» »

Trening nog in zadnjice

Trening nog in zadnjice

1
2
3 4 5

FTad ::

jype je izjavil:


FTad> Ja s kom pa se naj jih primerja?

S fizično aktivnimi posamezniki, ki vsak dan porabijo 1000 kalorij za kardio vadbo, na primer.


Upam, da mislis s posamezniki iste starosti, kot sta Arnold in Stallone...

Looooooka ::

jype je izjavil:

harmony> Ne sekiraj se prevec. Umrl bos tako ali tako pucal ali ne pucal.

Ne sekiram se. Druge svarim: Ne poslušajte nasvetov body builderjev - zdrava prehrana in lepa postava nista stvar dvigovanja bremen v zaprtih prostorih.

FTad> Kaj tocno visi iz njih? Bolje zgledajo kot povprecen 70-letnik, ki ni nikoli treniral

Treniral česa?

Leon Štukelj je pri stotih izgledal bolje kot ta dva pri sedemdesetih, pa ni nikoli bil v fitnesu.

Če verjameš v božička.
Gimnastičarji so v fitnesu all the fucking time.

jype ::

Looooooka> Gimnastičarji so v fitnesu all the fucking time.

Nakladaj ti te pravljice komu drugemu.

Unknown_001 ::

@Looooka

Pobič, as ti kdaj delal dela za "fizikalce" ? :) žakle cementa okol nosit, šaflat, ...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Invictus ::

FTad je izjavil:

@jype: to ni dovolj za trening nog

Seveda je. Sploh če greš čez kake klance.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Looooooka> Gimnastičarji so v fitnesu all the fucking time.

Nakladaj ti te pravljice komu drugemu.


Ja kaj češ če pa ne loč med gimnastično dvorano in fitnesom. To je isto ko da bi reku da je pink ponk dvorana tko ko fitness. Totalno mimo primerjava.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Looooooka ::

FTad> In kaj naj jaz si sam doma naredim kletko za pocepe, kupim 5x20 kg kolute, stango itd? Ne bom res delal 50 ponovitev pocepov z 10 kilsko rocko...

Za čvrsto zadnjico ne potrebuješ ničesar od naštetega.

Dej si babo na ramena pa delaj počepe.Samo pazi, da ti ne odleti na glavo :D
Če boš pa samo za rit delal in nič za noge bo pa na koncu bolj gay/kardashian efekt.
Vse mišice ali pa nič.
Kolesar, ki so ga samo noge je ravno tako smešen kot povprečen frajer na fitnesu, ki so ga sama ramena in roke, ker mu ni niche rekel, da brez treninga nog te ne bodo sledile ostalim mišicam.

Unknown_001 ::

Looooooka je izjavil:

FTad> In kaj naj jaz si sam doma naredim kletko za pocepe, kupim 5x20 kg kolute, stango itd? Ne bom res delal 50 ponovitev pocepov z 10 kilsko rocko...

Za čvrsto zadnjico ne potrebuješ ničesar od naštetega.

Dej si babo na ramena pa delaj počepe.Samo pazi, da ti ne odleti na glavo :D
Če boš pa samo za rit delal in nič za noge bo pa na koncu bolj gay/kardashian efekt.
Vse mišice ali pa nič.
Kolesar, ki so ga samo noge je ravno tako smešen kot povprečen frajer na fitnesu, ki so ga sama ramena in roke, ker mu ni niche rekel, da brez treninga nog te ne bodo sledile ostalim mišicam.


Bistveno manj smešen kot korenček + babe bolj gledajo čvrsto rit kot pa prsi in bicepse.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Looooooka ::

Raptor ne...gimnastičarji v prostem času hodijo na fitness.
Sem treniral z njimi skozi leta. Konkretni ubijalski treningi za prsa, triceps in ramena.
Enako velja za plavalce.
Vaše otročje prepričanje, da vrhunski športniki ne hodijo na fitness so pač nebuloze.
Še kolesarji hodijo na fitness, ko ni sezona in nekateri ne samo na spinning.

harmony ::

jype je izjavil:

Looooooka> Gimnastičarji so v fitnesu all the fucking time.

Nakladaj ti te pravljice komu drugemu.

