» »

VSI UPORABNIKI TELE-TVJA POZOR!!!!!!!!

VSI UPORABNIKI TELE-TVJA POZOR!!!!!!!!

megaubo ::

8-) Bi se dal zment da se vsi, ki bi se pridružli pritožbi dobimo danes ob 19h v Mitnici. Se pogovorimo, sestavimo pritožbo, poveste svoja mnjenja da se cimprej pošlje pritožba (8 dni po prejetju racuna najkasneje).

Hvala

Urban Resnik
Janeza puharja 4
4105 Kranj

megaubo ::

Ali me pokličite na 040 288276.
Upam, da se udeležbe udeleži čim več "nezadovoljnih" ;( ;(( uporabnikov.

Hvala za razumevanje.

tedybear ::

urban: si me ti klcal ????

tedybear ::

PRIDEM!!!
19:00 MITNICA

tedybear ::

No bili smo 4 in smo malo debatirali...bilo je cool...
V GLAVNEM APELIRAM VSEM UPORABNIKOM TELE-TVja!!!
Napišite reklamacijo in jo oddajte najkasneje do tega torka->>>PRIPOROČENO..
Ko dobite odgovor na reklamacijo napišite,kaj je pisalo!!!

megaubo ::

:D :)) Priporočeno je da bi se naslednejga sestanka udeležilo večje število "nezadovoljnih uporabnikov".
nasljedni sestanek bo ko dobimo odgovor se pravi čez kakšen teden. na tem forumu bomo objavili kraj in čas sestanka.

lep pozdrav

Urban Resnik
040 288276
homepage

tedybear ::

megaubo: madonca kaj delaš en dan?
poslal sem ti email

megaubo ::

Kako to misliš kaj delam en dan jest sem bil od 10h na faxu do 18h. Zdele sem komi dam pršu pa mašino pržgal. Drgač si pa mal pozn s številko računa ker sem danes poslal. JEJ JEJ.:P
pej si mal pogledat my hoempage

roscha ::

No naslednjič pa vsaj kak dan prej povejte da bo meeting. Pridem. Bi že včeraj, samo sem par ur prepozno izvedel za vse skup...

by!

megaubo ::

Bomo povedal za sestanek vsaj 2 dni prej .
:D

tedybear ::

spet nekam serje 2 dni....

roscha ::

Tole spet deluje za en drek. Je šel že mail naprej naj porihtajo, če pa ne mislijo v 3 dneh bom pač spet zavrnil račun... Banda monopolistična!

A je že kdo dobil odgovor na reklamacijo? Ali pa slučajno opomin?

LP!

tedybear ::

speed ne gre preko 50K pa če se ubijem zraven....
ne nič še nisem dobil...

Ahiles ::

Jap se nobenga odgovora sej vrjetn sele nasleden mesec poslejo al pa kej. Opomin pa sele pol nasleden mesec poslejo ko zadni delovnik v mesecu vidjio stanje ter poslejo opomin zato vrjetn tud pri reklamacijah cakajo do konca meseca da vidjo ce je kdo pol vseno placal kljub reklamaciji.

roscha ::

50k! Wow! A tolk. Meni gre komaj 20. zdele iz tucowsa.kks.net celih 6kB/s!! Broadband povezava my ass! Packet lossa je spet cel kup 15+%, povprečje pinga mam pa 110ms. Nehajo naj se zajebavat če hočjo še kaj cekina od mene videt. Največja pi7darija pa je to, da sosed 10m stran na ASDLu DL ja iz tujine (brez raznih getrightov) downloada 50+kB/s brez problema, ping 10-20ms 2% packet loss max!!! Za isti denar.
Ma že vidim kako spet reklamacije pišem... Banda!


lp!

SLOWWWeb.net ::

Eh, jaz sedajle že dva dni vlečem dol Linux iso, pa mi gre samo [po prikazu povprečne hitrosi 3.7]. Ni kaj, očitno bim za računalnikom dočakal penzijo, če me ne bo poprej pobralo zaradi popadljive jeze :'( .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

tedybear ::

50k 5-6 ftpjev+2 leechftpja in getright = total !!!!!!

