» »

PC pretepačina

PC pretepačina

Matrin ::

A obstaja kaka dobra pretepačina, kot je Tekken, Soul Calibur al pa DOA za PC? Al pa če veste za katere freeware, ki bi bile kolikor toliko dobre (recim Valkire Fight Tag, Blade, FateAxis,...)

@LOL ::

Ne, dobre pretepačina ne obstaja. Vsaj ne od novejših.
Verjetno najkboljša je bila Super Street Fighter 2 turbo ter Mortal KOmbat 3 pa še predelava Virtua Fighterja. Vse ostalo je bolj kot ne crap. Če si ljubitelj elektronskega fajtanja si nabavi PS2:))
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

opeter ::

Obstaja, obstaja - dokaj solidna pretepačina je tale: Mythic Blades (samo za PC in Mac, juhu!!!) :)
Srečno 2007!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Vantage ::

Guilty Gear X2 Reloaded

Matrin ::

HM, tale Mythic Blade me ne ravno prepriča. Sprobal demo, vendar še rabi igra dobršen del poti, preden postane res dobra. Teh 2D (ne mislim grafiko ampak stil igranja) je dosti freeware, z zelo lepo grafiko (res da 2D). Amapk te mi ne ponujajo dovolj kombo-nov, da bi me za dalši čas zaposlile. Pri bratrancu pa že leto in pol igrava tekken non-stop, pa še vedno je zanimiv.

Sicer sem pogledal OMF:Batle Grounds, ker me je pač OMF 2097 zelo navdušil, vendar sem nad nadaljevanjem odkrito povedano malce razočaran. Sicer je zanimiv nov pristop k igranju, vendar pač ni istega občutka. Očitno bom res potreboval konzolo. Sn bi verjetno rabu kr vse konzole: xbox360 za Doa-o, PS3 za Tekken in SoulCalibur, Wii pa za BrosBrawl.

kixs ::

Probas lahko s kaksnimi emulatorji konzol in arkadnih sistemov za PC. Res ne dobis najnovejsih in "najboljsih".

SNES, Neogeo, MAME, N64, PSX... Mislim, da je izbire dovolj ;)

LP

dolenc ::

Tekken 3 iz PS1 se da emulirat, xpsx se mi zdi da lepo špila.

opeter ::

Saj za Neo-Geo, CPS-1 in CPS-2 imaš cel kup odličnih 2D pretepačin. CPS-2 na Wikiju.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Gr0unD Zer0 ::

n64 emulator pa super smash brothers
simpl špil za dolge ure zabave

mojsterleo ::

najbolsa pretepacina k jo trenutno lahko dobis za PC je soul calibur na emulatorju dreamcasta

zadeva trga, se posebno v nacinu za 2 igralca sva s frendom tole nabijala se pa se
res vrhunski spil, odfuk grafika in animacija (sploh ce nabijes max fsaa pa max anizotropic), miljon potez na igralca, kup skrivnosti

skratka nora igralnost sicer pa si preber en opisic:
http://www.gamespot.com/dreamcast/actio...

Gr0unD Zer0 ::

aja pa killer instinct je tudi kul...
zajebana, ampak kul. pa še s predatorjem se tepeš:D

well, back to T5>:D

@LOL ::

Se strinjam z MOjster Leom: Soul Calibur je pojem pretepačine.
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Matrin ::

Sn DreamCast emulator še ni popoln. tk da SC odpade, čeprav se strinjam da je super špil, sem ga na ps špilo. Ne vem če ne bom pogledo par za snes, tisti špili so bli v splošnem ful dobri.

@LOL ::

Sn DreamCast emulator še ni popoln

Kdaj pa bo:D ZAdeva je stara skor 10 let
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

mojsterleo ::

Martin - zal se motis, ze lep cas (dve leti) je na voljo emulator ki prakticno perfektno laufa soul calibur

Matrin ::

res? kjer emulator pa? js mam chankast-a, pa mi ne dela najbolš. Glede dreamcast-a, je pa to konzola iste generacije kot ps2, ta pa ima emulatorje ki so daleč od igralnosti, kaj šele popolnosti.

mojsterleo ::

js mam chankast-a, pa mi ne dela najbolš
nezastopm =)

ocitno mas preslabo kisto pol, ker meni na 2500+, 9800pro in 1giga ram laufa perfektno :D, sam v nekaterih arenah (tam ko je voda+) so manjse graficne napake

tekkena pa sem na enulatorju playstationa igral ze like 7(?) let nazaj in je delal perfektno iirc

Matrin ::

Možno da bi imel preslab računalnik, ampak potem nebi manjkale teksture in podobno, ampak bi moralo le grozno štekat. Tako pa mi celo v meniju Dreamcasta pokaže le slike brez pisav. Tako da to je ziher emulator, ki pa je v mojem primeru Chankast (ime emulatorja).

