» »

LITE-ON DVD-RW problem

LITE-ON DVD-RW problem

Kavbojc ::

Hi
Pred kratkim sem v trgovini nabavu lite-on DVD-RW 16x pekac ki je bil v akciji.
Ze prej sem imel doma podoben pekac lite-on vendar 2x hitrost. Ko sem ju zamenjal sem opazil da novi pekac rabi zelo dolgo preden sploh zacne dejansko peci dvd (parkrat zazene dvd in ga zopet ustavi). Vcasih celo javi napako, da ni blo mogoce speci. Pri prejsnjem pekacu se mi to ni dogajalo. Uporabljam pa nero 6 in alcohol120%.
Zdaj me pa zanima ali je mogoce kaj narobe z samim pekacom da mi prakticno pece skoraj isto dolgo kot mi je prej stari pekac?
hvala lp

overheat ::

Probi mu update-at Firmware ki ga najdeš na domači strani liteon-a.Lohk da tud DVD-ji ki jih kupuješ niso najboljši oz. niso kompatiblini s tvojim DVD pekačom.Kako je z buferjom ko pečeš cd.A ti niha al ti je konstanten?In seveda da je mogoče nekaj narobe s samim pekačom.Jest mislim da, ga tolk dolg peče zarad samega prenosa z diska na dvd ker razlika med 2x-im pekačem in 16x je ogromna in sam sistem ti nima tolikšne prepustnosti da ti je bufer zmeram nafilan.
hello :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: overheat ()

Kavbojc ::

Glede prenosa se povsem strinjam z Vami (overheat), saj sem poskusil peci pri manjsi hitrosti in pece povsem isto dolgo. Firmware sem pa update-al ze prej in ni bilo razlike se vedno mi parkart prej zazene DVD preden zacne peci in to pri treh razlicnih medijih katere sem uporabljal. Prejsnji pekac s temi mediji (DVD-ji) ni imel vidnih problemov.
Aha pa se to bufer je skoz konstanten nekje pri 100% ko pecem.
Hvala lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kavbojc ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Philips 1640P in BenQ 1620 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Strojna oprema
34527780 (12731) e-marko
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496102328 (26837) nuclear
»

kateri dvd writer ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14913256 (8577) Caligula
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379893 (6217) jastreb
»

TEAC W540E mi prepočasi peče ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
524651 (3694) sidney

Več podobnih tem