» »

Surround- poceni verzije ;)

Surround- poceni verzije ;)

«
1
2 3

T0RN4D0 ::

Zanima me, kako je kaj s temi poceni surroundi?

ker mam trenutno vse skupi kr na enem pocen stolpu, pa še zvočniki so za mano.

pol pa rečmo kak so kej tisti pod 10k?:\ al niso vredni čist nič, al kaj?

pa pol npr za 15, 20k

ma kdo kaj takega?

če ma kod izkušnje naj se malo razpiše ;)

a, uporablu bi pa pretžno za igre, modoč kak film, pa kak mp3, ko sem na netu ipd...

lp:)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

glinik ::

Alo, ded.

Čuj, ne se šalit.Za 20k ne dobiš nič, ki bi bilo vsaj podobno surroundu.

Jaz na tvojem mestu, bi kupil Creative Inspire 6.1 6700 v Pelugi - Graz (A) www.peluga.at Zadeva stane 75 EUR, pa še 18% od davka boš dobo nazaj :)) :)) .Pač preko meje boš moral švercat, pa kaj je to za nas :D :D .Kolega ima to, za ta denar SUPER.Ne pa preveč pričakovat od tega surrounda.
No pa kolko vidim ti nisi tako pedanten na zvok - tolko bolše (boš manj denarja ven metal):)

Lp

Jackass ::

Ja ubistvu za 10k dobiš glih stereo zvok, pol do 20 boš dubu 2.1 zvok, med 25k in 30k boš dubu prve primerke 4.1 in 5.1, kr js šele smatram za prostorski zvok.

Js mam doma Logitech Z-640 in ti lohk povem, da so svetovni. Zvok je za moje pojme zlo dobr in zlo čist (pa sm precej picajzlast človk).

Js mam sobo velko 9m2 in musko poslušam na 1/8, k hočm pa naglas, pa na 1/4 glasnosti. Tut basi so zlo izraziti, lohk jih pa seveda prilagajaš.

Zdej če maš pa komp v kongresni dvorani, te bodo pa zadovoljil Z-680:D , ki tut v BOF-u razjasnejo, kdo je car med 5.1 zvočniki! Sam to te verjetn ne zanima, ker se cena giblje okrog 120k. ampak pustmo zdej malenkosti! :D

No še cena. Mislm, da stanejo 35k, js sm nekje sfehtu, da sm jih dubu za 30k.

Tko, da če hočš met surround, pol se ti splača dat teh 30k.
jAcKaSS

glinik ::

Kolegu sem prek meje šverco Z-680, zvok je zelo soliden (cena 330 EUR). Št. 1 pa so Creativovi Megaworksi 550D (310 EUR).Dokazano na vseh testih !

Lp

T0RN4D0 ::

mah, ka stet mojtri, že če razmišlam o surroundu za 10 k, bi lahko vidl, da ja brezveze

mi govort, da je en a 70k bolši:\

Ne rabim kej preveč, ker mam pol še drug sistem za to.

pa kaj 1/8, zarad mene je lahk skoz na polno, sam ad ne hrešči :))

soba je pa ene 11-12 m2- sej to bi si itak bol bliz vse upedenu.

aja, a čez mejo je daleč:D pa ni časa...
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Jackass ::

JS sm s tistim 1/8... hotu povedat, da so za tako sobo še ti ful premočni. Ker v štacuni ti bodo nabijal, da bodo za tako sobo glih za glih. No dejstvo je, da nimajo pojma.

Ja za 10k ne boš nč dubu!

Ne tut če dam do fula nč ne hrešči! To hreščijo uni za 10k! Sam mp3-ji, še posebi kšni z neta škripajo že v osnovi! Tko, da bo tist hreščal tut na zvočnikih za 500k. Ampak če daš not CD, al pa eno 192kbps doma zvarjeno mp3-jko, pa nč ne škripa, tut k daš do fula ne!
jAcKaSS

T0RN4D0 ::

mah, pol bolš da si nič ne kupim?

bom vidu. pa dopade se mi tud zato, ker ne moreš praktično 0 zaf**** pr takem dnarju:)

lp.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

sash ::

za dobrih 20k bi že lahko kje kake Creative 5300 fasal in ti bodo čist zadovoljivo špilali in prepevali, vendar pa se na daleč izogibaj 6700 modela ki ga je nekdo zgoraj napisal

moje življenje z njimi :(
--------------------
Think different...
TOROiD Group

glinik ::

Kaj pa manjka 6700 ??

