo vprasanje OP predhodno vprasam še po kaki refernci Pa ker se že hvališ da imas internetno svetovanje je moje predhodno vprasanje :

Koliko športov si ti do sedaj v zivljenju treniral( kako dolgo ), ker smo ravno v sportni temi? Pa dobro da ne bo prehudo, ne treniral, amapak se njimi ukvarjal ?

Da vidimo tvoje reference >:D

harmony ::

_IKE_ je izjavil:

Jurci ne da se mi ti na dolgo replicirat zato le:

Ko pride do tem ki so vezane na fitnes, z vsiljevanjem svojih stalisc in provociranjem pripeljes do tega da se te teme zaklepajo


Jst ponavad ko nekoga vprasam za kak specificn nasvet je kot recimo vprasanje OP predhodno vprasam še po kaki refernci Pa ker se že hvališ da imas internetno svetovanje je moje predhodno vprasanje :

Koliko športov si ti do sedaj v zivljenju treniral( kako dolgo ), ker smo ravno v sportni temi? Pa dobro da ne bo prehudo, ne treniral, amapak se njimi ukvarjal ?

Da vidimo tvoje reference >:D

Kaj mu bojo reference, ce ima certifikat za internetno svetovanje. :D

jype ::

_IKE_> Koliko športov si ti do sedaj v zivljenju treniral( kako dolgo ), ker smo ravno v sportni temi? Pa dobro da ne bo prehudo, ne treniral, amapak se njimi ukvarjal ?

V osnovni šoli sem treniral rokomet (kot golman, ker sem visok in imam dolge roke in noge), v srednji šoli sem že obilno (vsaj 5000 km na sezono) kolesaril (v kleti smo imeli fitnes studio, kjer nam je učitelj razložil vse o fitnesu in kako je delo na orodjih popolnoma nepomembno v primerjavi s stretchingom in kardio vadbo in da je povsem dovolj dobro delat vaje z lastno težo), od takrat pa redno streljam, veslam, plavam ter hodim v hribe, seveda (razen rokometa, kjer je bil trener stara šola in zahteval več, kot smo zmogli) ničesar na način, ki bi ga lahko opisal kot profesionalen. Med sedenjem pri računalniku delam tudi vaje z lastno težo, da odstranim škodljive vplive trajnega sedenja pri miru. Bržkone že več kot 10.000 km s kolesom vsako leto že vsaj zadnjih deset let šteje dovolj, da se temu reče "športnik". Kako na to gledajo ženske? Načeloma tako, da izjavijo "dat ass".

Zdaj pa še ti pokaži svojo rit, da vidimo, s kakšnimi referencami lahko svetuješ nekomu, ki bi očitno rad imel take noge.

Machete ::

Najboljše za VAS je naslednje kolobarjenje:
Tek (ravnina) / Kolo (klanec) / Hribolaz (intenzivno v breg) / Tek (klanec) // Sklece+trebušnjaki.
V poljubnem vrstnem redu.
This program is Approved by Machete for any age and sex.

Pri taki naravi kot je v Sloveniji, me globoko čudi obstoj fitnes studiov.
Zgornji kombo lahko počneš praktično 7dni na teden brez pregorevanja določenih delov, s tem da je zadnja vadba mišljena kot dopolnilo (zaključek) glavnim.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

jype ::

Machete> This program is Approved by Machete for any age and sex.

Lahko potrdim, da deluje.

vostok_1 ::

Jah glejte. Zaradi fitnesa, poznam vsaj enega, ki je uspel drugemu speljat babo

:wink: :wink:
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Machete ::

Kaj šele če bi bil kolesar/tekač :]
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

jype ::

vostok_1> Jah glejte. Zaradi fitnesa, poznam vsaj enega, ki je uspel drugemu speljat babo

Če bi bil tadrug biciklist, bi se un s fitnesa loh na trepalnce postavlu, pa neb mel nobenga haska.

janex ::

Ne vem zakaj bi uporabljal program nekoga ki ima povešen trebuh in pa zapuščen preostanek telesa?

