» »

Zaposlitev - opisi delovnih mest

Zaposlitev - opisi delovnih mest

Microsoft ::

Iz firbca skoraj vsak teden na internetu pregledam, kaj se glede delovnih mest javno ponuja. Pa me zanima, ce sem edini, ki me moti zelo zgresen in nepopolen opis delovnih mest na podrocju racunalnistva?

Dosti je takih, ki v opisu napisejo "zahtevano znanje: internet". Mislim what!? Dosti je takih, ki napisejo "razvoj necesa". Kot da imamo samo eno stvar, katero lahko razvijamo, samo eno podrocje, kjer se razvijajo stvari, samo en programski jezik, samo ena baza etc. !!?!?! Je pa tudi res, da so na drugi strani nekateri, sicer redki, ki se potrudijo in dokaj podrobno opisejo, za kaksno delovno mesto gre.

Se pa tkole sprasujem, kdo pise te zaposlitvene oglase. Ali se HR nic ne posvetuje z sefom bodoce zaposlenega, kaj on rabi in kaj se naj isce?

Enivej, kaj si mislite o teh oglasih?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Gandalfar ::

ce pise zahtevano znanje: internet, potem ocitno beres napacne zaposlitvene oglase, ki niso namenjeni tebi

LjubimPeezde ::

lej Microsoft. Problem večine teh firm je ravno v tem da je organizacija totalno na psu (do sedaj sem delal na enih 5 tovrstnih firmah in nikjer ni tako da bi rekel da organizacijsko stvari lepo laufajo). Potem oglase napišejo še razne tajnice ali pa direktor ki ne loči med Javo in Notepadom. In rezultat je tu (beri: iščemo nekoga ki zna VS.NET, SQL Server, Java, C++, Python, Oracle, MySql in podobno vse v enem stavku:\ )


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Šola ali tečaji - začetek programiranja (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
779292 (7407) Ahim

Delo: Iščem čistilca(M/Ž). Zahtevano znanje programiranja. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7412676 (9114) Mavrik
»

Zanimiva IT podjetja pri nas? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
13832267 (21058) LeQuack

Iščem/ponujam delo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10136968 (24931) Primoz

Več podobnih tem