» »

VSI UPORABNIKI TELE-TVJA POZOR!!!!!!!!

VSI UPORABNIKI TELE-TVJA POZOR!!!!!!!!

««
«
1 / 8
»»

tedybear ::

KER SE ZADEVE NE IZBOLJŠUJEJO ŽE KAR NEKAJ DNI PREDLAGAM AKCIJO!!!!!!!

Ste za to,da dejansko nekaj storimo? Ste za to,da se razmere nekako normalizirajo na dokaj spodobno hitrost?
Razlogi:
8000 SIT preveč za tako usrano kakovost!
Izgubljenih paketkov malo morje!
Padci hitrosti!
Vsakodnevni izpadi do 2-3 ure!

PREDLAGAM NASLEDNJE:

BOMBARDIRANJE NA info@siol.net

Moj predlog emaila:

Spoštovani!!


Že od nedelje, 17.2.2002 je prenos podatkov preko kabelskega omrežja Tele-Tv Kranj praktično nemogoč. Izgube so večje od 50%, prenos podatkov ne gre hitreje od 1.2-1.6 kbp/s. Navkljub večkratnemu urigiranju dobim vedno enak odgovor - napaka je v Ljubljani in jo odpravljajo. Mislim pa, da je napaka nekje drugje. Predvsem pa je nekdo zelo nesposoben, če tako velike napake ne uspe odpraviti v krajšem času. Upam, da vam bom lahko poslal telefonski račun za uporabo interneta, kajti kabelski dostop je skorajda neuporaben. Meni pa je nemoten prenos podatkov eksistencionalnega pomena! Že od same instalacije kabelskega neta se stvari premikojo od slabega k še slabšemu. V primeru, da mislite tak dostop do interneta še naprej tržiti, pote poskrbite, da bodo veljali členi, ki so zapisani v pogodbi!

KAJ MENITE?

DODAJTE KAK STAVEK.....PREMAKNIMO SE,POBUNIMO SE!
KER SO ZADEVE NENORMALNE! NA ROBU NOROSTI!!!!!!!!

OBVESTITE VSE UPORABNIKE TELE-TVJA ( PRIJATELJE+ZNANCE IPD )

PROSIM ....HVALA!!!!!!!

tedybear ::

19 OGLEDOV PA NIČ ODGOVORA?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tedybear ()

roscha ::

Pohvalno da še kdo teži. Sva "že" dva. Vsak dan utrujam: 1.tele-tv: Čarman 2.) 0801000 3.) 01 4710000- Aljuša Us 5. info@siol.net Žalost je edino to da noben ne mrdne 2%. Sem tolk besen da se mi še pisat ne da! No v glavnem pri zoprvanju nisi osamljen...

by!

Ahiles ::

Danes sem 2x klicla in zahteval picakrja(pirjavec) le ta me je obakrat prekinil ko sem prvic klical je prekinil potem sem kuj senkrat klical. Nakaj je una picka tm tekla da je vrjetn zaseden pa da je zato prekinu nej kasnej poklicem pol ure kasnej sem klical na kar je naredil isto. Poloznice se nisem placal in malo dvomim da jo tudi bom.

Kar se napake tice je vrjetno al v radovlici al pa v lj sam se bol nagibam na radovlico kajti jebe samo tele-tvju g-kabl ki je pa vezan na isto centralo pa lepo dela torej more biti na centrali na delu kjer je povezan tele-tv ker siol ma od radolvice do lj isti vod prek katerega poteka tudi g-kabl.

Nazalost nimam vec navadnega modema ce bi ga mel bi klical na siol sej acc za dostop mamo vsi sam pac oni ti pristejejo ce uporablas telefon k poloznici od kabla ce bi mel modem bi klical pac na telefona kadar nebi delal kabl siolu pa reku da nej sma probajo to pristeti(vrjetn nebi nc pomagal sam vsen :) )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

AlienRex ::

Do tele strani sem prisel prav po polzje. Stvar je res nemogoce pocasna. Odgovorni pa nas preprosto ne j...