Prosim za komentar.

Lp

sash ::

si prebral kake probleme sem imel z njimi ?

pa nisem edini, ker sta še vsaj 2 osebka na tem forumu (imen se ne spomnim) ki sta imela pravtako probleme (ne čist iste) z njimi
--------------------
Think different...
TOROiD Group

glinik ::

Imaš prav sash :D !!!

Kolegu tud center na cajte poka.

Madona je treba pazit !!!!

Lp

Jackass ::

Tornado Boy: Neki zate!! V Intersparu majo 5.1 sistem zvočnikov za 13.900 SIT.

Piše da so 1200W! - LOL

Pa še en let majo GARANCIJE!

To bi pomoje mogl ustrezat tvojim zahtevam!

Zdej k sm se tolk potrudu :D, prčakujem vsaj da jih boš šol pogledat! AL pa se vsaj mal pozanimu!
jAcKaSS

T0RN4D0 ::

to je že velik:D ni cajta da bi lahk šow pogledat ;)


sam pa mislim da os bli u sparu eni leseni, tam okol 20k (mogoč mal več)

drugač pa, če je taprav woofer, bi bli odlični. sa če lepo zgledajo.

drugač pa res, 14 k j eže luksus. 8-9 to je za mene:)

now we're talkin' j
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

T0RN4D0 ::

uh, uni v sparu pa niso lih kul

od 60 Hz napre???

to bi moglo tam 15- 20 hz.

drugač pa finofajni:)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

glinik ::

Tornado Boy

Če mislis dat 8-9k sit, potem idi k ciganom po robo !

uh, uni v sparu pa niso lih kul

od 60 Hz napre???

to bi moglo tam 15- 20 hz.

drugač pa finofajni

Kaj pa te pričakuješ za 13k !!!!!!! Maš bolane.Kot da bi hotel imeti Ferarija za 20k EUR, ki boš ga te dobo - v risanki.

Kolko denarja, tolko muzike - čist simpl :D :D

Lp

T0RN4D0 ::

Poznaš kakga cigana, ki ma kakšne fajne zvočnike za prodat?:))

zarad mene lahk prešvercano, ukradeno, najdeno...

povej cifro al pa emajl:D

I'm not shure, ampak Ferrarija bi se najbrž tud dalo za 20k€ dobit.

jst si za 30 k zrihtam takšno musko, da mi vse po glavi cel tedn šmi, če je treba.;)

samo rabim en surround, ki ne zasede jako veliko prostora.

tj[ woofer max 50x50x50, sateliti max 30x20x10 pa še neki malga za centalo]:D

drugač pa, manjš ko je boljš je ane? ka nisi še niklol mobitela kupoval?

:P :)) :P

unbelivable

ps: če ve kdo za kak surround kje ( v kaki trgovini) lahk tle kej napiše. (lahk tud več kot 15 k;)
(al pa pr ciganih:D )

glinik, fajn si to povedu, svaka ti čast! res
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

T0RN4D0 ::

Kaj nima noben vez pr ciganih?:D

Dejte se mal portudit v mojem imenu, pa najde kak fajn surround, za primerno ceno:))
lp
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

tx-z ::

kot si že slišu, za 20kSIT boš dubu bl slab surround, o čem pa razmišlalš 5.1 al 4.1 ??
včasih so v šparu prodajal za 12 al 16 tisoč ene zvočnike 4.1 k so za ta dnar prav dobri sam ne vem kako se imenujejo in če so še tm..drgač pa mogoče kakšni creative labs inspire 4.1 al pa 5.1 za tm okol 20k sam ne vem kako se obnesejo
tx-z

tx-z ::

drgač pa kakšni logitech al pa če se ti da dat še mal keša dobiš na enaa.gambit.si 5.1 od genius za 32kSIT, te mam jst in so res dobri
tx-z

glinik ::

zigam,

pa kaj se trudiš?Saj vidiš, da noče niti 10k reskirat.

Lp

T0RN4D0 ::

Ni čist res, glinik!

