» »

Slobodan miloševič

Slobodan miloševič

«
1
2 3 4

Nicoletti ::

Pred dobro uro nas je zapustil (umrl) slobodan miloševič. 12. 00 tm nek

Dr Evil ::

Slabo to.Le kako bodo sojenje dokončali

Buldožer ::

Nič hudega. Nekaj denarja je šlo stran za sojenej. Drugač sem pa na www.24ur.com prebral, da je bil mrtev že par ur prej.
Več glav več ve. No, ni nujno!

Doman ::

Moje sožalje vsem :'(

iration ::

you reap what you sow.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Backup22 ::

Doman sožaje? Vojnemu zločincu?

Pomoje je naredil samomor, tako kot njegovi starši...
//

boss-tech ::

res škoda. k sm upu da bo gnil v zaporu še kakih 50let
http://tovornik.info

nokia6310 ::

Prav mu je.
Škoda da ni že prej crknu

m_a_t ::

a ni tako, da je vsak nedolžen dokler mu ne dokažejo krivde?

Doman ::

Zato sem pa napisal. "moje sožalje"

sumadinac ::

Izgleda da ste nekateri res trpel pod njim:\ , da dajete take komentarje
Ker jim ga ni uspelo obsodit so mu odklonili zdravljenje, ker bil to edini način da se sojenje konča.

LP

WarpedGone ::

sam čaku sm da bo nekdo se javu s 'innocent until proven guilty'.

So hitlerju kej dokazal kdaj?
Zbogom in hvala za vse ribe

para! ::

Nič ni prav, da ga je pobralo. Ničvredneži...
Death before dishonor!

ReBi ::

ja, naredu je kar je. zdej je ita vseen. tko k za hitlerja. kar je, je... bil je pač zraven. in ni bil sam.

Antares22 ::

Razbil je celotno Haško tožilstvo.... Ded je dihal in živel za Srbijo, ne pa tak kot mi Slovenčki, ki plešemo tako kot glavni v Eu špilajo !!! Lahko bi bil vzor nekaterim predsednikom !! Mislite, da bi se Drnovšek tak zavzel za Slovence, če nas bi Hrvati napadli ?? :D Za ta Piranski zaliv se kičkamo že tolk časa.... Vprašanje, če bi mi sploh kaki tank ven postavli, če nam vzamejo celo primorje :D
Everything he touches turns to gold....

Daedalus ::

Ja, vodje genocida so nam res lahko za zgled. Slava vsem, z našim ljubljenim Hitlerjem na čelu, ki je itak največja faca. Kaj vse je tip naredil za Nemčijo, okupiral celo Evropo. Slava tudi Slobotu, za Srbe je naredil veliko, vključno z okupacijo dela Hrvaške, pa gencidom v Bosni. Take voditelje rabimo, ki jim ni problema iztrebljati smrdljivih zajedalcev z sveta, vse seveda za svojo Idejo in Narod. Slava jim, do groba in naprej!

:\
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Oxford ::

Razbil je celotno Haško tožilstvo.... Ded je dihal in živel za Srbijo, ne pa tak kot mi Slovenčki, ki plešemo tako kot glavni v Eu špilajo !!! Lahko bi bil vzor nekaterim predsednikom !!
To lahko napiše samo tisti, ki živi v srednjem veku - tako kot so Srbi pod Miloševićem. V današnjem času se spore (notranjepolitične ali meddržavne) rešuje za mizo in ne preko topovskih cevi. Kaj misliš, da se je izkazal za frajerja, ko se je delal norca iz sodišča. Verjetno DA, ampak samo v Srbiji, med tistimi, katerih vsota inteligenčnega količnika ne presega vrednosti sobne temperature v neogrevanem prostoru.
... če bi nas Hrvati napadli? 8-O 8-O 8-O
Pa kje ti živiš? A misliš, da je potrebno vse probleme reševati z zavihanimi rokavi in kričati "Aufbiks!", kot v gostilnah. :\
Po moje je bila njegova smrt odrešitev zanj in za haaško sodišče. Čeprav mu niso mogli izreči kazni, je bil lep vzor za vse podobne "führerje", katerim bi kdaj padlo na pamet v sodobni Evropi mahati z orožjem.
Če se komu zdi, da je bil možakar nedolžen, se je verjetno rodil po letu 1987 - ko je Slobo zajahal v sedlu Apokalipse - in se ne spomni dogajanja v Jugi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oxford ()

sumadinac ::

Kar se tiče okupacije Hrvaške je to naredila nekdanja JLA katere je bil takrat vrhovni komandant Stipe Mesić in ne Milošević.
Glede genocida v BIH je po tvoje kriv samo tisti, ki jih je ubil več. Ubijale in delale genocid so vse tri strani. Če se prav spomnim je Mladić vkorakal v Srebrenico in ne Miloševič.
In primerjanje Miloševiča z Hitlerjem je malo čudna. Hitler je bil poveljnik nemške vojske in on je dajal ukaze. Kar Milošević ni mogel ker ni bil predsednik Jugoslavije in s tem tudi ne na čelu vojske.

