» »

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave

««
29 / 79
»»

Gogo ::

Živjo

Na šoli (višji strokovni) sem dobil kodo za Visto. Zdaj pa me zanima za katero različico to velja in kje jo lahkod DLL?:8)LP
In koliko časa pa velja ta koda?

Gogo
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

Hardstyle ::

Dobil si licenčni ključ za Visto Bussines. Ne vem kako ima vaša šola porihtano ampak ponavadi je nek strežnik zate stvari. Drugače pa si potegni dol visto iz torrentov pa ko inštaliral vpiši tvojo serijsko pa je toto. Velja pa ti tak dolgo dokler obiskuješ ustanovo ki ti je dala key. Vsaj zdi se mi tak.

Zheegec ::

To je najbrž preko MSDNA in je Business verzija, velja pa za skozi. To je standardno za vse dijake/studente.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Gogo ::

Hvala.

Gogo
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

MPM ::

Živjo! Vrjetno poznate Gmail Drive, pa me zanima če je komu uspelo program spraviti v delovanje na Visti x64?
vem da v x32 deulje
LP

matejv ::

za gmail drive ne bi vedel, vendar obstaja en plugin za firefox, ki dela prav isto, tako da lahko pogledas to.

GSpace

MPM ::

poznam zadevo, ampak žal v načinu gmailFS samo bere. nič, bom počakal da gspace naredi podoporo še za pisanje ali pa da avtor gmail drive podpre x64 sisteme.

luky ::

Kaj je kaj znano kdaj pride SLO Vista na travnik ????

:\

Hardstyle ::

Kolko je govora nebo prišla na travnik ampak Ultimate in Bussines verziji naj bi dobili slovenski prevod preko Updejtov. Če pa bo language pack pa veš, da bo v tednu dni na travniku.

luky ::

Hardstyle

Hvala za obvestilo.

8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luky ()

_Matej_ ::

Se še komu dogaja, da z miško/touchpad ni mogoče klikniti na disk/mapo/program/karkoli, ampak s tipkovnico se pa lahko sprehajam po vsem in odprem z enter :\ Miška in touchpad nista pokvarjena, da ne bo kdo preveč pameten >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Matej_ ()

Zheegec ::

Edino ultimate verzija bo v vseh cca 30 jezikih, vse ostale pa samo v tistem katerega kupis.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

PaJo ::

Enterprise bo tudi imela MUI, samo ta je na voljo samo pri količinskem licenciranju.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Urajmal ::

Zanima me če ima kdo 7300GS, 256MB pa mu dela aero. Velja tudi za podobne grafične.

Guardian ::

Komu kaj znano, kdaj točno se bo dalo apdejtat ultimate v SLO??

luky ::

Guardian

Pa bo možen update v SLO jeziku ????

lp.

Guardian ::

Če se da vse ostale jezike naložiti preko Vista apdejta, ne vem zakaj bi morala biti SLO izjema. To velja seveda za Ultimate izdajo.

Sparky69 ::

Mene pa zanima, če kdo pozna rešitev, in sicer mojemu prijatlu sem inštaliral Visto Ultimate pa mu noben USB ne dela. V nadzorni plošči je vse OK - tam je vse USB kontrolerje prepoznalo, ampak če imaš karkoli vključeno v USB ne dela (miška, ključek). Vse ostalo dela BP. Ima pa matično na VIA KT400 čipset od Gigabyte. Hvala za pomoč!
World is my playground

Hardstyle ::

Ja rečeno je blo, da bo v četrtek izšla slovenska vista tak, da jaz pričakujem, da bi danes naj bil updejt objavljen.

In tak kot guardian ne vidim razloga zakaj nebi slovenski prevod bil navoljo preko updejtov?

M-XXXX ::

V četrtek ob 16:00 SLO packa še ni!;(

Hardstyle ::

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod...

Močno upam, da ni Microsoft.si zajebal stvari z tem, da prevoda nebo na voljo preko updejtov!!!

M-XXXX ::

Tudi meni ni jasno zakaj nebi bilo ker drugi jeziki so možni!:D

Hardstyle ::

Uf takega seznama pa na Visti Bussines nimam :) Tak, da očitno bo language pack res samo za Ultimate.

In še potrditev, da bodo language packi samo za Ultimate verzijo kot extras:
http://windowsultimate.com/Blogs/Extras/

Zgodovina sprememb…

luky ::

Fantje mislim, da slabo kaže s updejtom SLO Viste. Po moje je M$ Slovenija nekaj zaštrikal, da se ni pojavil UPDATE na M$ Strežniku.

creative ::

ura 18:30 ni znakov o kakih premikih na vista updatah o slo language packu...

Zheegec ::

Še enkrat - to bo res samo za Vista Ultimate, to je prav uradno iz strani MS, tako da za Business ni šans.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

krneki0001 ::

Sigurno se bo dalo kej narest, da bo takle language pack delal tut na busines verziji.

PaJo ::

Naj se tvoje besede pozlatijo nebivedu, upam da se bo res dalo, za delovna mesta bi to bilo super, sploh ker je malo predrago da bi šel v najem SW od M$-ja, stane enostavno preveč:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

luky ::

Še vedno nič otipljivega glede Updejta SLO Viste. ?????