Ti pa tudi prenehaj s svojimi pravljicami okrog tega, kako je fitnes bed zadeva. Ce tebi sede zret pokovko ob pisanju slo-tech komentarjev men dol visi, ce ti sede 30km na dan laufat je to tudi tvoja stran, ampak pusti tiste na miru, ki hodimo v fitnes, da bi imeli natrenirano in na oko lepo telo. Ali sem v kondiciji ali ne je to moja stvar, zagotovo sem pa v boljsi kondiciji, kot vsak navaden povprecnes, ki se zvecer nazira s cipsi in zraven pije "dietno kolo".

Looooooka ::

Unknown_001 je izjavil:

Looooooka je izjavil:

FTad> In kaj naj jaz si sam doma naredim kletko za pocepe, kupim 5x20 kg kolute, stango itd? Ne bom res delal 50 ponovitev pocepov z 10 kilsko rocko...

Za čvrsto zadnjico ne potrebuješ ničesar od naštetega.

Dej si babo na ramena pa delaj počepe.Samo pazi, da ti ne odleti na glavo :D
Če boš pa samo za rit delal in nič za noge bo pa na koncu bolj gay/kardashian efekt.
Vse mišice ali pa nič.
Kolesar, ki so ga samo noge je ravno tako smešen kot povprečen frajer na fitnesu, ki so ga sama ramena in roke, ker mu ni niche rekel, da brez treninga nog te ne bodo sledile ostalim mišicam.


Bistveno manj smešen kot korenček + babe bolj gledajo čvrsto rit kot pa prsi in bicepse.

Ne drži.
Neproporcionalen tip bo pogorel pri vsaki babi, ki gleda na postavo.
Kar niti ni tako slabo, ker vsaj ne bo koncal z babo, ki gleda samo na postavo.

FTad ::

harmony je izjavil:

jype je izjavil:

Looooooka> Gimnastičarji so v fitnesu all the fucking time.

Nakladaj ti te pravljice komu drugemu.

Ti pa tudi prenehaj s svojimi pravljicami okrog tega, kako je fitnes bed zadeva. Ce tebi sede zret pokovko ob pisanju slo-tech komentarjev men dol visi, ce ti sede 30km na dan laufat je to tudi tvoja stran, ampak pusti tiste na miru, ki hodimo v fitnes, da bi imeli natrenirano in na oko lepo telo. Ali sem v kondiciji ali ne je to moja stvar, zagotovo sem pa v boljsi kondiciji, kot vsak navaden povprecnes, ki se zvecer nazira s cipsi in zraven pije "dietno kolo".


+1

Unknown_001 ::

Dinamični trio ki se pogovarja med sabo. Bravo!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Looooooka ::

harmony je izjavil:

jype je izjavil:

Looooooka> Gimnastičarji so v fitnesu all the fucking time.

Nakladaj ti te pravljice komu drugemu.

Ti pa tudi prenehaj s svojimi pravljicami okrog tega, kako je fitnes bed zadeva. Ce tebi sede zret pokovko ob pisanju slo-tech komentarjev men dol visi, ce ti sede 30km na dan laufat je to tudi tvoja stran, ampak pusti tiste na miru, ki hodimo v fitnes, da bi imeli natrenirano in na oko lepo telo. Ali sem v kondiciji ali ne je to moja stvar, zagotovo sem pa v boljsi kondiciji, kot vsak navaden povprecnes, ki se zvecer nazira s cipsi in zraven pije "dietno kolo".

Mislim, da si komentar malce narobe zastopil, vsaj glede na to, da namigujem na dejstvo, da so gimnastičarji redni obiskovalci fitnesa in glede na to, da že vsaj 17 let redno po 5x na teden hodim na fitness poleg ostalih aktivnosti? :D

jype ::

harmony> Ti pa tudi prenehaj s svojimi pravljicami okrog tega, kako je fitnes bed zadeva.

Brez ustreznega režima (prehrane, raztegovanja in pravilnega izvajanja vaj) fitnes _JE_ škodljiv zdravju.

Veliko težje je narobe kolesariti, teči in hoditi na sprehode.

Invictus ::

Fitnes je bedna zadeva. Biti v zaprtem prostoru z celim kupom prešvicanih tipov ni moj idealen prostor za trening.