Da pa ne bos osamljen, bom se naprej tezil, pa tudi na siol bom pisal. Morda bi kazalo zadevo spisati tudi na siolov forum. Vsekakor jutri je rok placila Siolu. Resno razmisljam, da zadeve ne bom placal.;(
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AlienRex ()

Ahiles ::

Sej glede roka te ni treba skrbet jest skor nikol ne placam do tistega roka pac ce ne placas do nevem zadnega v mesecu al ker dan ze knizjo zadnji delovni dan v mesecu se mi zdi ti nasledn mesec sam poslejo opomin pa pac placas poloznico kadar hoces takrat sem tud na siol klicla ko so mi opomin poslal pa sem se pizdu pa so rekl da ni v njihovi moci.

tedybear ::

KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!>:D >:D >:D ;(

SLOWWWeb.net ::

Ahiles: lej ce si se lepo na kolturen in v človeškem jeziku pogovorjal, bi izvedu isto kot sem jaz. Namreč Telekom in Siol odpravljajo težave na vodih [saj mi je g. Prijavec lepo! povedal, ampak sem pozabil kje]. Skratka, težave se odpravljajo. Po neuradnih podatkih iz Telekoma [eden od tehnikov] mi je povedal, da baje menjajo vode, saj naj bi se v naslednjem letu začela prodajati T1 in T3 tehnologij. Siol tako že intenzivno nadgrajuje svoje vode. Tudi v SLO SiOL pripravlja gigaherčno povezavo.

Akcija proti SiOLu: vsekakor. Jaz bom plačal vse račune, le za ta mesec bom uveljavlal odbite dneve.

Morate razumeti, da je zame delovanje interneta ZELO! pomembno. Sicer pa, dokler ne bo linija OK, bom pac uporabljal VOLJo, saj ISDN modem se vedno imam :D .

Za konec še 1x povem, tele-tv nima nobene veze z linkom od tele-centrale. Sicer pa tudi samo vidite, da notranji promet lepo dela-probajte it na sumi-el.si ali tele-cable.net ali pa mogoce na www.slo-security.com .

Pingi, so OK, kar je rezultat obsežnih del na linku. Kako hitro bodo popravili link pa na žalost nihče ne ve, upamo lahko le da čim prej. Počakajmo še par dni. Ne nazadnje pa le ne pozabimo, da g. Prijavec in g. Čarman nimata čarobne palčice v rokah da bi z enim zamahom odpravila vse težave-tudi tistih, ki niso njihove [če prav si vsi to želimo >:D . ].

Sicer pa SiOLu težačite na vseh ravneh, saj ljudeki ne bodo spali v službi [preverjeno! 8-) ] .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Ahiles ::

TY-Team jest se nisem na noben nacin pogovarjal z nikomur ker so me sam prekinl sam z uno babo tm sem govoru ki je prvezala klic nakar je prirjavec dol vrgu tud oglasu se ni sam prtisne na gubm pa dol fukne.T1 in T3 v evropi ni mogoce dobiti ker so drugacne oznake T1 in T3 so AMERISKE oznake ki v evopi ne velajo tko da ne lazi da so ti na telekomu al pa kjer kol rekl da pripravlajo T1 in T3 mogoce evropsko inacico sam potem bi ti povedal evropske ozanke. Kar se pa nadgradnja voda tice pa ne more drzat ker je do prekinitve prislo v nedelo dopodlne ko 100% noben ni menal vodov Tele-tv je vezan na centralo v radovlici na kateri je tudi g-kabl katerim pa lepo dela tezava ni v vodih ampak neki blokira promet tako d apride do izgube paketov np ce pingas iz dospromta je ponavad tm 15% sam to ni to np gres v q3 spil pa pogledas graf vidis kr 80% pl vs graf je cist rdec.

