» »

tv out problem

tv out problem

pauc ::

tv out mi dela probleme. do danes je vse delalo brez problema, prejle pa probam pa se težave začnejo. po istem postopku se lotim naštimati dual zaslona, tako kot vedno, torej, da dela slika na tv-ju, na monitorju pa ne, zdj se mi pa avtomatsko slika razširi čez celi zaslon, zamrzne tako tipkovnica kot tudi miš(na tv-ju pa dela, torej moram na tv gledat da fajl lahk ugasnem) , slika pa je na obeh ekranih(tv, lcd). problem pa je, ker na monitorju podnapisi delajo na tv pa ne!!! kaj je fora??? sam v nastavitvah nisem spremenil ničesar??? help me

pauc ::

nihče??

Apyon ::

Jah.. nevem sicer kero kartico maš, samo to da maš na TVju sliko na comp. pa ne je velikokrat pač dejstvo da drugače ne gre. Sem jst tud že enkat to sprašval na forumih. Sem pa pred kratkim menjal matično in mi je povzročal iste težave (gledal sem TV da sem lahko zaprl player). Driverje kompletno dol pa še 1x gor-zdj pa dela! Probi. Pravš da daš "dual screen", dj kopijo če je še ta možnost.

LP!

poluks ::

poglej se pod temo PC ---> na TV mogoce je ze kdo kej spraseval o temu pa so kej ugotovili.

upam da ti bo pomagalo

pauc ::

končno odgovori. ja, driverje sem zdej zamenjal, samo zdj mi pa zvok ne dela. ne zazna mi strojne opreme za zvok


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564425 (3754) anjica
»

HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5110870 (3435) acookook
»

Gforce ni nviewa

Oddelek: Zvok in slika
251662 (1339) BetMaN
»

TV-out istocasno

Oddelek: Kaj kupiti
292077 (1577) Kawl6
»

RADEON 9000pro problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
111233 (1036) SasoS

Več podobnih tem