» »

TV-out

TV-out

AvAkI ::

Zadnje case gledam dosti filmov a na monitorju. Na monitorju se mi ne zdi film prevec lep,ker je slika premajhna
(15").
Jaz bi potreboval TV-out ali kako se ze klice, da bi lahko gledal film na televiziji. Ampak samo TV-out brez TV-tunerja in ostalega sranja...
Imam 3D Prophet II MX.
Kateri TV-out bi prisel prav? in koliko stane?

krucymucy ::

Graficno bo treba zamenjat!!!

AvAkI ::

Ve kdo kaj boljsega;):\
graficno zamenjat!??! obstajajo TV-out-i pred kratkim je nVidia izdala nekaj takega za vse GF kartice od dvojke naprej...

tha_man ::

AvAkl, samostojni TV-out sem prvič in zadnjič videl (in imel) na Amigi 500, priključen pa je bil na Amigin RGB izhod za monitor (ki se je precej razlikoval od PCjevskega VGA priključka). Nisem pa še slišal da bi se take zadeve dobile za GeSilo...
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

miranpozar ::

Pri nekatrih karticah je TVout modul le dodatek na navadno kartico. Obe sta identični in imata konektor za priklop tega modula, na zadnji strani pa luknjo skozi katero pogleda konektor SVHS. Sicer je to verjetno bolj specifična rešitev določenega proizvajalca (se ne spominjam katere takšne kartice sem imel po rokah, a so bile neke GF2MX), tako da je najboljše da vprašaš uvoznika Herculesa, tj. Mlacom.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564513 (3842) anjica
»

Katera grafična za TV?

Oddelek: Kaj kupiti
201692 (1424) mamut
»

Sapphire Radeon 9000PRO TV out problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
111285 (1091) Swiwer
»

TV-out istocasno

Oddelek: Kaj kupiti
292077 (1577) Kawl6
»

Matrox grafa

Oddelek: Strojna oprema
91170 (988) kuglvinkl

Več podobnih tem