» »

zanimivo naziganje racunalnika

zanimivo naziganje racunalnika

Blaž ::

Evo problem ki mi je nejasen.
ce mam ugasnjen racunalnik in prizgem tipko za power se mi nazge racunalnik ampak na monitorju ni slike, nato ugasnem racunalnik z stikalom ki ja na napajalniku, ga dam nazaj iz 0 na 1, ter pritisnem tipko power in racunalnik dela, a mi lahko kdo razlozi kaj bi bilo narobe?
cem rabte se druge podrobnosti kaj se takrat z racunalnikom dogaja, ko je v tistem cudnem stanju povejte in bom napisal:\

EagerWolf ::

Lep pozdrav ...

1. (Lucke na racunalniku se prizgejo in ugasnejo)
Poizkusi naslednje .. prosi kolega da ti posodi cd rom ... ali pa ce imas sam kaksnega in obisi na napajalnik se cd rom .. vcasih se to dogaja, ce napajalnik ni dovolj obremenjen... Ko sem zastartal vse skupaj, je sicer izgledalo, kot da vse skupaj deluje, vendar na napravah ni blo toka.

2. (Lucke na racunalniku delujejo normalno)
Katero graficno imas? Probaj upgrade driverjov nardit ... Potem lahko je fora v PCI Express ... (poglej v navodila kaj v BiOS-u mora biti vkljuceno in kaj izkljuceno).

3. (Lucke na racunalniku se ne prizgejo)
Poglej razne povezave med osnovno plato in napajalnikom (ter ostalimi komponentami).

4. (Če kaj piska ob neuspešnem zagonu)
Pojdi na internet in poglej kaj pomeni ta pisk.

Upam, da kaj pomaga.

LP
I never eat a pig couse a pig is a cup!

Blaž ::

ja lucka meni utripa, samo jst sem mel prej na napajalnik vezano disk,cd-rom ter pekac, zdej mam pa cd-rom, pekac in dva diska pa je se zmeri isto kot prej.
pomoje bi molglo bit neki z grafico ker monitor glih tako deluje kot da nebi dobil nobenega signala.

aja graficna pa je geforce2 mx 400


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem - Hisni racunalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
281991 (1353) krefi
»

Računalnik se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
4317300 (13423) G_mAn
»

Računalnik se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
184312 (4065) hudychk
»

Težava s BIOS - om

Oddelek: Pomoč in nasveti
334779 (4443) luka9
»

Ko računalnik spušča dimne signale

Oddelek: Loža
181557 (1083) Kaboom

Več podobnih tem