Fitnes je koristen dokler je dopolnilo drugemu športu. Kjer potem delaš na izolirani mišični skupini. Ampak kot dodatek. Ne kot glavni šport. Je pa eno jebeno trpljenje biti noter...

Bicikel in hribi so bistveno boljši za noge in rit. Saj greš lahko tudi ponoči. Današnje lučke so bstveno boljše. Dovolj dobre za downhill ponoči ;). Ali turno smučanje po gmajni :D. Ponoči seveda...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

FTad ::

Unknown_001 je izjavil:

Dinamični trio ki se pogovarja med sabo. Bravo!


Govori zase in se ostala dva: jype in Invictus...

_IKE_ ::

Ojej, OP je omenil Fitnes na ST. Mi je žal zate OP amapak omenjanje fitnesa tu gor je ce uporabim verski izraz bogokletje

Ok, dost šale a vseeno če hočeš pameten nasvet glede teh reči, je bolje da poiščeš drug forum

Tale tema se bo, oziroma se je že, kot vse druge na temo sprevrgla v prepir in provokacije

FTad ::

Admin naj jo takoj zaklene.

jype ::

Ja, spet eni in isti delajo reklamo za reči, ki jih ne razumejo, o rezultatih pa raje molčijo.

FTad ::

in ostali se oglasajo pri temah, o katerih nimajo pojma oz se jih ne tice

r3dkv1c4 ::

FTad je izjavil:

@jype: to ni dovolj za trening nog

Ti že veš.
najbrž navoziš 3-5k km/leto in še 150h/leto vaj za rit.....al kako?

Fitneserski idiotizmi presegajo zdrav razum.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

FTad ::

r3dkv1c4 je izjavil:

FTad je izjavil:

@jype: to ni dovolj za trening nog

Ti že veš.
najbrž navoziš 3-5k km/leto in še 150h/leto vaj za rit.....al kako?

Fitneserski idiotizmi presegajo zdrav razum.


Evo to si spet iz konteksta vzel, da ustreza tebi.

Jype je rekel, da se naj pripelje s kolesom v fitnes....ce je voznje za cca 10-20min, to ni dovolj

Invictus ::

FTad je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Dinamični trio ki se pogovarja med sabo. Bravo!


Govori zase in se ostala dva: jype in Invictus...

Takih nog, kot jih imam sam od hribov in kolesa, nima marsikateri fitniser.

Da ne govorim, da si bistveno bolj funkcionalen in gibljiv...

FTad je izjavil:


Jype je rekel, da se naj pripelje s kolesom v fitnes....ce je voznje za cca 10-20min, to ni dovolj

Vsaj ogret bo začel telovadit, kar večina fitniserjev preskoči.

Ko se bo pa peljal domov, bo pa lepo sprostil od fitnesa zakrčene mišice...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

FTad ::

Invictus je izjavil:

FTad je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Dinamični trio ki se pogovarja med sabo. Bravo!


Govori zase in se ostala dva: jype in Invictus...

Takih nog, kot jih imam sam od hribov in kolesa, nima marsikateri fitniser.

Da ne govorim, da si bistveno bolj funkcionalen in gibljiv...




To pa zato, ker vecina sploh ne mara trenirati nog. In govora ni zdaj o tistih, temvec o teh (med drugim ocitno tudi OP), ki trenirajo noge...

_IKE_ ::

jype je izjavil:



Veliko težje je narobe kolesariti, teči in hoditi na sprehode.


Zato pa sedaj ko se je zacela pomlad, okoli sebe vidim "toliko" pravilne tehnike teka.....Ker je kao veliko težje teči narobe>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

Invictus ::

Oblika nog je 90% določena z geni.

Če v družini noben moški nima nabitih nog, jih je praktično nemogoče natrenirati brez pretiravanj s treningi in dodatki...

Če ima OP zdaj 2 zobotrebca za noge, mu še tak trening ne bo pomagal.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

FTad ::

To je tvoje omejeno prepricanje.

