» »

Glasovanje za naj naj

Glasovanje za naj naj

Luzhy ::

Na spetni strani www. Slo-igre. Net smo vam pripravili glasoivanje za naj naj 2006. Glasovanje poteka v več zvrsteh.

Http://www. Slo-igre. Net/najnaj/ tukaj lahko glasujete in seveda bo nekaj srečnih izžrebancev dobilu tudi nagrade.


Lp
  • polepsal: Primoz ()

Good Guy ::

http://www.slo-igre.net/najnaj/

evo link k ni bugast>:D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Izi ::

Ja kakšna neumnost je pa to ;(
Gothic 3, zame naj igra 2006, sploh ni na naj lestvici ampak je samo med razočaranji.
Največje razočaranje leta 2006, Oblivion, pa ni med razočaranji ampak samo med naj igrami.

Tako otročjo lestvico si lahko vtaknete nekam.
Se na daleč vidi, da tisti, ki je sestavljal lestvico sploh ni končal vseh tej iger.
Dajte vse igre v obe lestvici ali pa pojdide delati reklamo za vašo pristransko stran kam drugam.

mojsterleo ::

gothic 3 je dejansko najvecje razocaranje leta
slabo optimiziran, enolicno bojevanje in neuravnotezenost nasprotnikov, dolgocasni prevec podobni si kvesti (osvoboditev mest rata uber zehanje po nekajcasa) in kup hroscev

se tisti najvecji fanatiki ki jih poznam so mi rekli da so spil nabijali in koncali cisto iz principa ker je pac gothic ampak da pa kakih uzitkov pri igranji ni bilo niti ga ne bi sli se enkrat igrat od zacetka (vsaj ne dokler ven ne pride en ORENK patch ki popravi vse - yeah right), se manj pa da gre za spil leta

oblivon je spil ki bi mu tezko kaj resnega ocital (razen ocitnega dejstva da se slepa na kvantiteto in ne kvaliteto, kar je trejdmark TES serij, torej pricakovana rec in nic novega), razen zmrdovanja d&d fanatikov ki cvilijo kako je spil kao poenostavljen, hkrati pa pozablajo da se da odlicen frp naredit tudi se na kak drug nacin ki ne vsebuje d&d pravil

'FireSTORM' ::

pozabli ste Americas Army 2.6 in 2.7:\
kak naj zaj glasujem?:\
Those penguins.... They sure aint normal....

Izi ::

MojsterLeo, nimaš pojma :D
Gothic 3 enostavno vleče v igranje in za končanje potrebuješ dober mesec dni. Na koncu ti ni žal nobene urice.
Oblivion pa kmalu postane dolgočasen in to je to. Kaj je huje za igro, kot da postane dolgočasna?
Oblivion ni najslabša igra, sem pa od nje pričakoval največ in me je zato najbolj razočarala. Lahko jo končaš na level 1.

"Filling" ob Gothicu 3 daleč najboljši. In da ne boš mislil, da sem ravno Gothic fan, naj omenim, da je zame Morrowind boljši od Gothica 2.

NWN2, je vmes med dolgočasnim Oblivion in užitka polnim Gothic 3.
Oblivion in Gothic 3 sta mi delovala od začetka do konca brez kakšnih napak hitro in zanesljivo in vsi Questi so bili normalno rešljivi. Gothic je imel ob izzidu res precej bugov, ki pa so v popravku 1.08 vsi odpravljeni, sedaj z 1.12 je nekaj malenkostnih problemov samo še z nekaterimi zvoki.
NWN2 pa je res precej bugasta igra in sem moral nekajkrat uporabiti konzolo, ker se mi NPCji niso hoteli priključiti v druščino in je bil marsikateri Quest nerešljiv. To še vedno niso popravili.

Najboljša igra nasploh pa je še vedno System Shock 1, kmalu zanjo pride System Shock 2 in pa Morrowind, potem pa že sledijo Gothici.

AlienGT ::

Firestorm preprosto, glasuj za 2.8. :)
Važno je da se dela, pa četudi škoda.

'FireSTORM' ::

aliengt
na glavo padel?
že 2.7 je bil velik downfall kaj šele 2.8
zaradi teh dveh različic sem se poslovil od igre in od svojega najljubšega klana:'(
Those penguins.... They sure aint normal....

ahac ::

Če je par igralcem Gothic 3 všeč, še ne pomeni, da ni razočaranje za vse ostale.
Glede na opise in ocene bi reku, da čist spada med razočaranja (in zanj sem tudi "glasoval")
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Business ::

Kak že gre tisti pregovor.... O okusih se ne razpravlja. To kar je enemu najboljše je lahko drugemu najslabše. Zato take ankete izgubijo vsak pomen..

mojsterleo ::

morda je res tako

je pa tudi res da ce je neka igra vsec petim ljudem, stotim pa je zanic to tudi nekaj pove

in dokle bodo igre v trgovinah prodajali po 40-50€ se bom vsekakor vnaprej preprical ce je vredna tega denarja ...

mihakrt1 ::

Lineage2 pa Americas army rockaz! :)) men je zakon :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Elder Scrolls IV: Oblivion (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30828577 (1116) oo7
»

Gothic 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
43042258 (21506) Lonsarg
»

Najboljših 5 iger v zgodovini (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6712633 (8442) imagodei
»

Neverwinter Nights 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1478705 (6208) Alpheus
»

PC igre @ 2006

Oddelek: Igre
272848 (2023) bajsibajsi

Več podobnih tem