Fitnes je idealna stvar, počep, mrtvi dvig in benč so vaje ki razvijejo telo, kot ga ne bo imel noben kolesar, hribolazec ali pa "gozdar".

Mi je pa povsem razumljivo da veliko ljudi ne upa na fitnes (predvsem zaradi krhkega egota) in potem blebetajo o temu kako si bilderji injicirajo proteine direkt v žilo, se zraven škodoželjno smehljajo v sebi pa jočejo. Eni ne zmorejo biti v prostoru kjer so na dnu lestvice. Počepa pa ne bojo delali ker to boli.

jype ::

janex> Ne vem zakaj bi uporabljal program nekoga ki ima povešen trebuh in pa zapuščen preostanek telesa?

Machete nima ničesar od tega.

vostok_1 ::

janex je izjavil:

Ne vem zakaj bi uporabljal program nekoga ki ima povešen trebuh in pa zapuščen preostanek telesa?

Fitnes je idealna stvar, počep, mrtvi dvig in benč so vaje ki razvijejo telo, kot ga ne bo imel noben kolesar, hribolazec ali pa "gozdar".

Mi je pa povsem razumljivo da veliko ljudi ne upa na fitnes (predvsem zaradi krhkega egota) in potem blebetajo o temu kako si bilderji injicirajo proteine direkt v žilo, se zraven škodoželjno smehljajo v sebi pa jočejo. Eni ne zmorejo biti v prostoru kjer so na dnu lestvice. Počepa pa ne bojo delali ker to boli.


Fitnes je praktično epitom zahodnjaške degeneracije. Ne rečem...ima logiko zadaj, ampak je ne odobravam.

Bistveno bolj se mi dopade recimo, ko so nekoč športniki bili ob enem tudi vojaki itd...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

janex ::

jype je izjavil:

janex> Ne vem zakaj bi uporabljal program nekoga ki ima povešen trebuh in pa zapuščen preostanek telesa?

Machete nima ničesar od tega.


Pokaži na sliki na katerem delu telesa te je mišičnjak prizadel:

jype ::

janex> Pokaži na sliki na katerem delu telesa te je mišičnjak prizadel:

Oh, na vseh, dokler sem bil prisiljen obiskovati isto šolo kot oni.

vostok_1> Bistveno bolj se mi dopade recimo, ko so nekoč športniki bili ob enem tudi vojaki itd...

Odkar poznamo terraforming za vojake ni več nobene potrebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Machete ::

janex je izjavil:


Mi je pa povsem razumljivo da veliko ljudi ne upa na fitnes (predvsem zaradi krhkega egota) in potem blebetajo o temu kako si bilderji injicirajo proteine direkt v žilo, se zraven škodoželjno smehljajo v sebi pa jočejo. Eni ne zmorejo biti v prostoru kjer so na dnu lestvice. Počepa pa ne bojo delali ker to boli.


Nah ni to. Ampak:



VS

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

iso2000 ::

Jaz skoraj eno leto delam doma / zunaj vaje z lastno težo, precej po programu Mark Lauren-a.
Fitnes mi pa ne sede preveč, se mi zdi tak način vadbe bolj zanimiv, pa manj časa zgubljam, ker ni prevozov na/z fitnesa itd. Se mi pozna pri hitrosti in eksplozivnosti pri igranju košarke in badmintona. No pa splošna fizična moč je tudi šla gor. Pa ca. 10 kg sem shujšal... No, da ne bom preveč odtaval od teme vprašanja.
Kar se tiče vaj za noge in zadnjico, bi bili mogoce zanimivi:

rimski mrtvi dvig na eni nogi:

Iron Mikes

počepi:

stranski pocepi?

eno-nožni počepi (proti koncu videa):

Potem so pa še varjante, da se izvajajo vaje kot Tabat-e , kar te kar dobro "ubije" ;-)

Srečno!