Jst sm na začetku sam vprašu, če ma kdo kakšne izkušnje s takšnimi surroundi.

30k res ne bom dal, ker, če druzga ne, tenutno precej malo uporabljam računalnik,

pa še to bolj kot ne samo net, mogoč kej za šolo...

pa še tu si muske ne 'zalufam' zravn.

Nič ne rečem, če bi mel kakšno štipendijo al pa kej, sam tko pane gledam samo na kvaliteto;)


drugač pa nevem. Če bi kupu kej za 10k, najbrž ne bi bli 5.1 :D

btw: kaj pa v BIg Bangu, sm enkrat gledu so mel kr neki surround za tm 17 - 20k.

a to slučajn ma kdo?

lp
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

boom-bar ::

Mam Inspire 5300 in mi lepo sluzjo majo zelo solidn zvok, izrazite nizke tone,....
Pa se pasejo na NEC 1701 in Logitechovo crno tipkovnco.
Legalizirajte mehke droge!!!

T0RN4D0 ::

kolk (kje) si pa dal?

pa še ne vem- mogoč ma plata sam 5 kanaln zvok, v tem primeru iščm 4.1

om jutr povedu:)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

T0RN4D0 ::

plata podpira 6kanaln zvok, samo je v bisvu lahko vseeno 4.1.

al je 5.1 velik boljš? Kdo sploh rab center:D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

CaqKa ::

nebi vedo :) itak se ga da emulirat z sprednjima dvema :) pa zakaj more bit bas posebej mi tudi ni jasno.. meni bi bilo boljše ter lažje za priklop 4.0 sistem kot pa 5.1 ali pa 4.1
ker štiri sateliti okoli glave in en bas nekje.. ja kje pa je srednji spekter?

DrAndy ::

Hehe, vedno se nasmejem izjavam, ki hvalijo zvočnike 5.1, kot so Inspire 5300 ali Logitech Z-640.
Verjetno so tistemu, ki še ni slišal ostalih sistemov res zdijo OK, ampak meni gre ob njihovi cenenosti in slabem zvoku na bruhanje.

Saj, za malo denarja malo muzike, ampak to zagotovo ne velja za moj komplet Genius SW 5.1 Home Theater, ki gladko pelje scat oba omenjena zvočniška sistema, tako po izhodni moči (4x15W RMS sateliti, 45W RMS woofer), kakovosti zvoka (lesena zgradba), izgledu (lesena zgradba, črne membrane) in priročnosti (daljinec). ;)

glinik ::

Heh, jaz pa se bom smejal tvojim izjavam :)) :)) !Kolega je imel Genius SW 5.1 pa jih je kar hitro menjal za Logitech Z-680.Sam je priznal da so še Z-640 bolši od Genius SW 5.1 :)) :))

Genius je še mlad v audio svetu (no Logitech pa tudi), Creative pa je že stari maček ne pozabi tega.Praksa in izkušnje delajo svoje :D :D !

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glinik ()

jest10 ::

Pa naj bo creative še tako stari maček. Sisteme ima obupne po kakovosti zvoka

glinik ::

Ha ha, nisem reko da so sistemi ne vem kaj.

Pravim samo, da imajo dosti več izkušenj, kot drugi.Če pa že gledamo zvok in njegovo kvaliteto so tile sistemi vsi za v kanto!Naj tako povem?

Za mene je pravi stereo ZAKON :D !!!!Neki subw. in sateliti, ... ni to to.Pa saj cena ti pove vse.Ko si bom jaz kupoval sistem (stereo seveda), bom vsaj 400k rabil.Potem bo muzika kolko tolko kulturno igrala.Pa še nekaj, ko imaš zvočnike pravilno postavljene, dela kot da imaš surround 3.1!!!

Ne vrjameš, ne :D ?

Lp

DrAndy ::

Creative je res stari maček, a to ne pomeni, da je tudi dober, saj se je v zadnjem času izredno polenil in njegovi zvočniški sistemi niso več tisto, kar so bili nekoč.

glinik, če bi bolje prebral moje sporočilo, bi vedel, da ne govorim o sistemu SW 5.1 za 15.000 SIT, ampak o SW 5.1 Home Theater, ki stanejo okrog 35.000 SIT in v tem cenovnem razredu gladko posekajo vse sisteme, zato ne govori bedarij.

