» »

TV Out ---> DVD

TV Out ---> DVD

LogicVoice ::

Zdravo!
Poglejte imam grafično Geforce 2 Mx in na njej je itak Tv Out! Kupil sem 20 m kabla in povezal računalnik (S-Video Kompozit) z Tv Sony-jem na Scart priključek(no kompozit se na koncu priključi na Scart in ta v TV)!! Vse je priključeno slike pa od nikoder! Ko bi vsaj Črno-bela bila, meni se pa ne pojavi nič!
V čem je fora???
Ali mi mogoče manjka kak driver za Geforce 2 Mx?? Res Nevem v čemu je trik! Prebral sem ves Forum (žal se ne vidi starih tem), presrfal vzhodno obalo WWW odgovora pa še vedno nisem našel! :\Prosim dajte mi pomagat!!

LogicVoice ::

...in še to...

kako sploh preverim ce Tv Out sploh dela, ker je vse skupaj že malo sumljivo!!!

hvala

Polde ::

Halo!

Probaj z program TV tool. Mogoče bo kaj pomagalo, drugače pa nevem v čemu bi bila fora.

Link

lp
Ni da ni!!!

LogicVoice ::

Najprej hvala za nasvet!!

Ok Ok!! Zdaj sem pogruntal v čemu je trik!! Kao da moreš nastavit na 800x600 (to sem zasledil tukaj! In sem! Pol resetiram in vse dela!! Nastavim na 1024x768 spet resetiram in spet dela!! :D
se pa pojavi drug problem! Kako naj naredim da bom videl in TV in monitor ??????? Problem je namrec da je TV v spodnjem nadstropju in sva pol s fotrom po 30ih min koordiniranega dela uspela poklikat vse programe, filme in podnapise skratka vse kar rabiš za gledanje filma!! Vendar je stvar zelo zamudna! Zato me zanima kako lahko delata in TV in monitor(brez dveh grafičnih)?!?!??
LogicVoice

Lucio ::

Moreš imet dual view kartico (dva RAMDAC-a).
Nekateri MX od Herculesa to imajo ne pa vsi. Preglej dokumentacijo tvoje grafične.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lucio ()

Privatnik ::

Naloz Detonatorje 23.11 !!!
Men je prej tut neki stekal, se originalni driverji niso delal tak ko bi mogl, zdej sm dau te gor, pa dela tak ko more, tut monitor in TV skupi, sam monitor laufsa na 800x600 takrat ko mas kao klona na TV. Mam pa GF2MX.

LP

Privatnik ::

Aja se to GF2 MX je od MSI-ja.

Koci ::

LogicVoice kje si kupil s-video kompozit in scart in kako natančno se jima reče.
Kolko izhodov imaš na grafični?
Panta rei!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564285 (3614) anjica
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253120 (2653) romario
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505913 (4818) bbobst
»

Grafična karica in televizija

Oddelek: Strojna oprema
181213 (878) ||_^_||
»

ATI TV out + SCART = ČB slika ???

Oddelek: Zvok in slika
81867 (1673) Privatnik

Več podobnih tem