» »

Mršavost čez zimo

Mršavost čez zimo

strictom ::

No in sicer situacija je taka. Zaj pozimi sem rato cel en mršav, zgubo ogromno na mišični masi in me zanima s kakim vajam bi to pridobil. Predvsem me zanima kako pridobit na prsnih mišicah. Delam zdaj počasi serije sklecev vendar me bol skrbi da pri npr. 4x 30 sklec pridobivaš predvsem na kondiciji in vzdržljivosti in ne tolko na mišični masi. Kakšen predlog?

Drugo je boki. Če po pravici povem da zdaj že ene pol leta nisem kaj extra kolesaril in sem dobesedno dneve in dneve sedel doma na udobne fotelju in imam boke kot ena baba :D . Mogoče tek, kolesarjenje, plavanje s poudarkon na nogah, ...?

Tretja stvar so pa roke. V rokeah nikoli nisem imel neki jakih mišic. Zanima me če je kvihtanje prava stvar? Kaj narediti če bi npr. želel pridobiti na masi pri delu pod komolcem? Kakšne posebne vaje?

To je pa vse :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

thramos ::

Trubadur ::

Nismo vsi geeki in nimamo vsi 60 kil pri 190 cm:|

Bila je ena tema tukaj na forumu že o tem, malo prečekiraj.
Berite Thomasa!

Trubadur ::

Berite Thomasa!

strictom ::

Hja unga deca zanima kako pridobit 10kg. Kill mam jaz dovolj. 78kg pri 185 +-3 cm. Kako pa zaj to lepo spremenit v mišično maso v zgoraj omenjenih predelih.

Saj to je vprašanje za geeke. Geeki bi pomojem bolj vedli kot večina bilderjev :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

A. Smith ::

>>Kaj narediti če bi npr. želel pridobiti na masi pri delu pod komolcem? Kakšne posebne vaje?

-Vzameš valjast lesen ročaj, 4-5 cm debeline, 30 cm širok. Prevrtaš, napelješ štrik skozi, privežeš na ročaj. Na drug konec štrika dolžine 1-1,5m priveži utež pod 5kg. Primi z obema rokama, roki iztegni vodoravno pred sebe. Navijaj. Ponavljaj. Po koncu vaje ne smeš biti zmožen stisniti roke v pest.

-Igraj tenis :)
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

;-) ::

kaj pa skleci???

jaz jih lahko nardim 50 na dan.....po 10 skupaj-če tak gledam.

a kej pridobiš z tem?

Nejc Pintar ::

Vsekakor še več telovadi ker le 10 sklec naenkrat je bore malo.:\
10 moraš narediti "taozkih" (Roke v širini ramen)
Lahko je biti prvi, če si edini!

;-) ::

ajde 15 sklecev tud nardim....ozke seveda ja.

sam kaj če jih več negre--?

jaz sm mislu da je to tako bicikl...prvo 10 km pol 20 pol 30....stalno več. Zaj je že 10km sprehod.

Pr sklecih me pa zvija:D

celada ::

Glej mas razlicne nacine za utrditev telesa.
prvo kot prvo pred vsako vadbo v fitnesu rabs ene 10-15 min kardiovaskularnih vaj (tek, kolesarjenje, plavanje)
Doloceno skupino misic krepis tako da en dan delas vaje samo za eno misicno skupino drugi dan za drugo itd..
Vaje za roko: za bicepse je najbolse obicajno kvihtanje utezi, za tricepse pa pomagajo ta ozke sklece.
Za prsa so dobre sklece, bench, metuljcek itd.
1: Ce bi rd pridobil misicno maso in moc:
vecja obremenitev ( cirka 80-90% ) s manjsim stevilom ponovitev v eni seriji: torej naredis 6× ponovitev dolocene vaje in to vseskupaj trikrat naredis torej tri serije po 6 ponovitev.
Prehrana: Jest moras dost beljakovin da se bodo lahko misice gradile, torej jes ksn sir, skuto itd.. + moras popiti dosti vode in dovolj ogljikovih hidratov da ti nebo zmanjkalo energije

2: Za definicijo misic
Moras delati vaje na cirka 50%-60% obremenitvi in moras narediti vec vaj v eni seriji. Torej 12-15 ponovitev v treh serijah.
Prehrana: zopet beljakovine in mnogo njih, CIM MANJ MASCOB in skoraj nic ogljikovih hidratov.

Ce se pa hoces bokov znebit ti pa lah sam tek, plavanje in kolesarjenje pomagajo.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se kvalitetno zrediti ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6327360 (25611) _IKE_
»

Pridobivanje Mišične mase??? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23037580 (27985) CleanPower
»

trebušne mišice (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12618852 (11960) demon#666
»

Zdravje - bildanje (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27730316 (20426) Avenger
»

Kako pridobiti na kilaži (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9620848 (16785) Saladin

Več podobnih tem