Pingi niso lepi zado ker bi kar kol popravl ampak zato ker je vod zaseden 1% ker nobenmu ne gre vec k 10k ko bojo popravl da bo spet letel 85k bo ping spet 150ms

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

tedybear ::

Ahiles: kok si imel slovenščino? :D

tsatthoggua ::

Zdravo!
Ok ane, do zdej sm mal na svoje pizdiu doma sam nekje je pa meja. Preklete pizde nesposobne bi sam kasirale pa nc nardile da bi kej bols delal. Men gre maksimalno 10KB/s ze ene par dni, medtem ko se zgleda adsljovci cist nc ne prtozujejo tko da tle ni kvake da kej popravlajo, prej se temu rece da nategujejo.
Glede placila pa ni sans da placam 8 jurjou za to, da mi 3 minute eno stran odpira. Zdej zgleda da tezenje ne da nobenih rezultatov tko da bi se blo treba kej druzga pomnt..sam kaj? Cakat da bo kej bols je za moje pojme totalno mem scena ker zihr ne bo, ce je ze vec kukr 4 mesce vsak dan slabs.

Ahiles ::

V sredni sme mel 4 sam se mi jebe ce je prov napisan al ne na netu da bi pa zdej pol ure pisal en odgovor se mi pa ne da zajebavat.

SLOWWWeb.net ::

Danes smo vsi kabelski uporabniki prejeli sledeče obvestilo. Če ga še niste, ga prilagam spodaj:

Spostovani uporabnik!

Obvescamo vas, da bo v noci s cetrtka na petek, 22. februarja 2002, med 1. in 1.30 uro zjutraj petminutna
prekinitev v omrezju kabelskih operaterjev. Do kratke prekinitve bo prislo zaradi ponovnega zagona stikala.

Ze vnaprej se vam zahvaljujemo za razumevanje.


SiOL, d.o.o.
http://www.siol.net

Pa še to: T1 in T3 sem uporabil zato, ker se na forumu največ uporablja in nekateri člani xDSL so karakterisicno enaki slednjim :8) .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

BigFoot ::

se vam zdi znano?

Spostovani uporabnik!

Obvescamo vas, da bo v noci s cetrtka na petek, 22. februarja 2002, med 1. in 2. uro zjutraj dveminutna
prekinitev v omrezju ADSL. Do kratkotrajne prekinitve bo prislo zaradi zamenjave vmesnika.

Ze vnaprej se vam zahvaljujemo za razumevanje.


SiOL, d.o.o.
http://www.siol.net


pa mam ADSL
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

tedybear ::

ODGOVORNA OSEBA ->>>>01 473 0000 - Aljoša (kabelska tehnika) !!!!!

Škoda,da je mat plačala januarski račun ker februarskega ne mislim NITI SLUČAJNO !!!!!!
TY-TEAM:
KATERI PROGRAM rabim ,da kurbam v SIOL pri računu in REKLAMACIJI naredim še kopijo vseh izpadov itd ?

SLOWWWeb.net ::

Takoj ko ga dobim, bom povedal. Je pa last SLO pameti :D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

tedybear ::

TY-TEAM: Upam,da kmalu še pred tem ko dobimo nov SIOL RAČUN :D

chucki ::

še enkrat sreča da nimam nč z siolom!!!!!! SIOL JE NAJVEČJI LOPOV V SLOVENIJI!!!!!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

SLOWWWeb.net ::

Pomota,...drugi, namreč za 15% vodi Telekom >:D :D
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

SLOWWWeb.net ::

Še toliko: na številki 01/4730067 lahko reklamirate račune :D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

tedybear ::

TY: a to reklamacije za kabelski internet?

SLOWWWeb.net ::

Ja,...še toliko: sobota in nedelja bo nazalost se takasno stanje kot je danes. Za ponedljek so pripravljeni premiki [tako iz SiOLa kot tudi iz moje strani] če z internetom ne bo nič in prav briga me kdo je kriv za to :| .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

megaubo ::

>:D A je kdo iz planine? je že kdo šel na njihov naslov (hišni) in jim povedal v ksiht? :P

tedybear ::

Jaz sem iz Planine nasproti dvorane in toplarne....

bbobst ::

Tukaj še en nezadovoljen TETE-TV-jevec.
Kar je preveč je preveč.PODN !!!!!

bbobst ::

Tukaj še en nezadovoljen TELE-TV-jevec.
Kae je preveč,je preveč.PODN !!!!!

