» »

Hi-Fi Sony

Hi-Fi Sony

LuGi ::

ElloW

Dej povejte kaj pravte o tej Hi-Fi Stvarci.Am še cena 160.000 SiT

1.Sony LBT-XG900AV
2.LBT-XG700

Ker vam je bolši?
  • spremenil: LuGi ()

Tr0n ::

Sony itaq kralj, kar se tice hi-fi napravic. Jaz sem si pred kratkim nabavo hi-fi komponente (a/v receiver, cd player) in zadeva trga.

Mogoce bi lahko ta mini hi-fi dobil v Avstriji ceneje. Mediamarkt recimo.

Cosmo ::

Heh, kdor pa misli da je Sony kralj v svetu hi-fija nima pojma o hi-fiju:\
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Tomi ::

Se strinjam, da je za domačo uporabo Sony dober, samo če človek hoče še kaj več, je pa treba poseči so boljših znamkah. Cene pridejo do nekaj 10.000, mark seveda.
metrodusa.blogspot.com

Tr0n ::

zzyzx in Tomi: motita se :). Poznam veliko ljudi, ki se ze vrsto let bavijo s hi-fi zadevami, so tudi stestirali skoraj vse, kar je na trgu dobrega/slabega (versterkerji, receiverji, zvocniki,..). Veliko casa je bil dober Kenwood, JBL, Denon,... trenutno je Sony tisti, ki ima najboljse razmerje.

Tomi: ti govoris o profesionalni opremi, ki pride v postev samo za studio oz. za resno delo. To si pa ja noben ne bo sel kupovat. Za to Sony seveda ni.

Cosmo ::

Dobi si kako audiofilsko revijo pa si poglej ocene hifija in zvocnikov. Ne recem za cd playerje, majo ene zelo dobre modele pa tud eni receiverji so kar ok, samo cez zlato serijo marantza pa jih ni. Aja glede zvocnikov - tu je pa Sony bolj svoh, tud Kenwood, JBL pa je ze kar na nivoju..prave stvari so pa Magnat, Heco, KEF, Canton, Klipsch, itd...govorim seveda o modelih nad 4000 dm za par.

Za vsakodnevno poslusanje je pa tud kak navadn stolp dober..ampak to ni to:D
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Tomi ::

TrOn: ne, govorim o komponentah za plitke in globoke žepe. Ker imam sam doma tudi RXD7, pa je za moje potrebe čisto kul.
Samo ima pa kolega Marantza in še nekaj podobnih zadev ( vse ga je prišlo 1.000.0000 ), pa je razlika v kvaliteti par kvalitetnih razredov.
metrodusa.blogspot.com

Tr0n ::

Ja, to sigurno. Ce je tolko zmetal za versterkerijo, potem bi se ze morala poznat razlika :). Moras pac gledat razliko med ceno in kvaliteto. Ta je pri Sony-ju zelo dobra.

Zvocnike ma pa Sony itaq bedne. B&W, Magnat, Mission, JBL,... tako kot si napisal :).

Ker sele takrat vidis, kaj je to zvok v primerjavi s kaksnim mini hi-fi stolpom. Ko vdari bass pa te prestavi za par cm od zvocnika, al pa ko zacne tweater sikat, da ti bobnice odpihne. Oh yeah! ;)

Yurko ::

Hej Tr0n, dej povej ker reciever si kupu (kolk, kje?)? Bojda so (al pa še) v BigBangu prodajal 840DB za 100 ksit.

LP, Yurko

Tr0n ::

Ja, BigBang je imel pred kratkim akcijsko ponudbo tega receiverja. Jaz sem ga dobil pri enem groseristu za 98k SIT, drugace pa stane v redni prodaji okoli 130K SIT. Je pa to QS serija (Quality Series), aluminijasto ohisje. 2x100 in 5x100 sinus izhoda, vsi novejsi dolby digital, dts, prologic,... sistemi. V glavnem, zverina :).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Hi-Fi] - Oprema / naprave (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Zvok in slika
74073306 (5269) MaStr
»

[Hi-Fi] - O zvočnikih (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Zvok in slika
1501187404 (52547) Janac
»

Ozvočenje avteka (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
747454 (6251) _Tom_
»

Vaši DVD/home cinema sistemi

Oddelek: Sedem umetnosti
232378 (2087) Luigi
»

SONY

Oddelek: Zvok in slika
361959 (1475) Hrček

Več podobnih tem