» »

Far Cry 4

Far Cry 4

««
«
1 / 11
»»

Clubraider ::

Far Cry 4's development has been unofficially confirmed. Though we already expected that months ago, now its official.

Fans of the island-razing series will be pleased to know that Cliff Martinez, Drive composer and former Red Hot Chili Peppers drummer, revealed the secret during an interview...

When we was asked about his current projects, he unwittingly revealed the name of the previously unannounced "Far Cry 4", along with several other titles he is working on. When the hype hit the roof his original text was edited to remove the mention of the title, but the denizens of the internet were quick enough to peep into the original matter.

"There's a secret mission that I'm not completely on yet, it looks like I'll also be doing a Soderbergh TV series called The Knick, and I'm working on a video game called Far Cry 4", Martinez said in an interview, going on to say, "So yeah, I'm popular all this week."

Although this is a great reveal for the fans many will perhaps not be so surprised as the game had already been strongly hinted at several months ago by Ubisoft. If you remember, Tony Key (senior vice president of marketing and sales at Ubisoft) gave some strong hints about the Far Cry 3 sequel earlier in July, saying;

"We're totally psyched from [Far Cry 3]. It's a great brand, and now it's got the recognition it deserves, so we're clearly going to make another one; more on that soon,"

Ubisoft will nevertheless be disappointed that the element of surprise has been taken out of their possible upcoming reveal.

So, did you expected this kind of reveal for the much anticipated title "Far Cry 4"?

Where do you hope they take the series next, do you want more of the same?

Fire your thoughts off below.

http://www.game-debate.com/games/index....

|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

oo7 ::

Far Cry 4 is allegedly set in the Himalayas, according to industry insider Superannuation. He's got a strong track record with this kind of thing, but his claim should still be treated as rumour.

http://www.vg247.com/2014/02/20/far-cry...


Upam, da bo res Himalaja>:D
Tisti tropski otok v Far Cry 3 mi ni bil preveč všeč mi je že Afrikav Far Cry 2 bila dosti boljša.

odbitko ::

Legendarno :O FC3 je bil že preveč legendaren če bo ta v himalaji bo še bolj :D

Dr_M ::

Komi cakam na FC4, upam, da bo bolj podoben FC3, kot pa dvojki.
Trojka je bla res epska, tako da....can't wait :>
Kdaj lahko pricakujemo izzid? 2015? 16?

oo7 ::

RejZoR ::

Izvirnik je še vedno najbolj epski. Takrat je postavil nove mejnike tako v grafiki kot pri Ai in level designu. Sicer so se o FC3 govorile dobre stvari ampak mi Ubisoft nikor ne diši, ker jih ignoriram že par let.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

D3m ::

Se pravi je FC1 še najboljši.

Kako smo se režali, ko smo pognali ATI Radeon 9600XT 256 MB in samo water quality dali na ultra. To so bili časi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

RejZoR ::

Voda je izgledala noro ja.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Far Cry 4 is slated for release during the first half of 2015 and is set in the Himalayas, according to a report on Eurogamer.
http://www.vg247.com/2014/03/21/far-cry...

Himalaja8-)

opeter ::

Mah, prvi del je bil fenomenalen. Tihotapci/gusarji in plačanci ter vojaki na eni strani, genetski poskusi in monstrumi na drugi. Čudovita plaža, voda, epski "gozdovi". Far Cry 2 pa je bil rjav.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Dr_M ::

Trojka itak povozi oba. Komi cakam 4.

oo7 ::

Men je pa Far Cry 2 daleč najboljši iz serije.

Bolf3nk ::

Prvi FC naleč najboljši. Od celotne FC in Crysis serije.

Seveda, če si igro igral ob izidu in ne sedaj, ko so zunaj druge serije.

Fc2 sem nehal takoj ko sem videl barvno paleto igre. Bednim AI in še bolj glupim respawn teh sovražnikov na enakem mestu.