No mogoče imam tut slab bios dump, bom preveril. Kar se pa ps2 tiče, pa močno dvomim da si ti tekken 5 igral na emulatorju. Sploh glede na to, ko berem opise emulatorjev, kot so psx2, da največ kar lahko pričakuješ je ogled menija. Mogoče mam pa slabe source za emulatorje.

mojsterleo ::

ampak potem nebi manjkale teksture in podobno, ampak bi moralo le grozno štekat. Tako pa mi celo v meniju Dreamcasta pokaže le slike brez pisav
8-O

to mas ti neki zjeban

ka se tice tekken 5 ga nisem igral se manj pa omenjal, pisal sem o igri "tekken" (brez stevilke torej) :D

Matrin ::

Tekken 5 je igra za ps2. Če obstaja dober emulator za ps2, bi tudi ta igra morala na njem delati. Pa če bi lah dal kak link do DC emulatorja, da si ga lahko dol potegnem.

mojsterleo ::

okej sem posnel dve slikci soul caliburja, dela perfektno




mislim da lahko debato glede sc zakljucimo

DC emulator na www.chanka.org

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

@LOL ::

To je en crap da ti to v oknu poganjaš. NI užitka.
Zdej pa samo še reci da ti to igraš na tipkovnici>:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

kilergas ::

Kaj bi ta ti se rad? full double screen ?994543fps? virtual kick pack?

mojsterleo ::

vi ste smesni, namen slik je samo dokazat da spil dela, walda da se da spilat u full screen, hi res, fsaa, aff in nevemkajse:\

opeter ::

Tudi jaz rad poganjam igre v oknu. Le zakaj ne bi, ko pa izgleda super? :)
Full-screen je itak problematičen pri igram, ki nimajo nativno resolucijo LCD-ja.

Kaj misliš @LOL, kako zgleda zamegljena igra z max. ločljivostjo 640x480 pik na ekranu 1600x1200? :\
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

casiouss ::

Imam probleme z BIOSom za Chankast. Ne vem kje ga dobit!;(. Pa še bojim se da bom kaj zaje***.

Gr0unD Zer0 ::

se mučite s temi emulatorji...
pa window mode...
konzolo, pa špilat pretepačine na največjem tvju doma...(ki je ziher dvakrat večji od bilokerega od vaših monitorjev)

@LOL ::

Ja jasno. KO gledam tele patetične poskuse igranja teh legend v oknu ali pa na majhnem monitorju me zagarbi kar srh. Da tega da se morda mučijo celo s tipkovnico ne omenjamo....
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

MadMicka ::

GroundZero, @LOL, tale vajina izjava je tko, kokr da bi reku, če nimaš Porscha, pol itak brez veze, da maš katerkol avto. Recimo, moji nečaki zdej mal špilajo tole pretepačino, ampak, to je sam mal za probat, da vidiš, kako zgleda. In za to je 19" LCD monitor in emulator več kot dovolj. Slika je pa seveda čez cel ekran in ne tako, kot je zgoraj prikazano, kar je sicer itak že MojsterLeo povedal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

mojsterleo ::





Monitor je 19", joypad je pa Creativova Cobra. :P

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

casiouss ::

Zanima me, kaj imate nastavljeno da imate FPS=45? Meni mi včasih pade tudi na 36.:O
P4 3,0 GHz - 1,0 GB RAM - Radeon X1300 128MB


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pretepaške igre - katere so najboljše za pc?

Oddelek: Igre
243975 (2377) opeter
»

fight špili

Oddelek: Igre
111312 (1138) Pesimist
»

Igra za gamepad

Oddelek: Igre
61431 (1349) Chronoboy
»

igra podobna mortal kombat

Oddelek: Igre
71268 (1093) Good Guy
»

Nimam PS2 a rad bi se pretepal

Oddelek: Igre
261927 (1443) Hux

Več podobnih tem