LP

Zgodovina sprememb…

TwoEyes ::

Ekstremno mirovništvo zgleda pripelje do tega, da se ''sočutje'' prelije še na hladnokrvne množične morilce.
Sej konec koncev smo vsi samo eni ubogi zmotljivi ljudje, aneda.
Heh.

Oxford ::

šumadinac, preberi moj post (nad svojim) - predvsem zadnji stavek!
Ne govori neumnosti. Brez Miloševićevega žegna in njegovih znanih izpadov na Ušću ipd. ne bi bilo niti Mladića, niti Karadžića in drugih obsojenih ter neobsojenih vojnih zločincev na vseh treh straneh.

sumadinac ::

žegna jst ti ga dam da skočiš z mosta in bom pol obsojen, da sem te ubil lol

Če se spomnim on ni nikoli rekel, da morajo ubiti Hrvate in muslimane. To je rekel samo Tuđman za Srbe in muslimane. In Tuđman je na prtičku risal kako mora biti razdeljena Bosna.

In če ti kaj ni jasno si poišči itervju z Kirom Gligorovim ki je lepo razložil kdo je bil povod za vojno.

LP

Daedalus ::

In Miloševič je seveda nedolžna žrtev zarote proti Srbom, ki so ga brez dokazov in na montiranem procesu hteli obsoditi za vse slabo na področju nekdanje Juge. Seveda, ni kriv, sej ni nič vedal, bogi bogi. Ja, bogi Srbi, še enkrat v zgodovini so žrtev mednarodnih spletk in zarot pri njim...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

WarpedGone ::

Mhm, zgleda da še niso fasal dost, da bi se končno zavedel da so si svoje nesreče krivi sami.
Zbogom in hvala za vse ribe

sumadinac ::

Nikjer nisem rekel, da Srbi niso krivi in da so žrtve Rekel sm da so krive vse tri strani. Sodi se pa večinoma Srbom. Kakor vem Slovenija ni bila nikoli v sporu z Srbijo, kar pa ne velja za Slovenijo in Hrvaško.
Zato nevem kaj imaš ti toliko proti njim seveda razen, če si Hrvat, musliman ali Šiptar(kot si pravijo Albanci na Kosovu in Metohiji)

LP

Daedalus ::

Ne, jaz sem v Alaha verujoč, na Hrvaško priseljen šiptar. Zdaj veš, zakaj mam tolko proti Srbom:\

Vsaka stran ima svoj delež krivde, se strinjam. Samo, Srbi še tolko bolj izstopajo iz slike, zaradi Slobota in ekspanzionistične politike. O Tuđmanu ne bom zgublal besed, ker je topic Slobo.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Doman ::

Eno rahlo off topic vprašanje.
Zakaj muslimanom ne sodijo za poboje v BIH?

sumadinac ::

No pol mi pa ti povej kdaj in kje je se je on zavzemal za veliko Srbijo, ker to mu v Hagu niso nikoli dokazali.
Mislim so mu sploh kaj dokazal razen tega, ko so priče govorile da so vse nekje slišali ampak ne osebno od njega.

Doman ker v javnosti zelo močno prevladuje, da so oni samo žrtve

LP

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::

To me zanima. Kaj so mu sploh dokazali doslej ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

cryptozaver ::

Kakorkoli, odsel je castno.

Sojenje bi bilo dolgo in zapleteno, dokazali bi mu sicer malo, ispuscen pa verjetno ne bi bil kaj kmalu.

Skoda da ni bilo sojenja v Srbiji. Tako bo ostal ali celo postal nekaksen heroj. Za veliko Srbov vsaj potihoma, so zelo zavedni. Bolj kot smo Slowencoti.

madviper ::

Nič mu niso dokazal, če je sojenje še potekalo!

A mate vi res inteligenčni kvocient kot je temperatura neogrevane sobe pozimi?