FC3 pa je bil kul če igraš main story. Ostalo pa se začne ponavljat, da ti kar slabo postane

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Dr_M ::

FC sem obrnil tik predno sem zacel spilat FC3, pa se FC niti ne spomnim vec (FC3 sem nabavil na zadnji novoletni steam razprodaji), tako mocno sem bil navdusen nad trojko.

BorutK-73 ::

oo7 je izjavil:

Men je pa Far Cry 2 daleč najboljši iz serije.

Osebno so mi všeč kar po vrsti, 1 del super špil (preigral tudi par modov), 2 tudi super, 3 je pa bolj "meh".

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

Drugi del je najbolj razočaral, ker se preprosto preveč ponavlja, zgodbe praktično ni bilo, sam nekaj si skakal naokoli. Trojka je ista kot dvojka, sam jo reši vsaj zgodba pa malo bolj razgibano dogajanje.

Od teh novejših FC je ravno Blood Dragon vreden omembe.

Far Cry 1 in Far Cry Instincts Pedator sta pa zgodbi zase.

The Player ::

Far Cry 2 je bil en "buggy mess",...

Od začetka so ble teksture kr defektne (ki so se kasneje čudežno popravile same od sebe), pa skos je vn metal igro,...

Isotropic ::

fc2 ni bla tko slaba igra, najvecji problem so ble "random" patrulje, k so te vedno ujele kje na odprtem. pomagalo je sicer, da si nastavil igro na easy.

Dober dan ::

Najmanj 5x sem se spravil igrat FC2, ampak je zadeva tako debilna, da po kakšni uri igranja takoj zaprem dol in zbrišem igro. FC1 in FC3 sta pa top. Preigral že vsakega več kot enkrat, pa sta še kar zanimiva..

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Hja FC1 sploh. Silent assassin z MP5 v grmičkih pa glavce ciljati.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Kot kaže Far Cry 4 izide že letos Novembra:)



Far Cry 4 will be available November 18 in the US, November 20 in Europe and November 21 in the UK for PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 and Xbox One.
http://www.vg247.com/2014/05/15/far-cry...


mailer ::

:D kako jim je pa ratal dat sliko postaranega stankoviča na naslovnico mi pa ni jasno...
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

BorutK-73 ::

nice:) Itak jo bom kupil čez kakšne 2 lete na razprodaji za par evrov. Seveda če bom še takrat sploh gejmal (lete tečejo)

oo7 ::

Far Cry 4 Trailer


:D

medenko ::

preordering :)

oo7 ::

Far Cry 4 World Gameplay Premiere

D3m ::

Hmmm a zdaj so pa že Kitajci zlobni. Kako se časi spreminjajo. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Dr_M ::

Ubistvu se ne spreminjajo, samo ljudje so bolj informirani.

Ce bo FC4 vsaj pol tako dober, kot FC3, bo to epski spil.


Typo :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

medenko ::

kot FC3.

oo7 ::

Me prav zanima če bo tale kaj bolj nor kot je bil Vaas>:D

[D]emon ::

The Player je izjavil:

Far Cry 2 je bil en "buggy mess",...

Od začetka so ble teksture kr defektne (ki so se kasneje čudežno popravile same od sebe), pa skos je vn metal igro,...


Kupu trojko, se s tazadnjim patchem mi ni sejvala pravilno. Poslal vse skup v kurac. Stirka me ne bo vidla.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

first_line ::

[D]emon je izjavil:

The Player je izjavil:

Far Cry 2 je bil en "buggy mess",...

Od začetka so ble teksture kr defektne (ki so se kasneje čudežno popravile same od sebe), pa skos je vn metal igro,...


Kupu trojko, se s tazadnjim patchem mi ni sejvala pravilno. Poslal vse skup v kurac. Stirka me ne bo vidla.


Kaj je špil kriv, če imaš ti probleme z računalnikom?

[D]emon ::

Aha, ker mi na nobeni od kist ni hotu normalno shranjevat, kurac pobugan.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

first_line ::

[D]emon je izjavil:

Aha, ker mi na nobeni od kist ni hotu normalno shranjevat, kurac pobugan.