Marčevska reklamacaija se že pripravlja....

Jaz za 8000 SIT ZAHTEVAM ISTO HITROST KAKOR ADSL

512/128..ampak non-stop!!!

MAMU JIM SPALIM....

megaubo ::

Se dobimo:) da jih "mal" popluvamo?
Ta konec tedna mogoče ali drugi teden. Zvečer recimo ob 19h en dan v tednu. Napišite kater dan za drugi teden. Predlagam četrtek. Moj gsm imate.

tedybear ::

ni panike samo naj nas bo malo več hehe

megaubo ::

Definitivno!! Apeliram na čim večji obisk.

roscha ::

Načeloma mi je vseeno kateri dan se dobimo, samo predlagam da v petek ali soboto ne. Zakaj? Vsi ta dva dneva rinejo v lokale, tako da se ne moreš niti usest, kaj šele kaj pomenit... Glasujem za četrtek ali nedeljo. Pa čim prej, še preden fašemo račune za marec. Jih bo vsekakor treba reklamirat. Napište kdaj, pa se vidimo.

by!

megaubo ::

No sva že dva za četrtek.

tedybear ::

četrtek ok.

pozorhudmaček ::

Fantje, jst mam pa eno drugo hudo idejo. Zabrište modeme v smeti, prodajte jih kakšnemu bedastemu starčku, ali pa naredte radostno destrukcijo(ne pozabte slikic na stran še prpelat, hehe), izklopte naročnino in se priklopte na ADSL. Zadeva rešena.

Sved ::

A?
A da modem zabrišem, oziroma 80.000,00 SIT! Kje pa? In če vzamem ADSL, zopet vse preko SIOL-a. Koji kurac!;((
NE PADA MI NA PAMET!
POJ se pa lahko SIOL odloči da trži VDSL, pa bo ADSL delal tako kot današnji kranjski kabl! Mrbit se pa zmislijo, da VDSL dela samo s kombinacijo ISDN+ADSL+VDSL !!!
Pa bo prišla še boljša tehnologija pa bo še VDSL v kurcu!
Novo SIOL naročnino podpišem "samo preko mene mrtvog"!

V četrtek pridem!
Kreta RULES

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sved ()

roscha ::

Ni teorije it na ADSL. Za pof* modem plus stroški sem se izkašljal 100 kSIT+ zdaj naj se pa še za ADSL ene tolk (ISDN+ stuff). Ni šanse. Tudi če mi Tele-tv modem NAZAJ odkupi po isti ceni kot sem ga jaz plačal ni govora. Siola ne maram več videt. In dokler ni novega provajderja je pač treba lopove na drug način jeb*. Pač ne plačam polne cene če vse skup dela le na pol. Njim se jebe meni pa tud. V nedeljo mi je osel na 0801000 nekaj hotel solit pamet pa sem ga hitro utišal. Prijava napake je bila 24.3. v pogodbi piše 3 delovne dni in če v četrtek dop. net ne šiba kot bi moral zavrnem račun. Kdaj in s kom sem govoril imam zabeleženo. Obenem sem poslal še e-mail, na katerega sploh nočejo odgovorit. Prav. Jaz pa sploh nočem plačat in zavrnem račun. Bomo videli kdo bo koga...


Aja kater četrtek? Naslednji ( 4.4.) a že kar ta? Zmente se in se vidimo...


by!

megaubo ::

:) Naslednji četrtek. To se pravi nas bo kar nekaj.
Kraj
-predlagam Mitnica ker je dovolj velika za take resne pogovore.
Čas
-predlagam okoli 18 ali 19 ure (sem za ob 19 h).

