» »

izklop xp

izklop xp

roberto11 ::

Pred kratkim so se mi začele pojavljati težave z XP-ji. Zato sem formatiral disk in na novo instaliral XP-je.
Menil sem, da je problem le v OS. Med instaliranjem OS sicer ni bilo težav, ko pa sem hotel naložiti Direct x, pa ni šlo in je napisal, da ne ustreza temu OS, čeprav sem na ta računalnik in ta XP že večkrat nalagal, prej ni bilo težav.
Zato sem odstranil en RAM in pustil le enega 128 MB. Potem pa se je Direct x naložil brez težav.
Mislil sem ,da bo seddaj v redu, vendar, ko sem izklopil računalnik, se ni izklopil, ampak je napisal le tisto sporočilo, kot pri starih AT ploščah, da lahko sedaj varno ugasnem računalnik. Ugasnem ga lahko potem s tipko za vklop.
Sedaj ne vem, ali se XP ni dobro naložil, saj se je instaliral z obema RAM-a ali pa je problem pri plati ?
Se to da kako ugotoviti ?
SAj nisem navdušen nad tem, da bi še enkrat instaliral okna. Do sedaj namreč ni bil nikoli ta problem, čeprav sem instaliral iste XP-je na isti računalnik.
Računalnik je star 4 leta, Duron 1000, kakšna plata je, pa ne vem.

Bagr ::

Glede na to da ti je to delalo takoj po instalaciji XP in da so ti prej delali normalo je skoraj najbolje da se enkrat instaliras XP-je.
The beauty of open source is that somebody will eventually make it all work

Camalotz ::

Preberi štromarjev odgovor meni v tej temi. Meni je pomagalo.
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.

roberto11 ::

Meni je tudi pomagalo. Sem vklopil APM in zdaj dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264643 (64235) Seljak
»

Xp ali Vista? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
15810368 (6838) ___
»

Firefox gor, Vista dol (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
20221513 (13838) MrStein
»

Pinnacle PCTV revealed (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
536957 (4893) maxy
»

Problem z računalnikom - nujno rabim pomoč

Oddelek: Strojna oprema
131365 (1230) Tomaz24

Več podobnih tem