Če pa si je privoščil Logitech Z-680 za 120.000 SIT, pa mu vsaka čast. Prvič, da sploh odrine toliko denarja za zvočnike in drugič, ker je nabavil zvočnike, ki v tem cenovnem razredu trenutno nimajo konkurence. ;)

Marjan ::

Jaz tudi ne vidim smisla, da imaš 5, 6, celo 7 zvočnikov okol glave postavljenih...

Totalno preseravanje.

Dva kvalitetna zvočnika, dobro postavljena in če nimata močnih basov si nabaviš še dober woofer, in to je vse kar rabiš za kvaliteten zvok.

Zvok za glavo? Ne, hvala!

DrAndy ::

Če bi radi res dobro zvočno izkušnjo, pustite vse zvočniške sisteme pri miru
in raje nabavite kvalitetne slušalke.

Kar nudijo dobre, kvalitetne slušalke, ne nudi noben zvočniški sistem.
Navsezadnje so slušalke višek tehnologije na področju zvočnikov.

glinik ::

Z-680 stanejo v Avstriji CA.320 EUR,minus 18% pa ni več tako hudo.Sem mu jih prek meje švercal.Še zdaj ne vem, kako mi je to ratalo!Tak, da so ga stali 60k :D :D

Špilajo pa zelo solidno.Ne delajo fenomenalno!Bas pa je res za teki denar res zakon,hiter,trd,lahek,res dobro.Ne vem Megaworksi 550D bi naj bili bolši!Tako so dečki stestirali!

Tako je pisalo, jaz pa zdaj to vam povem.Če bi že kupoval kaj od 5.1, bi kupil Megaworkse 550D.Tile Genius, kolega je za njih dal CA.27k Pa to je vse isti kurac!25 ali 40 w bas,vse ista pizda!Z-680 imajo 180 w bas,tu se pa že pozna moč,ki je vzadaj!

Žal moraš dat za 40% več glasbe 100% več denarja,tak pač je to:\

Slušalke niso višek tehnologije,finta je samo v prostoru,kateri je samo pri slušalkah perfekten.Saj imamo vsi več ali manj iste glave.Stanovanja oz. sobe pa valda da ne!Te ta drage slušalke so itak elektrostatične,če se ne motim.To se ve,da ta tehnologija daje fenomenalno sredino, kar je tudi najvažnejše.Bas in višina sta tud super.Žal še sam nisem imel možnosti slišat ene prave slušalke :( Bo že kdaj, ampak to ni to, moje mnenje.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glinik ()

|KoRn| ::

Mene pa zanima, kako je kaj z Philipsovimi zvocniki 5.1 --- tisti ki imajo v kompletu daljinec in pa so baje mocni 100W? Bi morda bili boljši nakup od Geniusovih?

Jackass ::

No ja no DrAndy. Z-640 pa glih ceneni niso. Js sicer ne poznam Genius-a ampak kolk je men znano je to slabša firma. K sm kupvou zvočnike sm si prebral kr nekaj testov v PCFomaut in Joker-ju in so se od zvočnikov v tem cenovnem ranku (okoli 35k sit) najbolje obnesli Z-640.

Sicer pa kot sm reku, če bi blo s temi zvočniki kej narobe (kšno škripanje...) bi jih js nosu tolk cajta nazaj, da bi jih že 5 zamenju. Moja iskušnja je supr. Moje potrebe Z-640 popolnoma zadovoljijo. Seveda so Z-680 10× bolši, sam 120k za zvočnike? Računalniške? Ne hvala.

Če bi bil že prpravln dt tolk keša pol bi si pa rajš umislu kej od Bose firme, ki pa mislm, da je vsem znano kot ena najbolših firm, k se jih dobi za navadne smrtnike. Seveda to ni profi. Profi je pa v LIPI! :D
jAcKaSS

glinik ::

Jackass,

z vsem se strinjam kar si napisal.Tisto o Bose (ena najbolših firm) pa ne bo glih štimalo.Sem jih že poslušal,pa nisem na rit padel.Še sanja se ti ne koliko audiofilskih oz. "najbolših" firm je na svetu:D Bosa pač zelo cenijo pri avtoakustiki,to pa še zdaleč ne pomeni da je najbolši!Jaz poznam toliko "najbolših" firm,da bi ti lahko njihova imena pisal pol ure,tolk jih je.Ne misli si,da zvočnike izdelujejo samo Sony,Tech.,Jamo, ... Res pa je,da so tiste "prave" firme kar precej dražje od prej omenjenih.Žal :(

Očitno je glih DrAndy tisti,ki ni poslušal vseh surroundov.Saj potem ne bi tako pisal.