S pravilnim treningom in prehrano se da lepo izboljsat stanje nog

jype ::

_IKE_> Zato pa sedaj ko se je zacela pomlad, okoli sebe vidim "toliko" pravilne tehnike teka.....Ker je veliko težje teči narobe>:D

Ko greš v fitnes pa ne vidiš nikogar, ki reči počne narobe?

Čudno, da imajo ljudje, ki se ukvarjajo s fitnesom, več težav s hrbtom kot tisti, ki cele dneve samo sedijo.

Unknown_001 ::

Invictus je izjavil:

Fitnes je bedna zadeva. Biti v zaprtem prostoru z celim kupom prešvicanih tipov ni moj idealen prostor za trening.


Druga poved se po naglas prebranem sliši kot pedrski kupleraj
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

FTad> S pravilnim treningom in prehrano se da lepo izboljsat stanje nog

Na račun zdravja, vsekakor.

FTad ::

jype, spet nekaj nabijas po svoje. Ali ne znas pravilno brati? Napisal sem s PRAVILNIM treningom.

Unknown_001 ::

FTad je izjavil:

jype, spet nekaj nabijas po svoje. Ali ne znas pravilno brati? Napisal sem s PRAVILNIM treningom.


Definiraj pravilno.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

kingsix ::

Holy shit...na slo-tech se res vsaka tema sprevrže v kar neko nabijanje.

Za trening nog in tudi riti so čist dovolj počepi (squat), če že treniraš v fitnesu.
Kaj boš pridobil pa je čist odvisno od genetike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Unknown_001 ::

kingsix je izjavil:

Holy shit...na slo-tech se res vsaka tema sprevrže v kar neko nabijanje.


Sploh ko v luft skačejo samozvani fitnes guruji, ki vse kar ne paše v njihov ozko omejen izbor vaj mečejo v koš.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

jype ::

FTad> jype, spet nekaj nabijas po svoje. Ali ne znas pravilno brati? Napisal sem s PRAVILNIM treningom.

Pravilen trening nič ne pomaga, če se ne moreš sprijaznit s tem, da imaš suhe noge.

kingsix> Za trening nog in tudi riti so čist dovolj počepi (squat), če že treniraš v fitnesu.

Ne, ne, vsaj 4 hoboke wheya na dan, pa kletko, pa 400 kil uteži potrebuješ, pa seveda botoks našpikat v taprave dele, da je telo skladno.

Raptor F16> Sploh ko v luft skačejo samozvani fitnes guruji, ki vse kar ne paše v njihov ozko omejen izbor vaj mečejo v koš.

Ja, saj vemo, da vsem ženskam, ki tečejo maraton, rit visi, ker ne hodijo na fitnes.

Invictus ::

FTad je izjavil:

To je tvoje omejeno prepricanje.

S pravilnim treningom in prehrano se da lepo izboljsat stanje nog

To ni moje omejeno prepričanje, ampak znanstveno dejstvo, ki ga marsikateri fitniser ne more sprejeti.

Stanje nog seveda lahko izboljšaš. Ampak oblike nog in mišične strukture pač ne. Geni...

jype je izjavil:

Ja, saj vemo, da vsem ženskam, ki tečejo maraton, rit visi, ker ne hodijo na fitnes.

Ponavadi so že brez, ker jim tek vse pobere ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

FTad ::

Pravilen trening nič ne pomaga, če se ne moreš sprijaznit s tem, da imaš suhe noge.

Ja za to pa treniras in jes, da pridobis na misicni masi, duh


jype> Ja, saj vemo, da vsem ženskam, ki tečejo maraton, rit visi, ker ne hodijo na fitnes

a si ti morda kdaj videl kaksne prekle so maratonci (moski in zenske) napram tekacem na 100m?

jype ::

FTad> a si ti morda kdaj videl kaksne prekle so maratonci (moski in zenske) napram tekacem na 100m?

Ja, sem: Učinkovite.

Looooooka ::

Maratonci nimajo nobene postave. Na najboljsi dan zgledajo kot dahovci.
Majo holandke, ki se s kolesi vozijo ne samo boljso rit ampak celotno postavo.

jype je izjavil:

FTad> a si ti morda kdaj videl kaksne prekle so maratonci (moski in zenske) napram tekacem na 100m?

Ja, sem: Učinkovite.