:D

Tammih ::

Bok! Vcerej sm si gor dau Visto premium 32bit, pa mi vsake 5 min javlja napako:
Microsoft Windows
COM Surrogate has stopped working...
Problem signature:
Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: DllHost.exe
Application Version: 6.0.6000.16386
Application Timestamp: 4549b14e
Fault Module Name: divxdec.ax
Fault Module Version: 6.1.1.2
Fault Module Timestamp: 43968c57
Exception Code: c0000005
Exception Offset: 0000763d
OS Version: 6.0.6000.2.0.0.256.1
Locale ID: 1060
Additional Information 1: d71c
Additional Information 2: 44db50f448c229f46bef587f6131f0a4
Additional Information 3: aca4
Additional Information 4: bd2595a35fa7f19ce1afa1c018db72ad

Read our privacy statement:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=...

Guardian ::

Pa res nihče ne ve natačno povedat če oz. kdaj bo možen apdejt ultimate viste v SLO???

Guardian ::

Tammih... to se ti pojavlja najbrž ko odpreš kakšno mapo z video vsebino - avi fajli. Problem bi naj bil Nero... naloži zadnjo verzijo Nerota, pa še nove divx kodeke si daj gor, pa bo.

SrOvPaSoV ::

Tle pa sumniki ne delajo ????

Mam pa tezave z Visto Ultimate, sem nalozu Nero pa zal ne zadnje verzije in mi seveda ne dela, sedaj ga pa ne morem odstranit. Pa se eno vprasanje, kako v Visti spreminjas particije, sem poizkusil z Partition Magic 8 pa ne dela v Visti.
pRAV ZENA "pEJ dOL z rAČUNALA"

luky ::

Magic 8.05 ti ne dela na Visti, samo v XP-jih.

Nero če ne gre drugače ročno pa v register, prej naredi Backup.

tonex23 ::

Zanima me namreč naslenje...
Je bolše imeti win vista 64 bit ali 32 bit ? Baje da so, 64 bitne verzije vseeno hitrejše od 32 bitnih verzij?
Potem drugo me zanima, če imaš windows vista (premium) DSP, če naprimer v prihodnje nadgradiš kakšno strojno opremo(grafično kartico) ali ti windows vista dsp potem normalno deluje naprej? Ker sem nekaj bral, da so omejeni, oz pride do komplikacij, če menjaš strojno opremo...?
lp
intel Core 2 Extreme QX6700, asus commando 965P, 400 gb disk,250gb
external,4gb ddr2 st 800mhz, evga 8800 Ultra, hp lp3065 + 24"dell

macgajver ::

bolš je 32 bitna verzija pri 64 bitni ti bodo 64bitno delvali samo driverji če jih boš kje staknil in kakšen programček vse ostalo pa laufa 32 bitno.

Jest bi recimo podprl če bi rekl vista samo 64bit pa čao potem bi končno začelo počasi vse laufat v 64 ker pa tko ni pa TEGA ŠE DOLGO NEBO.
tenstan krompir je pa zakon

dadooo ::

ammm a kdo ve kko se pri visti nardi da govoriš v mikrofon in čuješ na zvočnikih?

luky ::

Start-->Accessoris-->Sound Recorder + Enter pa začni govoriti....

dadooo ::

nisem mislu tko, mislu sem da bi govoril in bi isti trenutek na zočnikih.

tina-n-robi ::

ksz ...

če vas zanima test slovenske viste, odklikajte sem:

1. del: uvod in gonilniki
2. del: vmesnik in sklep

lp

Zgodovina sprememb…

simnov ::

a bo slo tudi za visto 64 ultimate

luky ::

Sej že samo nekje se skriva tako ot za x86 Visto. Nihče ne pove ali pa ne ve kako priti do SLO updejta.

dadooo ::

Kater firewall?..:)

creative ::

am lohka kdo pove zakaj recimo nekatere igerce v menijih štekajo ko pa jih špilam v igri pa glako teče? pa sm probal compatibility nastavt pa isto sranje. worms world party šteka k svinja:))

luky ::

Kaj mislite, ali se je M$ SLO zaščitil in ni možen update Viste za SLO language.

Kakšnega ste mnenja tisti, ki bi imeli SLO Visto ?????

8-O

Hardstyle ::

Zaščitil? Po mojem je nekaj konkretno zajebal!!! Vse države majo navoljo preko updejtov a Slovenija more bit nekaj posebnega pa čarajo!

SrOvPaSoV ::

Sem nastimov na prenosnika Visto, ker mi je bila kar vsec sem jo instalerov se na PC (athlon 2800, 1028 RAM, Ati Radeon 9600,... ) Na prenosniku lepe ikone, pisava OK, na PC pa so ikone spacane, pisava se komaj da prebrat, kot da bi imel na resoluciji 640x480. Sem probaval z nastavitvami manjasal ikone, spreminal pisavo pa nic - SKRET od VISTE ;( . A je se kasna druga fora tle?
pRAV ZENA "pEJ dOL z rAČUNALA"

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: SrOvPaSoV ()

Hardstyle ::

izklopi TrueType pa bo boljše!

dadooo ::

samo ko dam da preveri za update, mi nenajde sploh nobenega jezikovnega paketa

SrOvPaSoV ::

Ja pisava je lepsa, sam izgled pa je se vedno kot bi imel 640x480. V nastavitvah pa lahko nastavim najvisjo resolucijo 1024x768, ce me spomin ne vara sem lahko v xp-jih nastavljal vecjo resolucijo.
pRAV ZENA "pEJ dOL z rAČUNALA"
««
29 / 79
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Vista ali Xp? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
16612827 (9059) Icematxyz
»

Windows XP noče umreti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
12314578 (9299) Lawler_
»

Beta SP2 za Visto naslednji teden (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
10813446 (8924) Tr0n
»

Xp ali Vista? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
15810727 (7197) ___
»

vista ali xp

Oddelek: Operacijski sistemi
192597 (2182) IVo

Več podobnih tem