SubOrbit ::

hum... pridem tudi jaz...

naslednji cetrtek? se pravi 4.4.?

hehe, fino, bom se mal bl razpizden, ker bom kolokvij za matematko slabo pisal v cet. zjutrej :D


uzivajte!

tedybear ::

4.4 OK!

megaubo ::

Na katermu faksu pa pišeš matematko. Jest hodm na FMF- pa pišemo 8.4 kolokvij, 2.4 pa algebro.:))

SubOrbit ::

shtrom, 1. letnik, UNI

smileypuf ::

27.11.2002 bodo od 11.00 do 13.00 možne krajše prekinitve dostopa v internet, zaradi nadgradnje omrežja.
Prosimo za razumevanje!
Vaš operater

Iz njihove strani copy/paste...kaj naj bi tole pomenil?..da se delajo norca iz nas in pisejo kaj bodo delal cez 8 mescov..al nj bi tole res kaj pomenil... ce so delal dones kj delal..."no comment". celih 6k gre =)

SLOWWWeb.net ::

Ok, naslednji četertek pridem tudi jaz. Upam, da bo spet tako veselo >:D .

Iwill ::

Ja dekleta in fantje kaj se pa razburjate.
RAčun:
SIol + Telekom = uturiti čim več xDSL + xSDN p - kabl operaterji.

Pojasnilo.

Tudi jaz sem bil preko kabla na SiOLu. Do trenutka, ko so bili Telekomovci in SiOlovci sposobni osvojiti tehnologijo xDSL (v Sloveniji je bila že 1996 - Unistar) je zadeva delal do obljubljenih 512/512, kmalu po prvih uspešnih inšttalacijah xDSL se je pa začelo:
- zmanjševanje hitrosti med SiOL in kabelskim operaterjem (forsirano s strani SiOla)
- nenehni izpadi
- neverjetna izguba paketov 25-40%

Do kdaj še??????
JAz sem imel možnost izbrati drugega ISPja (hvala bogu) in to naredil. Želim vam čim manj izgubljenih paketov.

Pravljice o meritvah in odpravi težav so le za lahko noč

LP

Sved ::

Kaj pa nadgrajujejo? Sej to delajo ze ceu let!
A majo res tok zastarelo opremo, da morajo vse zamenjat!
Bumbarji nesposobni, lažejo, kradejo, !"#!$!"$#! ah se ne splača, škoda tipk!
Kreta RULES

Ahiles ::

Pa se to z marcem je telekom znizal cene najetih vodov. Tako bi lohka zdej za isti denar imeli ene 34mbps vod vendar to ni v interesu ne siola ne telekoma kajti sedaj imajo vecji dobiček od pobiranja naročnine kajti tista razlika jim gre sedaj direkt v zep.

tedybear ::

ejga ideja...kok stane 34Mb/s?

SLOWWWeb.net ::

cena za 34mb vod brez strškov vzrževanja je približno 11.200.000 8-O +/- 5% . Več o tem, se bomo pogovarjali v četertek :D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

SLOWWWeb.net ::

Ok če iz zgornjega zneska delimo s 160 userji dobimo ceno 7000 sit :D + za vzdrževanje voda bi vsak plačal še cca. 500 sit.

OK, sedaj smo dobili ceno voda do recimo ene točke oz. objekta. Sam bi predlagal TELE-TV, ker imajo že dodobra razvejeno mrežo in bi bilo najmanj stroškov. Razumljivo pa bi bilo, da tele-tv dobi tudi nekaj tolarčkev :8) . Recimo, da jim za že napeljano infrastrokturo in vzdrževanje da vsak še 1500 sit -prav tako z ddvjem [malo premislite koliko bi nas stalo, če bi šli do vsakega vlečti povezavo, nabavo opreme-čeprav se mi zdi da jo da nekaj telekom, naj se en poznanima]. Tako smo sedaj prišli do cene: 9000,00 sit >:D .

Kaj bi za to ceno dobili:
- 1Mb/512kb D/U
- svoj fiksni IP!
- delovanje omrežja!
- če kaj naj ne bi delalo, takoj uredijo-tudi ob 2h zjutrja-izkušnje
- možnost oblikovanja svojih nižjih/dražjih paketov!
Ste še zainteresirani?

O, podjetja bi plačala cca. 30% več, za server bi se plačevalo tudi cca. 30%.

Primer, če bi hotel imet server, bi plačal poleg osnove 9000 sit + 30% serverskega dodatka, ki znese 1800 sit = 10.800 sit.