Dokler ni treba česa prenesti iz točke A do točke B.
Potem so samo v napoto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

jype ::

Looooooka> Maratonci nimajo nobene postave.

Na kilometer porabijo skoraj 40% manj kalorij kot šprinterji, za body builderje se pa ne ve, ker jih še nikoli ni nihče videl teči več kot 60 metrov daleč.

Looooooka> Dokler ni treba česa prenesti iz točke A do točke B.

To počnejo body builderji - z viličarji.

Looooooka ::

Na kilometer porabijo skoraj 40% manj kalorij kot šprinterji, za body builderje se pa ne ve, ker jih še nikoli ni nihče videl teči več kot 60 metrov daleč.

Hrane imamo preveč...komu na čast bi šparal?
Samo v tvoji glavi je 40% porabe manj nek faktor.
Drugi pač ne bežijo pred problemi.
Mimogrede če dam tej tvoji trlici 50 kilsko večo gnoja bo šla ta poraba tako strmo gor, da res ne bo. Vreča pa ne bo prišla of A do B.
Ta bodybuilder (ker med tekači in bodybuilderji vmesnega člena očitno ni) bo vsaj peš prišel tja...slej ko prej.
Torej je spet avtomatično bolj uporaben kot prekla, ki zna od A do B spraviti samo sebe.
V primeru nesreče ala Titanik jih je torej bolje pustiti na ladji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

LeQuack ::

Kar sem jaz opazil je da ženske večinoma trenirajo rit in noge, moški pa tako skočijo na bench in uteži za prsa, biceps, hrbet. nasploh zgornji del. Večinoma se tudi ne ogrevajo ali nasploh kardio delajo. To so samo moje opazke. Sicer pa bodybuilding načeloma ni nujno povezan z zdravjem in zdravim življenjem, point bodybuildinga je izgled, izgledati lepo, izgredati močno. Nisem še srečal bodybuilderja, da bi to moč kakorkoli rabil za kaj drugega kot izgled, npr. da bi zaradi tega v službi lažje vreče cementa nosil ali pa hlode prelagal ali podobno.
Quack !

jype ::

Looooooka> Hrane imamo preveč...komu na čast bi šparal?

Zdravju: Ker so rakava in kardiovaskularna obolenja primarni morilec ljudi v zahodnem svetu je koristno, da se ljudje držijo praks, ki statistično močno zmanjšujejo možnost za nastanek obeh. Skromna dieta in redna kardio vadba sta trenutno najboljši način, kako poskrbeti za visoko kvaliteto življenja skozi vsa življenska obdobja.

Looooooka> Mimogrede če dam tej tvoji trlici 50 kilsko večo gnoja

Bo trlica šofirala viličarja z enako lahkoto, kot ga šofira body builder.

Looooooka> Torej je spet avtomatično bolj uporaben kot prekla, ki zna od A do B spraviti samo sebe.

Hrane imamo res preveč, a tudi vreč gnoja že vsaj stoletje ne nosimo več na plečih.

Looooooka ::

LeQuack je izjavil:

Kar sem jaz opazil je da ženske večinoma trenirajo rit in noge, moški pa tako skočijo na bench in uteži za prsa, biceps, hrbet. nasploh zgornji del. Večinoma se tudi ne ogrevajo ali nasploh kardio delajo. To so samo moje opazke. Sicer pa bodybuilding načeloma ni nujno povezan z zdravjem in zdravim življenjem, point bodybuildinga je izgled, izgledati lepo, izgredati močno. Nisem še srečal bodybuilderja, da bi to moč kakorkoli rabil za kaj drugega kot izgled, npr. da bi zaradi tega v službi lažje vreče cementa nosil ali pa hlode prelagal ali podobno.

Ker večina žensk pada podzavestvo(science bitches) padajo na široka ramena, moški pa na tiste ženske, ki majo tist "peščena ura" izgled. Problem je, da in eni in drugi potem pretiravajo z vsem dokler čez par let ne ugotovijo, da so morda malce pretiravali.
Potem mamo pa še medije, ki nas zafilajo z raznimi baburami ala Kim Kardashian in potem smo tam kjer smo danes.
Vsadke v rit, v joške v ramena...

jype je izjavil:

Looooooka> Hrane imamo preveč...komu na čast bi šparal?