Lp

Iztok Smolic ::

Koliko bi pa moral odšteti človek ki bi hotel kuputi (ali mogoče sam izdelati - avto zvočniki, ojačevalec...) samo dvokanalne zvočnike? Najbrž bi bolše prišel čez z nakupom prej opisanih modelev(surround, boljša kvaliteta...) :\

Zgodovina sprememb…

DrAndy ::

Jackass, očitno si slabo prebral test v letošnjem, februarskem Jokerju,
ker bi drugače vedel, da so tam za domače potrebe bili najbolj priporočeni
ravno Genius SW 5.1 Home Theater.

Kupil sem jih kmalu potem in sem res za ta denar zelo zadovoljen z njimi.
In če jih primerjam z Logitech Z-640, Z-640 v primerjavi z Home Theater
zares izpade bledo, ceneno, pa tudi kakovost zvoka in izhodna moč nikakor
ne dosegata sistema Home Theater.

Resda Genius slovi po cenenih in nekvalitetnih miškah in tipkovnicah,
ampak pri teh zvočnikih ne velja gledati na firmo, saj so le-ti z vrha
njihove ponudbe (boljših zvočnikov ne premorejo) in je tukaj vseeno kakovost
vidna že na prvi pogled. ;)

Tukaj se gre za razmerje cena/lastnosti in Genius SW 5.1 Home Theater
v tem cenovnem razredu zagotovo zmaga, saj poseka tudi marsikateri
dražji zvočniški sistem. ;)

Če bi imel več denarja, pa bi si zagotovo omislil Logitech Z-680. ;)

T0RN4D0 ::

šele zdele sem se spomnu, Marjan al kdo

' zvok z glavo, ne hvala...'

če si mislu na surround- jst bi ga mel če druzga ne zato, da bi mel kak zvok tud pred sabo:D

stolpa (z zvočniki cwred) mam na žalost za hrbtom:\
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Marjan ::

Jah, za spredaj rabiš dva zvočnika.

Zakaj bi imel še sredinskega? ZAKAJ?

T0RN4D0 ::

ma kaj sredinskega, če bi že šou kupovat, bi namesto 5k dal 10k pa bi mel surround. zato ta tema.

me pa še zanima, če se da nardit tak domač surround, iz mal večjih zvočnikov?

npr: mam ojačevalc s 4 izhodi, pa 1 ogromen zvočnik pa 2 velika zvočnika. (pa 2 skor velika)

pol je pa 1. problem, ker morjo bit vštekani po parih, misli 0,2 ali 4je.

pa ne moreš kontrolirat glasnosti posameznih zvočnikov...

Zdej je 2 velika kr skupi pa ogromen sam. fino fajn ker 2 dobita manj moči in ne hreščita...

a bi se dal iz tega kej nardit? (rečmo 2.1 sistem)0:)

če ne tak ni panike, ker ne vemkam bi sploh dal the xxl zvočnik:\

sam bi pa sekal, da bi mela cela dolina surround>:D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Matek ::

Altec Lansing AVS 500 maš pri JAE-tu za 12 tisočakov, 4.1 so. Kolk sm gledal po googlu, so za tiste, ki prvič kupujejo, čisto ok roba.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

RookY ::

Vzami Logitech Z-640 za 24.5 kSIT, ni boljšega za ta denar...močni so zadosti, da ti cela bajta teži...za blok pa spljoh.
Zvok je kvaliteten in čist. Recimo so dosti boljši od Altec Lansing avs500.
Juhu juhu spet bom bruhu

T0RN4D0 ::

jep, te sm že gledu. Pa še fajn je pr jae, od kjer jih lahk brez problemov dobi.

mogoč jih bom pa kupu:\

al pa počaku na rojstn dan. al pa na božička. al pa mk klauža:)

kaj pa tavlek surround, ma kod kako idejo?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

DrAndy ::

Resnica je takšna, da za dobrih 30.000 SIT boljšega zvočniškega sistema od Genius SW 5.1 Home Theater, ne boš dobil.
Če kdo v tem cenovnem razredu najde boljši zvočniški sistem, naj ga takoj (seveda argumentirano!) zapiše tukaj.