AlienRex ::

No comment! Feb racun bo precej manjsi to je enkrat ena. In kja naj bi se spremenilo v ponedeljek Ty-Team?
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

SLOWWWeb.net ::

Najberž se vsi strinjamo, da je minilo že preveč časa, da bi lahko vztrajali v teh nemogočih internet povezavah. Tako sem se danes posvetoval z našim odvetnikom [referenčne stranke] v okviru katerega sodeluje naše podjetje . Slednjemu sem posredoval vse pogodbe in dokumentacijo o dostopu do interneta. Včeraj je tako opravil klic pri čemer so mu zagotovili, da napka ni na njihovi strani, po parih "ugovorih" pa, da se odpravljajo težave rešit še le v ponedeljek. Bomo videli.

Če bo potrebno se bomo lahko skupinsko zbrali in napovedali tožbo SiOLu oz. kdor koli je že kriv za ne delovanje omrežja.
P.S.: Oškodnine ne bodo dnevne naročnine :P !
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

tedybear ::

Sergio: hja,kaj pa odgovarjaš ob 3-4 zjutraj pijan k mina :D

tedybear ::

TY-TEAM: VSI ZA ENEGA/EDEN ZA VSE !!!!!!!!!!
:D

kinozaver ::

Ja, očitno niso krivi samo kranjski dratarji (=Tele-Tv) ampak tudi velespoštovana ljubljanska gospoda. Višek je pač to, da tole traja že od nedelje popoldan dalje. Sicer v več kot letu dni odkar imam kabel, razmere niso v redu. Prenosi so zaklenjeni na 30 kbp/s. Celo v tukajšnjem omrežju med dvema uporabnikoma kabla Tele-Tv hitrosti prenosa nikdar ne presegajo 30 kbp/s. Človek bi mislil, da je kabel pač hitrejši od Adsl-ja, ampak ni res.
Kar se tiče reklamacij - tole je pravi naslov:

rudolf.skobe@siol.net

Jaz vsak račun že pol leta zavračam, oziroma reklamiram in jim zraven povem, koliko je bilo prekinitev (pingam IP Siola na 10 sekund 24 ur na dan). Brez da bi govoril o tem, kakšne so hitrosti prenosa in da zaradi kratkih ali daljših prekinitev padejo, nanese čistih prekinitev za okoli 70 ur mesečno. Februarja bo pa precej večja številka. Dejstvo je, da so bili do sedaj v glavnem krivi tukajšnji kranjski domorodski dratarji. Sicer so me s Siola želeli prenapotiti na mojega internet ponudnika, vendar sem jim kratko in jasno dal vedeti, da jaz z njimi nimam nič, moja pogodba je podpisana s Siolom, odkoder tudi dobivam račune. In jim zraven zabrusil še par členov iz pogodbe. Ravno tako sem jim povedal, da če ne bodo zadev uredili, gre stvar v medije, Uradu za potrošnike in advokatu. Ponudili so mi brezplačen ADSL pod pogojem, da sam plačam instalacijo ISDN. Sem sicer privolil ampak pod pogojem, da ostane moja mesečna telefonska naročnina enaka kot prej, ne pa ISDN, ker slednjega sistema prav nič ne potrebujem. In potem vse tiho je bilo.
Enkrat so se zajebali in mi potem priznali 50% popusta na račun in sedaj to isto zahtevam vnaprej. Dvakrat so mi pa ponudili 5% in 10% popust. Sem jih poslal v rojstni kraj. In še to - dokler so računi v reklamaciji, vas ner smejo odklopiti. In ko Siol "kao" reši reklamacijo in vam rezultat le-te ni všeč, reklamirate rešeno reklamacijo.
Predvsem sem pa že velikokrat zahteval, da Tele-Tv umakne zavajujoč reklamni TV spot "24 urni neprekinjen dostop do Interneta". Ta reklamni spot tako laže, da je zrel za sodišče, ker zavaja javnost.