Unknown_001 ::

janex je izjavil:

Ne vem zakaj bi uporabljal program nekoga ki ima povešen trebuh in pa zapuščen preostanek telesa?

Fitnes je idealna stvar, počep, mrtvi dvig in benč so vaje ki razvijejo telo, kot ga ne bo imel noben kolesar, hribolazec ali pa "gozdar".

Mi je pa povsem razumljivo da veliko ljudi ne upa na fitnes (predvsem zaradi krhkega egota) in potem blebetajo o temu kako si bilderji injicirajo proteine direkt v žilo, se zraven škodoželjno smehljajo v sebi pa jočejo. Eni ne zmorejo biti v prostoru kjer so na dnu lestvice. Počepa pa ne bojo delali ker to boli.


Če ma kdo krhek ego in slabo samozavest so to fitness junkieji. Vse se vrti samo okoli tega in prehrane. Bognedaj da mu upaš kaj pokritizirat te bo takoj napadel nazaj kar se krasno vidi v tej temi. Na vsak način bo poskušil ubraniti big image sebe. Pa da ne govorimo kaka ekspertiza za prehrano so. Bognedaj da bi si drznil kaj kontra rečt ker jim boš balonček počil.

Pa nabijanje o optimumih in rezultatih... dajte nehat srat. Tko pravm, ŠUTI, DELAJ, ŽRI kar ti paše, in nehajte talat polovičarsko znanje s ščepcem napuha ki vam je itak hobi deformacija.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

janex ::

jype je izjavil:

janex> Pokaži na sliki na katerem delu telesa te je mišičnjak prizadel:

Oh, na vseh, dokler sem bil prisiljen obiskovati isto šolo kot oni.


No vidiš, tvoje izjave so plod zaostalosti čustvenega razvoja v otroštvu in ne dejstev.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

janex> Pokaži na sliki na katerem delu telesa te je mišičnjak prizadel:

Oh, na vseh, dokler sem bil prisiljen obiskovati isto šolo kot oni.

vostok_1> Bistveno bolj se mi dopade recimo, ko so nekoč športniki bili ob enem tudi vojaki itd...

Odkar poznamo terraforming za vojake ni več nobene potrebe.


Kako da ne?

Vedno se bo kdo pojavil, ki bo mu tvoj hrib mikaven.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Machete> Ampak

Pa tut ko je leden dež je bl fino zunej:



janex> No vidiš, tvoje izjave so plod zaostalosti čustvenega razvoja v otroštvu in ne dejstev.

To mi reče vsak, ki se že dvajset let trudi s fitnesom, pa še vedno ni imel smiselnega intimnega odnosa.

vostok_1> Vedno se bo kdo pojavil, ki bo mu tvoj hrib mikaven.

Narediš nov hrib, ane.

Unknown_001 ::

janex je izjavil:

jype je izjavil:

janex> Pokaži na sliki na katerem delu telesa te je mišičnjak prizadel:

Oh, na vseh, dokler sem bil prisiljen obiskovati isto šolo kot oni.


No vidiš, tvoje izjave so plod zaostalosti čustvenega razvoja v otroštvu in ne dejstev.


Tvoje izjave pa plod precenjevanja svojega znanja o psihologiji.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

janex ::

Unknown_001 je izjavil:


Če ma kdo krhek ego in slabo samozavest so to fitness junkieji. Vse se vrti samo okoli tega in prehrane. Bognedaj da mu upaš kaj pokritizirat te bo takoj napadel nazaj kar se krasno vidi v tej temi.


Aha razumem. Torej fitnes đankiji bed, kolesar/hribolazec đankiji good :D Vidim da je samozavest velik problem, verjetno so ti fitniserji fowšeni ker maš boljše gojzarje od njih :))

jype je izjavil:


To mi reče vsak, ki se že dvajset let trudi s fitnesom, pa še vedno ni imel smiselnega intimnega odnosa.


