» »

Film na 2h monitorjih?

Film na 2h monitorjih?

..::Wacky::.. ::

Elow..

Mam 2 monitora, lepo delata na Horizontal Span oz. karkoli, sam ko zalaufam film dela sam en ekran.. ce dam fullscreen dela samo polovica filma na enem, na drugem pa je tema..

please help cimprej..

LP
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

..::Wacky::.. ::

anyone?
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

Utk ::

Težko da bi to delalo. Lahko katerkoli drug program spraviš čez cela 2 ekrana?

..::Wacky::.. ::

ja, vse gre prek, sam filmi ne.. pa igre, sam to zastopim da ne podpirajo 2560x1024 pac..
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

Utk ::

Ja no, filmi so drugač. Dvomim da se to da, dokler tega posebej ne bo podpiral en predvajalnik oz. kodek, in grafična seveda.

EvilDare ::

V bsplayerju se probaj zafrkavati z nastavitvami video-video rendering.

..::Wacky::.. ::

tnx! na BsPlayerju sm zrihto, sam drugje pa ne najdem podobnih nastavitev.. predvsem bi rad gledo kaki dvd..
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

Randomm2 ::

Mel se mogoče podoben primer (upam da imaš bolšo grafiko kot radeon 9000), blo je tko da sem imel prikopleno na TV in monitor pa ni in ni bilo mogoče imeti na obeh videa, slika, igre karkoli samo ne viedo ker preveč obremeni, novejše močnejše kartice naj ne bi delale problemov:\
Mess with the best die like the rest.

EvilDare ::

Uporabljam samo PowerDvd in tam greš pa tako: desni klik-configuration-video-spodaj desno advanced-dual display mode in pol tam kaj probaj.

Timmah ::

in kje v BSplayerju si nastavu to?
donde esta francesca

..::Wacky::.. ::

Pri BsPlayerju gre tako: desn klik > možnosti > nastavitve > pod 'video' mas 3 zavihke: 'Splosno', 'OSD' pa 'Video rendering'.. kliknes slednjega. Pol pa tam ODKLUKAS 'Use overlay Mode 2 (Overlay mixer)'... in to je to.
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

..::Wacky::.. ::

hm.. problem pri PowerDVD je, da se tam ko si reko se ne da nic zbrat, vse je zamegljeno..
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

urban99 ::

Ne spomnim se dobro kako že gre, ampak če imaš Radeona se v nastavitvah za poigraj s Theatre in Clone Mode ("clone mode shows overlay: same on all displays). Pa v Windows Media Playerju daj v nastavitvah tisti slider za Hardware acceleration na minimum. Mislim, da bi to moralo biti to, za BS player si pa itak že najdu.

..::Wacky::.. ::

nvidio mam..
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

urban99 ::

Žal ti konkretno za nvidio ne morem pomagat - nimam pojma kako tam izgledajo nastavitve in poimenovanja, ampak za Radeon je to 99% to. Imam tudi sam dualhead in sm imel isti problem. Sem pa to delal želep čas nazaj in vse skupaj strpal v ghost image, zato sem malo pozabil zadeve. Skoraj prepričan pa sem, da bi moraal imet nvidia v nastavitvah nekaj podobnega, najbrž je samo poimenovanje drugačno. Če ti uspe, objavi tukaj rešitev, zna še komu prav priti :)

EvilDare ::

No pa sem našel za powerdvd in wmp. Vklopit moraš NVKeystone ki izklopi po defaultu strojno pospeševanje video prekrivanja. Najprej greš desni klik-NVIDIA zaslo-"monitor". Vklopiš Nview, lahko pustiš nastavitve take kot so. Potem greš pa spodaj levo pod upravljanje namizja in klikneš orodja. Tam vključiš "Omogoči popravilo prikaza z NVKeystone, pa lahko daš še možnost da ti ga v meniju prikaže. Zapreš okna, potem pa desni klik na namizje-NVKeystone-aktiviraj. Miškin kazalček bo začel lagati. In sedaj lahko odpreš film in uživaš v gledanju. Ko končaš z gledanjem daš samo desni klik-NVKeystone-odkljukaj aktiviraj.

P.S. Mislim pa da si ves ta postopek zasluži kakšen manjši vodič-članek, ker sem se jaz že velikokrat zafrkaval s tem in sem vedno obupal.

..::Wacky::.. ::

ok... bom probal ju3 ko bom trezn:'(
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

tec ::

Kak bi pa to slo na matroxu in atiju? Mam g550 na agp in radeona 9250 na pci. Ne dela ne cez dva, se manj pa cez tri. Radeona ne morem nastimat po zgornjih navodilih, ker imam gor sam en monitor.

..::Wacky::.. ::

sm probo po tistem postopku, pa mi error vrze.. General NVKeystone application error: NVKeystone will now exit.
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

ferjan ::

desni klik na namizje > properties > settings > advanced > troubleshooting > hardware acceleration slider premakni na "none".

s tem postopkom se izklopi strojno pospeševanje videa ter posledično tudi overlay. Video bo tako v vsakem programu na vseh monitorjih...vendar žal zadeva ni uporabna na slabših mašinah.

..::Wacky::.. ::

sm probo to, ja.. sam je slabsa slika, pa man fps dela.. najvec na 3 crtice sm lahk dau acceleration, na vec ne dela vec na obeh ekranih..

je se kaksna moznost?
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564286 (3615) anjica
»

HD codec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11117005 (9890) GrimReaper
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318275 (11791) Ursus
»

[DivXviD] Predvajanje filmov iz PC na TV

Oddelek: Zvok in slika
265283 (4003) H_man
»

Kaj namesto BSPlayerja

Oddelek: Zvok in slika
374813 (3956) KTr1sk

Več podobnih tem