» »

Surround- poceni verzije ;)

Surround- poceni verzije ;)

1 2
3
»

Jackass ::

perci: Če bi bil pa tolk natančn, pa spet noben ne bi vedu kje to je! - Spodnje Piniče... mislm!:D
jAcKaSS

CaqKa ::

novosti iz interspara :)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

T0RN4D0 ::

Ni kewl.

ZA tak dnar dobiš že orenk surround 8-)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Jackass ::

Zate so čist dobri!! Kajs e preseravaš!:D
jAcKaSS

T0RN4D0 ::

Jst ne kupujem več surounda. Mam eno bol masivno zadevo zdej, ki popolnoma zadostuje8-)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Jackass ::

Pol pa kul! Sej zdej sploh ni več važn! Dejstvo je, da nm je uspel temo, ki bi zahtevala max. 3 poste razvlečt na preko 100 postov!:D

Lahko smo ponosni! Tudi iz bedarije znamo narest atrkcijo!:D

[SkA] ::

Jaz bi samo nekaj pokomentirau... ker se ne morem zadržati.
Najprej morem povedati da sem napol krepal od smeha napol jokal zraven ko sem bral komentarje o Lipi.
Skratka.. Lipa ima najboljši in najmočnejši sound sistem v primerjavi z vsemi slovenskimi klubu - to ni iz mojih ust, to je nekako defakto že sedaj ;) . To na stran, v Lipi se že dolgo časa ne vrti več komercialna glasba, zadeva je močno klubsko obarvana in je edina prava resna konkurenca AGju, kar se tiče slovenskih klubov.
V njej gostijo, so gostili in bodo verjetno še gostili več ali manj svetovne zvezde klubske glasbe (pa s tem ne mislim DJTime sceno, ampak tehno/progressive/house) - če ne drugega za to poskrbi Consumer Recreation skupaj z gospodom Umekom na čelu.;)

Toliko o vsem tem pametovanju. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [SkA] ()

Jackass ::

SkA: Sej nismo nč pametoval, sam mal smo komentiral! Drgač pa ni bistveno kaj vrtijo, ampak je šlo za to kakšno opremo majo, ampak sej je vseen!
jAcKaSS

[SkA] ::

Mislim da od Martin Audio (kaj točno nevem - baje pa da že to pomeni nekaj? - wouldn't know :) ), samo ne me za besedo 100% vzet, ker nisem ziher a to samo na "bolj urejene" partije privlečejo od kje drugje al imajo to fiksno notri. Samo glede na splošno navdušenje imajo pomojem kar fiksno notri. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [SkA] ()

Jackass ::

Fiksno notr. Ujačevalc je v steno vgrajen!8-O
jAcKaSS

glinik ::

V steno vgrajen ... :D :D

Šaljivci ... v steno ... :D

Samo smejim se lahko :D :D

Lp

[SkA] ::

Erm ja, sej nevem če bi se trudil z razlago ampak oki naj bo. Tisto "fiksno" je bilo mišljeno kot nasprotje mobilnosti. Znano je da veliko manjših slovenskih "klubov" nima svojega ozvočenja oziroma ima zelo švoh lastno ozvočenje ... kar posledično pomeni da morajo pri večjih feštah najeti boljše zadeve. In takrat to pač postavijo, kasneje pa tudi odpeljejo.
Al kako bi ti temu reku potem? >:D

Jackass ::

glinik: bom šou enkrat podnev, pa ti sliku, pa ti pošlm! Če je tist ojačevalc vsaj 2×1m velk.
jAcKaSS

glinik ::

Ajde :D

boris322000 ::

Mene pa zanima ali se da te zvočnike uporabit tudi ko gledaš filme z DVD al pa VHS. Ali rabiš ojačevalec ali se da kaj narediti, ne da bi imel računalnih vklopljen.

LP!

Boris

Jackass ::

Računalniški zvočniki majo že vsi notr vgrajen ojačevalc! Tko da jih lohk prklopš kamor želiš!
jAcKaSS

Pyr0Beast ::

Tem rač. zvočnikom ne zaupam, enkrat se mi je tist čip v zvočnikih vžgal. ;((
Zato sedaj uporabljam, ta večje zvočnike al pa slušalke.
Tist čip sem pa zamenal in nanj pritrdil hladilna rebra :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup 5.1 zvočnikov, če imam zvočno Creative sound blaster 5.1 live!

Oddelek: Kaj kupiti
282436 (1698) Tic
»

5.1 zvocniki

Oddelek: Zvok in slika
233027 (1943) bobby
»

Katere zvočnike

Oddelek: Kaj kupiti
472287 (1584) boštjan
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332691 (2001) partysound
»

Genius SW 5.1 Home Theater

Oddelek: Kaj kupiti
71170 (1033) TheD

Več podobnih tem