Direktno telefonsko linijo Slobo-Tuđman ste pa vsi pozabli. Slobodan je popolnoma nedolžen. V vse ga je prisilil Tuđman. Dajte se pametne menit.
I'd like to do something crazy!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madviper ()

Brane2 ::


Nič mu niso dokazal, če je sojenje še potekalo!


To vem. Mislu sem, a se je pojavila kaka solidna priča na sojenju al je blo bolj tko vse "rekla-kazala" ?


A mate vi res inteligenčni kvocient kot je temperatura neogrevane sobe pozimi?

Direktno telefonsko linijo Slobo-Tuđman ste pa vsi pozabli. Slobodan je popolnoma nedolžen. V vse ga je prisilil Tuđman. Dajte se pametne menit.


Saj to lahko domnevam, da je Slobo baraba. Ampak kako je bilo z dokazi na tistem sojenju ? Jih je blo kaj al je blo vse skupaj gledališka predstava ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

cryptozaver ::

Evo ze poka!

plup

madviper ::

@Brane2
Nisem mislil nate z inteligenčnim kvocijentom.

Sojenje je blo bol gledališka predstava, predvsem na račun Slobdanovih norčij. Podobno se obnaša tudi Sadam...

Pričevanja žrtev genocida bi bilo zanimivo poslušat :D

Dokazi so bli bol posredni, predvsem kr ni blo posameznih žrtev ampak so se dogajal genocidi.
Pa kot je že nekdo prej omeno, Srbi majo Slobota za heroja (vsaj po večini) zato tud ni direktnih dokazov, razen nekaj video posnetkov, ter nekaj avdio posnetkovn, ki pa niso bli dovolj.
I'd like to do something crazy!

Samson ::

Nek mu je laka zemlja i teski kamen...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

mtosev ::

Umrl je "zanimiv" človek. Zabaven je bil gledat kak jih v Hagu v pošilja v ...
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Izak ::

Škoda k ni dočakal konca sojenja in za tem gnitja v zaporu.

mtosev ::

@Doman

Če bi bil leta 1990/1991 v Kostanjevici nebi take stvari pisal.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

sumadinac ::

Ti pa povej . kaj ma Kostanjevice veze z Miloševičem

LP

Brane2 ::


Dokazi so bli bol posredni, predvsem kr ni blo posameznih žrtev ampak so se dogajal genocidi.
Pa kot je že nekdo prej omeno, Srbi majo Slobota za heroja (vsaj po večini) zato tud ni direktnih dokazov, razen nekaj video posnetkov, ter nekaj avdio posnetkovn, ki pa niso bli dovolj.


Prej v enem threadu na temo Silvo Plutsem moral full poslušat pravna predavanja, kako ne gre nič brez papirologije. V stilu "a misliš, da je kriv, al si ziher ? itd itd". Za navadno vaško barabo je treba full enih procedur, ker to je kao v "pravni državi tako".

Slobo je bil pa zaprt v pravni državi 5 let, brez da bi bil obsojen. Rekordni preiskovalni zapor, ni kaj.

Saj ne, da ga branim, čeprav mi je šlo ameriško zasipanje z granatami krepko na ku*ac. Ne v smislu "napadoše nevinog" ampak bolj zaradi tega, katere opice so se spravile delit pravico. Na koncu vse dobro- zaprli so (baje) barabo.

Celo to sojenje je videt farsa. Ujka Sranjolf je izbegel Haag za dlaku, Alija tudi. Oba sta se pustila umret, drugače bi bila zelo verjetno obsojena.

Na koncu izpade, da bi bil praktično kdorkoli na mestu leaderja svojega plemena obsojen na to, da ga zaprejo. Če se ne bori, ga bodo ubila bodisi sosednja plemena, bodisi pripadniki njegovega. Če se bori, ga čaka obsodba civilizirane zunanje pravne države.


Zanimivo se mi zdi, da je sedaj pred podobno izbiro, zaradi katere je sodila balkanskim plemenom.
Kaj sedaj ? Se bo borila ali vdala ? Če se bo borila, kdo se javi za mesto "dežurnega krivca" ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Daedalus ::

Na koncu izpade, da bi bil praktično kdorkoli na mestu leaderja svojega plemena obsojen na to, da ga zaprejo. Če se ne bori, ga bodo ubila bodisi sosednja plemena, bodisi pripadniki njegovega. Če se bori, ga čaka obsodba civilizirane zunanje pravne države.

