» »

Dve emule v domačem LAN-u

Dve emule v domačem LAN-u

Dubi ::

Muči me ker ne morem nikakor doseči željenega uploada. Priključek za internet je 32 Kb/s od mene. Če vzamemo, da na dveh računalnikih laufata po ena emula z uploadom 12 Kb/s vsaka je to 24 Kb/s in še ostane 8 Kb/s. Ta hitrost 12 Kb/s je samo na začetku ko zalaufam računalnike. Potem se porazno spusti na 5,6,7 Kb/s . Vse gre preko routerja SMC Barricade. Porti niso skupni - ima vsaka svoje porte določene, vsi testi so opravljeni uspešno - UDP in TCP vse laufa 100% . Na enmu tujemu forumu mi je bilo svetovano naj izklopim kademlio, ker močno obremenjuje UDP promet. Sem tako tudi storil. Veselje je trajalo malce dlje (kake dve urci). Potem pa se je upload spet spustil na cca. 6 Kb/s povprečno. ČE ima kdo kej znanja v zvezi s tem bi razlage bil zelo vesel. Hvala. Aja - zanimivo: ko je samo ena emula pol je upload z lahkoto 24 Kb/s.
  • spremenil: Dubi ()

Eagle ::

ja kaj se še čudiš zakaj je temu tak? če laufaš dve muli prek routerja, sploh veš kaj konekcij ti mula našopa? rajši sprobavaj upload prek ftpja ne pa prek mul.. :\

Spc ::

Problem je v tem ker uporabljaš routerček, ki ni zmožen tega prebavit.
Nabavi si kakšno professionalno rešitev pa bo delalo.
|O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896467533 (17669) Rias Gremory
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558422042 (5326) Freakylion

Kompletna pomoč za Emule uporabnike (porti, Emule, zaščita)

Oddelek: Omrežja in internet
1012761 (10917) jurre
»

Response time se dvigne ko se vklopi eMule-neuporaben internet

Oddelek: Omrežja in internet
111321 (1193) BattleMaster
»

ADSL visoka hitrost??

Oddelek: Omrežja in internet
251750 (1116) BaRtMaN

Več podobnih tem