Aaaaa, razumem, razumem. Bistvo tojega ega je torej število smiselnih intimnih odnosov, to ti je glavno merilo. Glej, sploh ne dvomim da imaš ti dosti širši spekter intimnega občevanja od mene, samo moraš razumeti da ni nam vsem bistvo v muh dik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: janex ()

Unknown_001 ::

janex je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


Če ma kdo krhek ego in slabo samozavest so to fitness junkieji. Vse se vrti samo okoli tega in prehrane. Bognedaj da mu upaš kaj pokritizirat te bo takoj napadel nazaj kar se krasno vidi v tej temi.


Aha razumem. Torej fitnes đankiji bed, kolesar/hribolazec đankiji good :D Vidim da je samozavest velik problem, verjetno so ti fitniserji fowšeni ker maš boljše gojzarje od njih :))


Itak da so. Coz my boots are fabolous!

Nič nisem rekel da je slabo. Jaz samo povem dejstvo da so večinska populacija fitneserjev ljudje s slabo samozavestjo ki bodo iskali komplimente in pozornost. Namreč ogromno le teh je prej imelo katastrofalno postavo, problemi iz preteklosti pa še vedno ostajajo nerešeni.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

janex> verjetno so ti fitniserji fowšeni ker maš boljše gojzarje od njih :))

Definitivno je zabavno gledat, kako se sredi zime v allstarkah lovite po ledu pred fitnes studiji. Meni ni nerodno, ko kakšnega ujamem, da se ne razlepi po tleh, njemu pa je.

Unknown_001 ::

janex je izjavil:



Fitnes je idealna stvar, počep, mrtvi dvig in benč so vaje ki razvijejo telo, kot ga ne bo imel noben kolesar, hribolazec ali pa "gozdar".



Mah neeee. Najjači smo kovinarji.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

janex ::

jype je izjavil:

Definitivno je zabavno gledat, kako se sredi zime v allstarkah lovite po ledu pred fitnes studiji. Meni ni nerodno, ko kakšnega ujamem, da se ne razlepi po tleh, njemu pa je.


Aaaaa, sedaj razumem, ti fitniserje sovražiš in se naslajaš pri temu ko "padajo". No pa smo že bližje resnici.

A lahko prilepiš podatke o št. fitniserjev ki padajo na ledu v razmerju s preostalo populacijo? Za vsak slučaj da ni morda procent zdrsov na ledu pri fitniserjih manjši kot pri kolesarjih. Saj ni da dvomim vate, sem pač empiričen tip človeka in ne zaupam slepo izjavam ljudi ki gojijo sovraštvo do ciljnih manjšin.

jype ::

janex> A lahko prilepiš podatke o št. fitniserjev ki padajo na ledu v razmerju s preostalo populacijo?

Seveda lahko: Vsak teden na ledu pade v povprečju 62 fitneserjev in samo 19 ljudi, ki to niso (med temi močno prednjačijo predvsem čebelarji, iz do zdaj še nepojasnjenih vzrokov).

janex> Za vsak slučaj da ni morda procent zdrsov na ledu pri fitniserjih manjši kot pri kolesarjih.

Ma, jaz sem s Krima do Iške prišel po totalno ledeni cesti, ne da bi padel. Kak drug kolesar morda ni tako vešč, tistih, ki hodijo na fitnes, pa sploh gor ni blo videt.

janex> ne zaupam slepo izjavam

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

harmony ::

jype je izjavil:

janex> A lahko prilepiš podatke o št. fitniserjev ki padajo na ledu v razmerju s preostalo populacijo?

Seveda lahko: Vsak teden na ledu pade v povprečju 62 fitneserjev in samo 19 ljudi, ki to niso (med temi močno prednjačijo predvsem čebelarji, iz do zdaj še nepojasnjenih vzrokov).