Slab krek, kupi original. Meni ni delalo nobenih težav, očitno ni špil kriv.

[D]emon ::

Sem mel original. Delala je sele piratska verzija. Ukurac pa DRM.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Dr_M ::

To je ziher s tvojim compom neki narobe.
Drugace celo sinhronizacija med compi dela bp, kaj sele shranjevanje.

first_line ::

Ne vem no, men ni delalo čisto nobenih težav. AMD 1040T navit na 3,5GHz pa AMD 7750.

[D]emon ::

Dr_M je izjavil:

To je ziher s tvojim compom neki narobe.
Drugace celo sinhronizacija med compi dela bp, kaj sele shranjevanje.


Learn to read. Na nobenem od racunalnikov, ki si jih lastim, mi zadeva NI HOTLA SHRANJEVAT. Dokler se nisem sel gusarja.


V kurac.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Dr_M ::

Torej, pebkac.

[D]emon ::

Problem exists in the fucking DRM.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

ahac ::

Kaj točno ima DRM s tem?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

[D]emon ::

Gusarska verzija brez DRM-ja mi je normalno shranjevala na vseh kistah. ORIGINAL z DRMjem pac ne. Go figure.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

RejZoR ::

It's UPlay lol :D Razlog zakaj ne kupujem Ubosoftovih špilov niti jih ne piratiziram. So na totalni absolutni ignore listi. Še zadnjič ko sem naložil F2P Ghost Recon Phantoms, ko mi je zamorilo za Uplay account sem zbrisal zadevo iz Steama. To da ima vsak špil account na account in 10 game clientov je totalen bullshit. Kot da že Steam in Origin nista dost, ampak jima spregledam, ker sta ena izmed prvih tovrstnih klientov, pa še od teh dveh mi gre Origin na živce včasih, ker moraš po vsakem reinstallu sistema vse špile downloadad ponovno. Steam pa ve obdrži, samo reinštaliraš klienta. Čista poezija.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

ahac ::

Ja, verjetno je bug v Uplayu savegame cloudu, ampak Uplay ni samo DRM kot tud Steam ni samo DRM (tam imaš lahko celo savegame cloud brez DRMja).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

RejZoR ::

Ja sam Steam je postal toliko več, da je DRM zgolj zanemarljiv del. Nastal je cel community z ocenami, tradanjem itemov, IM komunikacija, posojanje špilov, streaming na druge naprave itd. UPlay kakor vem nima nič od tega.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

ahac ::

Uplay ima chat in achievemente, ki ti dajo uplay units, k katerimi potem lahko kupiš razne stvari (unlocke za špil, wallpaperje, itd). Kar je kul, ker te nagradijo za dosežke v igri in ne za real money trejdanje random kart..

ps. Pa ne mislit, da sem kakšen Uplay fan. Steam je še vedno boljši, ampak tolk zanič pa Uplay spet ni in kot DRM ni nič drugačen kot Steam.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

[D]emon ::

Ojoj, achievementi, to pa TAKO SOVRAZIM.

Kupis spil za 40-60 eur od katerega imas ~20 ur gameplaya in ~100 ur lovljenja bedarij v stilu collectiblov in achievementov.

FUCK. THAT. SHIT.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

galu ::

"kurac" count: 4
"fuck" count: 2

Post count: 7

You deserve a medal. Lahko sedaj nehaš spammati po temi?

-------

Far Cry 4 will have "a lot more multiplayer" than Far Cry 3"

Bo še zanimivo.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Clubraider ::

Novi gameplay:

|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

crniangeo ::

@[d]emon , kam je shranjeval igro ? v c:\programdata\ ? tam sem sam resetnu permission za mapo kamor je shranjeval , ali pa druga opcija : zazenes spil kot administrator :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.
««
«
1 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58085755 (10961) oo7
»

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7218910 (7038) Gagatronix
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616164 (9751) Riff
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326880 (13752) Izi
»

FAR CRY 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41782623 (55769) Heisenberg

Več podobnih tem