» »

dvd snemalnik se obnaša čudno

dvd snemalnik se obnaša čudno

trafo ::

imam dvd recorder philips dvdr1668 light scribe. napravo lepo zaznajo windowsi in vse je ok ampak snema samo dvd je brisalne se pravi dvd rw . ampak dvd r pa niti slučajno. probal sem z verbatim , smartbuj in še nekaj drugih ampak rezultat je isti. zamenjal sem tudi firmware . zelo vesel bi bil kakšnega nasveta, ker ga bom kmalu vrgel v smeti.
mogoče je prešvoh računalnik -aton 1600 plus. ampak drugi snemalniki so še kar delali brez težav.

;-) ::

Nevem kaj bi lahko bilo krivo:\ Računalnik nemore biti prešvoh.

PS.: Preden ga vržeš v smeti mi napiši ponudbo na ZS, ker ne uporabljam druga kot DVD-RW.(dobro plačam)

trafo ::

ja kak čem ti ga pa prodat . od kod pa si?
drugač je zadeva stara ene tri štir dni .

Melanholija ::

je kriva programska oprema, kak nero mogoče? js mam črnga pa mi dela bp..

trafo ::

na kateri program pa dela tko dobro?. jaz sem probal kar nekaj ampak vse je enako.

Melanholija ::

ja nevem men dela z nerotom čist vredo, je pa velikokrat prav on kriv zato da pogon ne dela tko kot bi naj, če mas garancijo ga zamenji!

;-) ::

Mal off topic...kok si pa dal za tale pekač??? Nekje sem jih zasledil pot 10k (beri:9.696 SIT)

Melanholija ::

ja nevem kje so ga prodajal za tako ceno jst sm ga dubu za 12k z poštnino..pa itak je philipse težk dobit razn v trzinu..sm hotu drug model pol so mi pa tega za isto ceno zrihtal itak nema veze, kupo sm ga pa v eni računalniški trgovini kej majo philipse ker nec vsepovsod dobiš LG al pa philps pa ne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dvd pekač (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
28527919 (13678) GrimReaper
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496102329 (26838) nuclear
»

Kvaliteten S-ATA pekač (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
924298 (3773) k4vz0024
»

DVD pekač (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
897906 (5489) AtaStrumf
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379893 (6217) jastreb

Več podobnih tem