Ti si ocitno superclovek. Mogoce pa sploh ne bos umrl.

janex ::

jype je izjavil:


Seveda lahko: Vsak teden na ledu pade v povprečju 62 fitneserjev in samo 19 ljudi, ki to niso (med temi močno prednjačijo predvsem čebelarji, iz do zdaj še nepojasnjenih vzrokov).


Aha, zatekel si se v laži in fantazije. Dobro poznan način "soočanja" z realnostjo pri ljudjeh z egom na nivoju 8 letnika.

Naj pa te potolažim, da padec na ledu pri fitniserjih ni tako škodljiv, kot na primer pri kolesarjih:

The Best Bone Building Exercise
The best exercise for your bones is the weight-bearing kind, which forces you to work against gravity. Some examples of weight-bearing exercises include weight training, walking, hiking, jogging, climbing stairs, tennis, and dancing. Examples of exercises that are not weight-bearing include swimming and bicycling. Although these activities help build and maintain strong muscles and have excellent cardiovascular benefits, they are not the best way to exercise your bones.

jype ::

janex> Naj pa te potolažim, da padec na ledu pri fitniserjih ni tako škodljiv, kot na primer pri kolesarjih:

Še sreča, da kolesarji poznamo zlato pravilo: Always remember to roll when you land.

janex> The Best Bone Building Exercise

I'm not fat, I'm big boned.

janex ::

^ LOL, kar nekaj strelja v prazno :D Ta tvoj čudoviti um.

jype ::

janex> v prazno

Hej, očitno se oba zabavava, tako da "v prazno" res ni upravičena oznaka.

janex ::

Sedaj mi je jasno, ti se le hecaš. Se mi je zdelo da bi bilo težko da je človek lahko tako neumen.

Unknown_001 ::

janex je izjavil:

Sedaj mi je jasno, ti se le hecaš. Se mi je zdelo da bi bilo težko da je človek lahko tako neumen.


Ha, good joke. Drgač tako razgledanega sogovorca, kot je Jure težko kje druge najdeš.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Samael ::

Unknown_001 je izjavil:



Če ma kdo krhek ego in slabo samozavest so to fitness junkieji. Vse se vrti samo okoli tega in prehrane. Bognedaj da mu upaš kaj pokritizirat te bo takoj napadel nazaj kar se krasno vidi v tej temi. Na vsak način bo poskušil ubraniti big image sebe. Pa da ne govorimo kaka ekspertiza za prehrano so. Bognedaj da bi si drznil kaj kontra rečt ker jim boš balonček počil.

Pa nabijanje o optimumih in rezultatih... dajte nehat srat. Tko pravm, ŠUTI, DELAJ, ŽRI kar ti paše, in nehajte talat polovičarsko znanje s ščepcem napuha ki vam je itak hobi deformacija.



Nisem fitneser, ampak zakaj bi jih pa človek sploh kritiziral? Mogoče zaradi lastnega krhkega ega in slabe samozavesti?
Da, takšne brezvezne izjave se da podajati na obe strani, ampak to kar želim povedati je, da je na splošno butasto (da, butasto je v tem primeru super beseda) tule nekaj soditi kakšni so eni in kakšni drugi. To, da živiš na kmetiji še ne pomeni, da dejansko obdeluješ deset hektarjev zemlje. Mogoče počnejo to tvoji starši, medtem, ko se ti pod pretvezo študija ta čas po riti čohaš. Ali pač ne. Karkoli. Če je komu za dejansko iti na fitnes, biti pozoren na prehrano in kaj delati v tej smeri, pa naj, ane.
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vadbena rutina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11111748 (8513) m0LN4r
»

buildanje mišične mase (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
558009 (6707) Unknown_001
»

Fitnes - vaje doma

Oddelek: Šport
4013656 (10740) Unknown_001
»

Vaje z utežmi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14827995 (24933) Okapi

Več podobnih tem