Če pleme dela sranje, pol tud leader nosi odgovornost za to. Ne more se sprenevedat in razlagat, kako da "nič ne ve". Objektivna odgovornost ga še vedno drži za jajca.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

mtosev ::

@sumadinac

Tam se je že začelo pred uradno vojno. Že pred vojno so se strasti ravznemele. Med srbi in hrvati. Pretepali so se, drug drugaga jebali, dosti nacionalizma (Milošević and co.) in tak naprej,...
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Buldožer ::

Zanimivo. Na Haškem sodišču mu niso mogl dokazat, a je kriv al ne, zdej se bomo pa v tej temi kregal glede tega.

Ko sem vidu odprto temo, sm itak mislu da ne bom najdu nikogar, ki bi trdi,l da je Slobo nedolžen, ampak kot sm že reku; nebi se še jst zdej o tem kregu.

Sicer je pa je Slobotova smrt pač malo kisla zmaga za vse:
- na sodišču bi ga kar težko obsodil oz. bi predolgo trajalo.
- Slobo se je pa rešu-ni bil obsojen, za veliko ljudi je še vedno legenda(na žalost).
Več glav več ve. No, ni nujno!

Thomas ::

Najprej.

Tema NI za v Ložo. Pa še naslov teme je narobe napisan.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Nejc Pintar ::

Tale smrt mi zgleda precej podobna evtanaziji.
Lahko je biti prvi, če si edini!

iration ::

Tale tvoj post mi diši na neko teorijo zarote.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

dela ::

V Haagu so verjetno jezni, ker jim ga ni uspelo kaznovati. Še večji razlog za jezo bodo imeli, če jim je pred nosom umrl naravne smrti. Zato bodo najverjetneje rekli, da je storil samomor.

cryptozaver ::

Daliborg ::

heh...ko vidm da tko pljuvate cez 1 in samo 1 leaderja na svetu se mi smilite. ... saj s tem dokazujete da pojma nimate kaj pomeni sit volk in cela ovca.....Pac leader kot leader ...mogoce je bila razlika le to da se je za slobodanove "stranske" posle le se javno razvedl.....a to (primer:) da pa pri nas drnovsek brani zlocince pa niste vedl dokler se ni za 1 primer javno zvedl ?! Vsi leaderji na svetu morajo predn na stolcek pridejo pihati narodu na duso, ko pa pridejo na stolcek pa zal ni vec v moci 1 osebe da odloca kako, kje, kaj, zakaj....
1. Ne ni prav da je umrl ...
2. Vse nas caka smrt...
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Arrivo ::

Slobotu so sodili za natežje zločine...

Človek bi pričakoval, da če so obtožbe tako hude, da so pri tožilstvu trdni dokazi.

Vendar se je sodišče v Hagu, z omenjenim procesom, močno razvrednotilo.

Večino procesa proti njemu je potekal na način, da so priče tožilstva opisovale dogodke, Slobo pa je po več dnevnem pričanju taki priči zastavil vprašanje ali je pričo slišal ukazati z njegove strani to dejanje .
Priča je odjecljale NE... in prišla je nova priča, ki je dneve opisovala poboje v nekem mestu...
Znova Slobo s svojim vprašanjem ter mogoče s še katerim, ki je popolnoma osmešil tožilstvo..in tako 4 leta, vedno z novimi pričami tožilstva...

Slobo je za haško tožilstvo postal nočna mora.
Nič mu niso mogli dokazati, ker tudi če je Slobo nosil svoj del krivde kot recimo Tuđman, Kučan, Izebegovič in še kdo, je bil proces slabo pripravljen .

V Petek 10. marca je odvednik S. Miloševiča obvestil rusko ambasado na Nizozemskem, da obtoženi sumi, da ga poskušajo zastrupiti...
Ja ja to drži !!!

Thomas ::

Milošević ni nikogar ubil, je pa s svojimi akcijami omogočil, da je bilo ubitih - OGROMNO.

Kako je in kako ni, to uspelo dokazati hecno tožilstvo na hecnem sodišču - niti ne vem.

Je pa good, da je Slobo mrtev. Če bi nekako umrl tudi Plut, bi bil jest zadovoljen. "Pravica" ... ima lepši kip, kot je sama.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Republika Srpska (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25350202 (44893) bluefish
»

Sojenje Karadžiću (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18320065 (12882) perci
»

Šešelj - sodni performansi... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
34263590 (44539) fantasycamp
»

Se rabi Hrvaška opravičiti za zločine med operacijo Nevihta? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
1949978 (7712) Daedalus

Več podobnih tem