Seveda bi vsi morali biti enotni, brez izjem! Da pa se ne bi šli ruske rulete, bi se podpisovale pogodbe z odpovednim rokom 1-2 mesecov.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

SubOrbit ::

hehe ty... kje bos pa dobil cloveka s faksam elektrotehnike, mogoce racunalnistva, ki bo skrbel za vse skupaj, bo administriral zadevo?
sploh pa da bo delal za tele-tv, ki slovijo kot dobri placniki (vsaj v preteklosti je bila kriza...)
ni to tolk simpl kot se slis...
ljudje od tele-tvja niso usposobljeni za tako zadevo...

pa sploh, kater sloveniski ISP nas bo pa pobral... 34mbit ni tako malo...
volja ima recimo 45mbit za vse dial-up userje, za vse kolokacije in to...

nevem no... mozna sicer je tvoja varjanta, samo je pomojem prevec lepa, da bi bila mozna :D

aja... naj se en do cetrtka pozanima (kdor se lahko), kje je fizicno 193.189.174.65, ker ze do tega kompjutra je kakih 100-120ms pinga...

okej... se slismo

Tiger ::

Tole si pa narobe zračunal - 11.200.000 SIt / 160 je 70.000 SIT na osebo :)

Oz. po tvoji logiki: Če bi vsak uporabnik plačeval na mesec recimo 9.000 SIT potem bi to zneslo 1.440.000, kar bi zadostovalo za 5mpbs link, kar pa že itak imamo :D

SLOWWWeb.net ::

Hmmm,...se opravičujem, ja prav imaš 70000 sit,... 8-O . No saj se vzame kakšno vmesno varjanto-naprimer za 2mb je 660.000,...

Lej sedaj ima tele-tv celotno mašinerijo v svoji stavbi-nasproti matije čop. Preporosto se nič drugega ne naredi, kot samo poveča se hitrost na vodu! To bi bilo vse.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

SubOrbit ::

LOL :D :D :D

si mogoce zdelil 2mbit / 160 userjev??? LOL!

najprej je govora o 34mbit, pol pa o 2mbit :D :D :D
sej je samo 32mbit razlike... LOOOOOOL!!!


ce se ne motim je link trenutno 10Mbit... pa je premalo, kot zgleda...
2mbit bi mel jaz rad doma, ne pa za celo mrezo! :D


lp (laughing pozdrav)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SubOrbit ()

megaubo ::

V cetrtek bo pa zanimivo.

tsatthoggua ::

Jap, jest tud pridem u cetrtk.

megaubo ::

Dej si ti poglej ce mas sploh kabelski modem :)))
hihi

tedybear ::

KOK NAS BO POL ENE 6-7?

megaubo ::

Jest sem PRVI 1.st :D
hihi

roscha ::

Tistale matematika o najetih vodih se dvakrat ne izide. Prvič napaka pri deljenju, drugič, pa kje hudiča je kak zastonj ISP? Najet vod še ni nič, mora bit tud nekam priklopljen.. Ok pa pustimo to.

O novem ISPju nič novega oziroma do jeseni slabo kaže, realno pa verjetno kar še kako leto ne bo nič. Ma, ja saj zveste v četrtek, če ne se ne bo kaj pogovarjat :D .

Drugače pa je 7 oseb samo nekje 3% vseh Tele-tv usejev. Slabo, slabo ...

by!

SLOWWWeb.net ::

Jop, do sep/oktobra bo bolj malo sprememb, vsaj kar se tiče ISPjov,...kljub temu pa se že približno ve, kako naj bi to potekalo, kateri bodo/so prišli v poštev in seveda načini, kako se bo to izvedlo,...več v četertke >:D .

TELE userji, verjetno redno prebirate te poste [gledajoč številko ogledov >:D ], dajte prisostvovat pri izmenjavi mnenj :8) .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kabelski in adsl internet pohvale in pritožbe (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
42724890 (14601) Jakka
»

Visoki pingi Siol ADSL 1024/256 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10210979 (7558) Alexius Heristalski
»

Kaj pa mi na Telemachu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
707839 (6145) DeLonghi
»

siol ADSL (reakcija kablasov) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1379354 (6413) AlienRex
»

TELE-TV kabelski uporabniki pozor!

Oddelek: Omrežja in internet
353277 (2547) SubOrbit

Več podobnih tem