Ahiles ::

Jah sej kabl je teoreticno hitrejsi sam je treba met dobro omrezje ( to je tele-tv popravil zdej majo super popravlen) drugo je pa da rabs kvalitetnega ISP ponudinka kar pa siol ni.

Kinozaver kako je z reklamacijo kva jim je treba vse predloziti da priznajo reklamacijo? Pa kaksen je postopek ker jest mam tega tud dost zame 150ms ni niti pod razno zadovoljivo, prenosi so kadar kabl dela kolkr tok zadovoljivi samo od 3-7 ponoc/zjutri. In ce siol nece povecat/izbolsat linka tudi ne bo pobiral 8000.

kinozaver ::

Ko pišeš Skobetu potrebuješ:
1. Tvojo naročniško kodo
2. Opis problema

Pa povej mu, da bomo zbrali podpise uporabnikov Tele-Tvja. In NIKAKOR se ne pusti, da te prenapotijo na Tele-Tv. reci jim samo to, da imaš pogodbo s Siolom in oni so zate edino prava in odgovorna pravna oseba. Pika!

Jebat jih je treba!

tedybear ::

kinozaver: končno ti je uspelo priti !!!!
POMAGAJ NAM KAKO BOMO ZJEBALI TE PRASCE->>>TELE-TV+SIOL+TELEKOM= ČORBA!

SLOWWWeb.net ::

Kinozaver:kater program uporabljaš za beleženje izpadov?

Tale izraz datarji :D :D :D mi je izredno všeč :D
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

tedybear ::

NO
PREDLAGAJTE:
JUTRI JIM POŠLJEM DOPIS!!!!
RAD BI KAK PROGRAMČEK !!!!!

megaubo ::

:D :D Gremo zbrat podpise in prefukejmo te prasce. jest sem 110 % z vami.

tsatthoggua ::

Ja jest sm tud za to. Pa v medijih to objavt, tko da bo vs narod vedu v kaj se podaja ce podpise pogodbo s siolom.

tedybear ::

Pozdravljeni,

tezava se odpravlja. Po razgovoru s nasim tehnikom, ki to ureja se tezava
intenzivno resuje skupaj s tehniki na Tele TV.
Ce bodo danasnji poskusi odpravitve napake neuspesni se bodo v zacetku
prihodnjega tedna (najverjetneje ze danes) vrsile
meritve na samem kabelskem sistemu Tele Tv iz stranih nasih in Telekomovih
tehnikov. Predvidevamo da je napak nekje pri Zirovnici,
kjer kabelski sistem Tele TV vstopa na ATM omrezje.

Lep pozdrav, Katarina Terner
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
SLOVENIJA ONLINE tel: (01) 473-00-00
SiOL internet d.o.o. fax: (01) 473-00-17
Cigaletova 15 tehnicna pomoc: 080 1000
1000 Ljubljana e-posta: info@siol.net, http://www.siol.net
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=

----- Original Message -----
From: tadej
To: Info - SiOL
Sent: Sunday, February 24, 2002 7:12 PM


Torej koliko casa mislite s to ignorancijo nadaljevati ?
Da ne boste mislili,da vam bodo uporabniki TELE-TVja marca placali
februarske racune.....Vsaj JAZ ga ne mislim!
_________________________________________
Tadej Danev
ICQ#:8586333
Current ICQ status:

SMS: (Send an SMS message to my ICQ): +27831428586333
More ways to contact me: http://wwp.icq.com/8586333
_________________________________________

SAM NAKLADAJO!

Ahiles ::

Ja sem dobu isti mail zdej se bojo 1 teden zajebaval pol bojo pa prisli do zakljucka da nimajo pojma zakaj jebe. Racuna za februar pa niti slujano ne mislm placat.