Zdravju: Ker so rakava in kardiovaskularna obolenja primarni morilec ljudi v zahodnem svetu je koristno, da se ljudje držijo praks, ki statistično močno zmanjšujejo možnost za nastanek obeh. Skromna dieta in redna kardio vadba sta trenutno najboljši način, kako poskrbeti za visoko kvaliteto življenja skozi vsa življenska obdobja.

Looooooka> Mimogrede če dam tej tvoji trlici 50 kilsko večo gnoja

Bo trlica šofirala viličarja z enako lahkoto, kot ga šofira body builder.

Looooooka> Torej je spet avtomatično bolj uporaben kot prekla, ki zna od A do B spraviti samo sebe.

Hrane imamo res preveč, a tudi vreč gnoja že vsaj stoletje ne nosimo več na plečih.

Pejt mal v Indijo pa v kakšno revno državo pa mi potem govori o viličarjih.
Če boš pa spet viličarja omenjal bom pa jaz spet omenil avto.
Nobene potrebe ni po kolesu. Po tej logiki je totalno nepotrebno sredstvo, ki krade prostor in s proizvodnjo po nepotrebnem onesnažuje okolje.

LeQuack je izjavil:

Kar sem jaz opazil je da ženske večinoma trenirajo rit in noge, moški pa tako skočijo na bench in uteži za prsa, biceps, hrbet. nasploh zgornji del. Večinoma se tudi ne ogrevajo ali nasploh kardio delajo. To so samo moje opazke. Sicer pa bodybuilding načeloma ni nujno povezan z zdravjem in zdravim življenjem, point bodybuildinga je izgled, izgledati lepo, izgredati močno. Nisem še srečal bodybuilderja, da bi to moč kakorkoli rabil za kaj drugega kot izgled, npr. da bi zaradi tega v službi lažje vreče cementa nosil ali pa hlode prelagal ali podobno.

Bodybuilding ni bil nikoli povezan z zdravjem. Zato ga pa prekle tok rade mečejo naprej in poskušajo izumiti nek svet v katerem so samo prekle in bodybuilderji.Vmesnih stanj ni, ker škodujejo njihovim argumentum.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

jype ::

Looooooka> Pejt mal v Indijo pa v kakšno revno državo pa mi potem govori o viličarjih.

Temu ti rečeš maratonec:

Looooooka ::

Ne maratonci imajo vsaj 15 kil manj in nobenih vidnih mišic.
Mislim, da zna biti edini problem, ki ga imaš ti težava z vidom.
Mogoče pa dejansko ne vidiš fizičnih razlik med ljudmi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

jype ::

Looooooka> Ne maratonci imajo vsaj 15 kil manj in nobenih vidnih mišic.

Ne, nimajo.

Looooooka> Mislim, da zna biti edini problem, ki ga imaš ti težava z vidom.

Morda pa ti slabo vidiš? Tale moški ima manj kot 60 kilogramov, kar je po tvoje že prekla. Ta je sicer malce ukrivljena pod težo bremena, a je še vedno prekla, čeprav redno trenira z dvigovanjem težkih bremen.

_IKE_ ::

jype je izjavil:

Looooooka> Pejt mal v Indijo pa v kakšno revno državo pa mi potem govori o viličarjih.

Temu ti rečeš maratonec:





No koncno si tole slikco spet na dan privlekel, ko pride debata do debate o ucinkovitosti: trlice vs bilderji

Da je ironija še večja je tale dečko prej bilder kot pa maratonec...


Za azijca seveda, da se ne bos kam zagnal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

jype ::

_IKE_> Da je ironija še večja je tale dečko prej bilder kot pa maratonec...

Da je ironija še večja, bilder ne more laufat maratona, tale bi ga pa komot. Ampak ne skrbi, nihče ne trdi, da ti ne smeš še naprej verjeti v pravljice.
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vadbena rutina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11111740 (8505) m0LN4r
»

buildanje mišične mase (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
558003 (6701) Unknown_001
»

Fitnes - vaje doma

Oddelek: Šport
4013651 (10735) Unknown_001
»

Vaje z utežmi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14827959 (24897) Okapi

Več podobnih tem