Tornado, tebi pa priporočam, da si v Jokerju februar 2003 prebereš test zvočnih kartic in zvočniških sistemov.
Ti bo takoj vse jasno.

TylerDurden ::

Finta je, da imaš dva geniusova sistema, eden je 5.1 eden pa SW 5.1, razlika je precejšnja, in tisti, ki imajo samo 5.1 se upravičeno lahko čudijo tistim, ki pravijo da imajo dober zvok.
Let\'s make some soap ...

Lio ::

Sem eden od ponosnih lastnikov Home Theatra in vam morm povedat da zvočniki rulajo. Za ta dnar dvomm da bi lohk dubu boljše. Pr men(ko sem kupovov zvočnike) je blo pomembno razmerje cena/kvaliteta/moč. Res pa je da mi je wofer crknu sam so mi ga BP zamenjal. Glede basov bi pa reku da te zvočniki absulutno niso za v blok. Ker pr men se sosedje pritožujejo>:D

Glede vrhunskih firm bi pa jst reku Marantz. To so eni najboljših ojačevlcov na svetu. Za ZELO bogate pa Bang&Olufsen- al neki taga. Zelo 'eksotine oblike' ampak zvok pa tak da gate trga.

glinik ::

Lord Lio:

Ma ne mi take sekat,da sta Maranz in Bang&Olufsen najbolši firmi!!Ti bolših ne poznaš,zato take sekaš.Npr. NAD ti je že bolši od Maranza:D ,Bang&Olufsen pa dela res izjemno lepe izdelke in kvalitetne.Zvokovno pa so v kleti.Sem poslušal njihove aktivne zvočnike in njihov CDplayer (cena seta CA. 1.5milj.),pa ti povem da vsak Missio ali B&W pelje tiste zvočnike scat!Sam se prepričaj in idi poslušat,sam boš ugotovil da imam prav :D !!!

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glinik ()

Lio ::

glinik: ne ti men da nimam pojma. Semslišu že kkšno pojočo kištico tud Bang&Olufsen in se mi je zvok zdel kr vredu. Majo hude proizvode, sam meni se ne dopadejo. Niso pa slabi in so daleč od tega. Nimam se za enega hudega poznavalca ali audiofila(ker tega ne dopušča dnar) ne pustim se pa kr enmu k neki ve in pozna v nč devat in posmehvat. Ne pravm da nimaš pojma , ali da so znamke k si jih napisu slabe, so odlične ampak tudi Marantz, B&O, in kompanija niso za odmet.

Trancedeejay ::

Marantz res ni nic posebnega - HI-FI nizje klase v ohisju,ki preslepi laike v HI-FIju.Kao pozlaceno nekej(pol cene ojacevalca je samo ohisje),zvok pa ni nic posebnega.Vsak NAD je boljsi.B&O pa je podoben crap.Kao clovek placa dizajn,zvok pa sepa..Zato sem tudi takrat odprl temo kako je folk naiven.Dokler clovek ni slisal res dobrega sistema,ki ima upraviceno ceno(ki je se vedno nizja od dolocenih firm,ki imajo marketinske trike),trdi svoje. Lord Lio,Glinik ti je samo povedal kako je - to so dejstva,nihce te ni v nic dajal,povedana so bila le dejstva.
Lep pozdrav se naprej

Matt
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup 5.1 zvočnikov, če imam zvočno Creative sound blaster 5.1 live!

Oddelek: Kaj kupiti
282436 (1698) Tic
»

5.1 zvocniki

Oddelek: Zvok in slika
233027 (1943) bobby
»

Katere zvočnike

Oddelek: Kaj kupiti
472287 (1584) boštjan
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332691 (2001) partysound
»

Genius SW 5.1 Home Theater

Oddelek: Kaj kupiti
71170 (1033) TheD

Več podobnih tem