» »

Receiver in zvočniki

Receiver in zvočniki

Makina ::

Mene pa zanima, če so tile zvočniki dobri za kino pa tut za glasbo poslušat? Http://www. Comshop. Si/article. Asp? Articleid=43340
potem so mi rekli da morm se ojačevalec kupit sm gledam pa tega http://www. Comshop. Si/article. Asp? Articleid=43337
zdej me pa zanima če bo vse to skupaj delalo in če se splača to kupit.


Hvala za vse odgovore!
Trisixty s kombajnom bočno.

steev ::

Nekaj ni uredu če so 5.1 zvočni manj od 30k. Izgleda, da so zelo slabi.
:|

kokos25 ::

imaš rad dober zvok?....pol tega ne kupi...če pa ti je vseeno za kvaliteto, pa le kupi, ampak PAZI, tu ni wooferja zraven....

Makina ::

Hm.. pa veš za kere ko so okol 30-35 jurjev?
Trisixty s kombajnom bočno.

Makina ::

Sej si mi je takoj sumljivo zdel samo nebi rad dal več 30-40 jurjev pa nč ne najdm tazga.
Trisixty s kombajnom bočno.

Dr Evil ::

Tak komplet s spodobnim zvokom stane vsaj 120k.

Če kupuješ v rangu 30-40k in si ne moreš privoščit kaj več,pol pač kupi kak 5.1 sistem.

Samo na tvojem mestu bi jaz šparal pa si kupil receiver za 50k in bookshelfe za 20-30k.Bi več mel od tega.

steev ::

Ti kle hočeš kupt 5 zvočnikov za 30k, jest pa nism zadovoln za dvema zvočnikoma za 120k.
:|

kokos25 ::

no ja, 120k za zvočnike je že kr OK, ampak govorim za 2...komplet 5tih pa dobr zvok=500k in več, brez wooferja (cca100k)....fršterker pa še dodatnih 300k...no ja, smo iz teme, ampak ne priporočam zvočnikov za 30k, ker boš razočaran....

Dr Evil ::

Samo eni pa res pretiravate.Ka mislite,da bo vsak kupoval za 500k?:\

Tisto kar sem mu napisal je prav lepa alternativa,tako kot cenovno kot zvokovno.

kokos25 ::

nc nisem hotel pretiravat, samo kar je res je res...jasno je, da tudi v kompletu za 120k dobiš solidno kvaliteto zvoka...govorim samo o tem, da če je audiofil (predvidevam da ni, ker drugače ne bi kupoval sistema za 30k), potem tega nima smisla kupiti...če pa so to njegovi prvi zvočniki po tistih 4800W P.M.P.O. stereo namiznih s nevem kakimi bass reflexi, je pa to vsekakor odličen nakup....

Makina ::

:D sm audiofil samo prvič kopujem 5.1 sistemce, drugač mam 2 x 350rms studiske 2 sistemske zvočnike . Bom pač mal počakal pa dal 200 jurjev.
Trisixty s kombajnom bočno.

Dr Evil ::

Dvosistemski 350wRMS?8-O

Kaj je to za ena firma in model?

Makina ::

model je CAT samo je home made sosed mi jih je naredu :S
Trisixty s kombajnom bočno.

steev ::

Pol ne moreš rečt da so studijski. Pa 2X350 rms bi raztrgal tvoj "studijo".
:|

Stepni Volk ::

Teme o HI-Fi zvočnikih, receiverji in ostalem, najdete tu: mini KAZALO oddelka Zvok in Slika. Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44187922 (40397) staher
»

[Hi-Fi] - O zvočnikih (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Zvok in slika
1501187469 (52612) Janac
»

Budzet zvocniki??

Oddelek: Kaj kupiti
232966 (2508) ncc2000
»

Surround- poceni verzije ;) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
1168547 (6231) Pyr0Beast
»

zvočniki

Oddelek: Kaj kupiti
361673 (1171) FANATIK

Več podobnih tem