III. OBSEG, NAČIN IN POGOJI OPRAVLJANJA STORITEV SIOLA

13. Člen

Pravice in obveznosti SiOL-a:

-zagotavljati kakovostne storitve SiOL,

-odpraviti napake v najkrajšem možnem času, vendar najkasneje v roku 3-eh delovnih dni od prijave motnje


Tezave ze trajajo 8 dan torej tisti k mislte reklamirat racun se sklicujte na ta clen.

tedybear ::

Ahiles: si videl , kako so zbrisali mojo temo na SIOL forumu? MUHAHA..DOKAZ VEČ,DA SO NAM PRAVICE KRATENE..
Ker pogodba kurba ne najdem...

Imam sam eno POGODBO za vključitev v omrežje SIOL preko KKS TELE-TV Kranj d.o.o. in cena izbranega paketa....
In pa še eno od SIOLA...Pogodba , kjer imam naročniško številko in pa up.ime in geslo ter ostalo...

Ampak 13.člena pa nikjer? A je to splošno veljavno ?

Ahiles ::

Na http://www.siol.net/uporabniki/ mas 3 pdf datoteke.
Pogodbe
Naročniška pogodba
Dodatne storitve
Splošni pogoji
13 clen je pod Splosni pogoji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

SLOWWWeb.net ::

Torej je pravniško posredovanje pomagalo :D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

tedybear ::

TY-TEAM: Res da je hitrost občutno boljša ampak še vedno samo 40-45K......

tedybear ::

RABIM EN PING PROGRAM!

tsatthoggua ::

Jah jest ne vidm nobene izboljsave glede hitrosti - 0.8KB/s cist frisno zmerjena.
Baje bomo dobil meile (mogoce ste ga ze) da bo jutr pol urni izpad omrezja zarad meritve na ATM.....k da bo potem kej bols.

roscha ::

Evo, tole se je pojavilo na Siol forumu: copy/paste

Ker ATM omrezje, kjer naj bi nastajal problem (ceprav dvomimo, da je tezava
v njem, tezava najverjetneje nastopa na povezavi iz ATM stikala proti ponudniku) ni v oskrbovanju SiOL-a, smo podali zahtevo za meritev VP-ja proti kabelskem ponudniku
Tele-TV Telekomu Slovenije. Meritev se bo opravila jutri, v torek 26.2.2002
dopoldan, po uskladitvi z oskrbnikom omrezja Tele-TV.


Pa koji k*** mene briga v čigavem oskrbovanju je kaj. Zaradi mene je lahko odgovoren tudi Miloševič. Dokler plačujem račun Siolu je on pravno odgovoren za povezavo. Ostalo me pa nič ne briga. Jim bo povsem zares treba enga odvetnika na vrat poslat. Teli tepci se samo še norca delajo. No v glavnem jutri gre naprej reklamacija za februarski račun. Da se ne bodo slučajno zmotili in poslali položnico za 8kSIT. Tolk sem jih sit, da se grem magari tudi tožit. Lopovi!

by!

Ahiles ::

Jah admini na siol forumu nekam radi brisejo teme ki se ne ticejo adslja. 2 temi glede tele-tvja so ze zbrisali me zanima zakaj se tko bojio :)

tsatthoggua ::

Ja evo to sm rabu slisat zdele. Dons sm biu na TeleTv in govoru z g.Carmanom, ki mi je povedou da bo jutr SIOL izvajou te meritve.
Zdej glede na to da vsak na druzga kaze s prstom vrjetn do "meritev" sploh prslo ne bo.

SLOWWWeb.net ::

fantje, meritve bojo, saj kot je že en gor pisal-kršijo splošno pogodbo in za to lahko vložimo tožbo, kar se zavedajo oboji! Si predstavljate kdo bi povleku krajšo?
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kabelski in adsl internet pohvale in pritožbe (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
42724881 (14592) Jakka
»

Visoki pingi Siol ADSL 1024/256 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10210976 (7555) Alexius Heristalski
»

Kaj pa mi na Telemachu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
707829 (6135) DeLonghi
»

siol ADSL (reakcija kablasov) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1379352 (6411) AlienRex
»

TELE-TV kabelski uporabniki pozor!

Oddelek: Omrežja in internet
353276 (2546) SubOrbit

Več podobnih tem