» »

Kaj pa mi na Telemachu?

Kaj pa mi na Telemachu?

1
2
»

zu_dre ::

Uradno je 930Mbps neuradno pa mislim da 2x več.

SasoS ::

Narcos Satanicos: ADSL ni najeti vod! Na ADSLu (niti na kablu) noben ne garantira hitrosti! Cel sistem prazaprav deluje le in samo zato ker folk ne izkoristi povezave do konca. Če bi...bi šle cene gor in hitrosti dol. Povprečen uporabnik pomoje porabi manj kot 10% razpoložljive pasovne širine...(pa računat morš da ADSL niso edine Siolove stranke...tisti ki plačujejo za vode nekaj 10K na mesec imajo prednost!)

Gandalfar ::

a ti ADSL kdaj se ni polno prenasal zaradi SiOLa?

No Telemachu je omrezje ze velikokrat po njihovi krivdi razpadlo. SiOL je imel zaenkrat samo en izpad za dva dni.

Boljse da ne gremo sprasevat uporabnikov Telemacha kako zanesljivo jim deluje omrezje.
--

Kar se pa tice omejevanja prometa je pa tako, da BSA lahko mori kolikor hoce, to je njena naloga. Ali bo pa to kdo uposteval je pa drugace. V pogodbi pise neomejen dostop oz. samo omejen na pasovno sirino - torej se SiOL pac ne bo igral z omejevanjem prometa? Zakaj bi se sploh? Saj uporabniki sploh ne izokoriscamo pasovne sirine.

Narcos Satanicos ::

Ja pol pa najbol da začenjo prodajat 1MB/250kB pakete za 200 tolarjev na mesec...

Če piše da ma en paket 4mbit download jes thočem vidt ta download. Dejstvo pa je da sposobnost omrežja tega sploh ne dopušča tko da u bistvu te firme samo natepavajo folk.

Gandalfar ::

Narcos: to govoris zdej za ADSL ali za kabl - redno dosegam hitrosti 250kb/s z 2Mbit paketom tako da verjamem da bi tudi z 4M dosegel tistih ~500kb/s

DSmidgy ::

Mogoče pa ne ve da ni siol kiv, da se z enga strežnika lahko downloada samo z 10KB/s ampak tisti strežnik iz katerega uporabnik downloada (ker nisi edini, ki snemaš s strežnika). To je: na adslju z 2Mb/s lahko downloadaš 20 datotek z 10KB/s (kar je 0,2MB/s = 2Mb/s) istočasno (ker pa verjetno tega posaezni strežnik ne zmore moraš zato snemati iz 10ih različnih strežnikov in nato sešteješ posamezne hitrosti).

Uporabnik ::

telemach meni deluje zelo zanesljivo, vendar prenosi niso tisto pravo...

Narcos Satanicos ::

Ob ker ur gandalf? Pa da nauš zdej reku iz slovenije...

Gandalfar ::

Narcos: ubistvu ne iz Belgije recimo ali pa Avstrije .. kadarkoli ob 10h popoldne ali pa ob 8h zvecer pa tudi z kazaa mi toliko vlece, ce se obesim na dovolj popularen fajl

Narcos Satanicos ::

Pol pa ni čudn da nm tko počas dela...:P

Jao ke so cajti ksm lahk iz Nemčije downlodal s 400KB/s...

the_unborn ::

ne vem kam se vam tako mudi, na 1mbit imas cel film zdljan v 1.5h, vi pa hocte se hitrej al kaj:\ :D

_Mortal_ ::

Čakite "naročim" ADSL plačam 20K za ISDN, ADSL mi pa priklpojo zastojn
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Gandalfar ::

_mortal_: tocno tako

[D|g|t] ::

ne vem kam se vam tako mudi, na 1mbit imas cel film zdljan v 1.5h, vi pa hocte se hitrej al kaj


Kako ti ja pa to ratalo?????

_Mortal_ ::

hudo>:D
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

the_unborn ::

[D|g|t]: ok manj kot v 2 urah, pri 120+kb/s na kazaa

LPP ::

Kar se tiče Telmacha, jest bi jih pohvalu, ker so mi pripravljeni odpisat plačevanje neta za en mesec :)

Z razlogom.

Ko se odločim it na internet, moram fejst stiskat pesti, da bo sploh delal, do mojga modema sploh ne pride signal. Ta vikend je bil še celo uspešen - samo dve uri čakanja, kdaj bom spet lahko online.
Ljubljanski potniški promet

_Mortal_ ::

Jz en mesec tud nisem plačal ker mi sploh ne delal
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

undefined ::

Hmm. Ko že enkrat imaš ISDN, moraš plačat še 3k+ za ISDN naročnino, kar znese okoli 13k mesečno z ADSL komfortnim paketom, ali 11k z navadnim.

Kdaj naj bi to delovalo tudi preko navadnih telefonskih linij, če sploh bo?

brandy ::

Iceman pa probaj racunat takole:
Telefon ze imam, ki ni dvojcek in zanj placujem mescno narocnino 2600 SIT+ pogovori.
Ce zelim ASDL potem moram imeti tudi ISDN. Zakaj bi kupoval komfortnega ali standardnega za 2 telefona ce ga ne rabim Torej nabavim najcenejsi ISDN to je osnovni in sedaj moja narocinina znasa 3k+pogovori, kar je samo 400SIT drazje od navadne telefonske narocnine.





Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brandy ()

DeLonghi ::

Bravo Brandy!! ...to jaz ljudem ze skozi govorim, da ni take rezlike v ceni...torej vzames ISDN in osnovni paket za 2 jurje z eno telefonsko...
Saj vsi jamrate, da ne potrebujete telefona - torej tudi ne rabite komfortnosti (beri CLIP)...

Itaq, pa da ste vsi potolazeni, januarja bodo sle cene analognim prikljuckom gor na 3 jurje, kar je isto kot ISDN osnovni paket.

..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visok ping pri adslu

Oddelek: Omrežja in internet
323001 (2362) MOJNET.net
»

ADSL ali kabel (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
614483 (3662) marjanX
»

Telemach slabo deluje?

Oddelek: Omrežja in internet
342608 (1612) Xplicit
»

Slo-Tech preseljen

Oddelek: Novice / Obvestila
372661 (2661) Bakunin
»

ADSL vs kabel

Oddelek: Omrežja in internet
372705 (1924) Jinxy

Več podobnih tem