» »

Trening nog in zadnjice

Trening nog in zadnjice

1
...
3 4
5
»

kingsix ::

harmony je izjavil:

kingsix je izjavil:


Proteinov pa se itak uživa preveč, fitnes industrija in reklame pač naredijo svoje. Z tam 100-120g proteinov na dan lahko čist lepo gradiš mišično maso - z ali brez wheya.

Ja, ce si tezak 60kg. Kaj pa, ko je clovek tezak 80-90kg po defaultu?

Koliko nabitih piscancev z anaboliki in antibiotiki je pa takrat potrebno pozreti?

Eni konstantno nabijate o skodljivosti wheyev, a obenem se nazirate z raznimi pleskami, snicli...

Jaz jemljem anaboliko in mi ful pomaga pri izgradnji misicne mase. Koncno.


Imam 93kg in cca 17% maščobe. Naslednji cilj je 100kg in 15% - manj ni optimalno. Začel sem na 70kg in cca 20%. 90% jedel 100-120g protein.

Je pa res da še moraš met preostanek diete urejen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

SmeskoSnezak ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Aloha, s kolegi ravno debatiramo o fitnesu in smo zavili spet v zanimive vode. Zgleda da moski damo ogromno na trening nog, a premalo na trening nasih "riti", ki jih stalno posadimo na stol, ko spilamo igrce. Kaksno je vase mnenje o tem? Kako na to gledajo zenske? Kaksne vaje uporabljate in bi priporocali ostalim, da izbolsajo svoje fitnes oz. aerobne vadbe\rutine, da bi ta del "moskosti" poudarili?


Mene zanimajo razlicna mnenja in tudi, kaksne vaje so kul komur. Nisem pa posebej vprasal za znotraj fitnesa, tukaj se enkrat citiram odprtje...
@ Pusti soncu v srce... @


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vadbena rutina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11111702 (8467) m0LN4r
»

buildanje mišične mase (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
557986 (6684) Unknown_001
»

Fitnes - vaje doma

Oddelek: Šport
4013622 (10706) Unknown_001
»

Vaje z utežmi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14827930 (24868) Okapi

Več podobnih tem